Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Én egy szakmailag nagyon jó és alapos orvost szeretnék találni Bp.-en. babá szeretnénk és sajnos problémáim vannak a menszesszel mivel lassan 1 éve nincs már meg. És ráadásul 34 éves vagyok már :-(( Egy kicsit el vagyok keseredve mert nem tudom melyik orvosban lehet megbízni.

Kíváncsi lennék a véleményetekre és a tapasztalataitokra .
Talán volt valakinek hasonló problémája ? Szívesen venném a segítségeteket!

Köszönettel : Niki
 
 


Szia Niki!

Én is hasonló gondokkal küzdöttem.A vérzésem a fogamzásgátló elhagyása után több hónapig nem jött meg.Aztán kaptam rá gyógyszert,de ha azt nem szedtem újra elmúlt.Persze babát is szerettünk volna,igy jutottam el Koiss dokihoz az Istvánba aki segitett .Én 37 évesen szültem a lányom,ha érdekel az orvos cime irj privit.

Timi

Kép

Kép
 
 


Nekem kiváló orovosm volt,és mindenkinek ajánlom! :lol:
Csináltam is egy topikot róla:
Dr. Varsányi Antal! :D

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

 
 

Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

A segítségeteket kérném! 5 héttel ezelőtt gyönyörű kisfiam született. Igaz, nem olyan módon, ahogyan azt szerettük volna. A fogadott orvos, akihez végig jártam (a magánrendelőjébe jó sok pénzért) nem jött be a szülésemkor a kórházba. Így az ügyeletes orvosnál szültem (aki részeg volt) jó sok fölösleges beavatkozással....Ráadásul a kórházi körülmények és a higiénia drasztikus volt.
Most kellene mennem a 6 hetes kontrollra, de gőzöm sincs, hogy ezek után kihez? Már egy pár nőgyógyászt végigjártam, de mostmár elég nagyok a fenntartásaim velük szemben. Kis szünet után szeretnénk a következő babát, ezért jó lenne már most megtalálni a megfelelő, emberséges dokit. Ami elég nehéz, mert aki az egyikünknek szuper doki, az a másikunknak rossz. Én ilyen dokit keresnék:
-legfőképpen legyen természetes szülés párti: semmi fölösleges beavatkozás (gátmetszés, oxitocyn, császár....)
-mindenre válaszoljon
-legyen elérhető bármikor
-ne futószalagon levő tárgynak nézzen

Főként a Szent Imrés dokik közül lenne jó valaki.
Várom az ajánlásokat, előre nagyon köszi!
adriboga
Budapest XXII. kerület
 
 
 


Adriboga ajánlom Dr. Varsányi Antalt! :)

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Nézzd meg a topikot róla,amit csináltam.Ha nem találod szólj! :)

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron