Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Nő nőgyógyászt keresek az Uzsokiban vagy a Jahn Ferenc Kórházban. Aki tud ajánlani, kérem segítsen!! Köszönöm szépen!!

SZIASZTOK!

ÉVI! :D :D

Kép Kép Kép
 
 


Szia,
Ismerek egy nőgyógyászt az Uzsokiban dr. Járányi Beátának hívják. A keresztlányom nála született és én is voltam nála párszor.
Tudom ajánlani neked.

Szia
Beus
 


Köszi Beus!

Majd utánna járok! Mégegyszer köszi!

Kép Kép Kép
 
 

 
 

asiye írta:Sziasztok! Nő nőgyógyászt keresek az Uzsokiban vagy a Jahn Ferenc Kórházban. Aki tud ajánlani, kérem segítsen!! Köszönöm szépen!!

SZIASZTOK!

ÉVI! :D :D


Szia én a Dél-pestibe tudom ajánlani dr Somogyi Lajost!!!!! :D
 
 


SZIA!!!

ÉN A DÉL-PESTIBE TUDNÁM AJÁLANI Dr SOMOGYI LAJOST :D
ÜDV MÁRIA
 
 


Somogyi Lajos fog örülni, hogy ajánlod, de annak nem hogy Nő.
Egyébként dolgozik a Jahn Ferencben is nő - dr. Szőczei Beáta.
gyuri
Szeged
 
 


Gyuri!
Köszönöm!
Egyébként nálla szültem az első fiamat a Jahn Ferencbe. De azt hittem már nincs ott. A másodikat is nálla csak az Istvánban.
De köszi mindenkinek! :D

Kép Kép Kép
 
 


Szia Évi!

Én is tudom ajánlani Járányi drnőt az Uzsokiból. Ha érdekel meg tudom adni a számát és a rendelő címét is. Most járok hozzá a második terhességemmel, a kisfiam nála született lassan 2 éve.

Üdv
Timi

KépKép
KépKép
 


SZia !

Én a Jhan Ferencbe tudom ajánlani neked Dr. Hartmann Gábort nagyon lelki ismeretes doki.
Ha kell akkor szívesen megadom neked a rendelője számát.
Neki két magén rnedelője is van választhatsz is.
Ha kell akkor írj nyugodtan.


Sziasztok!

Sajnos bezárt a kórház, ahol szülni szerettem volna, így orvost is váltani kényszerülök, mert még nem tudja, hogy hová fog szerződni.
Területileg az Uzsokiba tartozom, és ajánlották Járányi doktornőt. Valaki meg tudná mondani az elérhetőségét, mert már reggel óta hiába próbálom hívni a kórházat, nem veszik fel a szülészeten.

Köszi előre is
Éva
rio
 
 


Szia Rio!
Ha Járányi dokotnő magánrendelőjének a címét és a telefonszámát megtudtad, átküldenéd nekem is: falucskaik@citromail.hu.
Előre is nagyon köszönöm
 
 


Sziasztok,

A BM bezárása miatt új dokit és kórházat kell találnom. Területileg az Uzsokihoz tartozom, és azt hallottam, hogy jó kórház. Tudna nekem valaki egy jó dokit, dokinénit ajánlani? 23. hétben vagyok, és ha jól tudom most kellene vmi vizsgálatnak is lennie, így elég sürgős a dolog. Nagyon köszi előre is minden segítséget!!!

Nita:)
 
 


Sziasztok!
Szeretném megtudni Járányi doktornő rendelőjének címét és telefonszámát.
Köszönöm :)


Orvosválasztás elQtt állok, a XV. kerületben lakok. Szeretnék egy jó nQgyógyászt, aki a jövQbeni terhességemet is lelkiismeretesen végigkísérné. Hallottam Dr Kovács PéterrQl és Járányi doktornQrQl. Érdekelne, hogy hol és mikor rendelnek?

Sokat segítene, ha valaki írna nekem a tapasztalatairól!

Köszönöm
 


szia asiye.Én a Jahn Ferencbe fogok ismét szűlni Dr Szőczei Beátánál.Ha kell a telefonszáma szivesen megadom.Nagyon jó doki habár elkéri a maga (hálapénzét)
DE ezen az e-mailen is elérsz:anita_meszaros@freemail.hu
nitacska007
Halásztelek
 
 


SZIasztok,

Lehet, h dokit váltani kényszerülök, és a Jahn Ferenc van a legközelebb.
A harmadik kisbabánk is valszeg császáros lesz, mert az első kettő is az volt...
Most még csak az 5. héten vagyok, de szeretnék nyugodtan nekivágni ennek a néhány :) hétnek.
A Bottyán Ferenc dr úrnál voltam most vizsgálaton, még a terehsségem előtt. Nagyon szimpatikus volt, de nem tudok róla semmit. Esetleg tudtok segíteni?
Vagy tudtok olyat uitt (Jahn F), aki nagyon jól operál? Mert kicsit be vagyok rezelve az esetleges komplikációktól...

köszi,

sid
 
 


szia!
Sida:én CSákány doktort tudom ajánlani nagyon rendes orvos.ő csinálta nekem is a császárt januárba talán neki kőszőnhetem a kisfíam életét mert ő nagyon kis súlyal szűletet sajnos anyagi véget nem tudtam pénzt adni neki pedig ő megérdemelte volna.Még is abba a pár napba tőb tőrődést kaptam tőle mint az ősszes nőgyogyászomtol idáig.Egy életre hálás leszek neki.Most várom a másodikat februárra jó lenne hozzá kerűlni.
 


Asiye

Nagyon nyugodt szívvel tudom neked ajánalni az uzsokiba Járányi dotornőt sajnos az én fogadott dokim elutazott a szülésem előtt egy nappal bár a kisasszony 3 héttel korábban jött és ő volt az ügyeletes de szívvel lélekkel csinálja és nagyon aranyos és kedves volt velem pedig akkor találkoztunk először.(Én még soha nem voltam nő nőgyógyásznál).Érdemes felkeresned szerintem.

Szia
 


asiye írta:Sziasztok! Nő nőgyógyászt keresek az Uzsokiban vagy a Jahn Ferenc Kórházban. Aki tud ajánlani, kérem segítsen!! Köszönöm szépen!!

SZIASZTOK!

ÉVI! :D :D





Igen, ha még nem késő.., ott dolgozik Dr. Várady Zoltán főorvos- nagyon rég ismerem nagyon aranyos és nem pénz centrikus!!!!
Mindenkinek tanácsolom: ha szükséged van egy jo dokira akkor ö az igazi!!!
 
 


Sziasztok!

Üdvözlök mindenkit!
Női nőgyőgyászt keresek a dél-pesti kórházba!
név, elérhetőség, stb.
Fontos lenne! ha valaki bármi infot tud, kérem segítsen!
:lol:

köszi
aryvirag
Vendég
 


Szia Aryvirag!

Én is a Dél pesti kórházban fogok szűlni. Az én dokim Dr. Mikecz Tibor. Lesz március 4-én szülőszoba látogatás. Ha van kedved, gyere el. Női nőgyógyászt nem ismerek. Nem is kérdeztem, babát vársz, vagy csak dokit keresel?

 
 


sziasztok.Én már írtam ide,hogy ajánlani tudom a Dr Szőczei beátát.De ezt a véleményem most megcáfolnám,nem ajánlom senkinek.Engem szépen cserbe hagyott a legnagyobb bajban. :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Aryvirag!

Én is a Dél pesti kórházban fogok szűlni. Az én dokim Dr. Mikecz Tibor. Lesz március 4-én szülőszoba látogatás. Ha van kedved, gyere el. Női nőgyógyászt nem ismerek. Nem is kérdeztem, babát vársz, vagy csak dokit keresel?
--------------------------------------------------------------------------------
Sziasztok: Márti

Mártinak (bluebox)válasz:

Köszönöm Márti,hogy válaszoltál. Babát szeretnénk, de új helyre költöztünk, és új dokit kell keresnem.
ragaszkodnék inkább női dokihoz, de nem nagyon tudnak benne segíteni mások.

üdv : Aryvirag
Vendég
 


Sziasztok,én új bagyok.Tud valaki valamit Szinte András dokiról? Jahn Feren szintén?
Pusz:

Sclara
 
 


szia nekem most lett ő a dokim nagyon jó fej.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska, köszönöm,én 2x találkoztam vele, de vegyes érzelmeket váltott ki... :?
 
 


mért váltott ki vegyes érzelmeket?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Én Dr. Afaneh Mohamedet tudom nagyon ajánlani az Uzsokiban
és a szülésznönket is, Kovácsné Majer Kirisztinát!
Lassan 2 éve segitettek a lányom születésénél,a doktor úr a terhesség alatt mind szakmailag mint emberileg a maximumot adta /igaz, magát a helyet sajnos bezárták (Újpesti Szülöotthon) /de Ök az Uzsokiban vannak jelenleg.

Ildikó
Vendég
 


Sziasztok :)

Most vagyok itt először, úgy látom, nagyon jó kis oldal ez, mert sok dologban lehet tájékozódni, és nagyon segítőkészek vagytok. Én még nem várok babát, csak tervezzük, egyelőre megbízható dokit keresek Pesten, akihez járhatnék.
Remélem, nekem is tudtok segíteni. Nemrég költöztem Pestre a párommal, eddig vidéken jártam nőgyógyászhoz, most Pesten keresnék vkit a XIII. Ker-ben (Árpád híd, Duna Plaza környéke). Demjén Lászlóról sok jót hallottam. Nagyon örülnék, ha vki megadná nekem az elérhtőségét, vagy estleg ajánlana vki mást :D

Előre is köszönöm :)
 
 


Sziasztok Lányok!
Légy szíves, valaki legyen olyan kedves és küldje el nekem a Járányi Dr-nő magánrendelőjének elérhetőségét. Nem rég költöztünk a kerületbe és olyan dokit keresek, aki az Uzsokiban rendel és nő. Előre is köszönöm! Cím: keleona@gmail.com.
 
 


Sziasztok!

Nagyon örülök ennek a topiknak! Én területileg (14.ker) az Örs/Uzsoki pároshoz tartozom, és eddig még csak ide jártam, mégpedig dr. Hajdú Gáborhoz.
Hát, helyette keresnék valaki mást, mert eddig csak nagyon rossz élmények értek a rendelőjében :(
Első körben a TB-n belülről keresnék egy megbízható orvost, ha ilyen nem létezik akkor a “magánszférából”.

Magamról: Nem vagyok terhes, de jövőre szeretnék belevágni…Gondolom, mielőtt az ember belevágna, érdemes néhány kivizsgálást elvégeztetnie. Sajnos, arról eddig semmilyen értekelhető info-t nem kaptam, hogy mik is ezek a vizsgálatok :(
Nagyon hálás lennék, ha esetleg tudnátok segíteni néhány névvel/telcsiszámmal illetve tippel: eclipsee@live.com

Járányi doktornő neve többször felmerült már itt, őt hogyan tudnám felkeresni?

Köszönettel: Eclipsee :)

Eclipsee
eclipsee
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék,vki. nem tudja véletlenül Dr.Kollár Zoltán a Dél-pesti korházban dolgozik még?
Kislányomat ő segítette a világra,nagyon empatikus Dr. ,és a második terhességemmel is őt szeretném felkeresni.

Előre is Köszönöm a válaszokat!
Üdv.Jucuss
 
 


Ezt rossz helyre írtam! :oops: ,de értitek! :lol:
 
 


Szép napot Mindenkinek!

Segítséget szeretnék kérni Tőletek szülész ügyben.
Pillanatnyilag 8 hetes terhes vagyok és vannak vérzéses problémáim. ez az első terhességem és ebből adódóan minden új és sokszor félelmetes...
Voltam a Örsön Mecsér Bélánál, kaptam gyógyszert, amit szedek. ennek ellenére van még vérzésem., és vasárnap meg kellett látogatnunk az Uzsoki ügyeletét:( Most itthon pihenek, mert nem akartam a kórházban maradni.) "Mazsola" él, jó szívműködése van:). Én annál rosszabbul, de hát a lényeg, hogy ő legyen jól.
Kérdésem, hogy tudtok-e az Uzsokiban olyan dokit ajánlani, aki megbízható, odafigyel és ha kell, akkor éjszaka is fel tudom hívni és a tiszteletdíjja is megfizethető.
Sok jót olvastam Dr. Lajis Tímeáról és Járányi doktornőről. Tudtok hozzájul elérhetőséget?
előre is köszönöm,
m
luxymarcsi
Budapest XIV. kerület
 
 


Szia Marcsi!

pü ment
Vendég
 


Sziasztok!
Elküldenétek nekem is dr. Járányi Beáta elérhetőségét?
Köszönöm!
mondrean
Szentendre
 
 


Szia!
Nézd meg babaporton on fel van töltve mindkét kórház dokija!
beliza
Budapest I. kerület
 
 


sziasztok tudna nekem valaki segíteni??
 


igen :roll:
 
 


szandra miben kérsz segítséget? írhatsz privit is.
nekem az Uzsokiban Lajis Tímea az orvosom, én csak ajánlani tudom neked, a kislányom nála született most a fiam is nála fog nemsokára.
Egy lelkiismeretes és alapos doktornéni, kedves és rendes én csak jót tudok róla írni és mindig mosolyog :)

Kép


Kép

Kép
 
 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: