Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

A XIII kerületben keresnék olyan nőgyógyászt aki nem túl drága és tényleg foglalkozik a beteggel és aki meddőséggel is foglalkozik. Nem kell, hogy magándoki legyen, lehet bármilyen, csak legyen normális.
Előre is köszönöm a segítségeteket!!!
Üdv, Amália[color=darkred]
[/color]
 
 


amália írta:Sziasztok!

A XIII kerületben keresnék olyan nőgyógyászt aki nem túl drága és tényleg foglalkozik a beteggel és aki meddőséggel is foglalkozik. Nem kell, hogy magándoki legyen, lehet bármilyen, csak legyen normális.
Előre is köszönöm a segítségeteket!!!
Üdv, Amália[color=darkred]
[/color]


Szia:-)

A nyírő Gy. Kórházat tudom ajánlani, ott Dr Csepegő György a Meddőségi Centrum vezető főorvosa, mi is odajárunk, ő a párom nőgyógyásza. Nekünk nem volt ilyesfajta gondunk,. A Terhesgondozás magánjellegű: 5000 / alkalom .
 


Köszönöm a segítséget Pierre!
 
 

 
 

Sziasztok!

Nekem is nagyon nagy szükségem lenne, egy megbízható orvosra a XIII. kerületben. Minden javaslat, és vélemény érdekelne... :)

Előre is köszönöm!
 
 


Sziasztok!
Én is a Nyírőt ajánlajám, de tapasztalatom nincs, csak az a Nőgyógyász, akihez 15 éve járok mondta, hogy nagyon jó kis orvoscsapat jött össze most a Nyírőben. (Ő is köztük van ) Kovács Attila dr. egyébként. (Meddőséggel nem foglalkozik,ha jól tudom, mi most lombikozunk, és a Koncz Professzorhoz küldött minket a BMC-be, merthogy ő az egyik legjobb, és nekik a legjobb a statisztikájuk. Én őt nagyon bírom, mindent elmond, alapos, és soha nem tévedett. Volt, hogy nem hallgattam rá, és neki lett igaza. Ha a lombik összejön, én hozzá fogok visszamenni.
Vendég
 


most

 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron