Új privát üzeneted érkezett!

Szia Judit29!

Nekem az első terhességem volt nagyon problémás, a másodikkal ezért mentem hozzá. Nagyon alapos, segítőkész és körültekintő volt! Nekem ez nagyon fontos volt! És nem magánban jártam, pénzt SOHA nem kért, pláne nem előre. Most is visszamegyek hozzá, 16-án találkozom vele. Már várom! 18-án lesz 2 éve, hogy nála szültem. :)
ktc
 
 


sziasztok!
újra itt találtam magam, ezer éve nem voltam ezeken az oldalakon!
látom sokan kistesóval vannak, mi is!!!

Bogci lányom ma 5 hónapos és Spánik dokink közreműködésével szintén :)

Gyurci már kész nagyfiú, de beszéljenek a képek:

Kép

Kép

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Meg tudná valamelyikőtök írni, hogy Spánik doktornál a magánrendelés most mennyibe kerül? A kórházban már egyáltalán nem rendel? Én csak a Honvédos rendelésen voltam nála régebben, ott nagyon szimpatikus volt.

Kriszta
 
 

 
 

Szia! A Honvédban már nincs rendelése. Magán-árakat én nem tudok, hátha valaki jön, s ír neked. De szerintem ha felhívod a rendelőjét, megmondják minden további nélkül.
ktc
 
 


Szia Ktc!

Köszönöm a választ, már priviben meg is írták nekem.

Kriszta
 
 


Kedves Valaki!

Továbbítanád nekem is privátban a listát lécci? Vagy az aki neked is elküldte. Köszönöm előre is.





 


Sziasztok, jól értem, hogy Spánik dokihoz már csak magánban lehet járni? valaki el tudná nekem küldeni az árat?

 


Sziasztok!
Érdeklõdni szeretnék, van-e közületek olyan, aki császár után hüvelyi úton szült a doktor úrnál?
piglet73
Budapest XIX. kerület
 
 


szia!
tőlem kérdezte hogyan szeretnék szülni, de maradtam a császárnál, mert nem akartam csalódni az egész napos vajúdás után...

Kép

Kép
 


szia!
tõlem kérdezte hogyan szeretnék szülni, de maradtam a császárnál, mert nem akartam csalódni az egész napos vajúdás után...


Nem találom, lehet írtad...egyébként indokolt lett volna a császár? Gondolom, nem, ha volt választási lehetõséged.

Írnék privit neked, ha lehet.
piglet73
Budapest XIX. kerület
 
 


Piglet, nekem volt vele sikeres VBAC-om, és most is arra készülök. Nyugodtan írj privit!
ktc
 
 


Sziasztok!

Látom, hogy nem nagyon pörög a topic, de hátha valaki tud válaszolni.

A dokihoz járok magánrendelésre (egyébként valaki kérdezte lejjebb, most 10.000 Ft, 36. hét után 5000) és Nála is fogok szülni.
Egyelőre nem került szóba, illetve nem kérdeztem rá, hogy mennyi a szülés, azt szeretném kérdezni, hogy van valakinek viszonlyag friss infója erről? Elküldené priviben?
Illetve, hogy hogy zajlik ez az egész (mármint ár megbeszélés). Legközelebb (de az csak 4 hét múlva lesz) már meg kéne kérdeznem, de elég kínosnak érzem (biztos nem kéne), még sosem csináltam ilyesmit... :-(

Nagyon köszönöm!!
 
 


Ha magánrendelés, akkor nyíltan rákérdezhetsz, hiszen a vizsgálatokért is fizetsz. Ilyenkor tiszta sor. Infót nem tudok az anyagi részéről, de hátha jön valaki, s ír róla neked.
ktc
 
 


Én kb. két éve szültem a Spánik dokinál (és most hozzá járok a másodikkal), és akkor végül úgy döntöttem, hogy adok, amennyit jónak látok utólag, és nem kérdezek semmit. Így is tettem, és nem bántam meg, és ő sem tűnt elégedetlennek a 6. hetes kontrollon (varratszedésnél adtam a pénzt). De igaz, én elvből nem szeretem a fix tarifás szülést, mert az nekem nem "hálapénz".
Egyébként anno azt olvastam ezen a fórumon a dokiról, hogy nem szereti ezt a kérdést a pénzről, szóval, ha mindenképp kérdeznél, én inkább az asszisztensnél puhatolóznék.
devet
Érd
 
 


Rendel még mindig a MÁV-ban is a doki?





 


ghkriszpi, eddig a Honvédban rendelt, de most már nincs rendelési ideje. A MÁV-ban viszont bent szokott lenni. Nagy eséllyel hétfőn és csütörtökön bent találod. Most aug. 5-ig szabin van.
ktc
 
 


2012. szept. 19-én megszületett kicsi fiam, szintén Spánik doki gondozása és szüléskísérése mellett. :D
ktc
 
 


Gratulálok ktc!





 


Sziasztok Anyukák és Kismamák,

Valaki el tudná küldeni Spánik doktor magánrendeléséhez az elérhetőségeket? Neten találtam egy 70es telefonszámot, de azt nem veszi fel senki.

ELőre is köszi szépen a segítséget.
vszani
Budapest XIII. kerület
 
 


Kedves vszani!

Csak szerdánként van rendelés a magánrendelőben. Ha nem akkor hívod, akkor nem fogja felvenni senki.
Hívd személyesen Spánikot a 06 70 247 8175 számon, és vele egyeztess!





 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: