Új privát üzeneted érkezett!

Légyszi irjatok meg milyen doki, hogy vezeti le a szülést, rendes-e, türelmes-e. Nagyon köszi!
 
 


Szia!
Nem tudom aktuális e, de én nála szültem a kisfiamat és most is hozzá járok.
Teljes mértékben meg voltam vele elégedve, odafigyelő, nem pénzéhes fajta.
Ha szeretnél még vmit tudni írj.
pussza

KépKép
Kép
xsara
Érd
 
 


Régi kérdést most láttam meg és vs új az infó! Magán rendel drága lett és pénzéhes! / sajnos!/
Bori :( :(

 
 

Hát én nem így gondolom...

Mikor vártuk a kicsit, (most volt 1 éves), akkor kérdezősködtünk, hogy mennyit adjunk.
Akkor 10 ezer volt a vizsgálat, és azt mondták a 10szeresét kell adni.
A gyerekem életét mentette meg! ugyanis nyaktól térdig becsvarta magát, aznap reggel már nem mozgott a CTG-n...

És nem tudtunk 100 ezret adni neki, 50-et, és amikor legközelebb találkoztunk, akkor puszival, mosolyogva fogadott, nem volt hálátlan, hogy "keveset" kapott.

A magánpraxisa nem olcsó, de én akkor is hozzá fogok járni, évente 1* rosszabb helyre is elmegy az a pénz...
 


Sziasztok,

Nekem július elején 19 hetesen volt egy terhességmegszakításom a pici genetikai rendell. miatt.
A tanácsadáson találkoztam először dr.Papp Csabával, aki nagyon korrekt volt, nyílt kérdésekre egyértelmű-őszinte választ adott, ill. intézte az akkori orvosom helyett a mielőbbi korházba kerülést. Bent létem alatt a korteremben is meglátogatott és érdeklődött hogylétem felöl.
A vetélés utáni kontrollra már Hozzá (a magánrendelésére) mentem és további pozitív élményekkel gazdagodtam. Hogy mást ne mondjak az első mondatai között szerepelt, hogy "köszöni, hogy ŐT választottuk".
Valóban nem olcsó-de nem olyan drága (az asszintens is egy tündér), de higgyétel el nagyon nem mindegy, hogy kit választunk, kinek a kezébe adjuk magunk és születendő gyermekünk életét (én nagyot csalódtam!) és, ha a tudás, az emberség és a biztonság ennyibe kerül, akkor érdemes kifizetni:-)!
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: