Új privát üzeneted érkezett!

Majorranna: 
Igen, nekem is vannak fenntartásaim a tablettával, azért is vacilálok, de még én sem találtam eddig olyan fogamzásgátló módszert, amivel teljesen ki lennék békülve. Nehéz ügy.

Lili:
Hogy derült ki? Rosszul lettél? És akkor megindították a szülést vagy a pici is elindult emiatt? 
Ahhoz képest, hogy hamarabb jött a kislányod, így is szép súllyal született, és nagyon szépen gyarapodik! Ügyesek vagytok. 
Az én lánykám 39. hétre született 3150g-nel, most 2 hósan pedig már 5510g!! Nagyon igyekeznek! 

Réka [szantre]

Kép
Kép
 
 


Hu, ez a toxemia nem hangzik jol. De a lenyeg h most mar jol vagy es a picilany is! Tenyleg nagyon szep súllyal született. Vegul hanyadik hétre? Es akkor megindították?
Egyebkent én egy teljesen problémamentes terhesség utan ugy h alig hiztam (2 kilóval voltam tobb a szülés utan egy héttel mint amikor teherbe estem) vizesedtem be annyira h alig jott ram a gatyám es cipőm a szülés napján es akkor combjaim voltak h majdnem elbogtem magam. Tudnak meglepetést okozni:)
Az ikrek is szepen fejlődnek, 8 hetesek multak, Hanna most 4700 korul van (2900-el született) Samu meg 5100 korul (2800-al született). De mondjuk kb egesz nap szopiznak. :)
 


Én lettem rosszul és fájt a hasam teteje a borda ívnél.
A babának szerencsére semmi baja nem volt, naponta 2x nézegették ezért aszaltak egy hétig úgy, hogy én közben egyre szarabbul lettem meg a laborom is szép fokozatosan romlott.
Alapvetően programozott császár lett volna, úgyhogy mikor már 12 órán belül 2x hánytam és rosszul lettem akkor sürgősen "levágtak"
Baba még szerencsére teljesen jól volt 9/10 apgarral született és most 3 hetesen (bocsi, elírtam a múltkor) kedden 3650g és tegnap már 3770g fürdés előtt és kaja előtt pucéran mérve.
35+5re született 

Lilypie First Birthday tickers

Daisypath Easter gifts tickers
 
 

 
 

 


Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni orvoskereséssel kapcsolatban. Van már egy kislányom (Jánosban született), de korábbi orvosomhoz nem szeretnék visszamenni. Olyan nőgyógyászt keresek, aki emberséges, felelősségteljes és nem fáradt még bele a munkájába.
Ha van valakinek ilyen orvosa kérem írja meg (külön megköszönném, ha valaki szakmai szemmel (orvos, szülésznő, védőnő stb.) is tudna orvost továbbajánlani). Egyelőre csak sima szűrővizsgálatra szeretnék hozzá menni, de egy későbbi terhesgondozásban, szülésben is gondolkodom.

Előre is köszi!


Lili, nem semmi ez a toxémia! Emiatt lett volna amúgy is programozott császárod? Gondolom próbálták húzni az orvosok az időt, hogy a baba minél többet tudjon odabent fejlődni.. De ahhoz képest, hogy mennyivel előbb jött, nagyon szépek a méretei :) 


@nemfelejtem6:


Én ügyeletesnél szültem, így is terveztem, mindig ahhoz jártam terhesgondozásra, aki épp rendelt, úgyhogy majd a többiek ajánlanak neked dokit, de én azt mondhatom, hogy talán egy kivétellel mindenki nagyon rendes volt, és amennyire kellett figyeltek is rám.


Réka [szantre]

Kép
Kép
 
 


@nemfelejtem6

Ifj. Dr. Petróczi István az orvosom, nagyon meg vagyunk vele elégedve, fiatal, lelkiismeretes.
A weboldala:
http://drpetroczi78.uw.hu/index.html

Újabb kérdéseim lennének:

A jánosban a házassági anyakönyvi kivonatnak a 300 napnál nem régebbi változatát kérik, vagy jó az eredeti? Mindenhol mást olvasok.

2. kérdés: a beöntés klasszikus, vagy kúpos megoldásos? Bár a klasszikust sem tudom, hogy megy...


Család a kettes számrendszerben: mi ketten két kislánnyal és két kutyával

Kép
 


Leia, az én házasságim friss volt, de úgy vettem észre, hogy nem szőröznek ilyeneken. Legyen és kész.
Beöntéssel kapcsolatban nem tudok segíteni, mert császáros/altatásos voltam.

Szantre, lovasbaleset/gerinctörés miatt lettem császáros és még hab a tortán, hogy altatva is  Úgyhogy tiszta szerencse, hogy megállapodtunk a kiscsaj nevében, mert ha nem és fölébredek addigra már simán Eufrozinának is nevezhette volna az apja 
Toxémia, oké, hogy a baba miatt húzták az időt, de majdnem túlhúzták, mert addigra én már vagy 3 napja nem tudtam enni és inni sem nagyon, 1 hete nem volt széklet és a vérképem is araszolt a béka segge alá.
A dokim azt mondta, hogy ő már annak örült, hogy nem az intenzíven ébredtem.

Nemfelejtem6, én már bő 10enakárhány éve a Dr.Varga Anikóhoz járok és nála is szültem. Szerintem szuper és csak neki köszönhetem, hogy a lányom is és én is megúsztuk kissebb bonyodalmakkal a szülést. Ha nem igényled a gügyögést és a negédizést akkor ő jó választás. Racionális, tárgyilagos, szakmailag a toppon van és emellett még szerintem nagyon jófej is  Viszont fullra van terhelve (ügyelet,nőgyógy.rendelő,terhes rendelő...), úgyhogy néha zaklatott és pörög, de ez nem von le semmit 

Lilypie First Birthday tickers

Daisypath Easter gifts tickers
 
 


Sziasztok!

Házassági sima fénymásolat is elég az új szabályok szerint.
Az lenne a kérdésem, hogy ha valaki nem tud szoptatni, tápszert kapnak a kórházban a babák? Illetve lehet ott felíratni?
 
 


@pillo:


Sziasztok!

Köszönöm az orvosajánlásokat! (Külön "gügyüzgetést" nem igénylek).

Az elején cukros vizet kapnak a babák, aztán tápszert. Azt nem tudom melyik nap van váltás. Tápszert lehet feliratni receptre ott, de ezt kérjed, mert automatikusan nem adják és nem is biztos, hogy megkérdezik, hogy akarsz-e.

Beöntés: nem tudom mi a hivatalos megnevezése: nálam feltartotta a kezében a szülésznő a vizzel teli valamit, amíg le nem folyt.


En is dr Varga Anikonal szültem az ikreim es szintén csak ajánlani tudom! Nem gugyoreszik szerencsere:) szakmailag, emberileg nagyon oke. Szülésnél vegig ott volt (ugy volt h én termeszetes uton szülök), a vajúdás első percetol kezdve. Csak ajánlani tudom én is!

A beontest sima csővel adjak, én nagyon tartottam tole, de semmi extra nem volt.

Tápszert adnak, de csak ejszaka, ha magadnal tartod a babat, akkor nem. Cukrosvizet mindig odakeszitenek a kis kocsijukba, ha akarsz adni nekik adsz , ha nem nem. En eleinte adtam nekik cumisüveget de megbántam, kicsit bezavart a szoliba. Aztán kihivtam egy ibclc tanácsadót es azota csak szopiznak az ikreim, igeny szerint, van tejem bovennes szepen hiznak. A kórházban nem nagyon segitenek a szoptatast illetően, sot... Nekem elegge bekavartak a bimbovedovel is, de szerencse es a tanácsadónak hala mar reg nem használjuk.
 


Ja, irnak fel tápszert igen, szólj a hazamenetel előtt a csecsemodolnrk es ok szólnak a dokinak h irjon fel.
 


Köszönöm a segítségeteket!

Család a kettes számrendszerben: mi ketten két kislánnyal és két kutyával

Kép
 


Köszönöm én is 
 
 


Képzeljétek, az egyik kismanónk már több mint 2 kilós, a másik is 1700g felett van:-) És fejjel lefelé jógáznak, úgyhogy egyre nagyobb az esély a természetes szülésre...

Család a kettes számrendszerben: mi ketten két kislánnyal és két kutyával

Kép
 


@leia8207:

Uuu dejooo! Nagyon drukkolok nektek, hogy bent maradjanak meg, es hogy osszejojjon a termeszetes szülés! Hanyadik hetben vagy?
 


31+4 vagyok ma.

Család a kettes számrendszerben: mi ketten két kislánnyal és két kutyával

Kép
 


@leia8207:


De jó! Ügyes kis bébik! Hajrá! :)

Réka [szantre]

Kép
Kép
 
 


Sziasztok! Első babámat várom, májusban fogok szülni a János kórházban. Aki már szült ott, adott pénzt a választott orvosnak? Mennyit szokás adni kb? Olyat hallottam ismerősöktől, hogy a magánrendelés tarifájának a tízszeresét szokás a borítékba tenni. De ha én alapból a magánrendelésre járok (munka mellett egyszerűbb megoldani) akkor elég szülés után kevesebbet adni A magánrendelés 10000 Ft alkalmanként, akkor létezik hogy illlene plussz 100000-et adnom, vagy ebből vonjam le amit eleve odaadtam a vizsgálatokon? Eddig nagyon meg vagyok elégedve az orvosommal, szóval nem sajnálom tőle a borítékot, de túlfizetni se akarom 
 


Szerintem kérdezz rá konkrétan az orvosnál. Meg szokták mondani 

Család a kettes számrendszerben: mi ketten két kislánnyal és két kutyával

Kép
 


No, tartottam a héten egy kétnapos főpróbát :-) Arra keltem szerda hajnalban, hogy a jobboldali vesetájékomon nagyon fáj...és se állni, se ülni, se feküdni nem tudtam. Felhívtam a szülészetet, azt mondták, menjünk be, biztos ami biztos. CTGre tettek, majd átküldtek az urulógiára, ultrahangra, de nem mutatott semmmit. Viszont mivel ikres vagyok, meg lombikos, az egyik főorvos megfigyelésre benntartott. Tegnap hazaengedtek hála istennek, de legalább feltérképeztem a viszonyokat :-) A nővérek nekem nagyon szimpatikusak voltak, bár a csecsemősökkel nem találkoztam. Egy 6os kórteremben voltam, nekem tűrhető volt, de az ágyak recsegnek, ropognak. És kell pluszban kispárna:-) 3 wc van összesen, 2 együtt, meg a zuhanyzó, és egy külön. Gyanítom, hogy az 1-2-3 ágyasokhoz van külön wc(legalábbis remélem). Babóknak fejenként kell popsitörlő, 3-4 tetrapelus, sima pelusok, cumisüveg, popsikrém. Babáknál reggel 7 és 9:30 között van vizit, este 7 és fél9 között fürdetés, ekkor kell benn lenniük, amúgy velünk lehetnek. Evőeszköz tényleg kell(én nem hittem el, első nap kuncsorognom kellett egy kanalat). A lánykáim amúgy jól vannak, már 2400 és 2100 grammosak. Nőnek, mint a gomba. Eljövetelkor mondtam, hogy remélem, mostmár csak azért megyek be majd pár hét múlva, hogy hazahozhassam őket.

Család a kettes számrendszerben: mi ketten két kislánnyal és két kutyával

Kép
 


Lassan készítgetem össze a kórházi csomagomat :) Ha cumisüveg helyett svéd itatópoharat viszek magammal, vajon meg fognak kövezni? közületek volt aki ezt bejátszotta? Ha muszáj(?) kapnia pótlást a kórházban, én ezt preferálnám a cumisüveg helyett, mert nem zavarja meg a szopási reflexét.
 


@leia8207:

Hu, de szep nagy babak mar! Hanyadik héten jártok? En egy csomag popsitorlot es egy krémet vittem a babiknak, ugyis egy kocsiban voltak egesz nap, csak éjjelre tettek őket kulon a legzesfigyelo miatt. En ugy tudom h csak a vip szobakhoz van vécé es zuhanyzó. Kiderult vegul h mi volt a baj?
 


@nyanyi0515:

Hat, amikor én szültem, fullon volt a csecsemoosztaly, majdnem 30 gyerek volt a mindenkori 2 db csecsemosre. Szerintem biztos h nem fogjak az itatopoharat használni. Viszont ha vegig magadnal tartod a babat, akkor nagy eséllyel megussza h tápszert v cukros vizet kapjon!
 


Leila, és azóta rendbe jöttél? Nagyon szépen fejlődnek a picik! 

Nyanyi, én amúgy vittem magammal cumisüveget, de azt nem kérték el tőlem, kórházas cumisüveg volt a kiskocsiban, de nem használtuk egyszer sem, a baba végig velem volt, miután a császár után felkelhettem. Szóval, ha szükség lenne megitatni pluszban a babát, itathatod a pohárból.
A doktornő amúgy azt mondta, hogy ők nem adnak pótlást, csak, ha éjszakára beadjuk a babát, vagy ha a születési súly 10%-ánál többet fogy a baba (de szerintem 3 nap alatt akkor se nagyon fogy annyit, ha csak pár csepp tejcsi van még csak a ciciben). Amúgy azt hallottam még, hogy vizsgálatoknál előfordulhat, hogy kapnak 1-2 korty cukrosvizet, hogy meg tudják őket nézni, de ez nem tudom mennyire igaz.

Majorranna, hogy vannak a picikéid? Lassan ők is 3 hónaposak! Hogy bírod velük a mindennnapokat?Milyenek? Hasonlítanak a szokásaik vagy különböznek? Nekem egy mindjárt 8 éves fiam van és a 3 hós kislányom, ők kb ég és föld, Hanna egy csomó mindent máshogy szeret, mint annó Márk. De nagyon szeretik egymást, a bátyónak mindig tartogat 1-2 széles mosolyt a picilány. :)

Réka [szantre]

Kép
Kép
 
 


majoranna:
Most töltöttem a 34. hetet. 
Nem derült ki, csak tippelni tudtak: a hasüregi nyomás egyre nagyobb és nyomja a szöveteket, valószínű, hogy a jobb vesémmel is ezt éreztem.

szantre: 
azóta nem volt semmi hasonló fájdalom...bízom benne, hogy még bírni fogom egy darabig velük.

Család a kettes számrendszerben: mi ketten két kislánnyal és két kutyával

Kép
 


Sziasztok! Terveim szerint Hunka Rezsőnél fogok szülni majd októberben. Ő még nem tud róla, mert a jövő héten hívnám fel az első időponttal kapcsolatban (magánrendelésére mennék). :-) Szül valaki nála, mit a tapasztalatok? Visszaolvasgattam a fórumot, de róla nem nagyon találtam infót (vagy elkerülte a figyelmemet).

Lilypie Pregnancy tickers
sofie1
Budapest
 
 


Sajnos nem ismerem, amikor benn voltam, akkor szerintem nem láttam őt. Ajánlották? Ismered őt?

Család a kettes számrendszerben: mi ketten két kislánnyal és két kutyával

Kép
 


sziasztok! Oktober vegere varom a babam, es a magandokim sajnos nem vallal szulest, igy most muszaj lesz egy korhazat+egy dokit+egy szulesznot keresnem magamnak, mert szeretnem, ha lenne mellettem fogadott orvos, es szuleszno is. Korhaznak elso opciokent a Janost neztem ki, mert mi is Budan lakunk, es dokira Dr. Varga Anikora gondoltam. Szuksegem lenne a segitsegetekre/tanacsotokra a kovetkezokben: 1. Szerintetek az ok, ha szeretnem megtartani a mostani dokimat a terhessegem alatt, es Varga doktornot csak a szules alatt ''veszem igenybe''? 2. Hogyan lepjek vele kapcsolatba, hivjam fel telefonon, vagy a korhazat, es kerjek tole idopontot a rendelesi idejeben? (Ha valaki tudna hozza telefonszamot privatban, megkoszonnem!). 3. Gatvedelemben, sajat tempoju vajudasban benne van? (Azaz nem nyul rogton az oxihoz...) 4. Ha nala szultetek, mennyit adtatok neki? (privatban is johet az info persze:)) 5. Mennyit illik adni egy szulesznonek...? 6.. Mi a velemenyetek az alapveto korhazi tisztasagrol es higieniarol a Janosban? Nagyon koszonom a segitsegeteket elore is! Es bocs a sok kerdesert, ebben a temaban eleg gyakorlatlan vagyok - elso baba:)
 


@gingerlady:

En dr. Varga Anikot csak ajánlani tudom! De irok majd privit is!
 


@gingerlady: 1. Szerintetek az ok, ha szeretnem megtartani a mostani dokimat a terhessegem alatt, es Varga doktornot csak a szules alatt ''veszem igenybe''?

Meg kell kérdezni, vállal-e így.  A mostani dokid miért szeretnéd amúgy megtartani?


 6.. Mi a velemenyetek az alapveto korhazi tisztasagrol es higieniarol a Janosban? 

Én most voltam benn nemrég 2 napot, nekem ez a tűrhető kategória volt. Elég sok takarítót láttam, és naponta többször. A szülőszobát még csak megkukkantottuk a szülészemmel, megmutatott mindent, így nekem elég higénikusnak tűnt és tisztának.


Család a kettes számrendszerben: mi ketten két kislánnyal és két kutyával

Kép
 


Huu, nagyon koszi a valaszokat!
@leia8207: igazabol en szivem szerint a mostani dokimnal szulnek, ha lenne ra lehetoseg- egyreszt gyalog 5 perc tolunk a rendeloje, masreszt pedig megbizom benne, eddig vegig hozza jartam, a stilusunk teljesen megfer egymassal, mind velem, mind a ferjemmel nagyon jol kijon. Termeszetesen meg fogom vele beszelni ezeket, es, hogy o mit tanacsol, meg ezert beszelnek a doktornovel is, aztan majd kialakul. Most a legkozelebbi kovetkezo lepes a Down-kor szures, ami mindjart itt van...es izgulok:) Utana gondoltam ezeket vele is, illetve a doktornovel is atbeszelni.
@majoranna: nagyon koszi, akkor varom a privit!:)
 


Irok majd, nem felejtettem el, csak telefonról nem tudok, a gepet meg csak akkor tudom bekapcsolni ha mindketten alszanak:)
 


Leila, köszönöm a választ, igen ajánlották Hunka doktort, barátnőm is nála szűlt. Most szerdán megyek hozzá a magánrendelésére és meglátom milyen személyesen :-)

Lilypie Pregnancy tickers
sofie1
Budapest
 
 


@sofie1: "Leila, köszönöm a választ, igen ajánlották Hunka doktort, barátnőm is nála szűlt. Most szerdán megyek hozzá a magánrendelésére és meglátom milyen személyesen "



nyugodtan kérdezz rá az anyagiakra is, nála hogy megy ez. 

Ezt találtam róla:
http://maganorvosokm54.hu/hirek/hir-02

Itt pedig van róla vélemény:
http://www.nlcafe.hu/forum/?fid=441&topicid=178262

Család a kettes számrendszerben: mi ketten két kislánnyal és két kutyával

Kép
 


Köszönöm! :-)

Lilypie Pregnancy tickers
sofie1
Budapest
 
 


sziasztok!

Szép, pihenős ünnepet Mindannyiótoknak!

Egy rövid kérdésem lenne: elvileg van a szülőszobákon cd-s magnó. Cd formátumot visz csak, vagy MP3-at is? Ti vittetek zenét?

Család a kettes számrendszerben: mi ketten két kislánnyal és két kutyával

Kép
 


@leia8207:

Asszem csak sima cd-t, nekem vmi ilyesmi rémlik h ezt mondtak a felkesziton. Mi rádiót hallgattunk ( az elozo szulesrol hagyomanyozodott ránk:) ) maig nem tudom h melyik ado volt de csak zene, nulla beszed es tok jo szamok voltak :)
 


Mi mp3-t vittünk, de nem jutottunk el odáig, hogy zenét kezdjünk hallgatni :s
Viszont ránézésre az a cucc, max audiót játszik le, viszont okostelóról is lehetett volna, konnektor volt a töltéshez :)

Réka [szantre]

Kép
Kép
 
 


Köszönöm az infókat!

Még egy kérdés ma felmerült bennünk, jobban mondva a Férjemben:

hol lehet hosszútávon ingyen parkolni a János közelében?
Benn ugye mostmár negyedóránként ketyeg az óra. Oldalt nem nagyon van hely, meg a dokink azt mondta, ott sokszor feltörik a kocsikat.
Odalenn megint fizetős, ahogy láttuk. Ti hogy oldottátok meg?

Család a kettes számrendszerben: mi ketten két kislánnyal és két kutyával

Kép
 


@sofie1:


Szia sofie1! Nekem Dr. Hunka Rezső az orvosom lassan 3 éve. Eddig egyelőre "csak" nőgyógyászként funkcionált, de 17 hete "előléptettük," és nála fogunk szülni (eleve mikor állandó dokit kerestem szülész-nőgyógyászt akartam 2 in 1 alapon :-) ).

Eddig mint nőgyógyász teljesen meg voltam elégedve vele. Szeptemberben volt egy méhenkívüli terhességem amit azonnal észrevett és mindent ledokumentálva küldött kórházba (az már más tészta hogy a területileg illetékes kórházban nehezen hitték el, hogy baj van, mert nem volt gyakorlatilag fájdalmam csak a nőgyógy leletem meg egy UH kép a méhemről, hogy baj  van).

Eddig korrekt orvosnak ismertem meg és szerencsére ő sem az a pátyolgatós típus. Tisztán szakmai alapokon vizsgál és mikor nagyon az elején mentünk az első UH-ra akkor még ő is fenntartással kezelte, a terhességemet, mert csak kb 3-4 hetes volt, nem bíztatott "feleslegesen", hanem közölte, hogy majd 4 hét múlva örüljünk teljesen biztosan mert csak a petezsák látszott és abból ugye még bármi lehet.
Nekem tetszik ez a hozzáállás.
lazadia
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok!

Úgy hozta a sors hogy a János kórházban fogok szülni, mivel a saját orvosom nem vállal már szüléseket.. Én "csak" szülésznőt választottam, Tóthné Kapási Szilviát. Van valakinek esetleg tapasztalata vele?
Válaszotok előre is köszönöm! :)

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó


Rami
rami90
Budapest XVIII. kerület
 
 



Kedves mindenki!


A Wosel Medical cég sok éves tapasztalatokkal rendelkező partnerekkel dolgozik, forgalmazott termékeik megbízhatók és jó minőségűek.


Böngésszétek át ezt a linket, nagyon hasznos orvosi eszközökről tudhattok meg többet.


http://www.woselmedical.hu/


zorkiz
Nagyvarsány
 
 


@leia8207:
Hu, nem tudom, mert mi bkv-val mentünk szülni. Anyukám jott kocsival, de o meg mar akkor amikor kint nem kellett fizetni. Hazafele bentre álltunk, de az nem volt sok idő.
 


köszi azért!

Család a kettes számrendszerben: mi ketten két kislánnyal és két kutyával

Kép
 


@leia8207:


Parkolás: a főkaputól fölfele a Diós árok kb még 100m-ig fizetős és utána már nem. Viszont kevés a hely, de azért akad. A szülészet a Diós árok felöli bejáratnál van és a kaputól le és fel vannak a parkolók. Ha fölfele már csak nagyon messze van hely akkor szoktam szemben a Szamóca u-ban (állati meredek, nem árt ha jó a kézifék) parkolni. Ezek mind ingyé vannak. 
Ha éjjel mentek, akkor tuti  van hely közel a kapuhoz.

Felszerelés: az korrekt amit a http://www.szentjanosszuleszet.hu/index.html honlapon találsz az jó. Talán még annyi, hogy én sport kupakos (szopókás) vizet meg üdítőt vittem, mert azt könnyebb volt inni az ágyban.

Kaja: szerintem ehető az ebéd. A vacsora meg a reggeli az kiegészítést igényel  Én 1 hét után ölni tudtam egy kifliért.

Szülésznő: Nekünk Mayer Annamária volt a szülésznőnk és csak szuperlatívuszokban tudok róla beszélni.

Szülész: Én Varga Anikónál szültem - kb mióta a János kh-ba jött azóta járok hozzá - és ha még egyszer ebbe a projektbe vágnék akkor akárhova megy én ott szülök. Konkrétan az életemet köszönhetem neki, mert a nagytudású fődokik (pasik ) szerint csak aggódós meg hisztis voltam, mivel a doktornő meg már ezer éve ismert, tudta, hogy tényleg baj van. Volt is! De belegondolva, hogy ha simán tb-s alapon becsattogtam volna akkor Hiradóban szerepelnék  Az, hogy egy toxémiát és középsúlyos hellp-et ráfognak epekőre és májtumorra az igen gáz. A főorvos nem akarta engedni a SOS császárt, csak mikor már 24 órán belül 3x volt görcsöm és kb már 2 napja nem ettem és ittam. A hasi uh-os néni tuti nyugdíjból jár be és az uh gép vele egyidős.
A héten voltam kontrollon direkt májra kihegyezve és full tökéletes már a laborom és szakértő doki és modern uh-on kiderült, hogy nincs epekövem és a májam is korrekt. De milyen helyes dolog volt a nyanyától meg a többi nőgyógyitól, hogy beparáztattak.
Csak a Varga doktornő mondta, hogy súlyos toxémiánál persze, hogy megváltozik a máj mivel igyekszik lebontani a sok mérget. Neki volt igaza.

Lilypie First Birthday tickers

Daisypath Easter gifts tickers
 
 


sziasztok!

Most jöttünk haza a lányaimmal, csütörtök hajnalban születtek.
A kórházi élményeim abszolút pozitívak. Ha lesz időm, mesélni fogok, hátha vannak itt újak.

Viki

Család a kettes számrendszerben: mi ketten két kislánnyal és két kutyával

Kép
 


@leia8207:


Szia Viki!

Sokat gondoltam Rátok, többször is benéztem, h mi újság :)
Tiszta szívemből gratulálok nektek, legyetek nagyon boldogok és egészségesek!

Várom a beszámolót!

Kép


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
andi565
Budaörs
 
 
 


Viki!
Gratulálunk! Várjuk a beszámolót! A legjobbakat az egész családnak!

Réka [szantre]

Kép
Kép
 
 


@lazadia:


Lazadia, köszi a választ! Eddig csak egyszer voltam nála, de nekem is hasonló a meglátásom, korrekt, nem pátyolgtós típus. :-) Te kérdezted már, hogy a szülés mennyibe fog kerülni?

Lilypie Pregnancy tickers
sofie1
Budapest
 
 


@leia8207:


Gratulálok!!!!!!!!!!! 

Lilypie First Birthday tickers

Daisypath Easter gifts tickers
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron