Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

A kérdésem, hogy tud-e valaki bármilyen infót a Péterfyben Dr.Panyi Mihályról? Nagyon fontos lenne!!!

Köszönöm szépen!

Dorka
 


Szia!

Panyi doktorról csak jókat tudok mondani. Már 8 éve járok hozzá, 2 gyerekem is ott született nála a Péterfiben. Szerintem nagyon rendes, segitőkész, türelmes, részletesen elmond mindent. Velem mindig nagyon kedves volt.
Nem tudom, hogy csak véleményre voltál kiváncsi, vagy elérhetőségre, de a magánrendelő cime (én oda jártam) IV. ker. Liszt F. u. 12-14/C.

Voltál már nála? Ha igen nem tudod milyen ára van most nála egy vizsgálatnak, mert most szeretnék menni, csak már régebben jártam ott és nem tudom azóta mennyit emelkedett az ár?

Köszi bárkinek, aki infot tudna adni.
 
 


Szia Saleha!

Köszi, közben kaptam róla infókat, sajnos egytől egyig negatív. Én a feleségéhez járok egyébént, csak ő nem vezet szülést, először arról volt szó, hogy a férjénél szülök, de közben annyi rosszat hallottam róla (sosem volt ott a megbeszélt időpontban, nem vette észre, hogy már 2 hete halott a baba, nem vette észre, hogy 1 hónapja nyitott a méhszáj, stb.), hogy valószínű máshoz megyek.

Persze biztosan minden dokinak van "sara", de róla még nem hallottam jót, ez aztán eltántorított.

A felesége is uo. rendel, Liszt F.utcában, 7000 pénz a rendelés+ultrahang az még legalább ennyi.

Dorka
 

 
 

Szia!

Sajnálom, hogy ilyen hireket hallottál róla, az én tapasztalatom szerencsére nem ez volt. A helyedben viszont az infokból én is ezt szűrném le.
Köszi az árat, mert nem tudtam mennyit emelkedett.
Sok sikert és ''kellemes'' élményeket a szülésnél és a babához!
Szia: Edina
 
 


hű, azt hiszem, szerencse, hogy ezt nem láttam a szülésem előtt... én is vagy tíz éve járok hozzá, és egy éve nála szültem. teljesen meg voltam vele elégedve, nem volt semmi gond, mindent elmagyarázott, nem volt link, nem tűnt dilettánsnak, edát teljesen jól beadta a végén, stb... annyi, hogy nem volt nagyon partner, amikor a terhesgondozás során a természetes szüléssel kapcsolatos dolgokat firtattam. nem egy szikemániás, de konzervatív fajta. ha ő azt tanulta, hogy a nők jó része elvérezne, ha nem takarítanák ki a méhét szülés után, hanem a természetre bíznánk a dolgot, akkor semmivel nem veszed rá, hogy ne takarítsa ki a tiédet is mindenképpen. meg hasonlók. de egyébként nincs rá egy rossz szavam sem.
a feleségéhez viszotn semmiképp nem mennék, egyszer elég rondán elzavart a kaputelefonuktól, mikor a férjét kerestem vérzéssel, (két háznyira laktunk a magánrendelőjüktől), azt se kérdezte, mi bajom, mennyire sürgős, egyáltaán ki vagyok, csak azt ismételgette, hogy jelentkezzek be jövő hétre, és tök tapló volt. :(
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron