Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Aki tud valamit dr. Szuromi András nőgyógyászról kérem ossza meg velem a véleményét, elvileg nála fogok szülni. 30 hetes vagyok, de eddig kb 4-szer találkoztunk, nem nagyon tudom hogy ez normális-e, az első babám.

Nagyon várom a véleményeket!!

Margi
 
 


Szia!

Nála szültem ma 6 hete. Nekem teljesen bejött. Mielőtt teherbe estem volna előtte cca fél évvel voltam először nála, nekem szimpatikus volt. Teszik benne hogy használ homeopátiát is, ezzel kapcsolatban is csak pozitív élményeim voltak. Havonta jártam hozzá terhesgondozásra, és a 34. héttől 2 hetente, a 37. től pedig hetente. Mindíg ő csinálta az UH.kat is. Kedves volt, segítőkész, minden kérdésemre kielégítő választ adott. Mikor elindult a szülés és bevonultam a kórházba hajnali kettőkor, akkor felhívta őt a szülésznő és negyed órán belül ott is volt. Két és fél óra alatt szültem meg, pénteken, aznap még kétszer nézett be hozzám, és szombaton meg vasárnap is bejött rámnézni.
Nekem a mostani a 3. szülésem volt, az első két babát nem nála szültem, de az előző dokim sajnos meghalt. Több dokit is megnéztem (másik kórházban is) mielőtt őt választottam volna.
Ha a 30. hétben vagy a 4 találkozás kicsit kevésnek tűnik, de mondom nekem csak pozitív élmények fűződnek hozzá. Mikor kiderült h terhes vagyok rögtön leszögeztem vele, hogy nála szertnék szülni. Mindíg el tudtam érni telefonon ha kérdésem volt, és mindíg nagyon készséges volt.
Van egy ismerősöm ő is nála szült már másodszorra neki mindkét alkalommal bevált.

Egyenlőre ennyi, ha van még kérdésed szícesen válaszolok.

Kép
Kép
Kép
 
 


Szia Anaci!

Hú nagyon köszönöm a válaszodat, most megnyugtattál! Pont szerdán voltam nála, és beszéltünk a homeopátiás kezelésről, nagyon szimpatikus volt ez is, meg ahogy most viselkedett az is. Szóval maradok nála.
Mostmár jobban biztonságban érzem magam, vele is elbeszélgettem, meg amiket Te is írtál, ez hiányzott.

: )))
Köszönöm!
Margi
 
 

 
 

Sziasztok!

Orvost keresek, és Szuromi András szimpatikusnak találtam.
Meg tudnátok mondani, hogy a Szt. Jánosban rendel, vagy csak magánrendelése van valahol?

Előre is köszönöm az információkat.
 
 


Szia,
remélem nem válaszolok túl későn, tudomásom szerint a Jánosban nem rendel, csak időpontra fogad... először a magánrendelésére kell elmenni a MOM parkban a MEDIMOM egészségközpontban van szerda délutánonként. én nála fogok szülni, de amióta babát várok, mindig a Jánosba megyek hozzá. Előtte mondjuk 3 évig a MOM-ba jártam...

 


Szia Mia_snow

Köszönöm az információt.
Gratulálok Milánhoz, gondolom már otthon, vagytok és élvezitek egymás társaságát!
Még egy kicsit dilemmázom, hogy válasszak orvost vagy nem, mert közben várandós lettem. :)

Kép
 
 


Sziasztok!

Én Dr. Szuromi Andrásnál szültem április 1-én. Végig hozzá jártam, egy végtelenül korrekt orvos. A terhesség alatt homeopátiás szereket használt és a szülésnél is.
Mindig elértem telefonon ha bármi gondom volt.
10 percre lakik a kórháztól és bármikor bemegy ha megindul a szülés.
Miután megszületem, minden nap kétszer bejött és megkérdezte hogy vagyok.

A terhesség alatt ő vette le a vért, nem kellett sorban állni a vérvételen, nem kellett bejelentkezni CTG-re, azt is mindig ő csinálta. Ha ügyeletes lehet hozzá menni este is, ez azért jó mert apuka is mehet, meg ilyenkor jobban ráér. Az ultrahangon sem vártam sosem, mindig behivott, akármennyien is voltak előttem.

Remélem segitettem, ha kérdésetek van irjatok nyugodtan.
 
 


Szia anikasz!

Írok neved privit, szeretnék kérdezni pár dolgot!

Köszönöm
K.
 
 


Válaszoltam itaca

Üdv: anikasz
 
 


Sziasztok!

Én is Dr Szuromi Andrásnál szültem 2008. január 16-án! Nekem egy barátnőm ajánlotta és tökéletesen bevállt.
A legjobb doki a világon!!! Akit jobban érdekel írjon!

Üdv: Dóri

Dóri
 
 


Szia Dóri!
Én azt szeretném tudni, hogy vajon mennyit kér a szülésért? ha nem túl kényes kérdés.... köszi: Zsu


Sziasztok!

Én is szívesen megosztom a tapasztalataimat, ha érdekel valakit. Friss az élmény, mert én 2009. június 03-án szültem császárral a doktor úrnál iker babákat.

Szuromi doktort mindenkinek csak ajánlani tudom, mert amellett, hogy szerintem nagyon jó orvos, kedves és végtelenül korrekt is.

Az én terhességem a két baba miatt a 29. héttől kezdve nem volt zökkenőmentes. Addig is odafigyelt ránk, bármikor hívhattam a mobilján, minden aggodalmaskodó kérdésre választ kaptam. A 29. héten elkezdett emelkedni a vérnyomásom, megjelent a lábamon az ödéma és hamarosan a vizeletben a fehérje is, szóval a klasszikus toxémiás tüneteket produkáltam. Ettől kezdve hetente kétszer találkoztunk, folyamatosan nézte a labor eredményeket, ctg-n a babák szívhangját, a méhlepények állapotát és a babák fejlődését ultrahangon. Engem ez az odafigyelés nagyon megnyugtatott és vakon megbíztam benne, a tanácsaiban és a döntéseiben. Mondanom sem kell (bár ez sem szokványos) , hogy minden eredményemmel tisztában volt, nem kellett mindig azzal kezdenem, hogy ki vagyok, mi a bajom, mi volt az előző labor eredménye, stb.

Az csak egy plusz "szolgáltatás" tőle, hogy szeret mindent megcsinálni, így pl. ő veszi le a vért, ő csinálja a ctg-t stb.

Nekem nagyon pozitív volt az is, hogy nem kellett órákat, de még fél órákat sem várni rá. Amikor a megbeszélt időpontra bementünk hozzá a kórházba, felhívtam, hogy megérkeztünk és 5-10 percen belül már jött is és megvizsgált.

A szüléssel kapcsolatban is csak jó élményeim vannak. A mi babáink korábban érkeztek, mert a súlyosbodó toxémia miatt sajnos be kellett fejezni a 35. héten a terhességet. Ahhoz képest, hogy császárral szültem nagyon szép emlék maradt a műtét. Köszönhető ez nemcsak a dokiknak, hanem a műtős személyzetnek is.

Összefoglalva , szerintem is a legjobb doki a világon és rendesen hiányzik is, hogy nem járunk hozzá már terhesgondozásra! :)

Akinek még kérdése lenne, bátran írjon, szívesen válaszolok. :)

 
 


Sziasztok lányok!


Nellikéhez hasonlóan megosztom veletek Szuromi doktor úrról az élményeimet és véleményemet, egyébként nekem Nellike ajánlotta őt és maximálisan bevált mint orvos és mint ember, nem beszélve a János kórházról nekem csak jó tapasztalataim vannak.

Az élményem annyira friss hogy csupán 1 hete szültem nála császárral. Mivel előzetesen volt néhány más jellegű
/ sebészeti / műtétem ezért a sima szülést nem engedte a sebészem, és jólesett hogy ebben Szuromi doktor is partner volt.

Nekem van már egy 5 éves kisfiam aki sima rendes szüléssel született ezért kíváncsi is voltam hogy mi a különbség a császár és a sima szülés között.

A 9 hónap alatt amíg Szuromi doktor úrhoz jártunk maximálisan odafigyelt ránk, engem 6 hetes terhesen utolért a terhességi vészes hányás ezért vasárnap felhívtam és bár hétvége volt, de nagyon kedvesen mondta hogy másnap menjek be a kórházba infúzióra hogy ki ne száradjak. Majd az ott töltött 3 nap alatt is végig odafigyelt rám, többször bejött és kérdezte hogy vagyok.
Ezután már hálisten nem volt semmi gondom a szülésig, de mindig mindent alaposan megvizsgált, ő maga vette le a vért/ nem kellett sorban állnom influenza időszakban a központi laborban/ maga csinálta a ctg-t stb....
Csak ismételni tudom a Nellike által leírtakat miszerint nagyon tetszett benne hogy sohasem kellett órákat várnunk rá, csupán perceket, ami különösen jó volt mert férjemnek időre be kellett érni utána a munkahelyére....

A császár műtét csodálatos volt/ ha műtétre lehet ilyet mondani/, életem egyik legszebb élménye, felemelő és megható, az egész műtős team és Szuromi doktor Úr kedvessége és profizmusa áthidalt engem minden nehézségen, pedig nagyon féltem előtte de mindent százszor elmondtak és nyugtattak, szóval nem csak szakmailag de emberileg is csupa jót tudok róla/ róluk / mondani.

Ha még egyszer szülnék, csakis Szuromi doktor Úrnál tenném a János Kórházban, mert csodálatos élményben lehetett részem általa és a műtős személyzet által, ha esetleg olvassa vagy olvassák, még egyszer köszönöm nekik ezt a csodát és Nellikének meg azt hogy ajánlotta Szuromi doktor Urat hiszen rajta keresztül jutottam el hozzá.:)
 


Sziasztok!

Csézjang, ahogy ajánlottad benéztem ide. Szóval azt hiszem, így elsőre is úgy döntöttem, hogy őt választanám, már ha ő is vállalna engem. Remélem nem túl késő... Medimom-ban keressem meg? És ott mondjam el, ki vagyok mit akarok...stb? Nagyon remélem, hogy vállal, teljesen nyugodt lennék.
Nagyon jókat írtatok róla.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
 
 


És én harmadszorra is őt választottam!!!!!

Szerintem is szuper orvos!!! Csak ajánlani tudom!

Kép

Kép
 
 


Sziasztok! Csupán tapasztalatot szeretnék megosztani!!!
CSatlakoznék az előttem lévőkhöz.
Tavasszal sikerült megismernem Szuromi dokit, s nem tudok mást írni róla mint jót!
Ilyen ember aki orvos nincs mégegy a világon.
Császáros voltam 08.13-án, rettegtem a műtéttől, de minden rendben ment, megnyugtatott, minden kérdésemre válaszolt, ha 1000szer kérdeztem is meg ugyanazt. Valóban ő csinál mindent...vér, ctg.
Most is segít még egyéb problémáimban, nyugodtan hívhatom bármikor.
Már most hiányzik nekem is az egész, mint a doki, mint a terhesgondozás. NAgyon sajnálom hogy első babával nem ismertem őt, lehet jobban végződött volna, s másképp álltam volna az egész szülés kérdéséhez. De így is köszönök neki mindent. A kislányomat, a törődést, a profizmust és emberséget, ami ebben a dokiban van, azt mindent.
És köszönöm nektek lányok, innen is, CSézjang, Kviki és Jánosos topicból is, hogy ajánlottátok és örülök, hogy több doki közül végül őt választottam. Csalódtam benne nagyot, de a legpozitívabban. Nem hittem el hogy van ilyen nőgyógyász...megtartom míg élek az biztos, mert szülni már sajnos nem fogok, az biztos.

Továbbá komolyan mondom, hogy ha olvassák ezt a fórumot mások is, bárki, akinek valami kis pici negatív élménye volt a dokival, írja meg legyen kedves, mert nem tudom elhinni, hogy létezne ilyen...

Köszönöm Szuromi Doki!!! És így tovább!!!

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
 
 


Régóta vagyok tagja a babanetnek,de nagyon ritkán mondtam véleményt.Most,hogy belenéztem ebbe a topikba, láttam, nszoke azt kéri írjon valaki valami negatívat is,feltéve,ha létezik ilyen.
Sajnos igen. A hozzászólók úgy látom mind a magánbetegei voltak,tehát fizettek azért,hogy kedves legyen. Én nem ilyen betege voltam. Tavaly történt az eset. Hirtelen rámtört a koraszülés.Rémület,kapkodás a köbön.A Jánosba mentünk a PIC miatt,mert az én orvosom másik kórházban dolgozott és ő is ezt javasolta. Életemben nem jártam ott,senkit nem ismertem,magyarul az utcáról estünk be.Dr. Sóvágó László volt az ügyeletes orvos.Rendkívül kedves,szimpatikus ember volt,nagyon sajnáltuk a férjemmel,hogy lejárt a műszak és hazament.Utána Szuromi András és Kelemen Csaba voltak az ügyeletesek,ők vettek át engem.Császár lett a vége és egész idő alatt egy normális szavuk nem volt hozzám.Érdeklődtem,hogy mi történik most és mindketten rámförmedtek,hogy nem tudnak a munkájukra koncentrálni miattam,ne kérdezősködjek.Annyit sem voltak képesek mondani,hogy most vesszük ki a babát,sem azt,hogy megvan és kislány lett.Egyáltalán semmit.Az anesztesek elvonultak a műtő másik végébe beszélgetni,ők sem szóltak hozzám.El tudjátok ezt képzelni?Műtét után a szobában a mellettem lévő ágyon Szuromi doktor betege feküdt.Sokszor bejött hozzá,de nekem még csak nem is köszönt,rám sem nézett,azt pedig végépp nem kérdezte meg hogy vagyok.Kelemen doktort sem láttam soha többé. Még így másfél év távlatából is megdöbbent ez a hozzáállás.Persze nem az ő betegük voltam,de a szülésre megvolt a pénz,odaadtuk volna nagyon szívesen,ha pozitív a hozzállásuk,de ezt nem tudhatták előre.Ezek után természetesen nem adtunk nekik pénzt,hiszen nem volt miért hálásnak lennünk.Nem vagyunk szakadtak,hajléktalanok,stb,teljesen normálisak,jó megjelenésűek vagyunk,úgy,mint ti.Miért kell ilyen lelketlennek,ridegnek és lekezelőnek lenni?Elég nagy trauma volt maga a koraszülés is és ezek után az ő hozzáállásuk még sokkolóbb volt.Ezek alapján azt szűrtem le,hogy a fizetős magánbetegek rendben vannak,mindenki más nem számít.Szerintem teljes mértékben hiányzik belőlük a szakamai alázat és a betegek iránti tisztelet.Túl fiatalok még ehhez,mi lesz később?Soha többé nem akarom látni őket.Sóvágó doktort viszont Isten éltesse sokáig és le a kalappal a szülésznők előtt is.Tüneményesek voltak.
Ez az én tapasztalatom.
Köszönöm,hogy meghallgattatok!
 


Sziasztok!

Szia z.andrea!

Hááát sajnálom nagyon ami történt veled, nyilván Szurominak is mint bármelyik más embernek lehet rossz napja, találhatjuk rossz passzban, még ha dolgozik is. Viszont "örülök" hogy leírtad a tapasztalatodat, mert én eddig akikkel beszéltem még ha ügyeleteshez is estek be hozzá csak jót mondtak róla. Nem akarok Szuromi védelmére kelni, de nem fizetős betegei vagyunk (legalábbis én nem), hanem egy magasabb színvonalú, komfortosabb szolgáltatásért fizettem a terhesgondozásokon a díjat, ami szeritnem bp-en mondhatni az alacsonyabb kategóriába tartozik. Csupán a kényelmet fizettem meg, amit bárhol megtettem volna, bármelyik orvosnál, de itt számomra még szimpátia és humor is társult hozzá. Én első találkozásunkkor megkérdeztem a dokit, hogy mennyi az annyi, mivel nála szeretnék szülni. A válasz az volt, hogy nála nem kerül semmibe a szülés, külön nem kell fizetni. Én önszántamból adtam amit adtam, mert egy rendkívűl kedves, korrekt és jópofa dokinak ismertem meg. Továbbá eleget tett minden kérésemnek, igényemnek, kérdéseimre mindig kielégítően válaszolt, és mindig kedves volt telefonon, személyesen. Én a lányaimat is hozzá fogom járatni...a korába bőven bele fog férni;)
Tényleg sajnálom hogy neked negatív tapasztalatod lett vele, de nagyon remélem, hogy sikerül elfelejtened és csak a szépre emlékezned. Kisbabád jól van? Jól vagytok?
Minden jót neked. Nszoke.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Én maximálisan z.andrea hozzászólásával értek egyet. Annyi különbséggel, hogy nekem Sóvágó László az orvosom és meggyőződésem, hogy tök mindegy, hogy fogadott orvosod-e vagy sem, mindenkivel lelkiismeretesen foglalkozik. Egy élmény volt vele terhesgondozásra járni és vele szülni.
Egyszer futottam össze Szuromi doktorral a 12. heti uh-n és 2 perc ( de komolyan) alatt megállapított mindent.... Hát nekem ez nem volt meggyőző....de a stílusa sem. Szóval az a doki, aki csak pénzért kedves, nekem nem kellene.
üdv, pribyke

Kép
 
 


Lányok!

Sajnálom a rossz tapasztalatokat, de Nszökével értek egyet, egyébként meg rossz napja mindenkinek lehet, nekem /nekünk/ azonban a világ legjobb dokija marad. :wink:
 


Sziasztok!
Köszönöm az érdeklődést és a megértést.Kislányom már 19 hónapos,tüneményes és makkegészséges,szerencsésen megúszta a korai érkezést (31.héten született).Abban igaza lehet annak,aki azt mondja,hogy lehet neki is rossz napja,ez bárkivel előfordulhat.Az,hogy mindkét dokinak rossz napja volt,szintén lehetséges,bár kissé fura.Én tényleg csak arra vágytam akkor,ott, hogy valaki emberi hangon szóljon hozzám és megnyugtasson.Mindegy,ezen már nem lehet változtatni.Amúgy én is nagyon szeretem a saját orvosomat annak ellenére,hogy én is hallottam róla rosszakat másoktól.Sajnos ez a tüske bennem maradt,de végülis az a lényeg,hogy a babácska egészséges.
Boldog babavárást kívánok mindenkinek!
 


Sziasztok!

Z.Andrea. örülök, hogy írtál és a téged ért rossz élmények után tudsz ilyen pozitív lenni. Igen valóban minden embernek lehet rossz napja, talán azért volt mindkettőjüknek rossz, mert kiosztotta őket pont a főorvos...mindegy. Hát igen a másik dolog meg az, hogy tényleg nincs olyan orvos szerintem akiről mindenkinek csak jó véleménye lenne.
Mi történt, miért kellett előbb szülessen a babád? Nem altattak?
Az én első kislányom 28hétre született. :(((

Puszi mindenkinek.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
 
 


Még annyit szerettem volna írni hogy engem dr. Kelemen Csaba/ akiről szintén nem volt jó tapasztalatod/ vett fel terhességi vészes hányással a 6. héten az ügyeletében vasárnap, tehát nem voltam a magánbetege de mégis nagyon kedves volt velem, viszont én azt gondolom hogy nem is kell és nem is szabad túl sokat elvárnunk tőlük, hiszen nagyon fárasztó ám egész nap a rengeteg meló mellett egész nap csacsogni meg mosolyogni.
Én Rendőrségen dolgozom úgyhogy abszolút átérzem az ő leterheltségüket, / nálunk is ez van / így nem is mentem túlzott elvárásokkal soha a János kórházba, viszont a dokik mégis mindig nagyon kedvesek és segítőkészek voltak, mind Kelemen doki, mind pedig Szuromi doki is, még akkor is ha nem adtam pénzt.:) És ez nagyon szimpi volt nekem, ezért bírom őket nagyon.
szia Nszöke! Remélem jól vagytok? :wink: Puszi!Cséz
 


Sziasztok!
Hát,nagyon úgy fest,hogy pont nekem,pont akkor sikerült kifognom a rossz napjukat. Viszont ha ez valóban így van,akkor tulajdonképpen ennek örülni kell,mert arra utal,hogy ők nagyon kedves és lelkiismeretes orvosok. Elhiszem és megértem,hogy nagyon leterheltek és stresszesek, de higgyétek, én tényleg nem vártam semmi extrát, csak egy kedves szót,emberséges hozzáállást. Gondolom,Sóvágó doktornak sem volt könnyű napja,ő mégis ilyen volt.Mindegy már ennyi idő után, tényleg nem hiszem,hogy van olyan orvos,akivel mindenki elégedett.

Kedves nszoke!
Nagyon kedves vagy! Van 2 gyönyörű,egészséges gyerekem és ez az ami számít, a többi tényleg nem érdekes. Jó,persze, mindenki szép,meghitt szülésről álmodozik, de nekünk ez nem adatott meg.A te kicsikéd hogy van?Ti is ott voltatok a PIC-en? Ha esetleg van kedved privátban írni,örülnék neki!
Az érzéstelenítés nagyon vicces volt, mert megkérdezték,hogy mit szeretnék. Mondom,ha már így kérdezik,akkor inkább altatást. Ó,azt nem lehet,válasszak mást.Jó,akkor epidurált.Ó,hát azt sem lehet. Jó,akkor kizárásos alapon spinálist,de akkor miért kérdezik? Hát így volt. Téged altattak?
Nekem mindkét gyerekem koraszülött volt, a 32. héten születtek. Amit biztosan tudunk, az, hogy gyenge a méhszájam,idő előtt kinyílik. Ezen kívül hogy mi oka lehet még,azt talán csak a jó Isten tudja. Nálad mi volt a gond?
Boldog babavárást mindenkinek!
Andi
 


Szisztok!
Végiolvasva, ugy érzem nekem is le kell irnom a véleményemet szuromi dokirol, kb 2 éve találkoztam vele ügyeletben sajnos méhenkívüli terhességel operált amit a saját kezelőorvosom sok pénzért nem vett észre a tétényiben, végtelenül türelmes, segitőkész volt mindent elmondott előre nekem is és külön a páromnak is, minden jól sikerült a műtétnél,utánais jött hozzám és ő engedett haza pedig vasárnap volt!!!!! azóta hozzá járok a magánrendelőbe és csak jót tudok róla mondani, nemegyeszer volt hogy a korházban vizsgált meg mert sürgősen bajom volt és iylenkor pénzt nem fogad el, és külön pozitivum hogy homeopáitás orvos, nem töm tele gyógyszerekkel, ja és mindent maga csinál nem küld el vérvételre hanem Ő veszi le!!!, Ő ultrahangoz nem úgy mint más orvos aki csak azt mondja üljek be a sorba/ a tétényis orvosom azt se tudta eszik vagy isszák az ultrahangot/, szerintem a világ legjobb orvosa, és azóta is hálás vagyok hogy ő ügyelt aznap.[/i][/b]
 


Sziasztok!
Én is csak csatlakozni tudok az előzőhöz,
nekem a fogadott orvosom a Robert magánklinikán dolgozik de ott koraszülés nem lehet ezért átküldtek a jánosba 27 hetesen és ott feküdtem 12 napig és ő volt az egyetlen aki napi rendszeresen bejött hozzám gondomat viselte, ultrahangozott stb pedig pénzt akkor nem is kapott
Utána már én kerestem meg őt és igy is elvállalt, nekem nagyon alaposnak tűnt, gondolom nem véletlen hogy ő a terhesosztálynak a vezetője, szerencsére a szülésnél minden simánt ment azóta van egy gyönyörű kislányunk, szülés alatt végig türmelmes volt mindig mindenről kézségesen felvilágositott és csak homeopátiás szerekkel dolgozott ésami a legjobb hála neki és a szülésznőnek (B. Tünde) gátvédelemben szültem, a szülésért nem kért pénzt azt mondta rám bizza mennyire vagyunk megelégedve vele, hát nagyonnnnnnnnn
azóta is hozzá járok és még a kislányomnak a gondjaira is tud homeopátiás kezelést mondani igy mindenkinek csak ajánlani tudom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Sziasztok!

Új vagyok még itt a rendszerben és bocsánat, ha egyértelmű dolgot fogok kérdezni.

Amióta Pestre költöztem, még nem kellett nődokihoz mennem, viszont most szükségem lenne egy jó dokira és szeretnék inkább Pesten találni valakit. Azokból amit írtatok Szuromi doktor szimpatikusnak tűnik és az is tetszik, hogy homeopátiás orvos. :)

Azt lenne a kérdésem, hogy a magánrendelőjébe szokás ilyenkor először elmenni, vagy (ha még rendel ott) a János Kórházban is fogad az egyébként nem a kórház ellátási területén lakó pácienseket? Vagy először mindenképpen a magánrendelésére megy az ember és ha az orvos úgy látja, hogy a kórházban kell elvégezni vizsgálatokat, akkor oda hív vissza?

Előre is köszi, ha válaszoltok.
Lanlin
lanlin
Budapest
 
 


Kedves Lanlin!
Szerintem a magánrendelőben keresd, úgy tudom a kórházban csak nagyon sürgős esetben fogad.
üdv:zsunyika
 


Szia Margi!
Először is nagy gratula a babához! :)
Én lassan 1 éve szültem nála. Régóta ő a nőgyógyászom, mindig kedves és válaszol bármilyen kérdésem van. Nagyon lelkiismeretes, mindig minden vizsgálatot ő csinált, még laborra sem küldött le soha, ő vette le a vért is. A babavárás alatt bármikor hívtam, ha azonnal nem tudott felvenni, mindig visszahívott, bármi gyanús tünetet tapasztaltam azonnal behívott vizsgálatra. Soha nem kellett sokáig várnom rá, pedig állandóan rohangál, mint pók a falon. Nem szereti a gyógyszereket, inkább homeopátiás gyógyszereket javasolt.
A 38. hétben a vizsgálatnál észrevette, hogy elégtelen a méhlepény működése, a baba sem kapott elég tápanyagot, nem is fejlődött az előző héthez képest, nem is engedett haza. Nagyon elkeseredtem. Mivel pénteken fektetett be, az egész hétvégét bent töltöttem, minden nap megnézett, hogy vagyok. Ha nem talált a szobában, újra benézett, megcsörgetett, mindenképp beszéltünk minden nap. Voltak aggasztó jelek, a baba szívhangja volt, hogy nagyon lelassult. Hétfőn döntöttek, hogy kedden beindítják a szülést. A doki elmondta, hogy készüljek császárra, minimális esélyem van, hogy természetes úton fogok szülni. Ez nagyon elkeserített, mert mindenképp át akartam élni a természetes szülést. Kis tumultus volt a szülőszobán, 6-an voltunk az 5 szobára, így én egy másik kismamával kezdtem a vajúdást egy szobában. Persze a doki, amint meglátta, hogy mi a helyzet, azonnal kérte, hogy tegyenek át másik szobába, 1 óra múlva át is kerültem. Végig monitoron voltam, mert a baba szívhangja tösször lelassult, el is tűnt. Lassan tágultam, a fájások gyengék voltak, aztán a burokrepesztés után olyan erősek lettek,hogy a levegőt is csak úgy tudtam venni, hogy a párom mondta, mit csináljak. Akkor kértem EDÁ-t, de a szülésznő azt mondta, nem tudnak adni. Aztán benézett a doki, neki is mondtam, azonnal intézte. Nagyon gyorsan hatott, felgyorsultak az események, már jött is a kitolás, 20 perc múlva kint is volt a kisbabám gátmetszés nélkül. Más doki már rég császározott volna, de én gátmetszés nélkül szültem természetes úton. Szuromi végig bíztatott, segített.
A szülés után is szedtem a homeopátiás golyókat és irtó gyorsan regenerálódtam. Két barátnőmmel egy időben szültem és ők még bőven erősen véreztek, amikor én már teljesen rendben voltam.
Nem tudok elképzelni jobb szülész-nőgyógyászt, csak jót tudok róla mondani. A páromnak is nagyon szimpatikus volt és soha nem tartotta a markát.
Ha bármi kérdésed van, szívesen válaszolok!
Kati

Kép
 
 


Sziasztok!
Én is új vagyok itt.
Szintén Szuromi doktor úrhoz járunk.
Mikor kiderült, hogy kisbabánk lesz, azonnal elkezdtünk kérdezősködni, hogy ki kit ajánl, és egymástól függetlenül dícsérték őt.
Eddig egy alkalommal hívott a Jánosba, de legtöbbször a magán rendelőbe mentünk (MOM Medical center). Valóban körültekintő, mindent intéz, a vizelet vizsgálat és a vérvétel miatt se kellett máshova rohangálni.
A János kórházzal milyen volt a tapasztalatotok?

Mónika
gitaroslany
Budapest
 
 


Sziasztok!
Én is új vagyok itt, én 6 hete szültem a szuromi doktornál, előtte a szentkirályi doktorhoz jártam de sajnos ő súlyos betegsége miatt egyik napról a másikra nem dolgozhatott tovább, így kerültem ismeretlenül a SZUROMI doktorhoz, aki azonnal mindenben a segítségemre volt első találkozásunkkor is próbált minden apró részletre figyelni, pedig a kórházban találkoztunk, ami nem is volt megbeszélve, pénzt nem is fogadott el.
Ez után 3 napra született meg a nagyfiam, szuromi doktor végig gondoskodó segítségével.
Én is gátmetszés és minden gyógyszer használata nélkül szültem és fantasztikus volt. Utána minden nap bejött adott nekem homeopátiás gyógyszert a gyorsabb felépülésre és természetesen térítés nélkül adta, azt mondta neki úgy is túl sok van belőle. Hazamenéskor azt kérte, hogy a hálámat úgy fejezzem ki, hogy a szentkirályi doktornak szánt összeget tegyem bele egy borítékba és írjak neki pár bátorító sort mert ezt ő eljuttatja a szentkirályi doktornak így segítve őt és három kis gyermekét a bajban, eközben elsírta magát.
Azt gondolom, hogy ilyen emberekre van szükség nagyon sokra ezen a földön és azt kívánom neki, hogy őt is vegye körül sok-sok olyan ember mint ő. Kedves pribyke és z.andrea azt gondolom, hogy mielőtt egy emberről ismeretlenül ilyen negatív véleményeteket fogalmaztok meg, talán ismerjétek meg őt, mert azt gondolom, hogy ilyen ember és orvos nagyon kevés található meg!!!! És gondolkodjatok el azon hogy segített e rajtatok mert én úgy olvastam hogy mindakettőtöknek egészséges gyermeke született, az pedig hogy nem fejeztétek ki a a hálátokat sőt még arra is vetemedtek hogy az interneten elítéljétek őt az rólatok szegénységi bizonyítvány!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kedves SzUROMI doktor köszönök mindent!!!!!!!!!!
:D
babci2011
Bugyi
 
 


Lányok, tudom hogy ez a topic nem erről szól de döbbenettel olvastam tegnap hogy Szentkirályi doktor elhunyt, részvétem a családjának, fantasztikus orvos és ember volt volt, kívánom hogy legyen nagyon szép az álma:( ....Ne haragudjatok hogy ezt ide írtam de nem bírtam magamban tartani.... :cry: )
 


Kedves Babci 2011!

Először is Szentkirályi doktort nagyon-nagyon sajnálom, csak jókat hallottam róla!

Másodszor pedig nagyon szép Szuromi dokitól, hogy Szentkirályi doktor családját támogatja, szerintem ezt a többi orvos is megtette az osztályon!!! A dokim biztosan!!!!

Viszont továbbra is fent tartom azt az állításomat, hogy ő CSAK a saját betegeit részesíti előnyben.... Akik nem a betegei percek alatt lerázza és tőmondatokban beszél velük. Egyáltalán nem a szakmai tudását kifogásolom, de kellőképpen részrehajló.

Szóval kérlek, a kissé gúnyos hangnemet mellőzd, mi is saját tapasztalataink alapján formáltunk véleményt!!! Mint ahogyan te is.

Üdv, pribyke

Kép
 
 


Sziasztok!

2006-ban született nála a kisfiam. Nagyon jó orvos, mindig mindenben segítőkész és korrekt volt. Megbízható volt a terhesgondozásom alatt végig, mindent ő csinált, ahogyan azt már sokan leírtátok itt....ctg-t, uh-ot, vérvételeket...mindent! A szülés pedig hab volt a tortán...végig ott volt, gyors, könnyű szülés volt. Pedig nagy baba volt, 4300g és 58 cm.
2010-ben is hozzá kezdtem járni a következő babával, ugyanúgy számíthattam rá végig, de sajnos a szülést nem ő vezette le 2011. január 1-jén (nem tartózkodott Bp-en), hanem a Szentkirályi Zoltánhoz irányított át. Szerencsés kismama voltam, mert faros baba volt és úgy nézett ki, hogy császár lesz...de a dr. úr mindent alaposan mérlegelt, így megszültem a kislányomat.
Ezúton is hálás vagyok Szentkirályi Dr. Úrnak, mélyen megdöbbentett a halálhíre! Nyugodjék Békében!!:(


Szóval mind a két orvosról csak jó véleménnyel tudok lenni! Aki csak teheti válassza Dr. Szuromi Andrást! Egy kedves barátnőm is szült már nála, és ő is ugyanígy meg volt vele elégedve:)
csillagh2
Budapest III. kerület
 
 


Kedves pribyke!

Igazad van Szuromi dokiról, hogy akik nem hozzá járnak, azokat tőmondatban elutasítja. Én viszont megértem, mert ha mindenkivel leállna, akkor nem maradna ideje a saját kismamijaira. Pedig van belőlük rendesen neki. Ami bizonyíték rá, hogy ő valóban jó orvos.

És szerintem minden embernek vannak jobb és rosszabb napjai ... nem lehet valaki mindig kedves.

Én három terhességet csináltam végig nála, sőt egy nagyobb sikeres műtétet is neki köszönhetek. Nem mondom, hogy mindig ezer százalékos volt, de amikor kellett, mindig mellettem volt és mindenben számíthattam rá.

Kép

Kép
 
 


Kedves Zsunyika!

Köszi a választ, már jártam is Szuromi dokinál a magánrendelőjében és nekem is az a tapasztalatom, hogy nagyon kedves és türelmes és minden kérdésre válaszol.

Nem tűnik olyan orvosnak aki túlparáztatná az embert :)
lanlin
Budapest
 
 


Sziasztok!

Szeretnék érdklődni hogy mennyi a szülés?? Voltam Nála nagyon nagyon kedves a terhesgondozás 8000.- volt.

köszi nagyon.

Üdv!
Andi
 


Szia!

Én februárban szültem nála császárral, szóval frissek a tapasztalatok :-) Megkérdeztem tőle hogy mennyit kér a szülésért, de azt mondta hogy ránk bízza mennyit adunk. Így 80 ezret adtunk neki. A kórházban azt hallottam a szobatársamtól hogy 90 ezret szoktak neki adni.

Üdv,
Ági
 
 


Sajnos mély elkeseredésemnek és csalódásomnak kell hangot adjak. Nem jó szívvel teszem, mert kritikát fogalmazok meg, de azzal a céllal, hogy talán Szuromi doktor úr számára a jövőre nézve építő kritika lesz.
János kórházban és a magánrendelőjében is többször fogadott, tehát "fizetős" páciense voltam.
Azzal kerestem meg, hogy babát szeretnénk, de rendszertelen a ciklusom (van, hogy 3-4 havonta van). 8 éve operáltak az onkológián petefészek cisztával és 2 éve méhnyak rákkal.
Rögtön a kapcsolat elején megkérdeztem, hogy tud e így is vállalni, vagy csak a "sima" szülésekre specializálódott. Tehát felajánlottam neki, hogy ha túl komplikáltnak találná az esetemet, vagy már túl sok páciense van, akkor mondjon bátran nemet.
Elvállalt, mondván, hogy már több hasonló esettel is sikerrel járt el és széles mosoly kíséretében, hogy persze, hogy van rám ideje.
Belevágtunk. Először homeopátiás gyógyszerekkel, majd CLOSTILBEGYT írt fel.
Minden egyes alkalommal, amikor találkoztunk, elölről el kellett neki mondanom a történetemet, hogy be tudjon valamennyire azonosítani. Ez a 6-8. alkalom után már kis rossz érzést hagyott bennem, de sebaj, fő, hogy jó szakember és ez a lényeg.
Amikor hüvelyi ultrahang közben (!) két telefonhívást is intézett, akkor már tényleg rosszul éreztem magam a kezei között.
Ám a CLOSTILBEGYT hatására lett két szép érett petesejt, elmondása (és az ultrahang felvétel) szerint. Próbálkoztunk, míg a 4. héten a teszt pozitív lett. Elvégeztem másnap is, az is pozitív.
Örömmel hívtam, (megint nem tudta melyik esetről is van szó) hüvelyi ultrahang, közben telefonok és utána vetette oda, hogy
ő csak egy nagy cisztát lát a petefészkemen, nem tudja megerősíteni a terhességet, de lát petezsákot a méhemben. Reménykedtem, hogy talán még pici és azért.
Vérvétel, majd 4 nap múlva telefonon az eredmény: negatív. Nincs baba, csak ciszta.
Kérdeztem, mi a teendő a cisztával. A válasz, hogy majd ha menstruáltam, keressem fel. És éreztem, hogy már tenné le a telefont... még óvatosan próbálkoztam, hogy dehát tudja... pont ezzel kerestem meg, hogy nem menstruálok rendesen. Akkor keressen fel 3-4 hét múlva. És ezzel elköszönt.
Én meg egyedül maradtam a kérdéseimmel... mi lett a két érett petével? miért lett kétszer is pozitív a teszt? mi lesz azzal a petezsákkal?
Nem kommentálom, mert nem az a célom, hogy kígyót-békát mondjak rá. Tudom, emberek vagyunk, sok a páciens, egy vagyok a sok közül...
Ezért nekem az, hogy ő maga veszi le a vért, stb... nem a szakamiságának hitelességét támasztja alá, inkább egyfajta "üzleti fogás", számomra sajnos minden jel erre mutat...
Örülök, ha nektek jó tapasztalaitok vannak vele, nem szeretném ennek az ellenkezőjét bizonyítani. Csak leírtam az én esetemet, mert ez is Valóság.
kincso76
Budapest XI. kerület
 
 


Kedves Kincso, annyira nehéz nekem elhinni hogy ilyen oldala is van a dokimnak. Persze nem vonom kétségbe amit írtál, csak én ezt az embert nem ismerem. Szerencsémre. Sőt olyannyira nagyszerű embert, és szakmaiságot ismertem meg benne hogy a lányaimat is hozzá fogom járatni az első alkalomtól.
Én is bonyolultabb történettel kerestem fel, félidős terhesen, és simán tudta mindig hogy ki vagyok, mi a story, sőt a nevemen szólított mindig. Apró, de jól eső dolgok. Nem mondom, hogy nem telefonált amikor én ott voltam, de elvégre orvos, s fel kell vegye mert lehet hogy bazi fontos. Nem tudom, hogy uh közben volt e telefonja, én erre valahogy nem figyeltem, de ha telefonált is néha, ezt visszakaptam, mert amikor hívtam mindig felvette, vagy hívott, s akkor is tudta ki vagyok mi vagyok...
Szóval sajnálom a történetedet, de emberek vagyunk, egy azon ember nem lehet mindenkinek jó és szép, és szimpatikus, sőt még jó orvos is, legfeljebb csak a többségnek, s remélem Szurominak a többség szimpátiája megvan.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
 
 


Kedves Kincső!

Sajnálom a te általad tapasztaltakat de azt gondolom ha valakinek meddőségi jellegű problémái vannak, illetve olyan ami ezzel összefügg akkor szerencsésebb ha meddőségi központba megy/ van a Jánosban is ! /hidd el én is így voltam, és akkor mentem el Szuromi dokihoz amikor már babát vártam.
Szerintem se idejük se kapacitásuk nincs/ a rengeteg embertömeg miatt/ a nőgyógyászoknak a hosszabb és bonyolultabb problémák kivizsgálására, ezért vannak a meddőségi központok!
Én is oda jártam hasonló problémákkal mint te mert tudtam hogy ott kifejezetten erre vannak specializálva !!!
Úgyhogy szerintem Szuromi doki tökéletes orvos, de elfogadom ha másnak nem jön be, hisz nem vagyunk egyformák így nem egyformák az igényeink sem, de én biztos hogy maradok nála mert nekem csupa jó tapasztalataim vannak vele kapcsolatban! :)
 


Sziasztok!

Megosztanám az élményeimet én is a doktor úrral kapcsolatban.
2. gyermekemet vártam, mivel az első gyermekemet Pécsen szültem, orvost kerestünk. Édesanyám akkor a János Kórház egyik osztályán volt főnővér, neki ajánlották Szuromi dokit.
Megbeszéltük, hogy felkeresem. A 24.hétig mindig a kórházba találkoztunk, aztán egyik percről a másikra a magánrendelésére hívott. Nincs is ezzel semmi problémám, elmegyek, ha ÉRZEM, HOGY FONTOS VAGYOK ÉS SZEMMEL TARTANAK.Végig veszélyeztetett terhességről beszélünk. Furcsa volt, hogy a kötelező szűrővizsgálatokat gyorsan lezavarva már futott is mindig tovább. Aztán a 28.héten görcsölni kezdtem, hétfő este felhívtam, hogy azt hiszem, valami gond van. Azt mondta, másnap reggel menjek be, megnéz. Reggel már fél 8kor toporogtunk az orvosi előtt...amikor meglátott fogalma sem volt róla, hogy ki vagyok és mi a fenének vagyok ott!
Közölte, hogy ő most erre nem ér rá, MENJEK DÉLUTÁN 4RE A MAGÁNRENDELÉSÉRE!
A döbbenettől csak annyit tudtam kinyögni, hogy de baj van....ő erre közölte, hogy akkor nézessem meg magam mással.
Megtettem....bőgve jöttem el a kórházból, kerestem új orvost a SOTE I-en, aki szerencsémre 28 hetesen is átvett. Elmondta, hogy én vagyok a 4. páciense, aki tőle eljött....

Koraszülött babám lett.....nagy valószínűséggel Neki köszönhetően, mert ugye holmi görcsökkel a 28.héten minek foglalkozni?
hjuczus
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!
Úgy érzem nekem is hozzá kell szólnom.
Én már több éve a doktor úrhoz járok, én is a jános kórházban dolgozom illetve dolgoztam nővérként, úgy kerültem hozzá hogy az osztályról nagyon sokan jártak, járnak azóta is hozzá és mindenki nagyon pozitiv véleménnyel volt róla.
Mind a két terhességem és szülésem során nagyon figyelmes és nagyon kedves volt, végig a kórházban gondozott, szinte soha nem kellett várni rá, csak ha műtőbe rohant vagy szülése volt, pedig elképesztő sokat dolgozik már reggel 7 előtt bennt van folyamatosan jönnek hozzá a páciensek, és mégis mindig volt ideje rám.
Ha gondom volt akkor el tudtam érni, akár hétvégén is persze nem volt mindig képben mindennel kapcsolatban de ezt ennyi páciens mellett nem is várhatom el.
Viszont amikor gond volt a 30 héten a 2. terhességemnél attól kezdve hetente nézett meg, és mindig tudta mi volt az előző lelet, tehát úgy gondolom ha gond van akkor emlékszik. Szerencsére a 2. szülés időben zajlott le és a doktor úrnak köszönhetően probléma és gond és gátmetszés nélkül úgy mint az elsőnél, azóta is hálás vagyok neki mindenért, és azt gondolom nála jobb orvos kevés van.
Még egy kis adalék soha nem fogadott el semmit a kórházban a gondozásért és szülésért sem akarta elfogadni a férjemtől az ajándékot végül úgy került hozzá, hogy otthagytuk, hogy adják át neki. Azóta is hozzá járok mindig van ideje rám és azóta sem fogad el semmit.
gyogyo76
Piliscsaba
 
 


Sziasztok!

Légyszi írjátok meg, hogy dr. Szuromi András magánrendelésén milyen árakra (rákszűrés + vizsgálat, ultrahang, ...) lehet számítani!

Előre is köszönöm a segítséget!

Üdv:
lilesz
 
 


Sziasztok,

Gyorsan regisztrátam magam, hogy én is megosszam a Szuromi doktoros tapasztalataimat.

3 éve találkoztam vele először, az egyik ismerősöm ajánlásával kerültem hozzá. Babát szerettünk volna és ez ügyben kerestem meg. Persze akkor fogalmam sem volt, hogy éppen kb 2 hetes terhes lehettem. Ő ezt akkor "szétesőben lévő pete"-ként diagnosztizálta. :-) Rá is kérdeztem, hogy akkor most sem lettem terhes Dr. Úr? Azt felelte valószínüleg nem. Hát szerencsére és életem legnagyobb boldogságára nagy tévedésben volt.
A lényeg az, hogy ennek ellenére őt választottam terhesgondozásra és végig meg voltam elégedve. Természetesen velem is előfordult, hogy nem tudta ki vagyok, de mivel új páciense voltam ezért nem vettem zokon. Sokat hívott be a Jánosba és nem is gondoltam arra, hogy fizetnem kéne neki, és ő sem kért soha pénzt, csak a MOM-ban fizettem a terhesgondozásért.
Megismerkedtem más kismamákkal és ők mondták, hogy szoktak neki adni a Jánosban és el is fogadja. Csodálkoztam és kicsit furán éreztem magam, hogy én meg se próbáltam. No mindegy a szülés után rendesen kapott a boritékban.
A terhességem és a szülésem fantasztikus volt. Életem legcsodásabb élménye volt. A szülésem hirtelen indult be és pont délután, amikor neki magánrendelése van a MOM-ban, de ott volt végig és türelmesen segített, gátvédelemmel Tündével együtt. Szülés után is minden nap bejött és megnézett, hogy vagyok. Szóval meg voltam elégedve vele.

DE, DE,DE és ez fontos!!! Én is megtapasztaltam a mogorva oldalát. Pont szülés előtt egy nappal egy kismamával vártunk rá a szülőszoba előtt a szokásos CTG-re, de nem hívtuk fel mert általában mindig felbukkant valahol és nem akartuk zavarni, ráadásul egy másik orvos azt mondta, hogy éppen szülésnél van. Szóval nem éreztük, hogy "illő" lenne felhívni. Egyszer csak kijött a szülőszobáról, ránk nézett és olyan haraggal ránk förmedt, hogy miért nem hívtuk, hogy köpni nyelni nem tudtunk hirtelen. Én majdnem el is sírtam magam. Az nagyon rosszul esett. Szóval ezt az oldalát is láttam, tehát igen neki is van rossz napja.

Azóta is hozzá járok. Sajnos 2x is műtött vetélés és elhalt terhesség miatt, de végig nagyon rendes volt és együttérző. Szakmailag nincs kétségem felőle. Miután hallottam, hogy elfogad a Jánosban pénzt, azóta én is adok neki, és igen szerényen, de örömmel elfogadja a pénzt. Konkrét árat soha nem mondott, de ha adtam, akkor soha nem utasította el. VISZONT amikor elhalt terhességet állapított meg a MOM-ban nem hagyott fizetni és sajnos nálam ez 2x is előfordult.

Én összességében meg vagyok vele elégedve, de telefonon azóta sem szeretem hívni, mert sokszor csak tőmondatokban válaszol. De ezt is megértem valahol, mert rengeteg páciense van a napi munkája mellett. Írtó nagy teher van rajta, kész csoda, hogy az egészsége bírja még.
Én ajánlani tudom, de pl az egyik ismerősőmnek rossz tapasztalata van vele, amikor a Jánosban nem saját páciensként kezelte.

Én következő terhességem során is ragaszkodom majd hozzá.

üdv
buttercup71
Budapest
 
 


Sziasztok!

2014-ben szültem Szuromi doktornál, és mindenkinek csak ajánlani tudom. Ha jól tudom, már főorvos a János kórházban. Végtelenül korrekt és lelkiismeretes orvos. Kötelező vérvételeket ő csinálja. Bármikor fel lehet hívni telefonon és gyorsan ott tud lenni a kórházban, ha szükséges, mivel nem lakik messze. A szülésnél nagyon odatette magát, és utána minden nap bejött megkérdezni, hogy vagyok. Anyagiak terén nagyvonalú, a terhesgondozás 8000 ft / alkalom, de tőlem a végén már nem fogadott el pénzt, pedig nagyon sokszor megvizsgált és bejött miattam külön a kórházba. 
A korábbi negatív hozzászólások egy részét persze én is ismerem nála: - Az arcmemóriája kb egyenlő a nullával, simán lehet, hogy nem ismer meg, de ne felejtsük el, hogy rengeteg magán betege van és a kórházban is folyton terhes nőkkel van körbevéve. Ha rossz napja van, akkor rettentő goromba tud lenni, ez főleg akkor fordul,elő, ha ügyeletes, vagy épp az volt. A nagyon aggódalmaskodó kismamákat elég rendesen helyre teszi, főleg, ha alaptalan az aggódalom. Az asszisztense viszont elérhetetlen és utálatos. 

 


NEM AJANLOM Szuromi doktort!!!!Sajnos nogyogyaszatilag nagyon kepzetlen.Felesegemnek menses elott 1nappal mindig a szeklettel omlott a ver,amit jeleztunk neki,de o azt hajtotta,hogy ez belgyogyasz problema!Elmentunk 2kulonbozo belgyogyaszhoz,akik mondtak,hogy ez nem belgyogyaszati.Visszamentunk hozza es o flegman akkor is azt hajtotta,hogy ertsuk meg o nem tud vele mit kezdeni,mert itt nincs nogyogyaszatilag baj.Vegul fel ev elteltevel kiderult hogy ezek az endimetriozis jelei,amit egy urulogus allapitott meg!!Felesegem ragaszkodott hozza mikor terhes lett /lombik veteles,hosszu probalkozas stb.../es alkalmankent 400kmt utaztunk hozza!!Kar volt.....elfolyt a magzatviz es 31.hetre megszult a felesegem,de nem nala mert nem ertunk fel Pestre!!Ekkor derult ki,hogy 2nagy tojas nagysagu mioma volt a mehebe es a gyerek feje oda volt beszorulva.Ezeket a miomakat a rendszeres terhesgondozas soran,nem vett eszre sajnos....1,5oran keresztul mutottek a felesegemet csaszarral...Ja es az eset elott 3nappal talalkoztunk vele es mondtuk h nagyon sokat kemenyedik a hasa es sokaig,erre o pihenes+magnezium.Ra 3napra pedig megtortent a "baj".....
 
 


Flegma. türelmetlen, pénzcentrikus, semmi szakmai alázat nincs benne, a szakmai tudás és hozzértés hiányáról már nem is beszélve.
Mindenkinek tanácsolom, hogy akármilyen kontextusban messze-messze kerülje el. 
Doktor Úr, ha ezt olvassa,akkor gondolkodjon el azon, hogy valamin változtatni kellene, vagy felhagyni ezzel a csodálatos szakmával.
 
 


Penzcentrikus? Ez mibol jott le nalad? Nekem nagyon nem ez a tapasztalatom... A szakmaisagrol szintugy
anncsa
Budapest XVII. kerület
 
 


Sajnos én sem tudok túl sok jót mondani Szuromi doktorról. Szakmailag nagy csalódás volt. Méhműtétem után 1,5 évig nem tudta megállapítani a méhgyulladást ami miatt kórosan hosszú és erős volt a menstruációm. Végül más okból egy újabb műtét során ő állapította meg a gyulladást, ekkor szakszerű kezelést kaptam és azóta normalizálódott a menszeszem. Én úgy látom diagnosztizálni nem nagyon tud, vagy nincs ideje gondolkodni, összerakni a tüneteket. Ha már tudja mi a baj jó döntést hoz és jól kezel. Amikor baj volt empatikus volt és korrekt, de amikor 100-adszor is mondtam hogy de nagyon vérzek és fáj a méhem végig sem hallgatott, flegma volt és türelmetlen. Kár érte, hajdan jó orvos lehetett.
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron