Új privát üzeneted érkezett!

Bálint Balázs a Szent Imrében doki, tudom, hogy van külön ilyen oldal is, mégsem találtam hozzászólást arról, hogy mennyiért csinálja a szüléseket, ez pedig igencsak érdekelne! Továbbá. ha van valakinek saját tapasztalata Vele kapcsolatban nagyon örülnék, ha megosztaná, s akár szülés/születés történettel is hozzájárulna ahhoz, hogy döntésemet megerősítse, esetleg módosítsa!
Köszönettel vennék bármifajta hozzá kapcsolódó hozzászólást!
 


Kedves Pocokmama!

Bálin Balázs árfolyamát nem tudom és sajna nem is nála szültem, de nekem nagyon szimpatikus volt. A szülésznőm, nagyon dícsérte, hogy szeret vele dolgozni és szülés előtt azt is mondta, reméli, hogy ő lesz az ügyeletes, amikor szülök.
Szerintem ugyanannyit "kell" adni neki, mint a többieknek. Ha megkérded elvállalja-e a szülés levezetését és igent mond rá: vagy elmondja mennyiért szokta vállalni vagy annyit adsz neki, amennyit gondolsz. Én azért nem választottam orvost, mert sokaltam a 45-től 100.000 forintig is terjedő árakat a bizonytalanért, hiszen nincs veled végig és nem minden rajta múlik.

További jó babavárást :lol:
 


Szia Pocokmama!

Közben találtam egy topikot neked, ahová átmentek a Szent Imrések: Szent Imre nem regisztráltak alatt találod Szent Imrében akarok szülni címben.
 

 
 

Sziasztok!

Én a Bálint Balázsnál szültem, holott nem ő volt a választott dokim. Sajnos Bardóczy doktor éppen síelt, amikor rámjött a szülhetnék, de ezt már előre tudtuk és azt is, hogy Bálint doktor fogja helyettesíteni. Meg is néztem magamnak őt is egy előadás folyamán és nagyon tettszett a stílusa. És a szülés is ilyen volt. Egyszerűen szuper volt a doki, végig bíztatott, tudta, hogy mikor mit kell csinálni és minden fájdalomcsillapítás nélkül is ki lehetett bírni a szülést. Meg kell említenem a bábámat is, Kecskeméti Verát, aki szintén fantasztikus volt, köszönöm mindkettőjüknek, egy felejthetetlen élmény volt a szülés.

Kép

Kép
 
 


Szia Rekanna!
Nem tudod, hogy hogyan lehet a Bálint dokit megtalálni, vagyis dokinak felkérni?
Te adtál neki valamit vagy csak a bábának?
Én most a 6. hétben vagyok és fogalmam sincs hogyan működnek ezek a dolgok.
Köszi előre is.
 


Szia Rekettye!

Micsoda véletlen, hogy pont belenéztem ebbe a topic-ba, mert már nem fórumozok, mint láttad, 1 éve szültem.
A Bálint Balázsnak 50.000 Ft-ot adtunk, a bábának 30.000.
Azért ennyit, mert ennyi volt nálunk amikor beindult a szülés, kicsit előbb jött a baba és nem voltunk igazán felkészülve. Mondjuk nem adtunk volna úgysem sokkal többet, talán 60-40-et.
Állítólag nem lehet bekerülni a Bálint dokihoz, de megpróbálhatod, sajnos nekem nincs semmi elérhetőségem, mert őt a bábám hívta közvetlenül. A Vera számát viszont megadhatom: 06/30/2699086.
Ha valami további kérdésed lenne, küldj privit.

Kép

Kép
 
 


Bálintok magánrendelőjének száma:

06-1/386-0700

Szerintem kedves a Balázs doki, bár én sajna nem nála szültem, de rendkívül kedves és figyelmes volt hozzám, amikor ő volt az ügyeletes. Ha megtehetitek, szüljetek nála! :wink:
 
 


Sziasztok

honnan lehet letolteni ezeket a cuki meroket ? en sehol sem talalom :(
 
 


Morakka, többnyire a vonalzókon lehet látni a weblap címét, pl.
tickerfactory, stb, tehát beírod a keresőbe, hogy www.tickerfactory.com és máris gyárthatod a szép vonalzót.

Van magyar nyelvű is, pl. www.noivonal.hu
www.babafalva.hu
www.nagyonbaba.hu

Az utóbbi kettőn csak szülinapos és várandós vonalzók vannak.

De jók a külföldiek is, pl. www.lilypie.com
www.tickerplayground.com
www.evenhealth.com
www.families.com stb.
 
 


Ja, és ami még nagyon jó, és nagyon sok a választási lehetőség, az itt van: www.ticker.7910.org

Remélem, szép vonalzót gyártasz majd!

Üdv
 
 


Sziasztok!

23 hetesek vagyunk, a Bálint Balázs Dokihoz járunk. Ajánlotta a bábaválasztást, Kondor Kata, Botyán Emese, Fantha Zsuzsa neveket mondta. Ismeritek őket, hallottatok róluk?

Köszi szépen előre is!

Ari71


Szia!

Zsuzsát ajánlom, kedves.
 
 


Szia Ari!

Ha van időd, kérlek, írd meg, hogy van-e arra mód, hogy nem magánrendelőben, hanem a kórházi ambulancián találkozzam Dr. Bálint Balázzsal?

ktc
ktc
 
 


szia ktc, 3 éve ő a dokim, szinte reménytelen az ambulancián találkozni vele, javaslom a magánrendelőjét.
 


sziasztok,

látom kihalt ez a topic,de azért hátha jár erre vki....nem tudjátok véletlen hogy BB vállal e mostanában újakat?azt tudom hogy volt egy idő amikor nem vállalt,de akkor azt hallottam hogy csak átmeneti,és hogy később megint mehetnek hozzá.ti mit tudtok?

köszi
gigi
Vendég
 


Sziasztok! Valaki tudna arról infót adni, hogy mennyibe kerül most a szülés Dr Bálint Balázsnál? Előre is köszi! M
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron