Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Bocs, kérlek nézzétek el nekem hogy ide írok – kezdő lévén nem boldogulok egyik aukciós oldallal sem egyenlőre.

Egy többfunkciós újdonságot, az 5 az 1-ben formapárnát szeretném a figyelmetekbe ajánlani!
1. a párna pocak alá- és derék megtámasztására
2. szülés után ezen ülve a seb nem nyomódik
3. szopiztatni a Babucit
4. hasaltatni a Babucit, amikor még nem tudja tartani rendesen a fejét (utána is-amikor már tudja)
5. amikor már majdnem ül a baba, a közepébe ültetve megtámasztja őt.

A párna levehető, húzózáras huzattal készül. A szivaccsal töltött párna „baleset” esetén forgódobos mosógépben mosható. Tartalékhuzat választott anyagból rendelhető.

A képen látható párna „M” méretű, „XL” változatban is készül.

Készülőben a „csúcs” párna, amelyet ikrek szopiztatásához ajánlok.

További termékek:
- kiságy-garnitúra: lepedő körben gumis, hogy ráfeszüljön a matracra, takaró – 3 réteg téli vagy/és nyári, 2 db fej alá való „párnácska”, 2 db zsebes(!) fejvédő a rácsra, amely körbe éri a (120x60) kiságyat.
- nyálfogó kendő nyakba „szerelhető”– kialakítása folytán tovább bírja, mint egy partedli. Ez is újdonság!
- pelenkatartó – felakasztható - újdonság
- egyéb párnák – méret, szín, forma megrendelés szerint
- zsebes falvédő rendelésre – választott anyagból
-alul (is) nyitható meleg hálózsák

Ha van valami varrható „cucc”, amit kerestek és nem leltek, hiányzik a palettáról kérlek, jelezzétek felém. Én igyekszem pótolni a hiányt.

E-mail: marikogold@citromail.hu

Kép

Kép

MarikoGold
 


Sziasztok!
Elnézést kérek a zavarásért.Dr Német Miklósról csak pozitív hozzászólásokat olvastam és szeretném megkérdezni,hogy mikor van magánrendelése?Milyen számon lehet őt elérni?És milyen tarifával dolgozik?Most a harmadik babánkat várjuk,6hetes vagyok.Előző két gyermekemmel nem volt fogadott orvosom,de most szeretnénk. A válaszokat előre is köszönöm
Mailom- ancika28@citromail.hu
További szép napot mindenkinek.
 
 


Én is kérnék infókat a doktor úrról.
Köszi!

Kép
 
 

 
 

Sziasztok!

Én is megerősíteném az eddig mondottakat. Dr. Németh Miklós valóban nagyon jó orvos. Nekem volt egy abortuszom amit ő végzett és most 16 hetes terhes vagyok! :D Nagyon alapos munkát végez, szó ami szó profi! Én nagyon csipem, ami szintén fontos és mindenben lehet rá számítani! Szóval aki orvost keres nyugodtan merem ajánlani!!! :D

Nikolett
Vendég
 


Sziasztok!
Nagyon szeretnék mindent tudni dr Németh Miklosról.Még nem találkoztam vele,és szeretném tudni a tarifáit.Mennyi nála egy szülés?
 
 


Sziasztok!
Én is Mikinél szültem és szeretném elmesélni a tapasztalataimat.
Elöljáróban: néhány barátnőm velem nagyjából egyidőben szintén nála szült, meg voltak vele égedve vele és még ma is hozzájárnak.
Én egy éve szültem nála, amíg terhesgondozás folyt, nem is volt semmi problémám vele, 3 hetente megvizsgált UH-gal; ami nekem bejött, hogy "igazi" kézi vizsgálatot csak a 39. héttől kezdve csinált.
Tényleg kell viszont figyelni, ahogy előttem már valaki írta, hogy mindent megkérdezz, ami érdekel és addig kérdezz, amíg kielégítőnek nem találod a választ! Magától nem mond semmit. De sajnos van, hogy nem mond, de a kezelőlapra ír, amit aztán megpróbálsz otthon a netről megfejteni és retteghetsz a következő vizsgálatig.
Viszont tényleg mindenre válaszol amit kérdezel, én még emilben is kérdezgettem tőle és arra is válaszolt nagyon hamar.
Nem is volt semmi gondom, megismert a folyosón, tudta a nevem stb. De amikor eljött a szülés ideje (jópár nappal túlhordtam a babám) valahogy nem volt teljesen ott:
reggel a ctg-n azt mondta, hogy este menjek vissza, tudni fogják, hogy jövök és ő is bejön, elindítja a szülést. Bementem, nem tudtak rólam, nem értem el telefonon, a szülésznők beszéltek vele: nem jött be, az ügyeletes orvos foglalkozott velem. Reggelre sem indult el a szülés, oxitocint kaptam, ő sehol. Délelőtt párszor bedugta a fejét az ajtón és kétségtelen, hogy a kitolási szakasznál végig ott volt. De sose fogom megtudni, hogy a babám miért vákummal jött a világra, mi történt az első másodpercekben, amikor világra jött, kék volt, nyakán a köldökzsinór és nem lélegzett. Hála a személyzet rutinosságának mindent megtettek és nemsokára felsírt a gyermekem. De pl én először a kezembe már csak felöltöztetve vehettem, ami egy kicsit bántott.
Amit azt hiszem sose bocsájtok meg neki: három nap alatt amíg bent voltam a kórházban, egyszer benézett a kórterembe, de úgy mentem el a szülés után 3 nappal a kórházból, hogy senki nem vizsgált meg. Ha én nem kérdezek rá a babám vércsoportjára, akkor elfelejtenek AntiD injekciót adni...
Miki szájából én egyszer sem hallottam, hogy 6 hetesen kontrollra kell visszamenni. Nyilván tudtam hiszen net olvasó kismamama vagyok, de talán nem csodáljátok, ha nem hozzá mentem kontrollra és azóta se beszéltem vele. Megspóroltam viszont némi hálapénzt magamnak...

Összességében egy alapos orvosnak tartom, de nekem lett volna igényem arra, hogy megbeszéljük, hogyan is zajlott a szülésem.
Senkit nem akarok lebeszélni róla, csak figyeljetek oda!
Én azt hiszem a következő babámat egy érzékenyebb lelkű női orvosnál szeretném szülni.
Lalma
 
 


Sziasztok!

Második gyermekemet a Mikinél szültem,és mivel problémamantes terhesség volt,így nem is igen volt miért keresnem a Mikit..Akkor azt hittem ez így jó. Most viszont ikervárandós vagyok és félidőnél görcsökkel mentem be hozzá. Megvizsgált,méhszájam kinyílt.. :( Azóta egy héten keresztül!!!! mindennap próbáltam hívni,és több smst is küldtem neki..az utolsó előtti smsem az volt,hogy vérzek és mit tegyek.. azóta se hívott vissza. :( Természetesen orvost váltottam,mert ha már most ilyen felelőtlenül áll az ikerterhességemhez -annak ellenére,hogy az elején külön megkérdeztem,hogy ikresként is elvállal e-,akkor nem is merek belegondolni mennyi gond adódhatna még a végéig. Én korrektül fizettem a magánrendeléseinek a díját és nem is nyaggattam..most először kerestem huzamosabban..de úgy tűnik hiába. Az utolsó smsemben elköszöntem tőle,de ha véletlen ezt olvassa,remélem felébred a lelkiismerete és legalább egy "bocsi"-t visszaküld.. :(

EZEK UTÁN TERMÉSZETES,HOGY SENKINEK NEM MERNÉM AJÁNLANI!

(..sajnos a barátnőmet ezelőtt hozzá küldtem.. :( )
 


Sziasztok,

A sok pozitív vélemény miatt engem is érdekelne a magánrendelésének helye és telefonszáma.

Kérlek segítsetek, mert most költöztem Budapestre és gyorsan kellene új orvost találnom, mert már a 23. hétben vagyok.

Előre is köszönöm.
 
 


Sziasztok,

Volt esetleg valakinek műtétje NM-nél, nem szülésre, császárra gondolok, hanem más nőgyógyászatira (lapar, méhtükrözés)?

A nőgyógyászom (szintén Istvános) őt ajánlotta, de semmit nem tudok róla...

Köszi

A.
 
 


katicabogarka66 írta:Akinek Ő az orvosa, estelg szült is már nála, vagy bármi infót tud róla, nagyon nagyon nagy köszönettel vennénk. :lol: :lol: :lol: :lol
Írjatok légyszi! Szép napot! :D


nos, bár régiek a hozzászólások, nem tudom megállni, hogy ne szóljak hozzá! Ő sz a doki, akihez tuti nem mennék még egyszer. 3 hetente jártam , 6000 ugye, nem is saját rendelőben. nem ez a lényeg. a 34ik héten megrepedt a burok. felhívtam, azt mondta menjek be, majd a szülésznők értesítik. ez volt pénteken, ha jól emlékszem. megjelent hétfőn, elegánsan egy kávéval a kezében ( egészségére), ultrahang, majd megállapítva, hogy nincs 2 kiló a gyerek, kijelentette, hogy nem tud mit kezdeni egy ilyen kicsi babával, erre nincsenek felkészülve. ismerek valakit valahol?? szerencsémre ismertem, és igy kerültem az 1 sz. női klinikára. a szt. istvánban azt mondták próbáljuk bent tartani még egy két hetet. a klinikán majd a hajukat tépték, hogy repedt burokkal hagytak várakozni, s ráadásul a fertőzéssel sem számoltak. azt, hogy egészséges gyerekem született semmiképpen nem neki köszönhetem. sem akkor, sem azóta soha, még egy telefon sem, hogy mi van a gyerekkel, pedig tudta hova megyek. ilyen gondoskodó dokiról hallani nem akarok. sajnos ezek előtt én is ajánlottam őt valakinek, rosszabbul jártak mint mi. sajnos.
solyka
Dabas
 
 


Sziasztok!
Tavaly szültem Mikinél, most hasonlót tervezek májusra.
Úgy hallottam, most Nikinél, az asszisztensénél kell "bejelentkezni".
El tudná valaki küldeni nekem a számát?
Köszönöm!

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
 


Sziasztok!
Nagyon szeretnék mindent tudni dr Németh Miklósról.Mikor van neki magánrendelése,mennyi egy vizsgálat,mik a tarifák.

email: gyeniss.erika@gmail.com

Köszönöm!
linamchan
linamchan
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: