Új privát üzeneted érkezett!

KI ismeri Dr Molnár Imrét?
 
 




Sziasztok!
Kicsit üres ez az oldal...
Szóval én Dr. Molnár Imrénél szültem a Bajcsyban, és csak pozitívumot tudok róla mondani! Nagyon jó fej, megbízható, és mindenben segített, hogy a tervezett császárműtétem helyett ( rossz a szemem) természetes szülésben lehessen részem.
Nem vitte túlzásba a kismamás kioktatásomat sem, nem traktált fölösleges tanácsokkal. Rátér a lényegre azonnal, és nagyon megnyugtató volt, hogy minden ultrahang alkalmával velem együtt számolgatta meg a kislányom ujjait, hogy mind megvannak-e.
Ha nála fogsz szülni, minden rendben lesz! Hidd el, nagyon alapos ember.

Brigi mami
 


Szia! Köszi az infót, mikor szültél? volt fogadott szülésznőd is? még arra lennék kiváncsi, hogy mennyit kért a szülésért? bocsi a sok kérdésért de úgy örülök, hogy végre jelentkezett az oldalon valaki. Tündi
 
 

 
 

Szia! Köszi az infót, mikor szültél? volt fogadott szülésznőd is? még arra lennék kiváncsi, hogy mennyit kért a szülésért? bocsi a sok kérdésért de úgy örülök, hogy végre jelentkezett az oldalon valaki. Tündi :D
 
 


Szia Esztimo!

szültél már vagy még csak fogsz?én is Molnár Imréhez Járok.Ha írnál nekem róla valamit megköszönném.
Előre is köszi

 
 


Sziasztok!

Évek óta járok hozzá. Nagyon jó embernek tartom, figyelmes, együttérző. Az első terhességemet neki köszönhetem. Azért, hogy elvesztettem, nem tehetem felelőssé, de akkor is ember maradt, nagyon meg volt rendülve. Azóta is hozzá járok.
 
 


Sziasztok!

Engem is Molnár doki érdekelne.Arra lennék kíváncsi, hogy van-e fix összeg amiért a szülést levezeti, vagy mindenki saját belátása szerint köszöni meg a munkáját?Hozzá járok magánrendelésre évek óta, de valahogy nem merem feltenni neki a kérdést.

Amúgy mindenkinek merem ajánlani,mint orvost. Furi a stílusa, de nagyon alapos!!!!
 


mókusmama írta:Sziasztok!

Engem is Molnár doki érdekelne.Arra lennék kíváncsi, hogy van-e fix összeg amiért a szülést levezeti, vagy mindenki saját belátása szerint köszöni meg a munkáját?Hozzá járok magánrendelésre évek óta, de valahogy nem merem feltenni neki a kérdést.

Amúgy mindenkinek merem ajánlani,mint orvost. Furi a stílusa, de nagyon alapos!!!!



Szia ! Én feltettem neki a kérdést. 50 és 80 között vállalta, de rám bízta, adjak belátásom szerint . Most , december 7- én szültem nála a kisfiamat, én is végig hozzá jártam terhesgondozásra, abszolút a pacák, senki másnál nem szülném a következőt sem. Csak jót tudok mondani róla. A férjemmel végül megszavaztunk neki egy százast. Nehéz szülés volt, és fantasztikusan biztonságban éreztem magam. Megérdemelte.
Többen mondták nekem is, hogy furi a stílusa, én nagyon csíptem. :lol:
 
 


Kedves Durcka!


Köszönöm az infót,sokat segítettél!
Már nem is félek annyira a szüléstől, mert nem te vagy az első ember, aki megnyugatott! :lol:
Gratula a kissráchoz, elvileg nekem is az lesz!
Cseperedjetek szépen!
 


Sziasztok!

Én ezer éve hozzá jártam, és IMÁDTAM a pasit!
Az élet úgy hozta, hogy az utóbbi 10 évben megfordultam néhány nőgyógyásznál, de be kell látni, Ő az igazi!!!
Visszatérek hozzá (bár messze van) de megéri!!!
Egész egyszerűen jó fej, megértő, türelmes és (mily meglepő) EMBER!!!

Mindenkinek szeretettel ajánlom!!!

Egy kis szösszenet a hitelesség kedvéért: 5 gyerekem van, 2 lurkóm született nála! Higgyétek el, ég és a föld a különbség, ma már csak nála szülnék!!!

Sziasztok Gabi

Gabsi
 
 


Sziasztok!

Sajna nem a Molnár doktor úr az igazi!
Ezt végképp be kell lássam!
Már nem az az ember, aki 21 éve volt!
Vérzik a szívem...
Istennek hála azonban megtaláltam a csodát egy másik nőgyógyász személyében!

Mindenkinek sok sikert a Molnár doktor úrhoz, én már köszi nem kérek belőle!

Gabsi
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: