Új privát üzeneted érkezett!

Aki tud valami infot nekem, tapasztalatot, meglátást a doktor úrról, kérem írjon pár szót!
Köszönöm előre is!


Szia én régen dolgoztam vele, megbízható és szakmailag is nagyon jó.
 
 


Szia! Én is több évig dolgoztam a dokival, jó orvos. Most a Szent Imre Tétényi a háttere.
 
 

 
 

Sziasztok!

Ha valaki szült a dokinál (Amrein A. természetesen:) légyszi ossszátok meg a tapasztalatokat! Minden vélemény érdekel, mert a szokásos doki választási dillemában kapálodzok!

Előre is köszi mindenkinek!
 
 


Sziasztok!Én szültem az Amrein Attilánál igaz 1999.-ben de még mindig hozzá járok!Nagyon kedves és aranyos volt a szülésnél!
 
 


Szia!

Én jelenleg Hozzá járok. Nagyon szimpi, bár van egy sajátos humora, amire ha fogékony vagy, jól kijöttök majd.

Sajnos nálunk több probléma is előjött a várva-várt babánk megfoganása körül, így meddőségi klinika irányába kell tovább lépnünk Tőle, de ebben is segített, így sztem bízz benne!

Üdv, Roni
 
 


Sziasztok!
Én hozzá járok terhesgondozásra az sztk-ba. Teljesen meg vagyok elégedve, csak ajánlani tudom.

Kép
 


Én is Amrein-hez járok terhesgondozásra, de ragaszkodom ahhoz, hogy a Szent Imrében szüljek. Szerintetek ez lehetséges. Mint látom Ő nem dolgozik a Szent Imrében.
 


zodkacaj

nem dolgozik, de odajár be szülni meg ott van minden kedden, legalábbis engem kedden műtött/ kb 2 hónapja/.

Kép


Kép

Kép
 
 
 
 


remélem jól vagy...

Mi a tapasztalatod a Dokotr Úrral kapcsolatban. A műtét után is volt rá lehetősége figyelni rád?
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron