Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

A 2. kerületben lakom, es nagyon elegedetlen vagyok az orvosommal. Szeretnek valtani de nem tudom kit valasszak.

Tudtok jokat ajanlani?

Ha lehet ne csak nevet, hanem elerhetöseget, rendelöcimet is kernek. Sürgös lenne, a 14. hetben vagyok.

üdv Mindenkinek

Kép
 


Ja igen senkit ne tevesszen meg de ezt a ciklusos izet nem tudom kitörölni.


Kisbabasat szeretnek helyette.

Kép
 


Sziasztok!

A segítségeteket kérném! 5 héttel ezelőtt gyönyörű kisfiam született. Igaz, nem olyan módon, ahogyan azt szerettük volna. A fogadott orvos, akihez végig jártam (a magánrendelőjébe jó sok pénzért) nem jött be a szülésemkor a kórházba. Így az ügyeletes orvosnál szültem (aki részeg volt) jó sok fölösleges beavatkozással....Ráadásul a kórházi körülmények és a higiénia drasztikus volt.
Most kellene mennem a 6 hetes kontrollra, de gőzöm sincs, hogy ezek után kihez? Már egy pár nőgyógyászt végigjártam, de mostmár elég nagyok a fenntartásaim velük szemben. Kis szünet után szeretnénk a következő babát, ezért jó lenne már most megtalálni a megfelelő, emberséges dokit. Ami elég nehéz, mert aki az egyikünknek szuper doki, az a másikunknak rossz. Én ilyen dokit keresnék:
-legfőképpen legyen természetes szülés párti: semmi fölösleges beavatkozás (gátmetszés, oxitocyn, császár....)
-mindenre válaszoljon
-legyen elérhető bármikor
-ne futószalagon levő tárgynak nézzen

Főként a Szent Imrés dokik közül lenne jó valaki.
Várom az ajánlásokat, előre nagyon köszi!
adriboga
Budapest XXII. kerület
 
 
 

 
 
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: