Új privát üzeneted érkezett!

Köszönjükl a gartulációkat
 


Kép

Íme a mi kis Drágáink. Álló babának úgy járt a keze-lába és bukfencezett, forgolódott egyfolytában, hogy a doktorbácsi alig tudta lemérni. Nagyon édes volt mindkettő, elmondhatatlanul boldog vagyok! :lol:

KépKép


Rakok fel én is képet a mai uh-ról:
Kép

Zsófi
Nagyon szépek a babáid. És már milyen nagyok. Édes lehetett, ahogy bukfencezett.

Kép
 

 
 

Sziasztok! Húúú de régen jártam itt! Kukac kiváncsi voltam a babáidra. Nagyon édesek!!!!!!!!!!!
Lilla! Ti is már 10 hetesek vagytok!!
Vendég
 


Lilla!
Te Babád is gyönyörűséges!!! Remélem barnázás elmúlik! :wink:

KépKép


Zsófi
Már kevesebb. Nagyon szeretném, ha elmúlna. Nem tudom, el merjek-e így menni holnap dolgozni.
Nem tudod, hogy a 12. hetes uh és a pesti hüvelyi lesz-e? Én már nagyon nem szeretném, tuti attól van.

Kép
 


Lilla!
Remélem azóta elmúlt. Nekem a 2-vel ezelőtti uhu után volt barna, azóta 2x volt hüvelyi uh és nem volt gond. :wink:
Úgy tudom a 12. heti még hüvelyi, de a pesti hasi. Mikor mentek Pestre?

Melinda!
Köszi a kukucskálást! :lol:

KépKép


Kukac
Végülis tegnap nem mentem el dolgozni a biztonság kedvéért. Barna már nem nagyon van, épp csak mutatóban, szerintem még ürülök. :oops: Felhívtam Tapolcát, de csak az asszisztensnővel tudtam beszélni. Azt mondta, ha nincs vér, és nem görcsölök, akkor nincs gond. Aztán nem hívtam vissza a dokit, mert épp leszíváson volt, mert jóval lecsökkent a mennyisége. Ma már dolgoztam. Nagyon szeretném, ha a babácskánk is jól érezné magát a pocimban.
Pestre február 18-án megyünk 10 órára. De megnyugtattál, hogy az hasi uh lesz. Köszi, hogy leírtad. Bejelentkeztem 12. hetesre is az itthoni dokimhoz. Jövő kedden megyek. Te már voltál?
Látom, ma vagy pont 12 hetes. Gratulálok!
Szedsz magnéziumot?

Kép
 


Szia Lilla!

Örülök, hogy minden rendben van, a pihenés sokat segít! Én nem dolgozom már. Mi meg 16án megyünk. :wink:

Voltunk az új drbácsinál és nagyon kedves, szimaptikus volt és minden rendben a Babákkal, megcsinálta a 12. heti genetikai uhut.
Kaptunk most olyan képet, amin együtt vannak. Ja és azt játszották, hogy lecsúsztak a zsákban, majd lábbal visszarúgták magukat és újra... írtó édesek voltak.

Minden rendben van velük, 2 nappal nagyobbnak mérte őket a gép.

Szedek magne b6-ot 3x1-et.

KépKép


Kukac
Szuper, hogy minden okés a babácskáiddal. Tök jól játszottak. :lol: :lol: :lol: Jó lehetett nézni őket, hogy így ficánkolnak. Ha gondolod, feltehetnéd ide is a képet, amit kaptatok, megnézném. :)
Tegnap én is vettem mg+b6-ot, mert kicsit görcsölgetett a pocim. Amúgy nem tudom mire jó, csak hallottam, hogy a kismamák szedik.

Kép
 


Lilla!
Azt még nem tettem fel a gépre, majd a hétvégén. :wink: Magneb6 görcsoldó, izomlazító, nyugtató hatású!!! :lol: :wink:

KépKép


A Baba:
Kép

B Baba:
Kép

Együtt:
Kép[/quote]

KépKép


Kukac
Fantasztikusak a képek. Tök jó, hogy együtt is le vannak fotózva. Látszik már az orrcsontjuk is, ami nagyon jó jel. Jajj, nagyon édesek. :D :D
Nől már a pocid? Én már nem tudom a gatyóimat begombolni. Vagyis be tudom, de ha leülök, nagyon szorít, kényelmetlen. Gondolom ikrekkel még nagyobb a kuckó. :lol:

Kép
 


Lilla!
Hát nem olyan nagy, csak egy kis pukli, de valahogy oldalra, vagyis a csípőmre is szélesedtem, én sem tudom már felhúzni a cipzárt, de kaptam egy terhesnacit és az nagyon kényelmes. most állandóan ebben vagyok, éjjel meg szárítgatom a radiátoron mosás után. :lol:
Amúgy ahhoz képest, hogy két 5cm-es lakik bent, alig van pocim, nem is tudom hol férnek el. :shock: :lol:

KépKép


Zsófi
Sokat gondoltam ma rád. Ha hazaértetek, mindenképp jelentkezz ám a hírekkel!!!! Remélem minden okés.

Kép
 


Szia Lilla!

Minden rendben volt tegnap Hajdú dr.nő nagyon kedves, Babák jól vannak, szépen fejlődnek. :lol: Minden értékük tökéletes. És képzeld kaptunk dvd-t az egész vizsgálatról. :lol:

Ja és az utró abbahagyása nekem túl hirtelennek bizonyult, elkezdtem barnázni, így még pár hétig folytatom és fokozatosabban csökkentem.

Puszi

KépKép


Kukac
Gratula a tökéletes értékekhez. Most azért már kicsit megnyugodhattok. Dvd-t is kaptatok???? Ez 4D-s ultrahang????
Az utrót még én sem hagytam abba, még maradt 1 receptem régebbről és kiváltottam. Most már csak 2x2 nyomatok még pár napig, a következő héten abbahagyom. Ma voltam 12. hetes uh-n a saját dokimnál. A méhlepényem már kialakult, de mondta, hogy még a héten nyugodtan utrózzak. Hasi uh-t csinált, szépen látszott a baba. Mondta, hogy hüvelyi lesz, ha nem látszik rendesen, de megpróbálta és sikerült. Örülök is neki. Mondtam neki a múltkori barnát, és mondta hogy uh után előfordul, nem kell megijedni.
Örülök, hogy nálad elmúlt a barna. Még utrózz kicsit, de szerintem jövő héten már te is abbahagyhatod.

Kép
 


Lilla!
De örülök, hogy minden rendben a Te Babáddal is!!! Nem 4D volt az uhu, csak a végén kapcsolt át rá egy kicsit. És igen, az egész megvan dvd-n, már egy csomószor láttam. :lol: De olyan édesek, nem tudok betellni velük.

Még veszek én is utrót, mert csak pár szem van, a patikában ahova szoktam menni adnak recept nélkül, igaz kicsit drágább. Már nekem is megvan a méhlepény, így a héten én is 2x2-t használok, jövő héten meg még pár napig 2x1-t. Érdekes, hogy Tapolcán ezt olyan lazán vették, pedig ahogy olvastam itt a babaneten sokkal fokozatosabban hagyatják abba.

Ti ma mentetek Pestre, ugye? Várlak a hírekkel!!!! :lol:

KépKép


Kukac
Igen, ma voltunk Budapesten. Úgy néz ki, hogy minden rendben a babánkkal. A Down kockázata 1:25183, az Edwards 1:25049, a Patau-szindrómáé 1:105766. A babuci mérete megfelel a korának. Nyaki redő 1,3 mm, orrcsontja van. Kaptunk is képet róla. Nekem nem váltott át 4D-sbe. Mi is kaptunk DVD-t, már 2x megnéztük. A véreredményemnél a PAPP-A szint az átlagosnál kicsit alacsonyabb, de azt mondták, nem kell vele foglalkozni. Nem tudom, ez mit jelent, mit vizsgálnak ezzel. De azért a bogarat beleültették a fülembe.
Ja, meg még az érdekes, hogy tegnap a dokim azt mondta, hogy a méhlepény hátsó fali, itt meg mellső falit írtak a papíromra. Most akkor kinek higgyek? Végülis mindegy, a baba jól van, és ez a lényeg.
Ja, Tapolcán tényleg elég lazán veszik ezt az utró dolgot. Már rég nem kéne használnunk, pedig én még a 12. hetet sem töltöttem volna be a legutolsó szemnél.

Kép
 


Sziasztok!

Szeretnék eladni 100 db. progiszurit, bontatlan csomagolásban. 2 hete vettem és nem lett kibontva sem. Akit érdekel, légyszíves írjon privit és megbeszéljük.
Vendég
 


Lilla!
Örülök, hogy minden rendben a Babátokkal. Én nem értek ezekhez az értékekhez, nekünk az ikerek miatt csak uh volt. Sajnálom, hogy nem váltott átt 4d-re. :cry: De a lényeg, hogy láthattátok és minden rednben van!!! :lol: Puszi
Ja és érdekes ez a méhlepény, nekem csak pesten mondták eddig, és mellső falit nekem is.

KépKép


Sziasztok kismamák!

Látom szépen nőnek a lombikbabák...így tovább....
Zsófi melyik orvost választottad? Zalaegerszegre jársz?

 


Gyöngyike!
Igen, dr. Horváth Tihamért választottam. :lol: ismered?

KépKép


Gyöngyike
Látom, Virág baba ma 5 hetes. Hogy vagytok? Milyen baba Virág? Tudsz pihenni?

Kukac
Mikor mész AFP-re? Nekem március 10-re adott időpontot a védőnőm. Mensi szerint már betöltöm a 15. hetet, de ugye lombiknál tudjuk mikor ültették be a babát és az szerint még nem töltöm be a 15. hetet. Mindegy, nem izgulok, ha rossz lesz az eredmény, akkor sem, majd megcsinálják később, még belefér az időbe. Asszem Zalaegerszegre küldik innen vizsgálatra. Budapesten is megmondták, ha rossz az eredmény, ne izguljunk, ez egy elavult vizsgálat. Ikreknél is adhat fals eredményt, ugye?

Kép
 


Szia Lilla!

Nekem a 16. hétre adta a beutalót, nem pontos napra. De úgyis annak a hétnek az elején kell mennem hozzá, majd megkérdezem pontosan mikor menjek. Engem sem nagyon izgat az afp, ikreknél nem is mutat pontos eredményt, a lényeg az uh és ott minden rendben van, tegnap is voltunk. :lol: Képzeld, az egyik Babánk biztos, hogy kisfiú lesz, a másik nem mutatta meg magát egyértelműen.

KépKép


Zsófi
Húha, már ilyenkor meg tudják mondani a nemét? Ez szuper. Akkor jól megmutatta magát. A másik meg szégyenlős kislány lesz. :lol: Örülök, hogy rendben vannak.
De jó, hogy láttad őket ma. Nekem csak a 18. hetire kell mennem legközelebb. Még olyan soká lesz.

Kép
 


Sziasztok!

Kitartás kismamák

Zsófikukac!

Személyesen nem ismerem, a barátnőm nála szül hamarosan március 7-re van kiírva, aszem....egyébként a barátnőm is lombikos. Elmondása alapján volt egy két furcsa húzása, amit csak pletyiből ( vagyis hallomásbóltudok: dícsérték is és pénzmágusnak is nevezték) De sokszor a páciens és a doki közti személyes szimpi is fontos, mert ugyanavvala dokival egyik kismama tök jól kijön a másikkal pedig nem.....


De úgyis te érzed, hogy megfelel e neked, milyen amikor vizsgál mennyire informatív stb...ha a személyes kisugárzása feléd pozitív, akkor te magad is biztonságban érzed magadat....én legalábbis így voltam az én dokimmal.....akiről szintén mondtak ilyet és olyat is.....azt hiszem az ikerterhesség pedig amúgy is kihívás egy orvosnak....ha leírnám a negatívumokat úgyis a saját számíze szerint írnám, ami rontana a renaméján, talán indokolatlanul. Te egyébként meg vagy elégedve vele????
Tudod erre egyféle válasz van: igen vagy nem....ha már hááát.....akkor valami gigszer van, te legyél stabil és semmi gond nem lesz...jól ki kell kérdezni a doktort, ha valami nem tiszta....na ügyesen a hátralévő hónapokban.

 


Gyongyike!
Én nagyon meg vagyok vele elégedve! Most szerdán fél órán át voltunk bent nála, mindenre türelmesen válaszolgat, beszélget, egyáltalán nem futószallagon nyom le. Szerintem egyáltalán nem kér sokat, a keszthelyi dokik többet kérnek. Szóval eddig maximálisan elégedettek vagyunk. :lol: De tudom, hogy rosszat mindenkiről lehet hallani, ezekkel nem foglalkozom. :lol: Több ismerősöm is szült nála és mindenki elégedett volt.
Ja és kéthetente kell mennem az ikrek miatt!

Lilla!
Mi is csak azért járunk ilyen sűrűn, mert ketten vannak. legközelebb nem is lesz uhu, csak vizsgálat, bár lehet, hogy majd kisírom, hogy kukkantsuk meg őket! :lol:

KépKép


Sziasztok!



Azt hiszem belevágok a közepébe, kicsit idepofátlankodtam hozzátok, de azt hiszem én még nagyon előtte állok amin Ti most keresztülmentek, vagy mentetek. A segítségetekre lenne szükségem.Lennének kérdéseim.

Nekem két vetélésem volt az utóbbi másfél év alatt, és már három orvost "elfogyasztottam", de eléggé csalódott vagyok, nem igazán törődtek a problémám kiderítésével. A legutóbbi dokimnak kétféle gyogyiról én kérdeztem rá, erre ő, hogy ezt nem is mondta, pedig a hasonló kórtörténettel rendelkező nőknek szokta?! Szerintetek?

Most ott tartok, hogy gondolkodunk valamelyik Kaáli intézeten, hátha tudnak segíteni. Tapolca vagy Győr jöhet szóba a lakóhelyünk miatt. Lenne egy csomó kérdésem, mégha hülye kérdések is, segítenétek?

-Ti hogy keveredtetek oda, csak a doki utalhat be, vagy magamtól is felhívhatom őket?

-Ha igen, akkor kb.milyen hamar kaptatok időpontot?

-Mennyire alaposak a kivizsgálások, csak azért mert én még mindig nem tudom igazán, hogy miért vetéltem el, egyszer sem kapartak meg, nem tudom, hogy ez okozhat e valami gázt, esetleg a megtapadásnál?!Csinálnak átjárhatóságit?

-Mennyi idő alatt érhetek el az első kivizsgálástól az esetleges megtermékenyítésig, vagy ....?!

-Utána ott még felügyelik az embert?Ultrahang satöbbi?!

-Körübelül mennyi pénzzel kell számolnom?Már valamennyit félretettem rá, de nem igazán egyszerű, mert mindig jön valamilyen váratlan kiadás, de gondolom mindenkinek :-(((

-Lehet orvost választani, vagy akihez éppen kerülsz?Ha lehet tudnátok valakit ajánlani?!

Most hirtelen több nem jut eszembe.

Elkezdtelek benneteket visszaolvasni, csak nagyon sok így az info, aki már babás gratulálok, aki még nem, azoknak minél előbb pocaklakót.

köszi előre is
 


Szia Sziporka!

Mi azért keveredtünk Tapolcára, mert közel van hozzánk. Sok infóm nem volt róla, de gondoltuk, megpróbáljuk. Tavaly májusban voltam a nőgyógyászomnál, aki első lépésként a férjem kivizsgálását javasolta. A legközelebbi helyszín hozzánk Tapolca, ahol ilyent csinálnak. Így felhívtuk őket telefonon, és a ciklusom 21. napjára kaptunk is időpontot. Amúgy beutaló nem kell, magadtól is felhívhatod őket. A 21. napon, mikor mentünk először, vérvétel volt a férjemnek és nekem is, utána nőgyógyászati vizsgálat, a férjemnek is vizsgálat, és spermiumot is kellett leadni vizsgálatra. Következő alkalommal a ciklusom 3. napján mentünk, amikor nekem volt vérvétel, és vittük a 2. adag spermamintát. Kb. 2 hét múlva volt az összegzés. Kaptam beutalót átjárhatósági vizsgálatra. Ott ők nem csinálnak, itthon a helyi kórházban csináltattam meg. Utána 2x inszeminációztunk, mert akkor még volt várólista a lombikra. Júliusban tudtuk meg, mi a problémánk, akkor kaptunk időpontot a decemberi lombikra. Augusztusban volt az átjárhatóságim, szeptember, októberben inszemináció, november végén meg indult a lombikos ciklus. Az eredménye pedig itt mocorog a pocimban. Én teljes mértékben meg voltam velük elégedve. Kedves mindenki, bár a dokik nem túl közlékenyek.
Most már nincs a lombikra várólista, úgyhogy ha olyan problémátok van, a kivizsgálások után akár egyből kezdhetitek is. De szerintem az átjárhatóságira mindenképpen elküldene.
Ha sikerül a lombik vagy inszem, akkor a 12. hétig Tapolcára kell járni uh-ra. Hetente, majd héthetente. Utána, ha minden rendben, utadra bocsátanak, és a helyi dokidhoz fogsz járni.
Amúgy semmi nem kerül pénzbe, minden szolgáltatásuk ingyenes. Ha lombikra kerül sor, a szurik pénzbe kerülnek, meg persze inszemnél is, de az nagyságrendekkel olcsóbb.
Orvost nem lehet választani. Ketten vannak, Török dr. és Csongrády dr. Az utóbbi általában szerdán van csak, meg talán pénteken. Mindketten lelkiismeretes orvosok, szerintem nyugodtan rájuk bízhatod magad.
Nagyjából ennyi, ha van még kérdésed, szívesen válaszolok, ha tudok.
Győrrel kapcsolatban nem tudok semmit mondani, nincsenek infóim.
Sok sikert kívánok nektek!

Kép
 


Sziasztok csajok!
Tudom, hogy én is nagyon eltűntem, de látom eléggé ki is halt a topik. Mindenki ezerrel babázik?



Szia Tücsökbogár!
Én minden nap benézek ide, de látom, senki nem nagyon ír.
Rólad is régen hallottunk, mi újság felétek? Látom, szaporodnak a bébik nálatok. Írj kicsit magatokról, ha van időd.

Kép
 


Szia Lilla!

Látom, már ti is nagyon a végén jártok! MIndjárt babázhatsz!

Hát nálunk zajlik az élet rendesen.
Mint a vonalzóimból látszik, közben bepottyant hozzánk még egy csöppség. Nem tudom, hogy korábban írtam-e, de mi Csabit örökbefogadtuk és neki született egy édestestvére, aki így szintén a mi kisfiúnk lett. Hát nem mondom hogy könnyű, mert még Csabi is elég pici és nehezen látja át a dolgot, de az első nehézségek után már úgy viselkedik, mint egy nagyon rendes testvérke. Andris a 33. héten született korababa volt, aki viszont nagyon ügyesen fejlődik és mióta én etetem - ezt már a kórházban elkezdhettem - rohamosan feljődik, már csak 1-2 nap és megduplázza a születési súlyát. Pocaklakó pedig Török tanár úr "ajándéka". Még kérdéses, hogy kislány, vagy kisfiú, bár a tegnapelőtti uhn úgy fogalmazott a doki, hogy most éppen kislánynak látszik.

Te hogy bírod a pocakosság végét?



Tücsökbogár
Igen, Csabiról írtál, hogy örökbe fogadtátok. Örülök, hogy a kistestvére is hozzátok került. Főleg, hogy újszülöttként.
Török doktor úr munkájához pedig gratulálok. :lol: Gondolom, kislányt szeretnétek 2 fiúcska után, de biztos fogtok örülni, ha mégis kukis lesz. Hát, nem lesz könnyű 3 bébivel. De azért megoldjátok, hiszen babára vágytatok évek óta.
A pocakosságot még elég jól bírom. Attól eltekintve, hogy 2 hétig idegbecsípődésem volt a csípőmbe, minden mozdulat fáj, gondolom a tágulás miatt. De most már ez ok. Nagyon várjuk, hogy megszülessen a kisfiúnk, minden kész van a fogadására. Szobája, ruhácskái, és a szülei nagyon várják.

Kép
 


Remélem, hogy a szüléssel tényleg megszűnik majd minden fájdalmad. Elárulod mi lesz a neve a kisfiadnak? Persze ha csak szülés után lesz publikus, akkor ezt a pár hetet is kibírom ám várni.

Mindegy a születendő babánk neme. Úgy vagyunk vele, hogy két fiú mellé már nyugodtan elfér egy harmadik is, de ha kislány lesz, annak is nagyon fogunk örülni. Igazából már most sem túl könnyű, de megéri a fáradtságot. Szerencsére anyukám sokszor eljön segíteni, mert Csabi bizony már igazi nehézssúlyú, de nagyon szeret ölben lenni és bizony pocaklakó miatt én már nem nagyon merem cipelgetni, csak ha feltétlenül szükséges. Mióta Andris is a kisfiúnk lett, azóta Csabi is sokkal több babusgatást kíván és sokkal bújósabb lett.



Tücsökbogár
Márton lesz a babánk neve. Még mielőtt megfogant, akkor tudtuk, ha fiúnk lesz Marcika lesz.
Persze, hogy ha fiú lesz, akkor is fogtok örülni neki, főleg, aki ennyit vár a babára. Nektek már vannak esélyes nevek? Az jó, ha van, aki tud segíteni. Ne emelgess nagyon, nehogy a pocaklakódnak valami baja legyen. Persze ezt a pici gyerek nem érti meg. De azért vigyázz.

Kép
 


Igyekszem megtalálni az egyensúlyt, hogy ne érezze úgy Csabi hogy elhanyagolom és mégse kelljen ölben lennie. Szerencsére okos fiú és tőlem nem várja el, hogy egész nap cipelgessem, bezzeg a mamiktól...
Őszintén szólva akkor szeretnénk neveket keresgélni amikor tudjuk ki is lakik odabent. Bár azt már mi is legalább egy éve tudjuk, hogy ha egyszer kislányunk lesz hogy fogjuk hívni, fiúnéven még kell gondolkodnunk egy kicsit, de biztosan meg tudunk majd egyezni.




Tücsökbogár
Egyik sem. :cry: Marcika még nem kívánkozik ki, csak sok volt a tennivalóm. Mindenképpen megírom, ha megszületik a várva várt kisfiúnk.
És te, hogy bírod ezt a meleget?
Gondolom a mamik kényeztetik rendesen a gyerkőcöket. De hát ez így van rendjén. Bár én nem nagyon szeretném, de tudom, hogy el fogják kényeztetni a babánkat nagyon. A kutyákkal is ezt művelik, hát akkor egy kisunokával.

Kép
 


Húú Lilla!
Holnap lesz a nagy nap? Vagy adnak még egy kis időt Marcinak az orvosok, hogy maga döntse el mikor akar kibújni?
Teljesen érthető hogy sok a teendőd, hiszen ezek a várandósságod utolsó pillanatai.
Hát a meleggel nem nagyon vagyok kibékülve, bár most, hogy éjjel legalább lehűl és lehet jókat szellőztetni, így már jó, akár maradhat is még pár hétig. Egyébként borzasztóan izzadékony lettem, pedig korábban nem volt ilyen gondom.
Igyekszünk megóvni a gyerkőcöket a kényeztetéstől, de persze nem korlátozhatom teljesen a mamikat. Viszont a gyerkőcök hihetetlenül okosak. Csabi pontosan tudja, hogy mit várhat el tőlem és mit tud kicsikarni a mamiból egy kis sírással. Pl anyósomat egy időben szinte terrorizálta, ha nem vette ki a járókából ordított mint a sakál, anyósom már alig mert a közelébe menni. Ha csak velem volt akkor semmi baja nem volt, elég volt ha játszottam vele, nem kellett emelgetnem. Aztán egy idő után szóltam anyósnak, hogy az ő érdekében le kellene szoktatni erről a gyerkőcöt, mert egyáltalán nem fogja tudni kordában tartani. Most már javul a helyzet, de ez így már sokkal nehezebb, mintha az elejétől következetes tudott volna maradni.
Anyuval nincs semmi gondom, ő már túl van két unokán - tesóméknál - és nagyon profin tudja hogy hol a határ.



2009.08.31-én 16 órakor megszületett Marci babánk 3450 gr, és 60 centivel. Az egész család jól van. Péntek óta itthon vagyunk. Eddig nagyon jó baba, szinte csak eszik és alszik. Tegnap megvolt az első séta is.
Pár fotó:
Kép Kép Kép Kép

Kép
 


Lilla!
Gratulálok!!!! Gyönyörűek vagytok!!!!
Szép és nagy fiú Marcika, úgy néz ki a képeken, mint Andrisunk másfél hónaposan (mondjuk súlyra is csak addigra lett ennyi). Gondolom így nem túl sok 56-os ruhát fogtok elkoptatni. :lol:
Nagyon jó babázást és jó egészséget kívánok az egész családnak.

Most úgy érzem, hogy sosem lesz december....



köszönjük a jókívánságokat.
Hát, sok 56-os ruha nem jó rá, de egy-két "nagyobb" 56-os rámegy. Azért a 62-esek zöme még nagy.
Ne izgulj, hamar itt lesz december. Már szeptember közepe van

Kép
 


Kis huncutkánk most sem mutatta meg magát az uhn. Talán majd 29-én a 4dn nem zárja össze úgy a térdecskéit, mint eddig minden kukucskálásnál.

Hogy telnek a napjaitok? Tejci van bőven? Marcika lassan egy hónapos lesz.



Szerintem tuti kislányotok lesz, ha ennyire szégyenlős a drága. :lol: De a 4D-n biztosan fogjátok látni.

Köszi, jól telnek a napjaink. Tejci van, legalábbis még eddig. Bár a fiatalúr kicsit lusta, szeret sokáig szopizni. Amúgy elég nagy étvágya van.
Igen, nagyon megy az idő. Már 3 hetes Marci, aztán most született.

Kép
 


Lilla!

Hát persze hogy egy ekkora nagy legénynek jó étvágya van!

Majd uh után jelentkezek, hogy történt-e előrelépés.



Sziasztok!

Jövő csütörtöktől mi is Tapolcára fogunk járni, elkezdődnek a kivizsgálások.
Magamról annyit, hogy pco-s vagyok, a páromnál most volt viszérműtét, amitől reméljük emelkedik a spermaszám. Van egy 3 éves nagylányunk, és már nagyon-nagyon szeretnénk neki kistesót. :D

Jó lenne, ha feléledne a topik és jönnének még babára várók! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
 
 


Szia Lucuzs!
Én ugyan már babázok, de többször benézek ide, mi újság. Sok sikert kívánok nektek a kivizsgálásokhoz, és egy csodálatos kistesót lánykádnak.
A www.pri.hu oldalon találsz egy fórumot, az sokkal pörgősebb. Ott csak tapolcára járók vannak, biztos találsz sok hasznos infót.

Tücsökbogár
Mizu veletek? Régen jelentkeztél.

Kép
 


Szia Lilla! Köszi a tippet! :D

Nektek meg sok boldogságot a minimanóhoz! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
 
 


Üdv Lucuzs, sok sikert kívánok!

Szia Lilla!
Korábban töbször benéztem, de nem nagyon történt itt semmi, aztán meg időm nem nagyon van.
Mi még egyben vagyunk, de már egyre nehezebb helytállni napközben. Nagyfiam egy örökmozgó, a pici meg még sok babusgatásra szorul, így pihenni nem nagyon tudok. Pedig apa nagyon sokat segít és mindent megtesz hogy nekünk könnyebb legyen. Igazából el sem tudom képzelni, hogy zajlanak majd a napok a 3 csöppséggel. Most találtam egy bébiszittert, de hetente csak egy délután tud jönni és pillanatnyilag a család sem tud segíteni. Na de nem panaszkodni jöttem ám, mi akartuk hogy ez így legyen. Egyébként a fiúk gyönyörűek és imádnivalók.


Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: