Új privát üzeneted érkezett!

Gyöngyike
Köszi a válaszod. A folsavat én is elkezdem.
Hogy vagytok? Pocid gondolom szépen növöget.

Kép
 


Szia Lilla!

Igen a súlygyarapodásom elelnére a babaó szépen nő...eddig még mindig van 1 kg minuszom, igaz a termetem miatt nem is baj, ha nem jöttek rám a tizen kilók.....és valószínűleg már nem is fog olyan sok rámjönni...a kisfiúnkkal is plusz 5 kg-t szedtem fel...miután 4-5 kg-t lefogytam az első 4-5 hóban. Amúgy most jön a másik neheze a dolgonak....hátfájás hashúzódás, minden csontom fáj, váll far hát medence...szóval a szokásos, na és este már beindult a szemmel látható arénázás a pocakomban. Épp tegnap este, most már a kisfiúnk is simán láthatja, eddig csak a kis kezével érezte...de jó lesz, ma hozom haza a szüleimtől, eset már bemutatkozhat a kistesó.....az is fura érzés, mundhatni kellemetlen is tud lenni amikor a babó ide oda fickalandérozik....de ez azért már mosolyra is fakaszt......imádom.....és éjjel mikor fordulok egyik oldalról a másikra mindig ott szurkál, amelyik oldalamon fekszem, gondolm helyezkedik és unja hogy időközönként újra kell neki is elhelyezkedni...de hát ez is fáj az is fáj, kénytelen vagyok fordulni...Hát ennyi....Igen frnakón meghuzattam a kocsink oldalát, még szerencse ki tudtam polírozni belőle, ennek is a terhesség az oka, olyan szertelen szétszórt lettem, lusta vagyok teljesen odafigyelni a dolgokra.....( parkolásról van szó) azért még a Nagykanizsa Zalaegerszeg távot simán lehúzom kocsival, de a technikát igénylő manővereket ( tolatás) már nem olyan precízen csinálom....Nem bánnám ha már csak a januári hónap lenne hátra, a decmeberi futamokat nem fogom szeretni ez tutti.....hétfőn megyek UH-ra a zegi kórházba, a dokimmal is megnézetem a kistesó lábaközét...mert a 4D egyértelmű lányt mutatott...szeretném a dokim szájából is hallani....bár fiú és lány tesóra is készülök....és igazából mindegy a neme...de azért jobb ha közelebbi a találat

 


Lilla!
Én gravidát szedek és méhpempőt! Piri megérkezett?

Gyöngyi!
Repül az idő, látom már 30 hetes vagy! :lol: Megkérdezhetem ki a dokid Zegen?

KépKép

 
 

Zsófi
Piri ma megérkezett végre. Pont az előbb beszéltem az asszisztenssel. Szerdán kell mennünk reggel. Vérvétel meg uh. Ez az uh kicsit gáz lesz így vérzően. Meg mondta, hogy vigyek lóvét a szurikra. Neked mennyit kellett fizetned a gonalért?
Látom kedden mész uhura. Pont nem találkozunk. Küldöm a tüszőnövelő energyket. :lol:
A gonalnak van valami mellékhatása nálad?

Kép
 


Lilla!
De jó, örülök, hogy nem késett és szerdán mehetsz is! :lol: Én 40 ezer forintot fizettem 12 gonalért. :evil: Ja de volt benne 4 db decapeptyl is, mert nekem már csak 1 volt itthon.
Mellékhatás? Hát eléggé fáj a hasam, de gondolom ez a növekedő tüszőktől van. Sajnálom, hogy nem találkozunk. Majd talán legközelebb!

Puszi

KépKép


Zsófi
Húha, nem semmi összeg. De gondolom ez elég lesz végig.
Neked mondták, hogy csináltatni kell EKG-t? Vagy ezen már túlvagy? Nekem semmit nem mondtak, csak odaadták a papírokat. Azt a háziorvos csinálja?
Amúgy mindenki a gonalt kapja? Mert nekünk még a kivizsgálások elején le kellett adni egy papírt, hogy a drágább v. az olcsóbb gyógyszereket kérjük. Mondjuk kérték, hogy húzzuk be, azt hittem, majd lombiknál.
Írd ám meg majd holnap mennyi tüszőcskét növesztgetsz. Meg fogják már mondani a leszívás időpontját is?

Kép
 


Lilla!

Igen, mondta a T., hogy kell ekg a leszívásra. Kapsz majd egy csomó papírt, azon rajta van.
Ez nem elég végig, mára van még szurim és gondolom holnap ír még fel attól függően, hogy mekkokárk a tüszők. Én a drágábbat választottam, mert az nagyobb tisztaságú, kvesebb a mellékhatása.

KépKép


Sziasztok!

Nos nekem pl. nem szóltak leszívás előtt az EKG-ről, de gyorsan elmentem a házidokimhoz az megcsinálta...
Anno ( fél éve volt) nekem a rövid protokollt csinálta a Török ott csak gonalt szúrtam, darabja ( most néztem meg) 2.803 Ft volt, ebből 28 kellett a 10 napra plusz Cetrotid 5 doboz ( 9.620 Ft /db) és 2 adag Ovitrelle ahol a két adag 5.690 Ft volt.

Véleményem (a barátnőm is ezt tapasztalta ő 1 hóval később járt sikerrel ) ha fáj a pocak az nem baj....jól reagált a szervezet...én pl. majd megőrültem a fájástól igaz 16 petesejtet szívtak le, ami nem sok hanem rengeteg, ez nem követetndő és nem is normális....de a kevésből is bőven sikerül( het)....ezen nehogy izguljatok....a long protokkolosok kaptak elsőként decapeptylt..azt nem ismerem.

Na csajok let's go petesejtek...legalább egy tutti befutó legyen....


Zsófi: igen 30. hetes, épp ma volt a 3. kötelező UHU...ami igazolja a 30. terhességi hetünket....a baba méretei alapján is.....
Dr Györe Imre a dokim, hadd ne istenítsem, de maximálisan meg vagyunk elégedve, neki köszönhetjük, hogy a legnagyobb gyorsasággal PRI ügyfelek lettünk.....ő volt aki kerek perec megmondta, 5 hó ...ha nem leszek terhes ( tavaly januárban mondta) akkor irány egy IVF-s intézet.....minden szükséges diagnózist vizsgálatot megcsinált...így nem kellett várnunk, csak a várólistán....

Szóval minden dokiról lehet hallani ezt is azt is....én személy szerint tökkéletesen elégesett vagyok vele....emberileg, szakmailag, na még egy aprócka dolog előttünk áll, ez a szülés, de bizunk benne.....jó fej .

Nos tüsszőnövesztére fel csajok....na megvolt az IVF...akkor jelezzetek lécci , hadd izguljak én is a befutás érdekében.

 


Gyöngyike
Nálad mi alapján döntötte el T., hogy shortod lesz?
Jó sokba kerültek a szuriid, de megérte, mert a baba ott van a pocidban.
Hú, azta mennyi petesejted lett. Akkor van a frigóba is jócskán. :lol:

Kép
 


Lilla!

Gőzöm sincs mi szólt a short mellett, de a kúrák nagyjából egy árra jönnek ki....( persze gyógyi támogatástól függ)

Azért így könnyen volt bőkezű a természet a 16-ból 8 termékenyült meg....gondolom a többi csak nagyon valahányadik rendű tüssző volt....a 8-ból 5 osztódni...és abból 3 nagyon szép volt 6+6+8 sejtesek a 3 napon...a többi csak 4 sejtes, amit nem is javasoltak lefagyasztani......igaz ezek szerint nem volt rá szükség....viszont piszkosul fájt a hasam már a stimu alatt is hát a leszívás napján meg hadd ne mondjam.....
a két terhességem egészen de egészen más...a mostani csajos várandósság kíméletlen, míg az előző csak az első 5 hóban tett padlóra ( ez nálam a hányást rossz közérzetet jeleni) most ismét előjött reggelente...nem is tudom mi jobb gyomorégés, vagy rókica....de annoa stimura is eléggé jól reagáltam ( vagyis alaposan megkínzott, azt gondolom a petesejt ( tüssző) mennyiség szépen alakult, ennek a hasfájás szerintem érhteő következménye, de a stimu kezdete után jó 6-7 nappal irány táppénz mert annyira megvislet, hőhullám sírékonyság, ingerlékenység fejfájás, szóval amit egy női szervezet nem normál eljárás során tud ...azt aszem én minde produkáltam, még szerncse hogy nem vagyok beszari....de egyszerűen az erőtlenséggel szemben nem tudtam semmit tenni, csak pihenni....én aki n api 100 km-t autókáztam a munkahely és az otthon közt...egyedül ez hiányzott....
persze azért heti 1-2 szer eljutok autóval Zalaegerszegre...egyéb érdekeltségek miatt is ( szüleim munkatársak doki kórház)
de már avval is óvatosan kell bánnom inkább a férjemet fogom be vezetni, mert önkénytelenül is szétszórtnak érzem magam....ez mind mind a terhesség velejárója nálam......de megéri....ez a jelszavam, EZT AKARTUK, VAGY NEM? Hát dehogy nem, nálunk úgye nem csak a férjemmel ketten, hanem a bátyó is várja a KISTESÓt.....ez valami isteni dolog, amikor az oviba megpuszilja a pocakomat a srácunk, el tudnám sírni magam....annyira készül ez az 5 éves fiúcska a tesó jövetelére. Egy gondom azért van....anno ő mindig egy fiú és egy lány tesót emlegetett...igaz ikrekkel kezdtünk....most már csak a kiscsaj van a pocakban....de nem akar a fiúnk más nevet adatni a tesónak mint amit ő azóta is hajtogat...Zsóka, ....én pedig már a fiúnk születésekor Virágot diktáltam a szülésznőnek, és e mellett szeretnék voksolni....most megy a puhítás, Virág ügyben...

 


Lilla még jó hogy írod a vonalzódon a karácsonyt holnaphoz 4 hét és szenteste...ideje a mikulásos díszeket kitennem...császtok

 


Voltam Tapolcán. 8-8 db tüsző van mindkét oldalon, 9 mm-esek és 11 mm a mnyh! Tanár Úr nagyon meg volt elégedve!

Pénteken kell újra mennem uh-ra, hétfő vagy kedd leszívás! :lol:
Addig napi kettő gonal és fél deca!

Lilla!
Ezekeért a szurikért ma 25 ezret fizettem, szóval most kb. 95 ezernél tartunk! :roll: De minden pénzt megér, hogy 9 hónap múlva a karomban tarthatom a babá(i)mat! :lol:

KépKép


Kukac :lol:
Azta, ezek nagyon jó eredmények! 16 tüszőcskéd van, a mnyh. meg már most tökéletes.
Végülis árban nekünk is 50-100 ezret mondtak.
Csak azt nem értem, hogy az egyik b.nőm a debreceni kaáliba jár és ő a gonalt tollban kapta meg, amiért 10ezret fizetett, és össz. 3-at kellett vennie. Nálunk meg csak a gonal több, mint 60ezer és még kevergetni is kell.
Na mindegy, végülis a baba minden pénzt megér.

Kép
 


Lilla!
Én sem értem miért ilyet adnak, a tollas tényleg egyszerűbb lenne. De biztos megvan az oka. A lényeg, hogy hasson.

Holnap majd gyere ám a hírekkel! :lol:

KépKép


Zsófa tényleg szépek az eredmények ...hajrá punkció...aztán jöhet a jóhír

Lilla Zsófi, honnan jártok Tapolcára?

 


Zsófi
Ma még egy kicsit magas volt az LH szintem, így csütörtökön kezdem a gonalt, kedden kell mennem legközelebb. Csüt., péntek 3 egység, utána 3 napig 2 egység gonalt kell kapnom, aztán az utánalevőket majd kedden megmondja a doktor. Kaptam egy papírt is, amin bejelölték, hogy már ma kezdjem, de így a vérvétel eredmény miatt tolódik egy napot. Végülis 1 napon nem múlik. A doki aláíratta velem, hogy a drágább cuccokat kérem. 33 ezer körül fizettem.

Kép
 


Lilla!
Nekem is később kellett csak kezdenem, ez nem gond. És én is ennyi gonalt kaptam az elején. :lol: Akkor holnaptól szépen növesztgesd a tüszőidet! :lol:

Gyongyi!
Én Keszthelyről járok.

KépKép


Zsófi

A fiunkkal oda jártam dokihoz Dr Papp Misihez....jó doki volt ( a petefészek műtétemet ő csináltak) ...aztán így a második babaával miután 2 évig nem estem teherbe, lassúnak tartottam a tempót, hogy újabb fél évig próbálkozzanak, ezért átjöttem Zegre....Téged a keszthelyi kórházból irányítottak Tapolcára?

 


Gyöngyi!
Nem, magamtól mentem. Én nem vagyok jó véleménnyel a keszthelyi kórház szülészetéről. Egy barátunk felesége a Doma Imrénél szült, a baba olyan szinten lett oxigénhiányos, hogy most Kínában vannak őssejtbeültetésen. :evil: Egy másik barátunk babája pedig bakteriális fertőzést kapott. Rohammentő vitte Zegre. :twisted:
Szóval itt tuti nem fogok szülni, talán Zegen, de még Pécsen is gondolkodom, csak messze van. Viszont amikor Török ott műtött a megyeiben, nagyon meg voltam elégedve a kórházzal. :D
Amúgy a Pap Misi gimis osztálytársam apukája. :lol:

KépKép


Hú Zsófi akkor te nagyon fiatal vagy....majdnem anyukád lehetnék ( 37 leszek szilveszterkor)...bár ettől még mindketten babaázhatunk.

A Török Zegen műtött?...Vagy a pécsire írtad?

Velem a Papp Misi nagyon figyelmes volt, mivel 32 évesen nagy nehézségek után estem teherbe...a császározás valószínűleg az én folyamatos figyelemfelhívásom miatt is történt...folyton mondtam, hogy semmi kockázat a baba érdekében.....így 10 nappal előbb született meg Zozó. Akkor 2003-ban tök jól éreztemmagam ott a kórházban és 2000-ban a petefésuek műtétkor is...igaz a szüléskor kiakasztott a csecsemős csaj....viszont valahogy mintha a Misi doki lelassult volna...így váltottam....de ma is azt mondom, teljesen meg voltunk elégedve anno. Igaz most azt hallom a kesztehlyi dokik el vannak szállva, és vagyonokat kérnek maszekban egy egy alkalommal.
De ez már engem nem érdekel.
Azért egy megyei kórháznak bőven vannakelőnyei...azóta azért eléggé sok negatívumot hallottam Keszthelyről.
A szüléssel aza gond, hogy nem kiszámítható...és Pécsre lejárni sem két fillér, pláne ha előbb befekszel ...de egy lombikkal összejött babóért érdemes alaposan meggondolni......itt Zegen elég komoly érvenk számít a lombikos terhesség, legalábbis a dokimnál ezt vettem észre. Majd ha élesben ott leszek kiderül .

 


Gyongyike!
Nem titok: 24 éves vagyok. Azért az anyukám nem lehetnél. :lol: A férjem 38 és ő sem az apukám!!!! :lol:

Ma volatm uhun. Hááát, már 10-10 tüszőcske van mindkét oldalon, de lassúak picit és még csak 13 mm-esek. Így megy a gonal tovább és hétfőn újra uh, legkorábban szerdán lesz leszívás. Ja és mnyh 11 mm. Nem nőtt hétfő óta. De T meg volt elégedve.

Fáj a hasam, reggel hánytam is. Remélem nem lesz túlstimu, kicsit aggaszt ez a osk tüsző. :roll:

KépKép


Zsófi
Húha, jó sok tüsződ van. Ez még nem túlstimuláció, ugye? Vagy az nem is a tüszők száma miatt alakulhat ki? Bocsika, de egy kicsit még butus vagyok ezen a téren. A 13 mm az már elég jó, hiszen naponta kb. 2 mm-t nőnek. Mivel péntek reggel voltál, szerintem hétfőre 20 milisek lesznek. Az már repeszthető, nem? Szerdán tuti leszívás lesz.
Csütörtökön én is beadtam az első gonalt. 2 napig fájt a fejem tőle, de nem mertem gyógyszert bevenni rá. Azért kibírtam. Ma jól vagyok, semmi bajom nincs. Azért remélem nekem is beindulnak a tüszők. 8 db-nak már örülnék.

Kép
 


Lilla!
Én is így gondaltam, hogy 8 már jó, aztán látod mennyi lett. Túlstimu nem csak a tüszők számától függ, remélem nekem nem lesz. :roll: Iszom sokat.
Te mikor mész uh-ra?
Nekem nem nőttek 2 mm-t napont, mert kedden 9 mmsek voltak, pénteken 13, az csak 4 mm 3 nap alatt. De nem baj, ráérek. :lol:

KépKép


Zsófi
Kedden megyek uh-ra. Már kíváncsi vagyok, mi a helyzet odabent. Amúgy a szurikból én még semmit nem érzek, aggódok is kicsit miatta, mert te már ilyenkor írtad, hogy fáj a pocid. De végülis minden ember más.
Igyál is sokat, az jó a mnyh-ra és a túlstimu ellen is, ugye? Én is megiszok minden nap 2 üveg ásványvizet. :lol:
Írd ám meg, mit mondanak holnap. Várlak és izgulok érted!

Kép
 


Lilla Zsóka,

nagyon jók vagytok...igen ilyenkor mindenféle mértani számtani szabályt próbál keresni szerencsétlen várakozó leendő kismama....
szerintem jókla felvetéseitek, de még Török sem tudna tutti választ adni, hogy miből lesz túlstimu ( amúgy valamilyen szinten mindegyik lombik előtti stimu egy enyhébb vagyerősebb túlstimulált állapotot hoz létre.....SZERINTEM....jól csináljátok

nekem emlékszem idén május 1-én és 2- án 48 keresztül fájt a fejem, ráadásul migrénesen...hát csak aludtam nem mertem gyógyit bekapni rá.....

Zsófi, bocsi csak azért gondoltam, mert 2003-ban amikor jártam Papphoz maszekban a barátnőm is akkor járt terhesgondozásra...és ő tanította a doki fiát....gimiben...de látod nem számoltam hogy az lassan 6 éve volt...akkor tényleg nem lehetsz a lányom....a lányom valószínűleg jelenleg a pocakomban van....és a lehető legtehetetlenebb állapotomat hozza ki belőlem...de ez van ezt kell szeretni.....hála istenenk.

Na akkor szen hízlaljátok a tüsszőket....

 


Sziasztok!

Megjöttem a tüszőkukucsról. 25 tüszőm van, van amelyik 18 mm, de van 15-ös is! A mnyh 10 mm (múlt kedden 11 volt, összement? ), szerdán leszívás, pénteken beülti. Már Török is emlegette a túlstimu lehetőségét. És persze ebből a sok tüszőből nem lesz ennyi jó minőségű pete is. Sajnos szerdán nem lesz T, de biztos Cs is nagyon ügyes!

Lilla!
Nem jelent semmit, hogy nem érzed még a pocidat!!! Nagyon szorítok holnapra! Én is 2 üveg vizet iszom!!! :wink: :lol:

Gyöngyike!
A fia a kisebb a dokinak. :wink: Tudod már, hogy lányod lesz, vagy csak reméled? Már nincs sok hátra! :wink:

KépKép


Sziasztok!
Megvolt a tüszőkukucs. :lol: Méhnyálkahártyámra azt mondta T., hogy gyönyörű, és 8 mm-es. Egyik oldalon kb. 8 db 10 mm-es tüszők, másik oldalon 4 db 9-10 mm-es tüszők. Pénteken megyek újra. Hétfő vagy kedd lesz a leszívás. Azt mondta, hogy minden optimális. Tüsző is van elég. Most azért örülök. De nem is gondolok még a leszívásra, mert akkor rámtör a para.
Ja és a gonalt visszaemelte napi 3-ra végig.

Kukac
Nem semmi mennyi tüsződ lett. Drukk neked holnapra. Nem félsz?
Neked mennyit kellett szuriznod keddtől??

Kép
 


Sziasztok!

Megvolt a leszívás, 23 petét sikerült nyerni! Sajnos az altatótól hazafelé hánytam, de már jobban vagyok. Holnap 9-kor telefonálhatok, hogy hány termékenyült meg. :lol:

KépKép


Zsófi
Gratulálok a sok petéhez. Sajnálom, hogy rosszul voltál, de a lényeg hogy túl vagy rajt.
Amúgy én vagyok sampler a pri fórumról.
Leírnád nekem, hogy hogyan megy ez a leszívás? Mi van ott az ajtón túl?

Kép
 


Sziasztok!

Úristen Zsófi.....épp most meséllek a férjemnek....kiakadt a mennyiségen...Amúgy jól vagy...nem fáj a pocakod?
Akkor idősebb AMisi doki,mint gondoltam.....
Kiscsajt várunk, ezt a 30 múlt heti UH is igazolta, és múltkor a 4D-s is.....azért van fiú nevünk is.....
...mikorra várható a beülti? A hányás épp az egyik mellékhatás....nem mindennap szoktunk ambuláns alatatásban részt venni.......anno petefészek ciszta műtét első részénél az ilyen beavatkozást én is rosszabbul reagáltam, mint a 1,5 órás nagyobb műtétet....

Lilla, ne izgulj...... a tüsszők pont jó tempóban nőnek.....

ÍRJATOK!!!!!


:lol: :lol: Drukkolok

 


Sziasztok!

16-an termékenültek meg, holnap 11-re megünk értük! 3-at kérünk vissza! Ha minden jól megy mehetnek páran sítáborba is!!! :lol:

Gyongyike!
Szerintem olyan 50 körül lehet. :wink: Gondolom örültök, hogy most kislánnyal bővül a család! :lol:

Köszi a drukkot! :lol:

KépKép


Kukac
Gratulálok itt is.
Ez nagyon jó eredmény.
Jó sítáborozást a többi embrikének! :lol: :lol: :lol: Jó hosszú sítábor lesz, mire kistesónak előveszik őket. :lol: :lol:

Kép
 


sziasztok!
Zsófi gondoltam hogy itt megtalállak! Már nagyon kiváncsi voltam rád, a másik oldalra nem irtál! Szóval nagyon nagyon jó lett a leszívás! A pénetkhez nagyon szorítok!
Melinda
Vendég
 


Sziasztok!
Zsófi gondoltam hogy itt megtalállak! Nagyon nagy gratula neked!!!! A holnaphoz nagyon szorítok!!!
Melinda
Vendég
 


Bocs hogy kétszer küldtem, egy kicsit lassú a gép és azt hittem nem küldi el!
Amugy ezen a fórumon még én új vagyok! De Tapolcára már lassan két éve járunk a T doktorhoz. Endometriozisom van. 2 laparon 6 hónap GnRh-n és egy lombikon vagyok túl. A lombikom nyáron volt. Terhes is lettem, de sajnos 7 hetesen elhalt a babánk. :(
Most már úgy érzem túl vagyok rajta. A következő lombik márciusban lesz. Most próbálom magam testileg lekileg felkészíteni magam hogy minden oké legyen. januárban kell mennem legközelebb Tapolcára.
Vendég
 


Melinda!
Ne haragudj, de nem volt energiám oda is írni. :oops: Ide meg többször jövök! De megírom oda is. :lol:

Örülök, hogy már túl vagy rajta és reménykedve várod a márciust! :lol:

KépKép


Sziasztok!
Megvolt a tüszőkukucs. Szaporodtak a drágáim. Egyik oldalon 10 db, másikon 6 db, 14 mm-esek, mnyh 9,5 mm. Leszívás jövő hét kedd.

Kép
 


Sziasztok!

Végre hazaértünk! Olyan sokan voltak, hogy 2-kor kerültem sorra. 8 beültetés volt! De a lényeg, hogy mind a 16 kis Drágánk szépségesen osztódott, 3-at kaptam vissza és a többi ment a frigóba 3-3-3-4 felosztásban! :lol: Nagyon büszkék vagyunk rájuk. Most fekszem, de már megmutattam nekik, hogy melyik lesz az ő szobájuk! :lol:

Lilla!
Drukk kedre!!! Ez nagyon szép eredmény!!!

KépKép


Kukac
Akkor mától kismami vagy. Gratulálok. Drukkolok a drágáidnak, hogy sikerüljön jól megkapaszkodniuk és maradjanak a pocidban még 8,5 hónapig. Hány sejteseket kaptál vissza?

Kép
 


Sziasztok!

Zsófi ez nagyon jó! Pihenj sokat és minden rendben lesz! Nem is hallottam még senkinél sem hogy ilyen sokat le tudtak volna fagyasztani, de remélem rájuk már nem lesz szükségetek!

Lilla! Neked is nagyon jók az eredményeid! Szorítok neked is!!
Vendég
 


Melinda
Nem lehet egyszerű feldolgozni, hogy sok szenvedés árán sikerült teherbe esned, és elveszítetted a babát.
Az jó, hogy már túlvagy rajta, teljes erőbedobással készülhetsz a márciusi lombikra. Drukk neked!!!!
Látom, veszprémi vagy. Akkor mi nem lakunk egymástól olyan messze. :lol:

Kép
 


Melinda!
Igen, nagyon kis ügyesek voltak, nagyon büszkék is vagyunk rájuk! Este nagyon pelpuuafdt a hasam és görcsölt is, remélem a Manócskáimat nem zavarta. (lehet kicsit jelentkezik a túlstimu)

Lilla!
Köszönöm. 4 sejtesek voltak, mert 2 naposan kaptam vissza. Ha kedden lesz a leszívásod, akkor pénteken lesz Neked is a beülti, akkor már 3 naposak lesznek és 8 sejtesek. :lol:

KépKép


Kukac
Remélem, már minden oks a pocakoddal.
Igen, én is péntekre gondoltam a beültivel kapcsolatban. Hú, már alig várom. A leszíváson szeretnék minél előbb túlleni.

Kép
 


Sziasztok!
Zsófi! Nekem is végég puffadt volt a hasam és görcsölgetett is. A lényeg ahogy ma meg holnap pihengessél sokat. +++++++++

Lilla! Nekem is anno szerdán volt a leszívás és pénteken a beülti. Hová valósi vagy? A leszívástól ne fél! Nekem abszolut nem fájt ébredés után sem, és rosszul sem voltam, pedig minden altatás után erős hányinger gyötört.
Vendég
 


Melinda
Pedig pont attól félek, hogy szarul leszek ébredés után. Eddig akivel beszéltem, mindenki rosszul volt és hányt. Engem még sosem altattak, talán ezért parázok. De te egy jó példa vagy, és remélem én sem leszek rosszul. Amúgy ajkai vagyok.

Kép
 


Melinda!
Akkor megnyugodtam! Köszi. :lol:

KépKép


Lilla! Teljesen olyan volt mintha csak aludtam volna egyet! Nekem már 2szer volt laparom , ott tényleg nagyon hánytam ,de itt semmi. Én meg Úrkúti vagyok, ugyhogy tényleg közel laktunk egymáshoz, de már 2 éve Veszprémben lakunk a férjemmel.
Vendég
 


Zsófi.....én is gratulálok ügyesek voltatok....talán merészség de az a jó ha fáj a pocak...vagy puffad......a túlstimutól eltekintve.....a barátnőm februárban volt beültin ott is ( és esetemben is) akinek fájt a hasa, vayg feszített...szóval kíblódott, azoknál meg is volt a pozitív eredmény.....mikor is kell majd vérvételre menni 16-án kedden?...Nagyon izgulok

Lilla! Nyugi...a cél lebegjen lelki szemeid előtt....amúgy a hányásba még nem nagyon lehet belehalni....sikerül utána meg még mindig lesz esélyed, hogy akár hónapokig rókakomázol...vagy nem....akkor majd az lesz pocsék érzés.....de ÍGY LESZ....na....

Melinda érdekes ez a 7. hét....nekem is akkor ment el az iker terhességből az egyik baba....így csak egy KISTEÓt várunk....én mondjuk nem ijedtem meg...még NOSPA-t is csak 1-et kaptam be a szülészorvosom javaslatára.....mert aznap este a Törököt is hívtam és később vissza is hívott, de semmi konkrtét magyarázattal nem tudott szolgálni....igaz miután másik héten UHUN megnézte meg is állapította hogy egyik magzat nem él.....sőt igazából megjegyezte ez a szimpla terhesség a legideálisabb, szülészeti szempontból.......de azt hiszem akinek egy gyremeke sincs az nem fogadja nyugodtan a dolgokat....érhteő

 


Melinda
Akkor tényleg közeliek vagyunk. :lol:

Zsófi
A méhpempőt lehet szedni leszívás után is? Te még szeded?

Kép
 


Lilla!
Igen lehet, Én is szedem, amikor nem felejte el. :lol:

Holnapra ezer drukk!!! :wink:

KépKép

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: