Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Szeretnék csatlakozni a fórumhoz. Sajnos nem találtam a Kútvölgyi Kórházzal kapcsolatos fórumot, ezért úgy gondoltam, hogy nyitok. Mi a véleményetek a Kútvölgyi Kórházról? Ismeritek esetleg Dr. Mészáros Gábort?
Minden véleményre kiváncsi vagyok. További szép napot kívánok Mindenkinek
Rolandi
 
 


Kedves Rolandi!
Úgy láttam, hogy nem igazán kaptál választ a kérdésedre. Én 2005 februárjában szültem a kisfiamat "Mészi doktor bácsinál", és nagyon meg voltam-voltunk vele elégedve. A terhesgondozás alatt is figyelmes volt, igaz én a magánrendelőjébe jártam. Most bajban is vagyok, mert úgy néz ki, hogy útban van a második csemete (még nagyon friss a dolog, csak a teszt igazolta vissza), nagyon szeretnék nála szülni, de félek, hogy ez az új törvény a kórház és orvosválasztás megszüntetéséről be fog kavarni(nem vagyok II. kerületi), de hát majd csak kiokoskodunk valamit.
A barátnőm is nála szült egyébként, miután nem volt elégedett az orvosával, megkereste a doktor urat és nagyon megkedvelte. A figyelmességéről annyit, hogy neki( a barátnőmnek) gond volt szülés után a vérnyomásával, egyből keresett neki orvost. A szülésnél(már az enyémnél) tök normális volt, pénteken este szültem, hétvégén nem dolgozott, de hétfőn reggel már ott toporgott az ágyamnál, hogy hogy vagyunk, sőt még a szülésznőmet is terelte be, kérdezte tőle, hogy volt e már nálam, hogy vagyok(ezt a szülésznő mesélte el). Azt is tudom, hogy ultrahangban nagyon profi(saját tapasztalat: a szülés előtt egy-két nappal 3800 g körül lőtte be a gyerek súlyát, a gyerkőc 3850 g-mal született).A gátsebemet is nagyon szépen varrta meg(a nővér is megdicsérte, aki elláta a kórházban és hát a férjemet is megkérdezheted).Szóval én a doktor urat csak ajánlani tudom neked.
Én egyébként a kórházzal is nagyon meg voltam elégedve. A csecsemősök nagyon kedvesek voltak, bármikor betolhattam hozzájuk a gyerkőcöt(amúgy velünk lehetnek egész nap). Elég nehezen indult be a tejem, egy nappal tovább bent kellett maradnom, tényleg azt mondhatom, hogy együtt harcoltak velem, hogy beinduljon a tejecske, csak az utolsó pillanatban kapott egy kis tápszert a gyerköc, de már nagyon éhes volt szegényke. A szoptatásban is rengeteget segítettek, odaültak az ágyamhoz, mutatták, hogy hogy fogjam a babát, mire figyeljek, stb. A gyermekorvosok is nagyon szimpatikusak voltak, a nővérekről sem tudok semmi negatívat írni, ami bennem megmaradt, hogy mindennap felajánlották, hogy lemossák a sebet, ha szeretném. Nyilván kórházba nem szívesen van az ember, de minden erőlködés nélkül kibírható az pár nap, amit bent kell tölteni.
 


Van élő Kútvölgyis fórum, csak a listában nem abc sorrendben található. A Kaális fórum felett van.
Andrea

KépKép
 
 

 
 

Sziasztok!

Ha jól számoltam, 30 sorral feljebb van a Kútvölgyis anyukák beszámolója nevű topic, ahol igen nagy forgalommal társalgunk!
Ott bőven tudtok Mésziről is infót kapni!

Puszi Dóri

Kép
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron