Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Ha valaki ismeri Bánhidy dokit, jelentkezzen. Én két éve szültem nála és meg voltam elégedve vele, de most amikor újra terhes vagyok, már nem ez az érzésem vele kapcsolatban. Azt tudom, hogy előléptették, és talán ez az oka, hogy most mintha nem annyira figyelne oda!?

Andi
Kép
Kép


Kedves Andrea!

Nem szeretnélek elkeseríteni,de sajnos nekem is ez a meglátásom. Én már későn foglalkoztam avval, hogy válltoztassak orvost.Egy hetem van hátra, de remélem minden rendben lesz. Én szültem már nála 7éve.És tűz és a víz. a külömbség. Nyugtatnak mint szakember kiváló, de nagyon laza és figyelmetlen lett. Egy kismamának nyugalomra van szükség, nem pedig állandó próblémákra .Ezért fizeti az ember.Tundék rá panaszkodni a listám hosszú, de nem teszem ,mert probléma nem adodott ezekből csak idegeskedés.Ezt neked kell eldönteni.Se le se rábeszélni nem akarlak. Lehet, hogy színpátiától is függ.Sok sikert, kívánom jól dönts.Ha van kedved írj még.
 


Köszi a gyors választ! Hogy szólithatlak?
Sajnos én is azért dilemmázom, mert tudom, hogy szakmailag kitünő. Úgy gondolom, ha szülésről van szó ő a legjobb, én neki köszönhetem, hogy nem lett császár az első szülésem, meg még sok minden mást. De most, mint, ha nem is ő lenne! :x
Azért is nehéz a döntés, mert még is csak a SOTE, intenzívvel stb.
Sokat beszéltünk róla a párommal, és úgy döntöttünk még váruk. A kisfiammal a Kaáli Intézetbe jártunk, azt hiszem beszélek az ottani orvosommal.

Andi
Kép
Kép

 
 

Szia Andrea!

Jómagam megszólítás maradhat. Hirtelen nem tudtam mit kitalaálni. Keresztnevem pedig valami oknál fogva nem akartam megadni.Nem lesz egyszerű a döntés ,de ajánlom minnél előbb mert, az orvosok se szeretik ha már később mész hozzájuk. Gondolom számít nekik a havi magánrendelős vízitdíj. Ha a Bánhidyt választod csak annyit ajánlanák legyél kicsit rámenős. Sajnos én nem ez a tipus vagyok nehezen szólók bármiért is. Január második hetébe voltam nála a magánrendelőjébe, a jővőhétre vagyok kiírva,és fogalmam sincs hogy áll a méhszájam. Egy kicsit bosszantó, de biztos minden oké, ha jön a baba jön. Hétfőn találkozok vele, remélem végre megvizsgál. Egyébként a Társalgóban érdeklődtem én is, és ott dicsérik. Nehéz döntés. Sajnos én inkább este tudok netezni így nehéz lesz összehozni, hogy tudjunk társalogni.Addigis szia.
 


Szia Andrea!

Jómagam megszólítás maradhat. Hirtelen nem tudtam mit kitalaálni. Keresztnevem pedig valami oknál fogva nem akartam megadni.Nem lesz egyszerű a döntés ,de ajánlom minnél előbb mert, az orvosok se szeretik ha már később mész hozzájuk. Gondolom számít nekik a havi magánrendelős vízitdíj. Ha a Bánhidyt választod csak annyit ajánlanák legyél kicsit rámenős. Sajnos én nem ez a tipus vagyok nehezen szólók bármiért is. Január második hetébe voltam nála a magánrendelőjébe, a jővőhétre vagyok kiírva,és fogalmam sincs hogy áll a méhszájam. Egy kicsit bosszantó, de biztos minden oké, ha jön a baba jön. Hétfőn találkozok vele, remélem végre megvizsgál. Egyébként a Társalgóban érdeklődtem én is, és ott dicsérik. Nehéz döntés. Sajnos én inkább este tudok netezni így nehéz lesz összehozni, hogy tudjunk társalogni.Addigis szia.
 


Szia Jómagam!
Levelezésnél talán nem baj egy kis időbeli elcsúszás. A dokin még rágódom, de lehet, hogy megpróbálok nála rávilágítani az aggodalmamra, hátha az őszinteség beválik, persze megfelelő körítéssel. Semmi esetre sem szeretném megbántani, mert nagyon sokat segített ez idáig, de az életünket sem szeretném kockáztatni, mert ő teljesen lelazult.
Arról nem is beszélve, hogy veszélyeztetett vagyok, ehez képest amikor most vérezgettem csak annyit mondott feküdjek, nem értem miért nem írt fel utrogesztánt! Mivel annak idején a Kaáliba jártunk, felhívtam őket, elmondtam a problémámat és azonnal felírták ezt a terhesség támogató progeszteron pótlást.
Nem is tudom, hogy elmondjam-e neki.

Andi
Kép
Kép


Sziasztok !

Én is nálla szültem 2 éve nekünk konkrétan az életünket mentette meg !!!
Most vagyok 15 hetes terhes csütörtökön megyek megint a magánrendelőjébe votam már 2x vagy 3x de nem vettem észre eddig,hogy hanyag lenne.
De majd figyelek erre !!!

Jómagam: sok sikert a szüléshez !!!!
Tudom ,hogy nem ismerjük egymást de ha nem baj, szoritok neked!!!! :wink:

Andi: szerintem az öszinteség fontos a te ill. ti érdeketekben főleg !!!
Szerintem mond el neki az aggodalmaidat feltétlenül (szépen persze) a gyógyszert is el kéne mondanod (szerintem) a további kezelésed érdekében !
Most csak az számít ,hogy minden rendben legyen veletek !!! :)

Üdv.: Judit
 
 


Sziasztok!
Csatlakoznék az elöttem szólóhoz!Én 7 éve járok hozzá,elég rendszeresen,mivel sok problémás vagyok.Bár most egy év kihagyással mentem hozzá ujra,de én sem vettem észre semmi eltérést.
Pedig figyeltem,látok e változást,de semmi!

Mindenkinek jo babásodást!

Brigi

Brigi
 


Sziasztok!

Bár már rég nem járt erre senki, azért én leírom saját kis történetemet a dokival kapcsolatban.

Szóval az első babámat vártam, és már elég nagy pocakkal kerültem hozzá, az igaz (egy ismerőstől kaptam a nevét+az elérhetőségét, hogy nagyon rendes és jó doki), mert az akkori dokim nem nagyon vállalt szülést, mert nem mindig volt elérhető.
Az első alkalommal a magánrendelésén nem volt semmi gáz, tényleg rendesnek bizonyult, aki megmondja, ha bármi van. Nos, nem is volt semmi gond, amíg sajna a 27. hét végén elkezdtem vérezni, belső méhlepényleválásom volt. Ez éjjel történt. Irány a II. Sz. Női Klinika. Már ott kezdődött a "jó", hogy 45 percet vártam arra a mentőben egyedül, sötétben, rettegve, hogy mi lesz a babámmal, hogy végre felébredjen a portás, és beengedjen bennünket. Aztán ide-oda hurcoltak a kórházban a szülészetről fel a terhespatológiára, majd vissza, mire kitalálták, hová is menjek. Ezután egy brutális, és megalázó vizsgálat következett, s bár ez igazán nem a doki hibája volt, mégis, ez valahogy erősítette bennem a dolgot, hogy ha a babám akkor nem születik meg, akkor kórházat és dokit kell váltanom.
Nos, ezek után kiderült, hogy a dokim nincs is M.országon, hanem éppen üdül, de még ez sem lett volna olyan tragédia, ha legalább annyit megtett volna, hogy közli, mi tévő is legyek. Mindegy, végülis 2 hétig feküdtem ott egy olyan kórteremben, ahol legalább 10-en voltunk összepréselve, és ráadásul még a karácsonyt is odabenn kellett töltenem. Teljesen depressziós lettem, és azok a körülmények inkább egy háborús övezetre hasonlítottak, mintsem normális kórházra, értem itt azt, hogy az ágyon képtelenség volt feküdni, annyira lyukas volt már a matrac, meg vékony, így tulajdonképpen az ágy vasán feküdtem. A nővérkék hozzáállása meg egyszerűen katasztrófális volt, de mondom, még sorolhatnám. A lényeg, hogy a doki telefonon, amikor tudtam vele beszélni, benyögte, hogy miért szenvedek ott a kórházban, inkább menjek haza saját felelősségre. Én viszont azt hallottam, ha valaki s.f-re távozik a kórházból, és mégis visszamegy, mert neadjisten történik valami, akkor ritka rondán bánnak vele, ezt meg ugye ki kockáztatná, és mivel első baba volt, rettentően idegölő volt, hogy mi lesz velünk, nem tudtam, mi vár rám, mit lehet megtenni, mit nem. Így hát bent maradtam, amikor már mindenkit hazaküldtek, mert az én dokim nem volt hajlandó azt mondani az oszt.vezető dokinak, aki benn volt, hogy engedjen haza, inkább rám hárította a felelősséget.
Végülis dec. 29-én hazajöhettem, de nagyon ki voltam bukva.

Lehet, hogy ez sok ember számára nem hangzik olyan szörnyűnek, de amit én akkor átéltem, azt nem kívánom senkinek. Egy olyan doki nem volt, aki akkor konkrétan helyettesítette volna, vagy bármi? Így szó szerint olyan voltam, mintha csak az utcáról csöppentem volna oda, pontosan úgy bántak velem, mintha nem is lett volna ő a fogadott orvosom.

Elnézést, hogy sokra sikeredett a mondókám, gondoltam, hátha érdekel valakit.
 
 


Sziasztok!

Látogassátok meg a köv. oldalt.
Mondókákat fogtok találni :-D

http://hoppa.ltime.hu/index_mond.html

Vagy

www.ltime.hu/hoppa/index_mond.html

Köszi

Sziasztok

Üdv.
 


Sziasztok.
Én most kerültem hozzá és meg voltam elégedve vele.
 
 


Sziasztok!
Sajnálom akinek rossz tapasztalata volt Bánhidyvel kapcsolatban.
Én augusztusban szültem nála az ikreimet,de maximálisan meg voltam és vagyok vele elégedve.Még a legelső találkozásunkkor egy elhalt terhesség műszeres befejezésekor is nagyon emberi volt.Aztán volt nála lapar műtétem,a 3 nap alatt minden nap bejött hozzám,tájékoztatott mindenről,figyelt rám stb.Aztán,hogy sikerültek a babák akkor is mindíg megnyugtatott,bármikor felhívhattam telefonon.Minden hónapban nézte a méhszájamat,a 30. héten sajnos nyíltam,be is fektetett a klinikára.Ott elintézett nekem egy 2 ágyas szobát,hogy kicsit komfortosabb legyen az akkor még több hétig gondolt tartózkodásom.Sajnos a 32. héten elfolyt a magzatvizem.Péntek délután volt,egyből hívtam.Mire kimentem a vizsgálóba az ügyeletes doki már mindenről tudott Bánhidy felhívta,hogy mi a helyzet.Már pár órája a vajúdóban voltam és ott is felhívott a mobilomon,hogy hogy vagyok stb.Megnyugtatott,hogy a műtőt lefoglalta este 10-re bejön.Na,fél 10-kor nyugodt mosollyal az arcán,és hogy "nem ezt beszéltük meg" tekintettel a szemében elmondta a műtét menetét és viccelődve búcsúztunk.2008.08.01-jén 22.41-kor megszületett Panni lányom 1740g-mal és 22.42-kor Ábel fiam 1820g-mal.Mivel kaptak tüdőérlelő injekciót amikor befeküdtem,ennek is köszönhetően a babáim maguktól tudtak lélegezni és csak 5 napot voltak a PIC-en!Mostanra már szép nagyok és teljesen egészséges vidám babák.
Most voltam rákszűrésen a rendelőjében és a gyerekeket is be kellett vinnünk.Nem rohant,szánt időt ránk és gyönyörködött a gyerekeinkben.
Szóval nekem csak jó tapasztalatom volt nála.Sok ismerősömet küldtem már hozzá,legalább 4 lánynak lapart csinált,3 ism. nála szült és 2 barátnőm is nála szeretne.Mindenki csak elismeréssel beszélt róla.
A terhesgondozások alkalmával igaz én is éreztem néha,hogy gyors,de ha valamire rákérdeztem,akkor szépen kimerítően megválaszolta.
Én nem csak szakmai,hanem emberi okokból is nála szeretném szülni a 3. babánkat.Én pont egy ilyen orvos mellett érzem magam és a leendő babámat is biztonságban.
Szóval én bátran ajánlom mindenkinek!

Ági
 
 


sziasztok:)

Volt valakinek laporoszkopias vizsgalata/mutete Banhidy doktornal?


Nagyon koszi a valaszokat elore is!!


Sunci


Sünci!
Nekem volt laparom tavaly októberben Bánhidynél.Műtét előtt is bejött elmondani,hogy mi fog történni és tegyek fel kérdéseket a beavatkozással kapcsolatban,aztán műtét után szintén jött és elmondta,hogy mit látott.(Teljesen rendben voltam.)
A 2 vágás amit ejtett a köldökömnél és a bal petefészkemnél nem is látszik.
A nővérkék (főleg Adrienn) és az anesztes dokinő is mind-mind nagyon rendesek,aranyosak voltak!

Ági
 
 


sziasztok!fog valaki mostanában Bánhidynál szülni?szívesen felvenném a kapcsolatot olyanokkal akik szültek már nála,vagy a közeljövőben fognak.én a 30-adik hétben vagyok.köszi,sziasztok!simon
 


Szia Simon!
Én aug. 1-jén szültem nála,vagyis csaszi volt,de a tesóm is is és az egyi bariném is nála szült.Szivesen válaszolok ha van kérdésed!
Ja, és a 3. babánkat is Bánhidynél szeretném szülni. :D Remélem jövőre. :D

Ági
 
 


Szia Simon!
Én is nála szültem mindkét gyerkőcömet, legutóbb a kislányomat 4 hónapja. És Pálgihoz hasonlóan a harmadikat is nála szeretném majd szülni. :)
Én is szívesen válaszolok Neked, ha van kérdésed.

Lilla

 
 


Hát Bánhidyről azóta nem tudok semmi jót mondani. Kb 4 hónapja nem volt meg, elmentem hozzá, mert babát szeretnék és mert csak jót hallottam róla. Cisztát talált nálam, aztán mondta, hogy várjunk, majd megjön. Se gyógyszert, se semmit nem kaptam, csak hormonvizsgálatra beutalót, amit azután lehet megcsinálni, ha megjön. Az adataimat fel se vette, csak 10e forintot elkért. Egy hónap múlva visszamentem, mivel nem történt semmi. A cisztám felszívódott, de nem csinált más semmit. Se gyógyszert, se semmit nem kaptam megint. Ekkor már fél éve nem volt meg! A 10e Ft-ot akkor is elkérte a semmire. Azóta elmentem egy másik orvoshoz, alaposan megvizsgált, rákszűrést is végzett, kaptam gyógyszert (mindezt 8e Ft-ért) és érdekes módon 10 napon belül megjött és azóta tudunk a babán dolgozni. Szóval nekem nincs vele jó tapasztalatom. :( Remélem másokkal alaposabban foglalkozik. :) Lehet hogy nagy név, de szerintem a kisemberekkel nem foglakozik már olyan alaposan.
 
 


Detti írta:"Lehet hogy nagy név, de szerintem a kisemberekkel nem foglakozik már olyan alaposan."

Én sem vagyok nagy ember és velem pl. nagyon alapos volt. :wink:

Ági
 
 


Kedves Ági. Örülök, hogy veled alapos volt, akkor biztos én nem voltam szimpatikus neki vagy nem tudom, de azért a pénzt elfogadta és nem jutottam sehova negyed év alatt se.

D.
 
 


Kedves Ági és Lilla!köszönöm,hogy jelentkeztetek,és elsősorban azt szeretném kérdezni,hogy Ti mennyit adtatok neki a szülésért?nekem ez lesz a 3.császárom-aki az első kettőt csinálta meghalt,ezért kellett új orvost keresnem-Bánhidyt a 16.héten "szedtem össze",vagyis eddig 5x voltam a magánrendelésén,és még egyszer megyek a 36.héten,utána már csak a kórházba.Vagyis össz 48ezret hagyok nála terhesgondozásért,gondolom ehhez kéne arányítani valahogy a paraszolvenciát......vagy nem???nagyon kedves,készséges,3x hívtam fel vlmilyem gondommal,1x nem vette csak fel a telefont,viszont később visszahívott.ez pl.meglepett.kicsit lazának tűnik,bár így,hogy nincs problémám,nem zavar különösebben,de pl a hegszővet vastagságának ellenőrzéséről hallani sem akar....a kórház milyen?főleg császáros "szemmel"érdekelne,és,hogy mit kell bevinni babának,mamának.....?előre is köszönöm a válaszotokat,szép estét:Simon
 


Szia Simon!

Nekem ikres császárom volt,az más árkategória szerintem.De az a legtisztább,ha ezt vele beszéled meg előre. :wink: Nekem gyorsan jöttek a babák és a vajúdóban kérdeztem rá a tiszteletdíjra és csak terelt,hogy az most nem fontos,legyünk túl ma csaszin és mindhárman legyünk egészségesek!Aztán másnap is csak legyintett,mikor kérdeztem,majd nagy nehezen a távozásom napján mondta ki az összeget,de azt is csak úgy,hogy kb. mennyi és rám bízza,hogy mennyit adok.
Ha bárrmi gond lenne a terhességeddel,akkor is laza lenne,hogy ne pánikoltasson be.Rám sem akarta a frászt hozni,amikor a 29. héten kinyílt a méhszájam.De végülis befektetett a 30. héten,a 32-en elfolyt a víz és megszülettek a babáim.
Amikor én szültem,akkor már nem volt hely az örzőben,így visszavittek a vajúdóba,ott töltöttem az éjszakát.Szerencsére csak 1 csajszi volt bent,neki sem voltak fájások,így tudtam pihenni (aludni az élmények miatt nem tudtam).
Igazából nem tudom pontosan a listát,hogy mit kell bevinni.Én semmit nem vittem be,mert azt hittem,még hetekig húzom pocakosan.A babának pelust vigyél,az tuti,meg magadnak legalább 2 hálóinget,nagy betétet.Én nem csináltam ebből nagy ügyet.Mindenhol litániákat írnak,hogy mit vigyen be a kismama.A nagy része tök felesleges,csak arra jó,hogy a pénzedet költsd!A gyerekeimre ruhácskát sem tudtam adni,mivel korababák voltak.Szóval ebben nem tudok segíteni.
További szép babavárást!

Ági
 
 


Kedves Ági!köszi a választ,jó,h mondod a pelust,mert pl.a sztJánosban ahol az első kettőt szültem nem hogy nem kellett,de tilos volt a saját pelust,ruhát,popsikrémet használni,sőt ha megemlítetted,h van saját,úgy néztek rád mintha vlmi hercegnő volnál,akinek már nem felel meg a kórházi holmi....ma mesélte egy anyuka itt a faluban ahol lakom,h 30 ezret adott császáros szülésért-2 hete történt-és a doki azt mondta,így még nem alázták meg,h császárért ennyire keveset kapjon,és addig nem adja oda a zárójelentést,míg meg nem mondja az anyuka,mivel bántotta meg,h ennyire keveset fizet...!!!!a terhesgondozás során több mint 70-et hagyott már nála addigra,szóval ilyen is van.én azt hiszem nem kérdezem meg,ő mennyit szeretne,félek ugyanis,h túl nagy a különbség az elképzeléseink közt.ha ugyanis a Jánosban megalázásnak számít a 30,akkor a klinikán merényletnek..........Neked mennyi ideig kellett bent maradnod?én 8 napot töltöttem bent az elsővel,és 7-et a másodikkal,de gyaníton,a klinikán ennél jóval hamarabb hazazavarnak-nem mintha bánnám.üdv,tövábbi szép estét:Simon
 


Szia Simon!
Hú,nem semmi történet! :shock:
Szerintem mindenképp beszéljétek meg az öszeget!Bánhidy nagyon tiszteli és szereti,ha valaki őszinte hozzá.Egy példa,tesómmal történt a minap,mivel ő is hozzá jár.
Csinált Bánhidy egy műtétet a nővéremnek.Mondta neki,hogy a zárójelentéssel meg a leletekkel majd tesóm menjen vissza hozzá a magánrendelésére és megnézi,kielemzi,hogy minden okés-e a szövettannal.Tesómék meg anyagilag most elég padlón vannak és frászban volt,hogy nincs most keret erre. :roll: Bement a klinikára,kikérte a papírjait és ott felhívta a dokit,hogy nézze meg most a leletet,mert megmondja őszintén,nincs pénze a magánba elmennie,de mint orvost sem szeretné elveszíteni a későbbiekben.A doki végig sem engedte tesómnak,hogy elmondja a mondókáját,mondta Neki,hogy most császároz ugyan,de nyugodtan menjen csüt-ön a magánba,nem érdekes a pénz!Ja és megköszönte,hogy őszinte volt és nem holmi kifogásokkal passzolta. :P
Mondom mindenképp beszéld meg a szülést vele!!!Ez így korrekt!!!

Mi 5 napot voltunk a klinikán (szerintem más is),de mi mentünk tovább "hízlaldába",mert korababáim voltak és 2kg-ot el kellett érniük,hogy hazaengedjenek minket.A "hízlaldában" még 2 hetet voltunk. :D
Én nem tudtam saját ruhát rájukadni,csak más babáját láttam abban.Pelust is adnak pár db-ot azt hiszem.Fürdetős cuccokat talán a korház adja,de inkább kérdezz rá pontosan,mert mi más helyzetben voltunk. :?
Mikorra vagy kiírva?

Ági
 
 


sziasztok,

Nekem is anno Banhidy-t ajanlottak mert nagy szaktekintely.

Annyit emlitenek rola, aki nem birja a (kicsit nyegle) humort, ne menjen hozza.

Tovabba, egy oraban kb 6-10 beteg fordul meg nala, tehat futoszalag stilus van! Raadasul az egy orat altalaban varakozni kell amig sorra kerul az ember (elore megbeszelt idopontban) mert mindig vannak olyanok akik idopont nelkul beesnek es valahogy bekerulnek elobb.

A varoterem szukos, sokszor hely sincs, elkepzelem milyen kellemetlen lehet egy veszelyeztetett kismamanak varakozni...

En 4 honapig jartam hozza, de amint teherbe estem es barnazgatni kezdtem, nem adott kello kezelest. Azonnal valtottam orvost, ennek koszonhetoen nem veteltem el!
O mar tudta a leletekbol hogy progeszteronhianyban szenvedek, mar terhessegem elott is. Megsem volt hajlando adni Utrogestan-t amikor terhesen elmentem hozza. "Jojjon vissza 2 het mulva ha nem mulik a barnazas vagy eros verzese lesz" volt a valasza.... Nos ha en 2 hetet vartam volna a gyermek mar a multe lenne!!!!
Nagyon komplikalt a terhessegem, de ezt o elore is tudta, mondta is hogy az lesz, megsem figyelt ram megfeleloen....
A leleteimet feluletesen nezte at, nekem kellett felhivni olyan dolgokra a figyelmet amin atsiklott...

Nem volt egyi alkalommal sem igazan ideje arra hogy valaszoljon a kerdesekre, mivel sietni kell hogy a kint varakozo csapatnyi masik holgy is bejusson meg aznap.

Ezeket mindossze azert irom le mert szemelyes tapasztalataim nem voltak kielegitoek vele szemben.

Viszont van 2 baratnom akik meg vannak vele elegedve, evek ota oda jarnak es nem zavarjak oket a korulmenyek.

Azt tudom allitani hogy laparoszkopiaban es nogyogyaszati mutetekben nagyon jol kepzett szakember!
Sebeszkent tudom ajanlani maximalis meggyozodessel.

Udv: mia



Süniboglya
nagyon várunk a 2009 októberi babavárósban, ugorj be néha :P

 


tillidian:

Benezek:) Koszi:)



Sziasztok!

Én is Bánhidy-nál szültem mindkét gyerekemet és ha lenne majd 3., csakis hozzá mennék. Biztos vagyok benne, hogy Ő pontosan tudja mikor kinek mi indokolt (gyógyszer vagy kezelés) ezért sajnálatos, hogy valaki abból itéli meg, hogy irt e fel neki valamit vagy sem. Ha a kismama jobban tudja, hogy neki szüksége van gyógyszerre, akkor miért nem irja fel magának? Miért jár orvoshoz? Attól "jó" egy orvos hogy ir fel valamit vagy úgy érzi a kismama, hogy akkor "tett érte" valamit ha a kezébe nyom egy receptet?
Én kifejezetten azért mentem hozzá, mert első alkalommal a bemutatkozójában elmondta, hogy pl. nem császárpárti (természetesen más, ha tényleg szükség van rá) tehát tudtam, hogy csak lustaságból nem fog majd császározni akkor sem, ha 10 órát vajúdok, és azt is tisztáztuk, hogy semmi gyorsitót vagy egyebet nem ad. Minden úgy történt, ahogy én akartam, maximálisan akceptálta a kéréseimet. Jó kórtermet kaptam, mindent elintézett amit kértem, a szülés után szánt rám időt, hogy elbeszélgessünk magáról a szülésről, amit más orvosnál nemhogy nem tapasztaltam, de még ismerősöktől sem hallottam.

Üdv, linpatanya
 


Sziasztok!

Én az első lányomat Israelben szültem,a 2. és a 3. gyerkőc született a dr-úrnál.Én a terhesgondozások alatt is és a szülésnél is max. elégedett voltam.Szakmailag nagyon jó,emberileg is megnyugtató volt.Mindíg azt éreztem,hogy bármikor számíthatok Rá és biztonságban vagyok!
Igaz,hogy a magánrendelésén gyorsan történik a vizsgálat,de ha baj van,akkor odateszi magát és az a lényeg,nem?A szülés pedig hihetetlen élmény volt Vele!
Én ajánlom mindenkinek!

Üdv:Kingiri
 
 


Csatlakozom sünciboglyához. Sajna hasolóak az élményeim, mint neki. 6 hónapja nem volt meg, de mindig azt mondta, hogy várjunk! ...
Azóta ugyanabban a kórházban máshoz járok és teljesen meg vagyok elégedve vele.
 
 


Sziasztok! Nagyon sokáig gondolkodtam rajta, hogy közzé tegyem e a Doktor úrral kapcsolatos szülés történetemet. Sajnos nekem sincs jó tapasztalatom vele kapcsolatban.
Mikor még nem vártam babát évente csak egyszer látott, szakszerűen és tökéletesen vizsgált (soha nem volt kellemetlen, fájdalmas a vizsgálat, mint az előző orvosomnál). Így szépen-lassan már négy éve jártam hozzá, mikor kiderült, hogy babát várok.
A terhes gondozás alatt annyira laza volt, hogy nem is mindig válaszolt a kérdéseimre (nem volt sok). A szüléssel kapcsolatban a szülésznőhöz irányított (benne azonban nem csalódtam!). Minden vizsgálaton azt éreztem, hogy alig várja, hogy becsukjam magam mögött az ajtót. Az utolsó vizsgálat időpontját már nem a rendelőjébe beszéltük meg, hanem a SOTE II-re. Reggel 7-re. Egy kicsit csodálkoztam rajta, mert még a 34. hét környékén jártam. A méhszájam egy újnyira nyitva volt már a 30. hét óta.
Reggel a vizsgálaton az első kérdése az volt, hogy elvégeztük e a házi feladatot? Azt sem tudtam, hogy miről beszél!!! Kiderült, hogy az esti szex-re gondolt. Mondtam, hogy hónapok óta nem nyúlt hozzám a párom, valószínűleg jól megmogyoróztam volna, ha megpróbálja. Örültem, hogy élek, nem hogy szexeljek :lol: Erre azt válaszolta, hogy akkor majd ő elintézi. Annyira sikeres volt a "vizsgálat", hogy szinte nyakig véresen ott hagyott a vizsgálóasztalon, nem kérdezett semmit, csak az ajtóból vetette oda, hogy irány a szülészet, mert ma szülünk, vetessem fel magam. A megalázottságtól egy nyikk nem jött ki a torkomon. Nem volt oka ezt tenni velem!!!!
Ezután az ügyeletes orvosról, aki megvizsgált inkább egy szót sem szólok. A vajúdás szépen haladt egészen odáig, mig délben a Doktor úr úgy nem döntött, hogy burkot repeszt. Aztán óránként jött a fájások alatti vizsgálatra (mostmár tudom, hogy akkor éppen tágított). Legszívesebben összevarrtam volna magam, hogy ne találjon bejáratot, de már nem volt választásom. Délután négy után mikor már a fájásoktól nem láttam, viszont felkelni nem tudtam, mert romlott a szívhang, úgy döntött, hogy császár.
Anya boldogan kérte az altatást, baba csodálatos lett, ép és egészséges. A szülés után a Dr. úr mondta, hogy kétszer a nyaka köré volt tekeredve a köldökzsinór, azért nem állt be rendesen a szülőcsatornába (jelzem, hogy a burok repesztésig minden rendben volt, a gyerek a helyén, ő mondta). A következő arcul csapás a Dr. úrtól akkor ért, mikor megláttam a zárójelentéseket. Varrat szedés után megkérdeztem, hogy ez biztosan az enyém, mert nem az van benne ami aznap történt. A válasz az volt, hogy ez csak egy papír, nem kell sehová sem. Fizettem és eljöttem.
Hát ez az én csodálatos szülés történetem. Persze jöttök majd azzal, hogy ekkor, meg akkor orvost kellett volna váltani, de én is úgy voltam vele, mint sokan mások: jó reklámja van a Dr. úrnak. Varratszedés óta nem voltam nála. Nagyon hosszú időnek kellett eltelnie ahhoz, hogy ne gondoljak fájó szívvel az első gyermekem születésére. Most már okosabb vagyok. Új orvost kerestem és bizony kiállok a saját (és, ha lesz, akkor a Pocaklakó) érdekeiért.
A SOTE II. szülészete külön sztori. Nekem biztos, hogy nem ott lesz a második szülésem.


Hát ezen most meglepődtem.. Én még csak egy terhesgondozáson voltam nála a magánrendelőjében. Arra az volt jellemző amit a fentiek is írtak.

Ha esetleg van valakinek még mostani tapasztalata, szívesen olvasnám..

Lehet mást keresek...
Vendég
 


Sziasztok!

Én továbbra is elégedett vagyok Bánhidyvel.Most várjuk a 3. babánkat és ismét örömmel mentem hozzá.
Ha egy terhesség probléma mentes,akkor nem értem,hogy sok kismama mit szeretne?Órákig fecserészni a dokival?Persze minden várandós a 9 hónap alatt azt szeretné,ha minden körülötte forogna,de könyörgöm,a terhesség nem betegség,hanem más állapot! :wink: És biztos,hogy feleslegesen nem indít szülést a 34. héten!Ha pl. a belső méhszáj is nyitott hetek óta,akkor nagy a veszélye a fertőzésnek....meg az,hogy a köldökzsinór a baba nyakára van tekeredve,az közvetlenül szülés előtt a vizsgálatnál nem látszik,attól még lehet a baba jó helyen!!!!

Én még mindíg azt mondom,hogy ha komolyra fordul a dolog a terhesség alatt,akkor egy kismama nála a legjobb kezekben van!Megbízható és nagyon profi!Szerintem ez számít és nem az,hogy a magánrendelésén fél órát ücsörögjön vki és az esetleges buta kérdédeire válaszoljon a doki....mert arra tényleg nincs idő.... :roll:

Ági

 
 


Végül más orvost választottam.
Csak egyszer voltam nála, sok személyes tapasztalatom nincs vele kapcsolatban.
Egy barátnőm jár hozzá terhesgondozásra, és ő nincs vele megelégedve.. már 9. alkalommal volt nála, 34hetes terhesen kb 3 percet volt bent a magánrendelőben, annyira kapkodott.. csak a kiskönyvébe pecsételt, meg sem vizsgálta.. a barátnőm kérte, hogy legalább nézzék meg UH-án hogy befordult e már.. vagy egyáltalán minden rendben van-e... de mondta hogy most nincs ideje, már órák óta várják a klinikán, mert egy betege éppen most szül.. hát annak a helyében sem lettem volna.. Szeretett volna a szülésről is pár szót beszélni, de arra sem volt idő.. mondta, hogy majd 3 hét múlva.. ezért miért járjon magánorvoshoz az ember?? Szerintem ennél bárhol jobban ellátnak fizetés nélkül...

Ma voltam egy másik orvos magánrendelésén, ott kb 40 percet töltöttem a rendelőben és 10x alaposabban megvizsgált, mindent megnézett az orvos, nem sietett.. szóval ég és föld volt a kettő.. Örülök, hogy nem maradtam nála.

Lehet, hogy jó orvos, de már a pénz többet számít nála szerintem.. :(
Vendég
 


Ismételten csatlakozom 'kavics anyu'-hoz és 'Funky'-hoz!
Én most már egy fiatal kollégájához - Dr Sára Leventéhez - járok és 100%-an meg vagyok elégedve! Ő végre rendbe rakta a hormonháztartásomat, hogy végre összejöjjön a baba! A Bánhidy még az adataimat se vette fel és kb. 3 perc alatt elintézett, aztán fizettem. A Sára dokit bármikor hívhatom, mindig emlékszik az emberre és a bajira és alapos!!! Csak ajánlani tudom!
 
 


Szerintem az gáz, ha a mennyiség a minőség rovására megy. Végülis egy életünk és egy egészségünk van.

Lehet, hogy akivel már "múltja" van, arra jobban odafigyel, és az is lehet, hogy bizonyos stílusú-jellegű páciensek nem jönnek be neki - hát, ő is ember, ahogy mi is. Lehet, hogy a világ legfantasztikusabb orvosa meg nekünk nem jön be.

Pl nekem nem jön be a Sára doki. Pedig jó és kedves és odafigyelő és együttérző és szakmailag csodás. De nekem túl optimista; én azt szeretem, ha minden lehető rosszat is előre elmond (én ilyenkor érzem magam biztonságban), ő meg utál ijesztgetni, meg, nem is profi dolog elmondani pár %-os csekély valószínűségű veszélyt. Minek erőszakoljam meg a természetét, amikor ez az én spéci lelki szokatlan igényem.

A tanulság az, hogy előre tessék dokihoz járni, és így van idő váltani, ha nem klappol a dolog.
Másrészt pl nagy tiszteletem azoknak az orvosoknak, akik pl kijelentik, hogy havonta 10 szülésnél többet nem vállalnak. De így oda tudják tenni magukat. Ez minőség!

Utrogestan-t pl nekem már arra felírt az orvosom, hogy az első elmaradt menzeszem nem elvágólagosan maradt el. És így is elvetéltem, pedig feküdtem. Szóval az Utrogestan sem mindenható.

Azt azért mindenkinek ajánlom, hogy kérdéseket papírra összeírva menjünk a dokihoz. Így nyilvánvaló, hogy nem csevegni megyünk. Ha erre se foglalkozik velünk, váltsunk, hamar és szívfájdalom nélkül.

Kép
 


Sziasztok!

Volt szerencsém a doktor úrhoz személyesen is, nemrég bent feküdtem. Az úgynevezett "bemutatáson" (a betegfelvétel napján van külön) be kellett menni a kezelőbe, ő megkérdezte a nevemet, de a sajátját nem mondta meg, aztán megvizsgált. Lehet, hogy tudnom illett volna, hogy ő ő, de olyan volt az egész légkör, mint amikor az általános iskolában kihívtak felelni. Az egész helyzet olyan alárendelő és felsőbbrendű volt, az egész kórházi élményt meghatározta. Kár, hogy így történt.

Kép
 


Sziasztok!
Én nagyon régóta járok a doktor úrhoz,közel 10 éve.Nekem eddig csak pozítí tapasztalataim voltak vele.2005-ben terhes lettem,és elértem a 11.hetet amikor a down-szűrést meg lehet csinálni.Mivel mi is utaztunk és ő is szabira ment,ezért ajánlott egy másik orvost aki megcsinálja az ultrahangot!Igen ám de kiderült,hogy nem él a babám.Felhívtam a dotor úrat és 1 órán belül bent volt a klinikán,úgy,hogy már a szabadságát töltötte.Megcsinálta a műtétet,igaz nem várta meg amíg felkelek,de a páromnak mindent elmondott.Pénzt nem adtam neki,mert eszembe se jutott,és nem találkoztam vele a következő kontrollig.Ott emiatt semmilyen negatívumot nem éreztem.
Azóta van egy 18 hós kisfiam,és egy 9 hetes pocaklakóm.A szülésnél (éjjel)fél órán belül bent volt és maximálisan meg voltam vele elégedve.Szerencsére minden simán ment,de szerintem ha baj van akkor is maximális lett volna.A tarifáját nekem se mondta meg,azt mondta,hogy amennyit gondolok!Mivel nem vagyunk gazdagok,(a párom tűzoltó)így 50000ft-ot kapott a szülésért.Amikor visszamentem a 6 hetes kontrollra,akkor sem vettem észre rajta,hogy keveselte volna a pénzt!Most is nála szeretnék szülni!Az igaz,hogy a terhesgondozás alatt mindent meg kell kérdezni és akkor válaszol rá!Magától nem nagyon mondja a dolgokat!De én előtte mindig végiggondolom,hogy mit fogok kérdezni!
Mindenkinek további szép napot!
 
 


Sziasztok!

Nálunk is maximális elégedettség a Bánhidy doktor úrral!
Az első gyerekem nem nála született, hanem egy nagyon ajánlott orvosnál, akinél annál nagyobbat csalódtam. Az nem gond, hogy császár volt, hanem az, hogy az a doki minden erővel a gyereket akarta kinyomni belőlem, mégha beledöglünk is. Leordítottam, így császár lett, amit elcseszett. Jó 3hetet és még 3műtétet kellett kihúznom a kezei alatt. Ki akartak pakolni a drága gyógyszeres kezelés helyett, ami majd nem biztos, hogy beválik nálam, biztosra akartak menni. Ha a férjem nem olyan, amilyen, akkor ma nem lenne Enikő... Így a következő terhességemnél mindenféle privát pénzes klinikákra mentem uh-ra és vizsgálatra, míglen a választott kórházban (Sote II.) sikerült kiválasztanom a Bánhidy dr-t. Elsősorban az számított, hogy amellett, hogy szülész-nőgyógyász, sebész is, ráadásul igazgatóhelyettes, azaz nem áll szerződésben még 3-4 kórházzal szüléslevezetésre, aminek következtében rohangálhat ide-oda és ha komplikáció adódik, majd az ügyeletes megoldja. Szóval nagyon jó választás volt. Ő nem akarta kinyomni belőlem a kislányom, sőt, meg is lepődött, hogy ilyen méhszájjal egyáltalán teherbe tudtam esni és egyértelmű volt a császár. Érdekes módon ő a vizsgálatok alatt erre rögtön rájött (bár én direkt nem mondtam semmit előzményekről, kíváncsi voltam) és nem utólag, mint az előző orvos. Egyébként uh-n a Magzatdiagnosztikai központban szintén ez derült ki (csak a második kiskölöknél jártam oda). Tehát szakértelem van, emiatt biztonságban éreztem magam. Ez a császár 4x annyi ideig tartott mint az első, professzionális volt, helyrerakott mindent, ami visszamaradt elsőből (mondta mikor vehetek levegőt, tarstam bent, fújjam ki, lélegezzek mélyeket stb. - elsőnél csak kikapták a gyereket, aztán végeztünk), ráadásul felírt tablettát véralvadás ellen, ami kellett, hogy az én nemnormális méhemből rendesen ki tudjon ürülni, aminek kell. Ő ért a szüléshez! Legalább a másodikra sikerült egy megbízható embert találnom. Azóta volt egy nagyon csúnya cisztám, amit ő vett ki, sokkal durvább volt, mint amire számítottunk. Nagyon szépen megcsinálta, állati nagyot kellett metszenie egy kellemetlen helyről.
Szeretnénk egy harmadik babát és nem is kérdés, hogy hozzá megyünk. Amúgy nálunk sem mondott összeget a szülésre, "amit gondolunk". Szülés és cisztaműtét után is mindennap bejött hozzám, hétvégén mentem haza, akkor telefonált és be kellett számolnom hogy vagyok :). Ja, nekem az is fontos, hogy úgy vizsgált, hogy alig éreztem valamit, ez számít nekem, nem egy Freddy Krueger, ahogy tapasztaltam máshol - sajnos. Azt még elmondom, hogy bánom is én, ha nem emlékszik a nevemre, de értse a dolgát. A második terhességemnél volt, hogy a kislányom 3napig alig mozgott, felhívtam, azonnalra berendelt a kórházba, intézett NST-t és ultrahangot, majd lejött megnézni a leleteket... szóval ez az, amit elvárok. Mivel nem vagyunk egyformák, mások az igények is. Olyan orvosnál szülj, akinél biztonságban érzed magad és a gyerekedet, ez a legfontosabb. Nyugodt anyuka, kellemesebb élmények.
A TV2 Babavilág 41. adásában (elején) ő látható, épp a CTG-ről magyaráz (2007. november 24.).
http://www.tv2video.hu/popup/index.php? ... ideo=40419

Ha nem lehet megnyitni, keress rá.

Szép napot, kellemes szülést (már amennyire :)), jó egészséget! Maccs

 
 


Kedves Mindenki!
Az igazság megköveteli, hogy még egyszer írjak, még akkor is ha nem működik jelenleg a fórum.
Három évvel ezelőtt én indítottam a fórumot azzal a dilemmámmal, hogy vajon megváltozott-e Bánhidy doktor hozzáállása. A terhesség elején elbizonytalanodtam, úgy éreztem, hogy futószalagon működnek a páciensek.
Azonban elkövettem azt a hibát, hogy amikor megnyugodtam, hogy minden rendben van a doktorúr beteg orvos kapcsolat kezelésében és újra megszilárdult a bizalmam benne, ami azóta is töretlen ill. teljesen más jellegű problémával is bátran fordulhattam hozzá, ezt a véleményemet már nem osztottam meg veletek.
Az-az igazság, hogy az egészet elfelejtettem, de most pótolom. :lol:

Andi
Kép
Kép


Kedves Mindenki!
látom,ez a fórum bedöglött,pedig szívesen hallanék még a dr Úrról töletek,hogy kinek mi a tapasztalata azóta!Sziasztok:simi
 


Kedves Topiklakók!

Még ma játékba lehet szállni az Aquaworld családi belépőért! Csak egy komment kell hozzá a Babanet valamelyik cikke alatt, és Ti is esélyesek vagytok a holnapi sorsoláson!

És még mindig várjuk a Ti történeteteket! 1-2 gépelt oldal terjedelemben, wordben, szülésről, gyermekvállalásról, problémákról, gyerekekről, a szülőségről, az életről, a gyereknevelésről, a párkapcsolatról. Ide: szerkeszto kukac babanet pont hu

Ha pedig még nem csatlakoztatok a Facebook rajongói csoportunkhoz, akkor gyorsan tegyétek meg!

Fontos! A Facebook megváltoztatta a beállításokat, ezért, ha a továbbiakban is szeretnéd látni a Falon a Babanetes bejegyzéseket, akkor állítsd át a Beállításokat úgy, hogy minden ismerősöd és lájkolt oldalad látni szeretnéd. Vagy: lájkoljátok a Babanetes bejegyzéseket, netán ott is szabad kommentelni!

További szép napot:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Friss az élmény ezért gondoltam megírom.
Majdnem panaszmentes terhességem (19. héten vesegörcs a kivétel) végén a 37. héten szintén vesegörcs gyanújával mentem be először a doktor úrhoz vizsgálatra, majd mivel ott szerinte minden rendben volt haza is jöttünk. Másnap mivel a kapott fájdalomcsillapító sem enyhítette a fájdalmakat az urológián vizsgáltak meg, majd onnan is haza mondván ki kell jönnie a kőnek.
Estére annyira elviselhetetlen volt a fájdalom, hogy egyből a szülészetre mentünk, ahol fájásokat mutatott a gép, de azok reggelre leálltak. Mivel hétvége volt telefonon nem zavartam a dokit, az osztályon mondták, hogy ha olyan lesz a helyzet, majd ők értesítik.
Fájdalmakkal telt a hétvége, hétfőre pedig elviselhetetlenné váltak, ezért elkezdtek vizsgálgatni. Először hétfőn láttam az orvost két percre, amíg közölte, hogy kitartás.
Mivel a laborvizsgálat rossz eredményt adott egy gyulladásos faktorra, ezért az osztályos orvos kezdett el gyanakodni esetlegesen vesegyulladásra, majd vakbélgyulladásra.
Ebbe az irányba kezdtek el kivizsgálni két napon át, majd a harmadik napon amikor szintén csak két percekre láttam a dokimat, soha egy mozdulattal sem vizsgált meg, közölték a nővérek, hogy császár lesz.
Nagy nehezen előkerítették a dokimat, mert beszélni akartam vele, de az sem volt két perc, közölte is hogy nem műtétre készült, de a prof szerint meg kell csinálni.
Utána már csak a műtőben találkoztunk és mivel altattak utána is csak másnap az őrzőben.
A császár után a folyosón közölte a férjemmel, hogy életmentő műtétet csinált, mivel meg is halhattunk volna, a petefészkem uyganis megcsavarodott és elhalt, egy cysta pedig vérzett benne.


Enikõ
 
 


Sziasztok,

Enikő, sajnálom, ami történt...

Én hozzá járok már évek óta, és én is tartottam attól, hogy majd nem kezel elegendő alapossággal, de meg kell mondjam, végül mindent, ami kell, megkaptam. Nincs felesleges faksznija, az biztos. Két percet szán rád, de ha már ismered, és bízol benne, tudod, hogy nem azért, mert felületes, hanem mert kisujjában van a szakma. Volt alkalmammal ez ottbent az eü dolgozókkal is "kibeszélni", és tényleg, ő ilyen. Rádnéz, és tudja. Láttam fiatal dokikat kismamákkal a folyosón hosszan beszélgetni, egyeztetni - ő nem ilyen. Cserébe viszont ott a sok-sok tapasztalat.

Azért jöttem alapvetően, hogy leírjam az én szülésem...

Amikor a 31. héten elkezdtem kinyílni, elzavart táppénzre, pedig még dolgoztam volna. Jobban aggódott, mint én. Aztán velem örült minden kihúzott hétnek. A szüléskor - ami végül 12 nappal korábban volt - akkor jött be és addig volt, amíg épp csak kell, de mindent megtett. Amellett, hogy kiváló orvos, nagyon jó pszichológusnak is tartom... régebben is ezt éreztem, mikor a magánrendelőjében jártam, hogy nem csak kezel, de tökéletesen meg is nyugtat. Néha mondtam is neki, hogy eljövök relaxálni :lol: És még egy: a szülés alatt olyan volt, mint egy sportedző: szigorú volt, de biztatott, megmondta, mit mikor és hogyan és megdorgált, mikor nem hallgattam rá (bénán nyomtam az elején), de nagyon megdícsért, mikor sikerült. Én mondjuk dinka vagyok, ott viccelődtünk a férjemmel a kitolások közepén, ő meg - bár a munkájára koncentrált - örült, hogy nem pánikolok. Amikor összevarrt, persze fájt, de hát volt velem gond... legalább 8 öltés. Szülés után 3x is bejött hozzánk az osztályra, 2 percre ugyan, de kikérdezett, minden rendben van-e, és ment a dolgára.

Kép Kép


Én Nála szültem mindkét gyerkőcömet, igaz "ezer" éve.... 10 és 1 hónap híjján közel 8 éve....

Valóban nem egy beszélgetős típus, de maximálisan meg voltam vele elégedve.... mostanság érlelődik a gondolat bennem egy utolsó utánni pillanatos gyermekre.... csak hozzá mennék... igaz, szegény 8 éve nem látott, a munkahelyi kötelező éves egészségközpontos rákszűrésnek köszönhetően.
A barátnőm akivel egy idősek vagyunk, most friss kismami a másodikjával.. - természetesen a Dokinál - ez megint kedvet adott... bár meglehet, már "késő" 36 évesen....

Szóval vissza az eredeti témához: Csak RÁ bíznám a születendő gyermekem és a saját életemet !!!!
 
 


"késő" 36 évesen.... ?? Akkor szültem az elsőt... :wink:

Kép Kép


Sziasztok!

linpatanya, bár elég régi a hozzászólásod, de azért megkérdezném, hogy komolyan gondoltad-e, amit írtál, mert szerintem épelméjű ember, nő, anya nem ír ilyet, hogy írja fel magának a kismama gyógyszert. Pláne, ha anya vagy lehetne benned egy kis emberség.
39 évesen első spontán terhességemmel mentem el a "doktor úr"-hoz, és elmondtam, hogy nem estem teherbe sosem, hormonproblémáim voltak, több petevezeték átfújásom volt, szúrtak, tapaszoztak, megszenvedtem ezért a gyerekért. Neki kutya kötelessége lett volna felírni progeszteront, amit utólag el is ismert. Szóval igen, ebből ítélem meg, mert ha adott volna receptet, akkor a gyerekem ma is él.
A hab a tortán az, hogy december 20-án amikor elmentünk a magánredelőjébe megállapította, hogy elhalt a terhesség 10 napja, és nem utalt be másnap a klinikára, mondván, hogy itt a karácsony, menjek be ünnepek utáni első nap, akkor megműt. Ha addig elkezdek vérezni fáradjak be a klinikára, de el ne mondjam, hogy tudtam, hogy elhalt a terhesség, mondjam azt, hogy elkezdtem görcsölni és vérezni. Nyilván ki akarta várni az ünnepek utáni első munkanapot, hogy ő fejezhesse be műszeresen a terhességet és az ő zsebébe kerüljön a pénz. Ehelyett karácsonykor mentő vitt el, és szerencsére nem a SOTE-ra.
Szóval a "doktor úr" hagyta, hogy egy halott gyerekkel a hasamban karácsonyozzak, és kis híján eltett láb alól, nem részletezem, hogy milyen állapotban vitt el a mentő.
Akinek nincs problémája a terhességével dícséri, de akinek minimális gondja van, azzal nem foglalkozik, végülis van elég páciense, aki fizet neki.

Sziasztok!

Én is Bánhidy-nál szültem mindkét gyerekemet és ha lenne majd 3., csakis hozzá mennék. Biztos vagyok benne, hogy Ő pontosan tudja mikor kinek mi indokolt (gyógyszer vagy kezelés) ezért sajnálatos, hogy valaki abból itéli meg, hogy irt e fel neki valamit vagy sem. Ha a kismama jobban tudja, hogy neki szüksége van gyógyszerre, akkor miért nem irja fel magának? Miért jár orvoshoz? Attól "jó" egy orvos hogy ir fel valamit vagy úgy érzi a kismama, hogy akkor "tett érte" valamit ha a kezébe nyom egy receptet?
Én kifejezetten azért mentem hozzá, mert első alkalommal a bemutatkozójában elmondta, hogy pl. nem császárpárti (természetesen más, ha tényleg szükség van rá) tehát tudtam, hogy csak lustaságból nem fog majd császározni akkor sem, ha 10 órát vajúdok, és azt is tisztáztuk, hogy semmi gyorsitót vagy egyebet nem ad. Minden úgy történt, ahogy én akartam, maximálisan akceptálta a kéréseimet. Jó kórtermet kaptam, mindent elintézett amit kértem, a szülés után szánt rám időt, hogy elbeszélgessünk magáról a szülésről, amit más orvosnál nemhogy nem tapasztaltam, de még ismerősöktől sem hallottam.

Üdv, linpatanya
 
 


Sziasztok,

Látom sajnos már nagyon rég írt bárki a fórumba, de szeretnék érdeklődni Bánhidy doktor úrról. Szült valaki nála az utóbbi 1-2 évben? Mennyire megbízható? Szakmailag alapos?


Egy olyan orvost szeretnék, akiben 100%-ig meg tudok bízni és nincsenek kételyeim vele kapcsolatban. Olvastam jókat/rosszakat róla, de igazából az utóbbi 1-2 év tapasztalata érdekelne!


Egyik ismerősöm ajánlotta, de ő már rég szült nála és azt olvastam több helyen, hogy már nem olyan, mint régen.


Nagyon köszönöm segítségeteket!


Borka

borka87
Budapest II. kerület
 
 


frizpacika1992
Pilisvörösvár
 
 


Sziasztok!

Mi 12 hetesek vagyunk. Egy nagyon rendes, korrekt, megbízható, idősebb dokihoz jártunk eddig, aki Dr Bánhidyt ajánlotta terhesgondozásra meg szülésre, mert hogy hú meg ha és SOTE 2 és gyerek intenzív.

De ezután a fórum után igen csak elbizonytalanodtunk. Nagyon hasznos lenne pár új tapasztalat!

Hozzáteszem hogy egyik másik elrontot fent említett eset után nem is értem hogy hogy megvan még a praxisa mert nem kis hibákról esett szó!?
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: