Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Nemrég költöztünk fehérvár környékére, kérlek Benneteket, akinek van véleménye a fehérvári kórházról, az ott dolgozó (név szerint) nőgyógyászokról és szülésznőkről az ossza meg velem légyszi, mert orvosválasztás előtt vagyok...
Köszönöm!
Vendég
 


Szia!
Bocs, de csak most vettem észre ezt a topikot.
Nekem sincs túl nagy tapasztalatom...Én Bata Barnabáshoz járok. Ő egy fiatal doki bácsi, nagyon közvetlen, bár mindig rohanásban van. De én meg vagyok vele elégedve. Mondjuk sztem bárkit kérdezel, az egyiknek szimpi, a másik meg köpköd rá. Nekem a "nagy öregek" nem jönnek be a fellengzős atyaúristenes viselkedésükkel. Maga a kórház ok, nemrégen újították fel a nőgyógyászati meg szülészeti osztályt.
Hát én ennyit tudok neked mondani.
Üdv
 
 


Sziasztok!

Én a Szőke Katalinhoz járok. Szerintem figyelmes, és tudja a dolgát. Kicsit talán hátrány, hogy nagyon sokan járnak hozzá, és időben be kell hozzá jelentkezni.

Kép
 
 

 
 

Szia!

Én is Bata Barnabásnál szültem, az előzőekhez csatlakozva csak jót tudok róla mondani. A www.barnabasbata.atw.hu -n megnézheted a dokit és az elérhetőségét is.

Üdv
 
 


Jucci

Meg szabad kérdezni, hogy mikor szültél? Esetleg van valami jótanácsod, jó-rossz tapasztalatod?
 
 


Sziasztok!
Mi a véleményetek a fehérvári kórházról?

Kép
 
 


Szia Mona!

Én ott szeretnék szülni, de én sem sokat tudok..Te melyik dokihoz jársz?

KépKép


KépKép
 
 


Szia szivvi!

Én a Szőke Katalinhoz járok.
A Szfvári, és a Móri kórház között vacilálok, de sajnos egyikről sem tudok túl sokat.

Kép
 
 


Hát asszem mindegyik mellett van jó és rossz dolog is..Nekem a dokim csak Fehérváron van.

KépKép


KépKép
 
 


Minden szerdán 2-kor szülőszoba bemutatás van a korházban.
Én már voltam megnézni, szerintem érdemes.
Apukát is lehet vinni, hogy megnézhesse a menekülési útvonalat :lol:
Én Berzsenyi dokinál szültem, és most is nála fogok nagyon meg vagyok elégedve vele.
 


Sziasztok!

A szülőszoba látogatás tényleg nagyon jó. Sok tapasztalatom sajnos nekem sincs.
Tavaly novemberben a 39.héten halva született a kisfiunk. Azt hiszem ott volt a Berzsenyi doki is, de nem igazán emlékszem rá.
Én a Schwarczinger dokihoz járok, nála is szültünk és most is nála fogunk! Mi nagyon meg vagyunk vele elégedve.
Van most valaki, aki őszre van kiírva? Mi október 29-re várjuk a babánkat!

Várom a hozzászólásokat!
Vendég
 


Sziasztok!

Dr. Tar Zoltánról tud nekem valaki bővebb információval szolgálni?
+ esetleg tudnátok nekem olyan nőgyógyászt ajánlani akinek a velencei tó környékén van magánrendelése?

Előre is köszönöm,

üdv.
clebs
 
 


Szia!

Tudom, már biztosan későn írok...

Dr. Orosz András Gárdonyban rendel csütörtökönként. Én nála szültem idén márciusban. Szerintem nagyon jó doki és kedves is.

Üdv: Kendy
 
 


Sziasztok!
A szülészetről és a gyerekágyas részről írnátok?milyen a szülészet?külön szülőszobák vannak?van alternatív szoba?
gyerekágyas szobák hány ágyasak?van hozzájuk külön fürdőszoba?
köszi:
Réka

Réka

Kép

Kép
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: