Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

SOTE II-es Klinikán tud vki ajánlani egy megbízható,kedves orvost,akihez nem feltétlenül kell magánba járni terhesgondozásra?

Nagyon köszönöm,ha vki ír!

Málna


Szia!

A Szülészetek kórházakban van egy olyan topic,hogy II-es női klinikás mamák élményei!Gyere át oda,ott biztos kapsz tippeket!
Én is a SOTE II-őn szültem!Én Siklósi professzorhoz jártam mert Ő segített,hogy összejöjjön a 3. baba!Még most is hozzá járok!De sajnos nem nála szültem mert a kisfiam 3 héttel előbb jött és a prof pont elutazott!Ő Valent Sándort(a szülőszoba vezetőjét) választotta maga helyett,akivel nagyon meg voltam elégedve!

Szia
Vendég
 


Szia alziza!

Nagyon köszönöm,hogy írtál!Megyek akkor és olvasgatom abban a fórumban!

Gratulálok a 3 gyermekedhez!

 
 

Sziasztok!

Surgosen orvost keresek a SOTE II. klinikan.

4 nevet kaptam akik sokak szerint jo orvosok:

Dr. Ács Nándor
Dr. Szabó István
Dr. Valent Sándor
Dr. Bánhidy Ferenc

Kerlek irjatok ha van tapasztalatotok, nagyon megkoszonnem!!!

Udvozlettel: SB


Nem tudom, hogy aktuális-e még. Én az Ácsot nem szeretem. Régen fantasztikus volt, mára futószalag lett.

A fiatal orvosok között nagyon jó a Gidai, Timmermann, Sára Levente, Galamb Ádám. SOTE I-en jókat hallottam Beke Artúr dr-ról is.

Kép
 


Sziasztok

Nekem Timmermann nem igazán jött be,elég sokat kér el egy laparoszkópiáért is....Gidairól hallottam jókat,állítólag nem rossz.
Sára Levente arról meg csak jókat tudok mondani,mindenkinek csak ajánlani tudom!A legjobb szakmailag és emberileg is az összes közül!

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
 
 


Sziasztok!

Szia Kagyló,megkérdezhetem,hogy mennyit kér a laparoszkopiáért Timmermann?Esetleg priviben megírod?

Köszi
 


Szia kikocsen!

Nekem nem Timmerman mondott összeget,hanem az asszisztensnője,vagy aki akkor felvette a telefont.Vele kellett volna mindent megbeszélni,és nem az orvossal.Nekem ez fúra volt,hogy nem az orvos beszél a "betegével".Annyi azért elmondok neked,egy szülésért kérnek el annyit! :shock: :roll:

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
 
 


Szia Kagyló!!

Köszönöm,hogy válaszoltál,az tényleg sok és még nem is beszél személyesen a beteggel ez elég furcsa.
Meg az is fura,hogy megmondja az összeget még műtétnél is....no.
Sajnos nekem is elég sokszor kelet megfordulnom a nőgyógyászaton és olyan kellemetlen mert az ember már nem is tudja ,hogy mennyi az annyi,hogy szóba is álljanak vele.
 


Szia Kikocsen!

Tudod attól függetlenül nem hallottam rosszat Timmermann doktor úrról!Csak szerintem nagyon sok orvos nem tudja,hogy az asszisztense,vagy aki éppen felveszi a telefont miket mond a betegnek.
Vagy éppen megmondja ki mit szedjen..stb.És akkor csodálkoznak,hogy miért van olyan kevés betegük,hát sajnos ilyen dolgok miatt! :roll: Lehet,hogy nekem nem kellett volna tőle megkérdeznem,hogy mennyiért vállalná el,mert mondott is egy jó nagy összeget.Ezért máshoz mentem...
De attól még te mehetsz hozzá!

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
 
 


Sziasztok!

Én is orvost keresek mert az enyém elutazott, pedig nagyon szerettem.
Szülésznőm adott, csak majd kéne egy orvos is.. Esetleg dokinőt tudtok?
(Gidainál szült a barátnőm, nagyon megvolt elégedve)

Timi
KépKép
takitimi
Budakeszi
 
 


Nekem valahogy az a tapasztalatom, hogy a SOTE-n majdnem mindegy hogy ki az orvosod, nem biztos hogy ő dönt majd minden helyzetben, ahogyan azt itt meg is írtam.
torvenyesszules
Budapest
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron