Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Dr. Bábinszki Ágota elérhetőségeit igyekszem kinyomozni. Tud róla valaki valamit?

Előre is nagyon köszönök minden segítséget!

Eszter
 


Szia Eszter!
Lehet, hogy már nem aktuális, de én még most jelentkeztem be. A napokban beszéltem vele,szeptemberre már nem tudott vállalni. Egyébként nagyon dícsérik, sokat van tovább képzésen. A telefon száma 06-30-253-78-17

Én az Istvánban szeretnék szülni, de még nem találtam dokit aki vállalt volna. Tudom egy kicsit későn van 25. hetesen de sok volt a gondom. Ha tudsz légyszi segíts!!

Csilla
Kép
Kép
 


Én is csak jót hallottam róla, azt hiszem rendel az oxivitben is!
Attila
 
 

 
 

Attila férjem ismeri, csak rossz gombot nyomtam....:))
 
 


Helló nektek!

Én teljesen kezdő vagyok még, most megyek először majd a saját nőgyogyimhoz,de ő már nem vállal terhesgondozást, Bábinszky Ágota felől érdeklődnék ha tudtok valamit.
Még működik a Kútvölgyiben szülészet vagy most mi a helyzet??Epekővel ott műtöttek és meg voltam elégedve.
Ajánlottak is szülészt de férfit és lehet inkább ragaszkodnék női orvoshoz...

Kérlek ha tudtok írjatok róla milyen, alapos-e stb...előre is köszi
Adri
 


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Bocsánat a betolakodásért, egy jótékonysági felhívást szeretnék közölni Veletek!

Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: