Új privát üzeneted érkezett!

Gyöngyi!

elvileg a vonalzómon az van, hogy 3 hetes és 3 napos terhes vagyok 8) ...te nm ezt látod? :roll: (az uccsó mensitől számítva).

Tücsök!

milyen olt a szabi?voltatok nyaralni? :roll: :lol:

köszi a drukkokat....ma már lőttem egy nega tesztet :? , de még csak a 10.dpo-n vagyok :roll: (lehet kicsit korai volt :oops: )
Vendég
 


Vicus
Jól megy a vonalzód. :lol:
A teszt korai volt (szerintem). Majd a 12. nap után tesztelj. Van, akinek még a 14. dpo-n is nega, és mégis ott a baba. Drukk!
 


Lilla!
köszi :lol:

laptetű :D :D :D
Vendég
 

 
 

Vicus
Igen, ez tuti babát jelent. :lol:
 


Vicus ...szerintem most várjál amíg hívnak Tapolcára....ott a 11 dpo-n tuttira megmondják vérvétellel a terhesség meglétét....a hagyományos tesztek érzékenysége korai terhességnél nem megbízható.....volt ilyen és olyan eset is....amúgy a 11. dpo-n elvileg ha jól tudom Tapolca csinál tesztet....talán ők a legkorábban a hasonló intézmények közül......ne izgulj....most olvasom ezeket hétfőn írtad...nos akkor ma már tudjuk az eredményt.....úgye????

drukkolok

 


Vicus

Láttam a teszted. :D :D :D :D
Kíváncsi vagyok a holnapira, már erősebb lesz, meglátod.
Drukk!
Mikor mész Tapolcára legközelebb?

Gyöngyike
És veletek mi újság? Hogy viseled a kismamiságot?
 


Lilla! :lol:, Gyöngyike 8)
pénteken megyek, akkor lesz vérvétel+uhu. :P
Vendég
 


sziasztok....

Vicus most értettem meg mit is kérdezel...elírtam, én is 3 hetes terhességet látok, vagyis pontosunk....mivel pénteken a vérvétel terhességet fog jelezni, ezért előre megszerkesztetted a vonalzót ...úgyi????

így már stimmel....

Hogy hogy nem a 11-12 ET utáni napon csinálnak vérvételt Tapolcán neked?

Mi tök jól vagyunk...3 napja fitten ( azaz rókakoma mentesen) de húz a pocak és a hátam is így többet kell pihiznem...Két helyen kellene festetni...de maradunk a lakásnál ahol élünk, ott is csak a lakás felét, mert az ablakcsere miyatt 2005-óta azért kialakult a penész az egyik falon, így pláne már ráérett az újrafestés...A hálókat ( így a baab/gyerekszobát) nem festetjük, majd úgy 2 év múlva...A kehidakustányi üdülő ( garanciális festését átkértem tavaszra) így nem kell most megszakadnom. Amúgy is ki vagyok szolgáltatva a férjemnek ( nem negatív értelemben) csak én örökmozgó vagyok, de még a ruhaválogatás aztán az őszi téli ruha/cipő/stb....szezonváltás...még előttem van... ehhez mind mind létrázni kell...plusz függönycsere...inkább nem vállalpm egyedül erre a férjecskémet is befogom....


Babónk megfelel a 16 htes méretű magzatoknak...sőt...aszem tényleg nem érdemes rágodni, hogy a lombik miatt esetleg a terhesség számolása más...így még előbbre is vagyunk...méret szerint is ennek megfelelve...eddig nunit látott a doki...de nem vesszük komolyan...madj 2009. év elején születéskor....

K...jó fej a doki...a normál szülészt ( az IVF a korom és a korábbi császár miatt) nem tartja okosnak erőltetni...ha megy menjen, ha nem maradunk a secretiónál....aztán közöltem hog ynekem 2szer volt hasi műtétem...erre ő eg yolyan mintha két császár lett volna, akkor pedig a 3. is császár...mindjárt megkönnyebbültem....nem lenne kellemes érzés, hogy a baba és esetleg akár az én anyaméhem is bajba kerülne...bár gíakorlati példa nem volt eddig rá....de azért egy szülés mégsem erőfitoktatás...a méhecske rendesen meg vagyon terhelve fizikailg...és az a két vágás ...szóval akármilyen fakír vagyok...nem szeretném ha az én komplikációm miatt SOS beavatkozásra volna szükség....most kezd az agyamba eljutni, mi vár ránk ( anya, apa nagytesó) várjuk nagyon.......

hát mesélésből ennyit

írjatok

 


Sziasztok!!!!!!!!!!!


sikerült!!!!!!!!!!(úgy néz ki :P :P )
ET + 11 nap hcg 116 :D :D :D
Vendég
 


Vicus

Húúú, de szuper, nagyon jó hírek!!!!! :D :D :D :D :D
Gratulálok!
Mikor kell menni uhura? Kivi vagyok hány bébid van. :P
Vigyázz magatokra nagyon!
 


szia vicus!

gartulálok..ez szupi hír....

erőt egészséget kívánok a babásodásban és utána is....akkor várjuk a további fejleményeket :lol: :lol: :lol:

 


hali..mindenki eltűnt,...lilla vicus no és tücsökbogár????Merre jártok?

 


Gyöngyike!

szia :lol:
azt hittem már senki nem ír ide :roll: :?
pénteken voltam a T-nél, és van egy 7 mm-es petezsákom méhen belül és van benne szikhólyag is :D
a másik 2 baba úgy látszik eltűnt :(
no de sebaj, a lényeg, hogy ő ott van :wink:
hétfőn kell mennem újra, addigra remélem már lesz szívhang is 8)
Vendég
 


Sziasztok!

Vicuska
Gratula a 7 mm-eshez, aki azóta persze már sokat nőtt.

Én holnap megyek vérvételre, meg tüszőkukucsra.
 


sziasztok!

vicuska, gratulálok a babához...a következő vizsgálat már szívhangot is mutat...az anagyon szuper érzés lesz...amúgy ti honnan jártok Tapolcára?

lilla! csak nyugi...mi lett a tüsszőcskékkel?

 


Gyöngyi!
köszi :D , Fehérvár mellől járok :P , elég messze van(100 km), jó lenne, ha a szívhang után már nem kellene visszamennem :roll:
ez olyan hálátlanul hangzik, csak mindíg egyedül megyek(apácska dolgozik) és elég hosszú és fárasztó az út :roll:

Lilla!
mi volt? :roll:
Vendég
 


10. cn-on jobb o. 13 mm, bal o. 14 mm tüsző, mnyh 5,4 mm. Szerintetek jó ez a vastagság? Amúgy mikor öltöztem fel, ránéztem a monitorra, a jobb oldali volt rajt, és amit lemért, az mellett volt még 3 nagyobb tüsző. Gondolom a bal oldalon is volt még (ez lenne a lényeg, de sajna nem láttam, és nem mondta). Holnap megyek újra, majd megkérdezem hány esélyes van. Azt mondta a doki, hogy úgy néz ki, hétfőn inszem.
Vicuska, akkor lehet, hogy találkozunk???? Hányra kell menned?
 


na csajok csak szépen egymás után....

vicuska nem hiszem hogy ilyen korán elengednek úgymond...a 10-12. hétig be hivtak minket és a barátnőmet is....nem hálátlanság...de a legveszélyezetettebb időszak az első 12. hét...spontán terhességnél a 6-7 heti terhesség megállapítás után a 12. hétig nem is hívnak be kismamát ( mi felénk)...csak bízz a dokidban....nekem pl. a 7. héten ment el az egyik babónk...mivel ikerterhességgel indultunk...nos ha nem oda jártam volna a guta megütött volna mi történt....
néha én is egyedül autóztam Tapolcára ez oda vissza 160 km...bár én imádom az autókat és a vezetést, a melóhely is 50 km...szóval a véremben volt a dolog,,,sőt még most is...ha errefelé laknál simán elkísérnélek ha a párod nem tudna menni....légyszives vicus ne legyél türelmetlen...mennyi sokáig küzdő ( beülti és évek tekintetében is) pár van aki bármennyit elmenne a cél érdekében....

lilla! az inszem elvárható statisztikáját nem ismerem...sem a hormon előkészítését...feltételezem nem olyan kezelést kaptál mint lombiknál, ahol a pár tüsszőtől akár a 15 és feletti darabszám is előfordulhat ( nekem 16p.sejtet szivtak le) és így a mnyhártya vastagsága is más méretűre stimulálható....szerintem a lényeg nem a nagy számok ...hanem minimumk egy ideális tüssző.....inentől az esély úgyanugy 50% a terhességre ( szóval vagy sikerül vagy nem) mint ha több tüszző nő....ha lombik lenne akkor az esélyek mások hiszem ott már a konkrét beültetet darabszám a mérvadó...ne izgulj..kérdezd a dokit...és a PRI-n Törököt folyton ostromoltam, sokszor hülyének érezve magamat, de le van ejtve....a terhesség esetén pláne több a kétség egy nőben...kérdezz meg ...írd fel ( most pl. én aszülészorvosomhoz megyek UHra) hétfőn, de fel kell irnom, mit akarok kérdezni...mert én pl...elfelejtem .....ha már kettőnél több dolog van felmerülőben....drukkolok mindkettőtöknek...

tüscök...merre jársz bogaram!...no news róla.....minden oké?

 


Na mi van csajok! Kihal a topic?

Vicuska
Mi volt a vizsgálaton?

Gyöngyike
Veled mizu?

Nekem megvolt az inszem. Sajna apácskának sz@r lett az eredménye, de azért a jókat megkaptam. Lehet sok volt az 5,5 nap megtartóztatás és romlott a minősége. Úgyhogy most várjuk a csodát. Amúgy az inszem semmit nem fájt, azt hittem még csak a fertőtlenítésnél tart a Török doki, és már mondta is, hogy kész. Szerintem a rákszűrés rosszabb.
 


Szia Lilla...

Szinte minden nap benézek...de nincs mit olvasnom...végre valaki.....Az inszem valami hasonló lehet a beültihez....ott hány nap múlva mész vissza eredményért?

Mi jól vagyunk, a kisfiunk viszont elkapott valami vírust...és tegnap félórás hányásokat produkált, mára eddig minden oké vele...
Épp vetítettem neki......most kézigránátos dobálózást követel...na ez már sok lesz nekem mára....

Elkezdtük a visszaszámolás a várandósság félidejétől...most jön a másik java....a hányások szinte teljesen eltűntek...most a tömegygarapodás miatt uygi nő a még a pocak...szóval terveztem a mamatornát...de eszembe simcs elindulni...abba elfáradnék, míg 15 perc alatt odaérnék....Szóval hát és has fájás...amolyan húzódás. Éjjel óránként oldalcsere kipárnázáscsere...szóval kész röhej....de folyton azt gondolom, hiszen ezt akartam( akartuk)
Túléljük.....

Tücsök Vicus...???????????????????? :lol:

 


Gyöngyike
22-én megyek vérvételre, ez az inszem utáni 13. nap lesz. Ha addig nem jön meg. Gondolom az utrotól nem fog. Szerintem is hasonló lehet az inszem, mint a beülti. A nőgyógyászati vizsgálóban csinálták. Kb 3 perc volt mindenestől. A férjem azt hitte kint a váróban, hogy meg sem csinálták, mert igen hamar kiértem. :lol:
Örülök, hogy már nincs hányás. A súlygyarapodás meg ilyenkor természetes. Gondolom elég macerás a fekvés, sehogy sem jó. De hát tényleg ezt akarjuk.
 


Sziasztok! :lol:

Lilla!
megadrukk a sikeres inszemhez! 8) 8) 8) nem tesztelsz otthon előbb? :roll: :wink:

Gyöngyi!
hűűűűűűűű, már most nehéz az alvás? :shock: még nem tudni fiú vagy lány? :roll: 8)

én múlt hétfőn voltam szívhangot nézni hallani, olyan jó volt :D :D
most már 99 % csak egy bébink van :roll:
jövő hétfőn kell újra mennem :wink:
a hányinger elég erősen kínoz, de vuk még nem volt :? :P
Vendég
 


Vicuska
Nem tesztelek előbb. Nincs értelme. Nem érdekel most ez az egész dolog. Már belefáradtam az örökös tesztelésbe. Majd hétfőn megmondják a tutit, kibírom addig.
Amúgy a hüvelyi utrótól szerintetek nem fog megjönni akkor sem, ha nincs bébi?
 


Lilla!
nekem az inszemeknél késett tőle több mint 1 hetet és nem volt bébi :?
Vendég
 


hali!

Lilla eredmény???????? Naggggyon izgulok...

Vicus...kiscsajót látott a dokim és a 4D-s dokinő is....elmentem felvenni a 2D-s vizsgálatot ...a szívhangot is felvette a dokinő...de a 4D-s majd inkább a 26. hét körül lesz érdekes...a szívhang nagyon tetszett a kisfiúnknak...többször megnézette velem...a hányás már elmaradt....most a hasam és a hátam felváltve húz...mivel most már a tömeggyarapodáson van a sor...no és a méhnek si nőnie kell ehhez...

Lilla...írjál ám!!!

Remélem Tücsök is babaás és azért nincs gépközelben :D

 


Gyöngyike
Tegnap megvolt a vérvétel. Délben telcsiztem az eredményért, erre közölték, hogy sajnos nem jó a gépük, nem tudták kielemezni. Úgyhogy majd ma... Sok reményem nincs, mert nem érzek semmit.
Gratula a kiscsajhoz. Zolika mellé gondolom lányt szeretnétek.
 


Sajnos nem sikerült. Kezdődik megint minden előről. Szerintetek ha decemberre van lombik időpontunk, akkor már csak egy inszem fér bele ugye? Mikor fogják elkezdeni a felkészítést a lombikra? Én már csak abba bízok.
 


Nagyon sajnálom én is.....bár az inszem folyamatát nem ismerem....

A lombikra két féle eljárárst alkalmaznak...a hosszú vagy a rövid protokollt ( www.pri.hu oldalon le van írva mindkét eljárás)...amúgy a novemberi /decemberi vérzéshez igazítják az indítást....

Addig azonban még spontán is sikerülhet....még inszem nélkül is.

Miért kellett inszemináció?

 


Felajánlották lehetőségként az inszemet lombik előtt. Hát mi éltünk vele, hátha így sikerül. Még egyet megpróbálunk most. De lehet, hogy felesleges. Amúgy nálunk apa katonáival van probléma.
Lombikkor ki szokták írni a pácienseket táppénzre? Mikortól? Vagy hogy megy ez? Mert még a főnökömnek nem mondtam, csak az inszemekről tud. És nálunk a december húzós hónap, nem tudom, hogy oldják majd meg a helyettesítésemet. Vagy sikeres lombik után már nem is szoktak a kismamák visszamenni dolgozni?

Kép
 


Lilla

Szerintem is ki kell használni az inszemet addig is. Annyiból megnyugtatóbb, ha lehet ilyet mondani, hogy tudjátok azért valami gond mégiscsak van....mert a legrosszabb ha minden jó..és mégse jön a baba.

Szóval én kértem az intézetben egy igazolást mindkettőnknek, miszerint IVF eljárás részesei vagyunk. Ezt aláírattam a főnökömmel ( ahol kekeckedhetnek ott érdemes) mert volt olyan barátnőm, aki pert nyert, mivel közölte a dolgot és kirúgták....szóval jelentsd be legalább szóban, vagy igazoltasd le a főnököddel. Nekem május 13-án volt a punkció ( leszívás) de már a szuri kezelés előtte komoly hő és kedély hullámzást okozott, mivel én napi 100 km-t vezetek a melóhelyig és vissza a 3. ilyen naptól szépen táppénzre jöttem ( május 08-tól azon vagyok)...de a többség a beültitől az eredmény várásáig táppénzre javasolt a tapolcai doki által is....aztán a terhesség igazoltsága után pedig hülyeség lenne bejárni......erre is a táppénzt javasolta a Török doki....de aszem egyértelmű...ez nem játék.....pláne ha nehezen jön össze a babaó.....de összejön nektek is ...a lombik nagyon sok un. problémát áthidal...szóval legalább a beültitől érdemes táppénzre jönni....de ezt ne említsd a főnöködnek, csak ha siekrült a lombik, akkor mit se tehet. Nekem szupi a főnököm....ő minden lépésről tudott....előzetesben is....de ez nem minde3nütt jellemző, mert a melót senki helyett nem szereik elvégezni....( néhány kollégámnak azért ez nem tetszett) szabályosan elvarázsoltam magam a melóhelyről....anno kisfiammal 5 hónapig bejártam autóztam, de az más volt....

 


sziasztok! anno még én nyitottam a topikot,ha még emlékeztek rám,csak iszonyúan el voltam mostanában havazva az ikrekkel.légyszi írjon mindenki csak egy mondatot hogy, hogy áll most.mi most leszünk 7 hónaposak,ha tudok töltök fel képet a fiúkról.[/img]
 
 


Kép Kép
 
 


Szia vaczak!

Gratula a gyönyörű ikerbabókhoz...nem csodálom hogy el vagy tőlük havazva......ahog ylátom ők kétpetéjű lombik ikrek????
Jövő héten kezdjük a 22.hetet.... kezdem egész jól érezni magam...eddig kiscsajót láttattak au UH vizsgálatok...fiúnk is nagyon várja a kistesót....röviden ennyi.....a többiekről semmi fris sinfó...nagyon eltűntek

 


gratula a készülődő hugihoz!
igen kétpetéjüek vagyunk.
nincs véletlenül valami fogzás okozta fájdalmat enyhítő tipped, ami a fiadnál bevált?
elég tehetetlenül nézzük ahogy egyik fiunk szenved.
 
 


hú most megfogtál...mert az emlékező tehetségem nem a legjobb...szóval nem is emlékszem volt e ilyen ( biztos szenvedtünk valamelyest) ...mindjárt körbenézek a többi topokban is....de személyes tanáccsal nem szolgálhatok

 


http://www.noiportal.hu/main/npnews-1590.html

ezt találtam.....a neten....a szirupos fájdalom csillapító eddig mindenre bevállt ...pocifájás stbbb....de a védőnő is adhat jó ötletet

 


http://www.noiportal.hu/main/npnews-1590.html

ezt találtam.....a neten....a szirupos fájdalom csillapító eddig mindenre bevállt ...pocifájás stbbb....de a védőnő is adhat jó ötletet

 


http://www.noiportal.hu/main/npnews-1590.html

ezt találtam.....a neten....a szirupos fájdalom csillapító eddig mindenre bevállt ...pocifájás stbbb....de a védőnő is adhat jó ötletet

 


köszi a segítséget!
egyébbként hogy vagytok? :D
 
 


Szia vaczak...a tegnapi közelgő hideg front miatt majd szétment a fejem egész délután és mára éjjel is....de reggel bevettem egy bogyót...ahogy elmúlt....de tegnap ebéd óta minden kaja eltávozott belőlem még reggel is....kimerítő....azt hittema nyári meleg után már sokkal jobb lesz...hát .....csak jobb lett...de néha szörnyű....ezen kívül imádok itthon lenni...minden szupi....

 


gömbölyödsz?
én anno a 20.hét után lettem egyre szarabbul,és a 30.héttől már rendesen kínlódtam.
a törpék pénteken voltak 7 hónaposak,hihetetlen gyorsan megy az idő.
hol fogsz szülni? :P
 
 


Szia Vaczak....ROHAN az idő...már a 23. hetet kezdem a héten...a zalaegerszegi kórházban szülök elméletileg...s mivel a 38. héten be kell feküdnöm, aszem nem lesz akadály ebben...ragaszkodom a dokimhoz. Bár én már 7 éve Nagykanizsán élek a férjemmel és a kissrácunkkal, de attól még törzsgyökeres egerszegi vagyok.......és sajnos a kanizsai kórházban eléggé kötöttek a dolgok...még eddig a saját bajommal soha nem mentem kanizsára kórházba...csakis Zalaegerszegre....valahogy abban van bizodalmam...na persze ott is vannak csodás esetek...negatív értelemben, de a nődokimról kimndottan nagyon pozitív a véleményem.Végülis neki köszönhető, hogy eljutottunk eddig.
Az éjszakáim már eléggé mozgalmasak, szerintem óránként fordulok egyik oldalamról a másikra, de piszkosul fáj a farizmom és az oldalamat bántja a hosszas oldaltfekvés, mert én félig hason szoktam, az meg már nem megy.....de lekopogom már jól vagyok....vagyis most jól vagyok...sikerült 1,5 kgot felszednem....de reményeim szerint nem lesz ebből jelentős hízás, amúg yis jó húsban vagyok ( bár mindig is iylen voltam) amolyan nagy darab...arányosan....anno Zozóval is csak 5-6 kg fogyás után szedtem fel 5 kg-ot az induló súlyomra...mégis 3050 gr-os lett a srác.....Azért néha észrevehető az étvágy, de a gyomrom érdekesen érzi magát....piszkos finnyás...és csak keveeset ehetek mert akkor aztán...byby poci...
Gondolom még éjszakázol? HOgy is van az ikrekkel? Azért tekintettel vannak a kétkezes és kétcicis anyura, vagy jó lenne mindenből dupla? Mennyire húzos egyszerre a két baba?Talán jobb is hogy így másodikra egy babó lesz? A terhesség miatt gondolom, mi lenne velem....amilyen nagy darab vagyok, olyan legyengült amúgy...főleg az arcomon és a nyakamon dekoltázsomon látszik a megtörtség.....nekem most is a legjobb szó....igencsak MÁSÁLLAPOT ez...de megéri..

 


:D bocsi a késői válaszért!
hál istennek már nem éjszakázom 3 hónapos koruk óta.jó fiúk!napközben viszont nincs megállás.az első 6 hónap kemény volt!mégegyszer nem tudnám végig csinálni.egyszerre szopiznak,úgyhogy egyedül kissé húzós!6.hó óta mondjuk van segítségem.
hogyhogy befekszel a 38 héten?
milyen szülést terveztek?
azt mondják ha szoptatós párnát raksz a hasad,hátad alá,kényelmesen tudsz aludni.
 
 


semmi gond én is x naponta neetzek....

mivel volt 2000-ben gey nőgyógyi nagyműtétem és elsőre császárszülésem volt, így ez olyan mint 2 császár, iylenkor a harmadik beavatkozás( szülés) is császár, aminek én pl. nagyon örülök. A befekvés nem gond így is úgy terveztük,hogy 2 héttel a kiírás előtt átköltözöm a szüleimhez Egerszegre, ha bármi van, esetleg éjjel ( a férjem pedog szolgálatban) nos így nem lenne gond, de ez még jobb, nekem a kórházi bentlétek mindig szanatórium jellegűek voltak, jól bírtam...csak a kisfiúnk és a férjem fognak majd hiányozni abban a 7-10 napban, de talán nem is kell a végéig várni...na és az NSt-kre sem kell napota a 100 km-t lerónom.....a dokim jó fej, és z osztály is tetszett decemberben amikor a laparaszkópiát csinálták....

Szoptatós párnám nincs majd megnézem mennyiért vezstegetik, de vagy jó pár különböző méretű párnám, amik nagyon jó szolgálatot tezsnek...Kistesó rúgdos rendesen, ma éjjel pl. különösen, ( éjszaka nem szokott) szóval fel is ébredtem rá....

Emlékszem, hogy még egy babaával is húzós volt, az hog ynekem 3 hónapig volt tejem azt is fejtem, annyiból volt előny, hogy a férjem be tudott segíteni...én hajnaltól vagyok aktívabb, ő pedig éjjel későig bírja...így elsz most is...nagyon várjuk a tesót...a kiságyat is összeraktuk, láttam a férjemen ő is izgalomban volt ....de már nincs hátra 4 hónap egészen az meg elrohan és sutttty....szerencsére közérzetileg jól vagyok, a fizikai korlátoltság pedig még jobban elviselhető, mint a fejfájás, hányás...stb....aszem a fiúnk is 3 hónapos kora óta aludta át az éjjeleket...egyszerre szopiznak akkor egyszerre mindkét melled le van foglalva?..Gondolom kapnak pótlást is vagy termelődik elegendő anyatejci?

 


Sziasztok!

Kicsit eltűntem, de nyomós okom volt rá, ugyanis örökbe fogadtunk egy gyönyörű kisfiút. Kilenc naposan hoztuk haza a kórházból és azóta minden pillanatunk csak körülötte forog. Én a decemberi lombikot áttetettem áprilisra, most a picúr a legfontosabb. Csak tegnap óta van netünk, majd igyekszem újra felvenni a fonalat.
Vicuskának gratulálok!
Igyekszem többször benézni, de most megetetem a kisfiamat, mert ha éhes, akkor nem ismer tréfát.



Tücsökbogár!!!

Juhééééééééééééééé!!!!!!!!!!!!!!!Akkor most nálatok is van öröm! :lol: Gratulálok a picifiúhoz!!KÉPET!!!!!!!!!!!Általában ilyenkor(azt mondják) kicsit megnyugszik az ember lánya és könnyebben jön a tesó.Akkor hajrá áprilisban a tesóért!Még egyszer nagy gratula a fiatokhoz!!!!!!!!!

Kép
Kép
 


Tücsökbogár
Ez fantasztikus, hogy van egy kisfiatok. Gratulálok, és sok egészséget kívánok nektek!
Drukkolok, hogy árpilisban sikerüljön a kistesó.
Lenne egy kérdésem, ha nem haragszol. Mennyi idő alatt sikerült magatokhoz fogadni a bébit?

Kép
 


Köszönöm a jó kívánságokat! Igen, teljesült az álmunk és tényleg nagyon átértékelődtek a dolgok.
Két éve kezdtünk bele. Igazából fogalmam sincs, hogy hogyan sikerült ilyen hirtelen, mert júniusban még azt mondták, hogy egy év biztos, de lehet hogy kettő amire sorra kerülünk. Amikor viszont telefonáltak, hogy megszületett Csabikánk (akkor még nem így hívták) akkor viszont eszem ágában sem volt rákérdezni, hogy nem kevertek-e össze valakivel minket.



Istenem tücsókbogár!

Ez valami fenomenális hír nekem így reggel korán is...Legszívesebben felhívnálak...volt egy sejtésem hogy valami babadolog lehet....nem reagáltál....de nem is csoda.....

Én is valószínűsítem Lilla megjegyzésést, pláne ha spontán lesz a dolog....de most úgyse ez foglalkoztat..... írok priviben is ha lesz otthoni email címed... benne vagy ? vagy nagyon le vagy döbbenve? Mármint a babó miatt...és most inkább csak 24-ből 48 órát babáznál? Úgy irigyellek.....igaz panaszra niincs okom, de már készen állunk mindhárman egy kisbaba jövetelére....és a híred hatására még inkább azt hiszem jó időben vállaltunk második gyerkőcöt......a babázás valami fergeteges érzés lesz...

Gratulálok...csak egészséget és boldogságot kívánok, aszem a többi eltörpül a jókívánságok terén....

Istenem de örülök....Most tutti nem a kávétól ébredtem fel.

Írjak priviben is?

 


Gyöngyi!
Már hozzáférek az általad ismert mailcímhez is, bár nem ígérek azonnali választ. A Fogamzás/sikeres inszemináció topikra tettem fel nagy nehezen egy képet, ott megtekinthető a Nyuszika.
Ledöbbenve nem vagyok, hihetetlenül boldog vagyok. Én lelkileg már a babáim elvesztésekor készen álltam az anyaságra és azóta ezt az űrt semmivel nem sikerült betölteni, eddig. Nem mondom, hogy már nem fáj, hogy ők nincsenek, de most legalább már van értelme az életünknek, Csabi pedig minden pillanatunkat bearanyozza.


Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: