Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Dr. Csepegő Györgynél szült valaki mostanában? Az érdekelne, mennyit kell, illetve illik adni szülés után? Az is érdekelne, mi a véleménye annak, aki nála szült, hogyan vezette le a szülést?
Előre is köszönöm a segítségeteket!

Enci
 
 


Szia Enci!

Én nem mostanában szültem nála, hanem 2005 októberben.

Rendes doki, emberileg is normális, mi elégedettek voltunk vele. Mivel éjszaka szültem , csak a kitolásra ért be (gyors szülés volt), addig a szülésznő vezette a dolgokat.

Szülésnél nem kaptam semmi "fölösleges" dolgot, nem indította (pár nappal túlhordtam), oxitocin sem volt, végig biztonságban éreztem magam.
Egyedül amit talán jó lett volna elkerülni, az a gátmetszés, nagyon sokáig fájt a helye, de a Nyírőben szinte mindenkinek csináltak első babánál. Azt mondták a nővérek, szépen varrt, de hát ez akkor nem vígasztalt különösebben... :shock:. A kórházban csak jókat hallotam róla a nővérektől, dokiktól is.

Nem volt anyagias, én nem is minden terhesgondozásért adtam neki borítékot, a végén pedig azt mondta, nincs tarifája, megköszöni akármennyit adunk.(Mi 45-öt adtunk, nem nagyon tudtunk többet. Igaz, sima, gyors szülés volt).

Ott van még a Nyírőben, vagy már máshová átigazolt?

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Szia!

Köszönöm a válaszod. Még a Nyírőben van, de állítólag a Nyírő csak július 15-ig működik. Most beadtak valami pályázatot, ha megnyerik, akkor továbbra is lehet menni oda szülni.
A meddőségi centrum tovább fog működni, de a szülészet nem.
A gátmetszés gondolatáért én sem repesek, első baba lesz.

Enci
 
 

 
 

Én főleg a kórházbezárás miatt mentem el, de msot már úgy gondolom, mindenképp váltottam volna a gátmetszés miatt.

Másodjára szeretnék legalább esélyt adni a gátvédelemnek, nem olyan helyen szülni, ahol rutinból vágnak.
Aztán majd meglátjuk.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Sziasztok!
Én a nyírőbe jártam lombikbébi programra és ott is fogantak meg az ikreim.
A 12.hétig nem engednek ki a kezükből(tapasztalatom szerint nem csak a gondoskodás, hanm a PÉNZ miatt), de utána is úgy döntöttem maradok és Csepegő doktor úrnál szülök majd.
Elég laza volt az egész terhes gondozás során, hol két fiút, hol két lányt, hol vegyespárost látott, de ezt nem vethetem a szemére, mert elég nehéz megállapítani, ikreknél pláne. Ezenkívül nem volt vele gondom, egészen a szülésig. Közvetlen a szülés előtti napon feküdtem csak be(33.hét), és akkor már tudta a doki, amit velem nem közöltek, hogy olyan fertőzésem van, ami beindíthatja a szülést és veszélyezteti a babákat.Másnap a CT-n kiderült, hogy valami nem stimmel. A nővérek csak gyűltek körülöttem, de egyik sem mondott semmit, aztán az eredménnyel elviharzottak.Akkor már fájt a hátam előző éjjel is, de betulajdonítottam a kórházi ágynak és a két babának. A doki megkeresett délelőtt, csinált egy Uh-t, ahol MINDENT rendben talált, viszont azt mondta átküld a I. számú Nőgyógyra,mert ha előbb jönnek a babák, ott eltudják látni őket.DE jöjjön be a férjem, vigyen át Ő, ráér délután is, mert mentő nem nagyon van, nem is lesz.Oké.Gondoltam, ha ráér, és a párom vihet, nagy gond nincs.Délután, mire megjött a párom felöltöztem, megkerestük a dokit, ő elkérte a tel.számunkat és azt mondta utánanéz, átjöhet -e majd a szülésre, de mindennap telefonál majd.A lényeg, hogy a kocsiban már ülni alig tudtam, ugyanis előző éjjel óta vajúdtam, csak ezt elfelejtették velem közölni,alig volt magzat vizem, beindult a méhtevékenység és a babák is rosszul voltak.Azonnal megcsászároztak, a lányom 1, a fiam 6 napig volt lélegeztetőn, mindannyian az intenzíven voltunk, olyan súlyos fertőzésem volt, hogy császár után még egy műtétem volt, a kisfiam meg majdnem odalett.Csepegő doki azóta sem keresett meg, akkor sem reagált, amikor átszóltam a Nyírőbe, hogy megvannak a babák.Mindig adtunk neki pénzt, nagyon bizalomgerjesztő ember, de nem értem, miért nem mondta el őszintén mi történik velem, és miért vizsgált ilyen hanyagul.....

Ilduci
Kép[/url]
Kép[/url]
 
 


Sziasztok!

Látogassátok meg a köv. oldalt.
Mondókákat fogtok találni :-D

http://hoppa.ltime.hu/index_mond.html

Vagy

www.ltime.hu/hoppa/index_mond.html

Köszi

Sziasztok

Üdv.
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: