Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Én 2005. novemberében szültem, valaki szült a doktor úrnál közületek? :lol: Milyennek ismertétek meg? :lol: :lol: :lol: Nekem csak jó élményem van, és jó híreim. Ha valaki nem tudja, kinél szüljön, :? ajánlom neki a dokit, szimpi fiatal orvos.Szüléskor derült ki, hogy majdnem egyidős velem.(most kb.29). :idea:


Szia!
Én ismerek egy Dr.Szabó Gábort (remélem, hogy egyre gondolunk).A SOTE I.sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinikán dolgozik. :lol: :lol: :lol: Nagyon aranyos, nagyon kedves, fiatal orvos, :D én nagyon bírom őt. Ráadásul bátran kijelentem, hogy velem egyidős (29 éves). :)
Vendég
 


Sziasztok!
A Dr.Szabó Gáborra visszatérve, szerintem tök jó fej és egy remek szakorvos. :D :D :D Merem ajánlani mindenkinek!!! :wink: :wink: :wink:
Vendég
 

 
 

Szia Ppetike!

Ha egyre gondolunk akkor róla beszélünk. Nála szültem, még mikor Salgótarjánban is dolgozott, most van neki is egy 7hónapos lánya.
Sajna a második babámmal nem tudok felmenni szülni, Starjánba leszek csak. Nekem nagyon jó doki volt, nem lacafacázott, ha gond volt bármi, normálisan megbeszéltük, sőt, megnyugtatott.

Ha tudok, még jövök, de várom a jelentkezéseket.

Móni
Kép

Kép


Nagyon emberséges a doktor úr, én maximálisan meg vagyok vele elégedve. :D :D :D Régebben Egerben lakott.Elég jól tartjuk vele a kapcsolatot mind telefonon mind pedig e-mail-en keresztül.Ha pedig ott vagyok a klinikán, akkor szinte egy bő 45 percet is szoktunk beszélgetni, nemcsak betegségekről hanem általános dolgokról is. :D :D :D Sugárzik a doktor úrról az élet szeretete illetve a doktor úr kedvessége.Meg mindent elmond elmagyaráz részletesen. :D :D :D
Vendég
 


Szia!

Ez mind tény és való, amit írsz, de írhatsz magadról is nyugodtan. Baba/ák, mi újság vele/ük? Veled? Mit lehet rólad tudni?

A dokit nekem egy családtag ajánlotta, aki szintén hozzá jár. Sajna sehgy nem tudom megoldani, hogy a második babám nála szüljem, hacsak nem jön vissza. Addig is keresek egy másik dokit, akituszáj ugye.

Móni
Kép

Kép


Nekem van egy 4 éves kisfiam, akit sajnos nem a Szabó dotornál szültem. A második terhességem az sajnos problémás volt, ami annyit jelent, hogy az élettel összeegyeztethetetlen fejlődési rendellenességet találtak a kisbabánál és ő volt az aki mindvégig mellettem állt, tartotta bennem a lelket. Egy életre szóló szimpátia alakult ki közöttünk. Első találkozásunknál már meg volt az összhang és én úgy gondolom, hogy egy beteg és egy orvos között az összhangnak meg kell, hogy legyen. Ez a kisbaba aki 2007.02.12-én meghalt kislány lett volna, 750gr-mal.Nagyon megviselt ez a dolog.


ppetike
Vendég
 


Szia ismét!

Hát nagyon sajnálom,ami veled történt, remélem az élet kárpótol ezért a dologért.:(


De az szuper hogy a fiad már ilyen nagy. :)

A Szabó doktor nagyon rendes volt velem is, és szimpi a mai napig.

Hát légy jó és erős. Ha esetleg mégis lesz újból baba, remélem jelzed felém is.

Várom, hogy kárpótoljon az élet mindenért amiért kell.

Móni
Kép

Kép


Szia!

Misem természetesebb, hogy világgá fogom kürtölni az újabb terhességemet.A doktor úr már áldását is adta ránk.Próbálkozhatunk egy újabb terhességgel, ennek nagyon örülünk.A kisfiam az nagyon beleélte magát abba, hogy lesz neki egy kistestvérkéje.De hát most már rajta vagyunk a témakörön. :D :D :D


ppetike
Vendég
 


Szeretettel várom a vonakzódat.:):):)

Ha találkozol a dokinkkal, szívéjes üdvözletem neki és gratulálok a kislányához. Ha tudok jövök és várlak téged is új hírekkel. Mesélhetsz arról is, milyen a fiad, stb.

Móni
Kép

Kép


Szia!
Biztos, hogy fogok vele találkozni.Légyszíves írd le a teljes nevedet, hogy meg tudjam neki mondani, hogy ki vagy.Egyébként a ppetike név egy Alíz nevű hölgyet takar. :D :D :D A kisfiam az egy igazi dumazsák, olyam mint az anyukája.Nagyon sokat tud beszélni.Most volt neki az oviban az évzáró, olyan aranyos volt amikor mondta a verset.Szegénykén látszott, a kicsi arcán, hogy úgy meg volt illetődve, hogy sokan nézik őt.Néha kicsit eleven, de hát úgy gondolom annyi kell.Amelyik gyerek nem eleven annál valami gond van én így vélem.
:lol: :lol: :lol:

Szia:

ppetike
Vendég
 


Szia Alíz!

A nevem Horváthné Dobsonyi Mónika, Szalmatercs. a fiam 2005. nov 25-én csaszizta Gordos dokival a dokink.

Üdv.


Amúgy igazad van az én fiam ha sokat pihzik,. már gond van. Eleven kölyök mind.:):):)

Móni
Kép

Kép


Szia Móni!
Várjál!!!Tipp-topp-ra kinyílik nekik a szemük.Úgyhogy még nem vagy lekésve semmiről.Ha nem most akkor, majd az oviban.De ott aztán 100%-ék.Általában minden kisgyereknek ott nyílik ki a szeme.Ne aggógjál ez miatt.Ma pl. mikor mentem a kisfiamért az oviba az egyik kis csoport társa felvilágosított, hogy most bulizik mindenki a csoportban.A homokozóban volt a buli.


Üdv:

Alíz.
Vendég
 


Ma kijött anyám és nem lehetett bírni Levivel. Ha anyósom fennvan, hogy játszik vele egy kicsit, fogja magát és nem foglalkozik vele Levi, pedig nincs eltilitva. Na mindegy .

Ha gondolod, írjál nyugodtan. Én másik topikban is vagyok a nógrád megyeiben, oda tartozok.

Várlak.

Móni
Kép

Kép


Szia Móni!

Volt nekem is hasonló problémám a Petikével.Ezt majd idővel ki fogja nőlni. :shock: :shock: :shock: Csak türelemmel kell lenni.

Üdv:

Alíz.[/b]
Vendég
 


Szia!

Hát komolyan mondom... Ilyen orvos nincs még egy a világon!
Kedves, megértő, empatikus, odafigyel az ember lányára!
Le a kalappal!
A doktor úrral történő első találkozásunk egy 2 órás beszélgetés keretein belül zajlottak!
Mikor megkérdeztem tőle mivel tartozom, azt felelte: -Mivel tartozna? Csak beszélgettünk!
A következő találkozásunkkor 8 hetes terhes voltam.
Sajnos a legközelebbinél éppen elment a kisbabánk!
De...
Nem volt dühös, mikor este 21:15-kor felhívtam, hogy baj van!
Másnap nem lett volna bent Klinikán, mégis mikor reggel (:45-kor felhívtam, fél órán belül bent volt, mellettem állt, elvégezte a műtétet, és délután visszajött meglátogatni!
Most jártam nála tegnap, kedves volt és nagyon megértő!
Örülök, hogy egy ilyen csodálatos EMBERREL találkozhattam!
Köszönöm nektek, akik ezen a fórumon említettétek a nevét, és csupa jót írtatok róla!!!

Gabsi
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron