Új privát üzeneted érkezett!

Ja, hüle vagyok, csak most olvastam, hogy már nem is foglalkozol a létszámmal... :oops:
Akkor maradjunk annyiban, hogy az előző hozzászólásomból csak az érvényes, hogy pihizz szépen, na meg a jövő évi babatali. :wink:



Szia Tücsökbogár!

Kezd elhagyni a pocak feszülés ( ami még a stimutól van) ez jó mert azért könnyebb mozognom....Nem gond ( azért anniyra erős én sem vagyok hogy total kikapcsoljam a gondolataimat) előérzetem szerint nem lesz gond.....de vaczakhoz hasonlóan elég hidegvérű vagyok...Tücsök nem gond ha itt fojtatom, hátha vaczakot is érdekli, esetleg még ideje is akad :D az ikrek mellett....szóüval amikor 2000-ban az akkori dokim a PCOS petefészkekre már injekcuós kúrát javasolt, közöltem ,hogy azt inkább ne, hanem valami konkrtétan hatékonyabbat.. erre ő, hát az a műtét lenne ahol eltávolítanak egy kis ezt azt...jó oké doki vágjunk bele, erre ő....mikor gondoltam, mert látja igen rákészültem, erre ém, holnap doktor úr...jót nevettünk....aztán persze egy hónap múlva megvolt a műtét...és segített is, bár aszem csoda hogy ilyen kanyargós p.vezetők mellett a kissrácunk megfogant....fél év várakozás után...sokan mondják ilyen masszív fasza kölköt többet nem hozunk össze, ez úgye annyiban igaz, hogy nem ketten nahem Török doki és társai közreműködésével várhatóan hasonló utódokra számítunk.

Én nagyon rákattantam erre a babatalira...jó lesz így hármasban...mármint 3 család. még csak most kattanok rá, hogy ölben baba és pelenkázás, és babakocsizás....stb....de jó lesz...

nem is velünk történik a dolog....ezt simán megéri, hogy kimarad a nyaralás idén, legalábbis én imádom a vzes blokkot ( tenger strand stb) ez mind mellékes, a részemről, a srácunkat pedig úgyis el tudjuk vinni hétvégenként ide oda...

Tényleg csak deglünk a férjemmel itthon ( szabin volt) holnaptól már melózik...de annyira aranyos lett, kedden még lerohant, minek szólok mindenkinek( hát apám akik tudtak róla eleve izgultak értünk)...de már lenyugodott, este már az ő barátjával tintirintiztek, és oda vissza hivogatták egymást sörileg...este pedig nem állt be itthon a szája....( mert nem jelelmző rá) csendes ember ( eleve mellettem)...szóval aszem meg van ő is nyugodva....hát ennyi a sóderből...Jó munkát babaázást..

sziasztok

 


Szia Gyöngyi!

Nekem is az a tapasztalatom, hogy a férfiak egy kicsit lassabban hiszik el a jó híreket - legalábbis az enyém is ilyen. De aztán ha egyszer elhitte akkor ezer százalékosan pörög a témán. Olyan kis édes volt a férjem is, amikor tervezgetettés kartonpapírból készített kisbútorokat rendezgetett a gyerekszoba alaprajzán stb. Egyik pillanatról a másikra igazi apukává vált. Persze tudom, a te férjed már egyébként is apuka, de azért a növekvő pocak meg a kisbaba biztosan hatalmas hatással lesz/van rá is.

Jó pihizést!


 
 

de disznó vagy gyöngyi "ha jut idő az ikrek mellett......"
na várj csak jövőre már én mulatok rajtad.szorítok,hogy kettő legyen.nekem a 9-dik napon 60 volt a hcg-m.úgy tudom ez naponta duplázódik.tök jó hogy otthon van veled a párod.ez nekem is mindig sokat számított,rengeteg erőt adott.
tavaly mi kb.9 hetes terhesen lementünk tihanyba,igaz,nem fürödtünk a balcsiban,de sokat kirándultunk,kajáltunk,hajóztunk,pihentünk.ilyen nyaralást kívánnék minden terhesnek.nehéz volt nem vízbe menni,mert alapvetően vízfüggő vagyok,de megérte.én annyira féltettem a srácokat,hogy sehol nem mertem velük nyáron fürdeni.DE majd IDÉN mindent bepótolok!!!!!!!!
tücsökbogár 100% hogy jövőre hármasban megyünk a babatalira :!: :!: :!: kérdés,hogy hány gyerekkel :?: :?: :?:
 
 


Sziasztok!

hamarosna indulunk srácommal zegre a szüleimhez , vasárnapig ott csavargunk, persze a melóhelyre is benézek.

HJát vaczak van egy előérzetem a többesszám kapcsán...
anno a kissrácunkkal Spanyolba mentünk egy baráti házaspárral, de ne féljetek odafelé semmi gond ( 5 hónapos terhesség) egész héten semmi gond, persze én is tengerfüggő vagyok, néha becsobbantunk...de hazafelé az összes tranzitponton rókakoma és sírás és kimerültség, hát idén elmarad a nyaralás aszem ( bár augusztusra egy kis honi túra nem ártana) szerintem úgyis bekattanok és intézkedem hamarosan....

Egyértelmű hárman leszünk a 2009-es talin( anyukák)


Viszont ma már a férjemet "elhajtottam" melózni hogy mi a kisfiunkkal tudjunk csavarogni....

Amúgy érdekes mert a férjiak inkább a saját bajukon rágódnak, leégtem, ez fáj az fáj, már megint NEEEEEM!!! :oops:

Stb....olyanok mint egy plusz kölköm volna 38 évesben....

akkor nem ábrándozom a számokon, de méguis, na mondja valaki hogy a 13 nem szerncseszám, akkor volt a punkció....hát ez akkor semmiség? Nekünk nem...

tücsökbogár, azért szerintem a férjecském titkon egy kis copfosról álmodik....persze nem kategórikusan...nem lenne rossz ha valaki az ő gatyóját is rángatná, mert a fiúnk kimondott anyás....ez néha kimerítő....akkor szép napot és kellemes hétvégét

üdv
gyöngyi

 


Sziasztok!

Gyöngyi néha ledöbbenek a hasonlóságokon... Amikor nálunk kiderült, hogy két kiscsaj van és egy töki, akkor olyan boldog volt a férjem, azt mondta, hogy ugyan mindegy, de azért nagyon szeretné ha legalább egy kislányunk lenne, de az sem baj, ha három lesz. Bár biztos vagyok benne, hogy ha csak fiaink lesznek akkor is tökéletes apukájuk lesz.

Mi a terhességem alatt Visegrádon voltunk. Gyönyörű napok voltak. Apa teljesen körülrajongott, olyan kis édes volt. A táj szépsége pedig felülmúlhatatlan volt.




Szia Tücsökbogár!

Írtam privit....elment?
üdv
Gyöngyi

 


sziasztok!
kössz kérdésed tücsökbogár,fantasztikusan jól vagyunk.a fiúk most kezdik átaludni az éjszakát,így én is könnyebben regenerálódok.
na mizujs gyöngyi minden rendben ment csütörtökön?
tessék nekem elmondani mi történik veletek lányok,ha nem is tudok egyből válaszolni azért még fúrja az oldalamat a kiváncsiság.
mi sajna nem megyünk babatalira,mert most kaptunk szurit és nyűgösek a srácok.majd jövőre veletek............
 
 


Szia Vaczak!

Te felmentést kapsz az állandó fórumozás alól, mert ugyebár neked van erre a lehető legjobb kifogásod. :wink:

Azok a fránya szurik! :roll: Sajnálom, hogy nem mentek babatalira, biztosan jó hangulatú lesz és jövőre már lett volna köztünk egy tapasztalt anyuka is. Na nem baj, így majd jövőre együtt derítjük fel a terepet.

Igazán rendes srácaid vannak, hogy téged is hagynak néha aludni. Bár gondolom azért így is van mögötted jó pár átvirrasztott éjszaka.

Velünk nem nagyon történik semmi, kedden megyünk tapolcára az előkészítő vizsgálatokra. Utána talán majd pontosabbat is fogok már tudni a továbbiakról.

Addig is nagyon kellemes hétvégét kívánok!



Sziasztok csajok!!

Bocsi hogy így eltüntem,de a május nem a mi hónapunk volt,mert engem is ért egy kis baleset,meg a kis tökösöm is összetörte magát,így mi sem mentünk a babatalira :cry: De majd jövőre!
Azért olvaslak ám titeket hébe-korba,és nekem is furja az oldalam,hogy mi van veled Gyöngyi!!Tücsökbogár te pedig írd ám meg kedden mi volt.Drukkolok,mert én is nagyon szeretnék veletek találkozni jövőre a babatalin!!!!
Na megyek,mert habár Dávid mamázik nem vagyok nyugodt,ugyanis lent van a vaddisznó unokahuga is.Majd leírom hogy miért is mondom ezt.

Szép hétvégét!

Kép
Kép
 


isten hozott veráska!már hiányoltalak.
gyöngyi,ugye nincs semmi gond?????????
és tücsökbogár én is kiéhezve várom,hogy kedden mit sikerül intéznetek.
veráska,milyen balesetetek volt?
 
 


Sziasztok! Vaczak TB és veráska...

úristen egy lány is lehet vaddisznó???


De titeket gonsolom az állapotom érdekel...szóval a csütörötki UH eredménye: 2 db 4 mm-s petezsák intrauteralisan...aszem így írta a doki, szóval méhen belül.....rákérdeztem hogy a harmadik játékos eltűnt, nincs ott? Szóval eddig ketten vanank az utánpótlás sportegysületben (SE)...remélem a 16-ai UH-n mindkét baba éberséget mutat és megdobogtatják a szívemet( a szívükkel9 Jó vagyok...sőt túlzottan is ...aszem a hormontúltápláltság mellékhatásai már csak úgy 10%-ban érezhetőek.....

Egyébként hallottam a babatali szervezésből részleteket a legutóbbi PRI-s ottlétünkkor...hát akkor előre a 2009-es talira...gyúrjuk rá...Tücsükbogár(TB) is ezen igyekszik....
szóval röviden ennyi

szép napot és rosszalkodást az utódoknak

 


Sziasztok! :lol:

most látom csak,hogy van ilyen fórum :roll: , pedig már régóta kerestem :oops:

Nagyon nagy gratula minden kismaminak és azoknak is, akiknek már nagy babájuk van 8)

mi is Tapolcára járunk, a Törökhöz.tegnap volt az összegzésünk, és minden eredményünk tökéletes, augusztus elején lesz a beülti, ha minden jól megy. :lol: Ez lesz az első lombikunk, volt már 3 inszemem, és 2 méhen kívüli terhességem... :?
A következő mesnim elmúltával kell felhívnom őket és menni a szurikért.

:P
Vendég
 


Szia vica4

Üdv a topikban...kérdezz ha valami érdekel valamelyikünk bizti tud válaszolni....hová valósi vagy?
üdv

 


jah....lehet kérdésem? :roll:

akkor a következő ciklus végén kezdjük a stimut vagy lehet hogy csak az azutáni elején? :roll:
olyan tudatlan vagyok, ha vki tud részleteket ezzel kapcsolatban, megköszönném ha megirná :lol:
Vendég
 


nos erre majd Dr Török fog válaszolni, nekem pl. egyből a mensesz 2. napjától kezdte a stimulációt...de van barátnőm aki most készül a 2. lombikra neki pl. az egyik aktuális menzesz 21 napjától kezdték a kezelést, majd az azt követőben a konkrét stimulálást....ez az úgynevezett long protokoll, majd kérdezz rá ha mész...bár ha augusztusra vagy beültire jegyezve, mivel a mai nap az 5. ciklusnap és még nem szólt hogy ebben a ciklusban a 21. naptól kezditek ( a kövekező menzeszre hívatott be) remélhetőleg az új ciklus elején kezdi....viszont akkor már júliusra fog esni a beülti...a másik ú.n. rövid protokollnál a 2-3 ciklusnapon kezdik a stimut.....ami neked durván ( 28 napso ciklunál) köv. menzesz 03-án kezdődik , 04-én vagy 05-én elékezni a rövid stimut, akkor kb a 15-16-napon beültetik az tehát július 18-19-e...vagy a hosszú protokollal augusztus közepére esik a beülti mert csak a júliusi ciklusod 21.napjától kezdik az előkezelést majd a következő ciklusban az igazi hormonbombázást...majdnem mindegy...ha bírod idegekkel a várakozást

 


Szia Gyöngyike!

millió gratula neked a 2(3) babócához :lol:
köszi hogy válaszoltál.én fehérvárról járok. :D
örülök, hogy értetted a kérdésem, tökéletesen kimeritően válaszoltál 8) szerintem long protokollom lesz, mert csak a kövi piri elmúltával kell mennem, tehárt nem kezdhetek a ciklus elején. :wink: jah, és nekem 23-25 naposak a ciklusaim, azért fog aug.elejére esni a beülti aug.közepe helyett :P
Vendég
 


Sziasztok!
Most bukkantam rá erre a topicra. Igaz nálunk nem lombik lesz (remélem nem is kerül rá sor), de Tapolcára megyünk kivizsgálásra. Sokat nem tudok erről az intézetről. Tudnátok abban segíteni, hogy kell-e fizetni a vizsgálatokért? Amikor telefonon bejelentkeztünk, nem mondtak semmit. Ja, és hogy a vizsgálatok után szoktak-e adni a dokinak pénzt.
Előre is köszi.

Kép
 


Szia Vicus!

Nyugodtan hívj Gyöngyinek ( a becézés a regisztráció miatt van...akkor hajrá...akkor előbbre fog esti a nagy nap...Holnap jövök



TB mi a pálya ??

 


Mondták, hogy taj kártyát vigyünk.
Van, érvényes.

Kép
 


P Lilla!

szia! :lol:
mi nem fizettünk semmiért, nem is kértek semmiért és nem is fogok adni senkinek. 8) ....elég sok pénzt hagytam már nődokinál, és hiába... :? úgyhogy most eldöntöttük hogy nuku hálapénz...max.ha megszülettek az ikrek egészségesen :wink:
Vendég
 


Vicuska
Köszi, én is így gondoltam. Elég sok tb-t vonnak a fizetésemből.
Drukk, hogy augusztusban beköltözzenek a pocidba az ikrek.

Kép
 


sziasztok! de jó hogy már ennyien vagyunk :!: :!: :D
a fiaim végre levegőhöz juttattak egy kicsit!
tapolcán tényleg nem kell fizetni és a hálapénz sem dívik,a török doki nem az a kategória,mi volt hogy adtunk pénzt,de látszott hogy inkább zavarta,így ezt a szülés utánra hagytuk,de akkor sem sokat.sterintem nem is várja el,neki elég ha összejön a babó.nálunk pl.könnyes volt a szeme mikor elmondtuk,hogy megszültem.én imádom a dokit!!!!!!!!
gratula gyöngyi,üdv az ikresek táborában,pihenj sokat amíg lehet............
újonnan jöttek pedig kérdezzenek bátran,itt már vén rókák vannak a meddőségi kezelés terén........
 
 


Sziasztok!

De jó, hogy így szaporodunk!!! :wink:

Hálapénz ügyben nekem az a tapasztalatom, hogy ez az egyetlen olyan egészségügyi intézmény ahol nem adtam hálapénzt és ezt soha nem is várta el senki, anélkül is maximálisan elláttak. Én az utolsó, a 12. uh-ra vittem egy ajándékkosarat a személyzetnek meg a dokinak egy üveg piát és ettől is nagyon zavarban volt.

Tegnapi vizsgálat eredményei:

Előrehoztuk a beavatkozást, mert éppen üresedett egy hely és a doki felajánlotta, hogy ha akarjuk, belevághatunk. Nálam is hosszú protokoll lesz, pénteken kezdem el szúrni a decapeptylt egészen a menzeszig, akkor kell majd jelentkeznem és onnét jön majd a többi gyógyszer is. Így ha minden jól alakul, akkor július első hetében lesz a leszívás és a beültetés. :lol: :lol: :lol:



Sziasztok! :lol:

Tücsök!
de szuper, hogy ilyen gyorsan kezdhettek :lol:

Vaczak!
neked mennyi idősek a fiaid? 8) 8)

szerintetek kell valami vitamint vagy mást szedni lombik előtt? :roll:
én már bevásároltam folsavat, elevitet, méhpempőt, ginsenget :shock: :lol:
Vendég
 



ez tök jó tücsökbogár!!!!!!!!!!nagyon szorítok nektek!!
ha minden jól megy,márpedig jól fog menni,te is jövő márciusban fogsz szülni.cél:a babatali....
vicuska25:most lesznek 4 hónaposak a fiúk és túlzás nélkül gyönyörűek.hülyén hangzik,de tapolcáról eddig még csa szép babókat láttam születni. :D :D
a méhpempőről csak jókat hallottam,az elevit helyett nekem a gravida jobban bejött,de már csak a terhesség alatt váltottam,ill.ha szedsz elevitet,vagy gravidát,akkor folsavat már nem kell enned.
beültetés után,pedig sok-sok túró,tejtermék!!!!!!
 
 


Sziasztok!

Jelentem, ma reggel beadtam magamnak az első babalakhely előkészítő szurit, azaz az első decapeptylt. Remélem, hogy a péntek 13. szerencsét hoz nekünk. (pedig nem is vagyok babonás)

Szép napot mindenkinek!



Sziasztok! :lol:

Tücsök!
nagyon ügyi vagy 8) hova kell adni, hasba? :roll:
kérdezhetek? :oops: most csak ezt írták?napi egy?és mennyit írtak?és mikor kell menned újra?és mennyibe került? :oops: :roll:
péntek 13 tuti biztos szerencsét hoz :wink:

Vaczak!
köszi az infot :lol: biztos nagyon édesek a bébik 8) megkérdezhetem, ti hányat ültettetek vissza?2 vagy 3? :roll:

Gyöngyi?
mi újság? 8)

Lilla!
ti mikor mentek? :roll: te nem fehérvári vagy véletlenül? :roll:
Vendég
 


Vicuska!

Igen, hasba kell adni és most csak egyet (nekem csak azért van még egy "bónusz" szurim, mert véralvadásgátlót is kell nyomnom). Nekem hosszú protokoll van, így ha megjön a menzeszem - valamikor a jövő hét végén - akkor kell jelentkeznem tapolcán és akkor írják majd fel a többit. Nekem legutóbb nem csak napi egy volt, de bármit kibír az ember a cél érdekében. Egyébként tényleg csak az első nagyon szörnyű, mert akkor remeg az ember keze - legalábbis az enyém remegett.
Ez most nem tudom hogy mennyibe került, mert apa ment el a gyogyitárba egyedül, de a korábbi stimum összesen kb. 130.000,- Ft volt. De ettől ne ijedj meg, mert nem kell mindenkinek olyan sok hormon mint nekem. A doki meg mindig csak a következő uh-ig írja fel a szurikat, így nem egyszerre kell leperkálni az összeget.

Egyébként nálad az inszemeknél is volt stimu? Mert ha igen, akkor ez is nagyon hasonló lesz, legalábbis nálam csak egy picit volt nagyobb a hormonadag, mint az inszemeknél.

A visszaületett babók számát mindenki maga dönti el. Háromnál a legnagyobb az esély arra, hogy legalább egy baba megtapad. Nálam viszont az előző lombiknál mindhárom baba megtapadt és én nem voltam képes lelkileg a redukcióra és hát sajnos csak a 22. hétig tartott a terhességem, így én most csak kettő babát fogok visszakérni - remélem hogy lesz is annyi.

Kérdezz csak nyugodtan! Én is emlékszem még rá, hogy milyen rossz volt az a bizonytalanság, hogy nem tudtam mi fog történni velem.



Tücsök!

köszi a választ :lol:
szerintem nekem is a hosszú lesz 8) , igen,m az inszemeknél is voltak szurik, de hát akkor csak 2 tüszőm ért max, itt meg ugye kéne 10 körüli :roll:
én már 300ezerről is hallottam :shock:

én ikreket szeretnék(2-t), ezen filózok, hogy 3-at vagy 2-t ültessenek vissza :roll: egyébként unokatesómnak spontán 3-as ikrei vannak-már 7 évsesek :wink:
Vendég
 


Ja, azt nem mondtam, hogy a 130 az 2007. januárjában volt. Azóta nem tudom, hogy mennyit változtak az árak. A nagyobb adag hormon nem feltétlenül jelent több szúrást, mert egy fecsibe több adagot is fel lehet szívni.

Gratula az unokatesódnak. Mi is nagyon beleéltük magunkat, hogy egyszerre nagy család leszünk. Most már engedtem az igényeimből egyszerre megelégszem egy vagy két babával is, csak ki tudjam hordani és egészséges legyen.



sziasztok!
nekem 4-et ültettek vissza,és hét van a fagyiban.azért lehetett 4-et mert a 3-dik beültetésem volt,bár a doki jobb szeret csak 3-at beültetni.lehet kérni vmi bemetzszést is ami könnyebbé teszi asszem a megtapadást.jó az adéllal,az ott lévő fiatal csajjal konzultálni előtte.
az én véleményem az,minnél többet ültetnek vissza,annál nagyobb az esélye a megtapadásnak,viszont arra kicsi az esély,hogy mind megtapadjon.
 
 


Sziasztok!

Tücsökb!Akkor most hajrá!!!!!!!!!

Vicuska és Lilla!Üdv köztünk!

Vicuska!Mi hármat kértünk vissza,Dávid maradt.

Gyöngyi!De jó!2 gyerkőc!! :lol: :lol: Vigyázz magatokra!Apa mit szólt hozzá(juk)?
Kérdésedre válaszolva,igen egy lány is lehet vaddisznó.Vagyis nálunk így van.A kis tökösöm egy olyan jó kis gyerek csupa jó tulajdonsággal,pofonra is szeretettel,simogatással válaszol,nem irigy,szóval egy tündér(apja is ilyen),DE nem tutyi-mutyi :D Szóval unokahugi üti,elveszi a játékait,stb.és még így is a gyerekem húzza a rövidebbet.

Baleset:Szóval ominózus unokahugi lelökte Dávidot a kistrakeszáról(akkorát szólt a feje a betonon :roll: )én ugrottam érte és kifordult a térdem a helyéről de durván.Ennek lassan másfél hónapja de nem javul,és a doki szerint ez már marad így.Sántikálok,nem tudok lépcsőzni(manzárdban lakunk)és fáj de nagyon.Az eset után egy héttel,kergette Dávidot a motorja végett(neki ugyan olyan van,de az nem jó)először tök szerencsétlenül lökte le róla, a kis kukacát ütötte meg a lurkóm,aztán a végén sikerült addig hajkurásznia amíg Dávid esett egy nagyot.Elharapta a nyelvét,felszakította egy kő a homlokát,lehorzsolta az orrát,arcát,kezét,meg a hasát.Poén:mi vagyunk a hibásak,Dávid miért nem adta oda a motorját?Kérdem én:miért mindig az én gyerekem engedjen,és miért is venném ki alóla a saját kis játékát.Különben mindennel így van,csak a Dávidé jó az övé nem,még ha ugyan olyan is. :evil:

Na és itt egy mosolygós kép nektek(még a baleset előtt) Kép

Na pont most jött meg a papír felvették Dodót az oviba!De furi,olyan gyorsan nöl,nem rég született aztán jövőre meg irány az ovi.

Mindenkinek szép és kellemes hétvégét!!TB neked jó böködést!! 8)

Andi

Kép
Kép
 


Na ez lemaradt!
Vaczak!Fiúk hogy vannak?Most nincs olyan meleg,gondolom most azért jobban ki tudod őket vinni napközben.Dávid állandóan kint lenne.Este 9-kor alig tudjuk bevonszolni :lol: Írtad voltatok szurin,le is mérték őket?Most mekkorák?Pedig de jó lett volna talizni a babatalin!!

Kép
Kép
 


Na ez lemaradt!
Vaczak!Fiúk hogy vannak?Most nincs olyan meleg,gondolom most azért jobban ki tudod őket vinni napközben.Dávid állandóan kint lenne.Este 9-kor alig tudjuk bevonszolni :lol: Írtad voltatok szurin,le is mérték őket?Most mekkorák?Pedig de jó lett volna talizni a babatalin!!

Kép
Kép
 


csak egy gyors válaszra van időm.most rohanunk nekem a holnapi keresztelőre harisnyát venni......
a pici 58 cm. és 5 kg, a nagy 62 cm és 6 kg. ha tudok rakok majd fel képet róluk.
veráska te voltál babatalin?
nagyon édes a kisfiad,olyan őszinte,ártatlan a tekintete.
gondolom a kis vaddisznónak nem lett baja.........
 
 


Vicuska

Június 25-én megyünk. Nem fehérvári vagyok. Kicsit közelebb lakom Tapolcához.

Kép
 


Sziasztok lányok.

Itt egy kis ízelítő abból, milkyen szép gyerekeket"osztogatnak" Tapolcán. A fiaim.


Kép az angyalok Kép
 
 


Öröm idejönni!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Ennyi gyönyörű kispasit egy helyen ritákán látni! :wink:

Veráska!

Vaddisznólány szülei nem veszik észre, hogy nagyon durva a lányuk? Vagy esetleg azt, hogy Dávid állandóan vérzik és lesérül a közelében? Döbbenet.



Vaczak!

gyönyörűségesek a kis csöppségeid :lol: :lol: :lol:
én is , én is, én is(lehet kérni vegyespárost is? :roll: :oops: :lol: )
Vendég
 


Sziasztok!

Veráska...adj annak a lány vadmalckának egy segre csapást..aztán csak felébrednek a szülők...a végén leszázalékolt lesz az egész család apraja nagyja...gartula atünemény srácotokhoz

Tücsökbogár...akkor te szépen tudod és teszed a dolgod...szuri szuri szuir...no comment

Vaczak...attttya úr isten akkor és is egyszerre két törpével fogok 24 órázni...nagyon szépek a kisbabaáitok...gondolm császárral szültél?


Kérdés hogy is lehet képet feltenni???? Úgy megmutiznám a mi 4,5 éves leendő bátyó fiunkat...

Elfelejtettem híreket írni: ma voltun k a PRI-ben...2 babaszívhangot hallottunk pontosítok láttunk...mert a hangjuk inkább eg ykis ruhadörzsi hanghoz hasonlított....igyenkszünk a sok pasika mellé csajokkal csatlakozni( vagy nem csajokkal :lol: )


a PRI-ről a tapasztalatom: nem szándékozunk kézbe pénzt adni...talán az alapítványba de csak jelképesen...de a 300 Ft-s napidíjon és a szuri gyógyszereken kívül semmit nem kellett fizetni...nagyon korrekt intézmény....nem véletlenül mindig sok páciens várakozik


VAczak...majd jövök szakmai tanácsért...iker ügyben, merta férjem attól félt hogy kiakadok, egyzserre két baba...plusz a nagyobb srácunk...azt mondtam neki...nanaá ha elegem lesz tudatom veled akkor ( és máskor is) jöhetsz leváltani...sőt a mamaák is be lseznek osztva még 50 kilóméterről is....örülni fognak a babázásnak...majd csínján...lesz egy hetirend...ki mikor meddig marad...aztán indul a bakterház...tehát SEGÍTENI kell majd nem észt és tanácsot osztani ( bár erre nem lesz esélyük ? sem) mert mindig csak adott ideig kell segiteni...bár érdekelne egy éjszakai egyszerre ébredést egyedül hogy oldasz meg...az én férjem hivatásosként éjjel is mehet melózni, na akkkor dobjaotk mentőövet...vayg hogy van ez???Gőzöm sincs hogy lesz...de már alig várom....

A beülti után azt hiszem 3-4 nap pihi ( de az aktiv) nagyon jó dolog, nekem is a túró, körözött tejtermékek jöttek be a hústól úúúúúabból elegem lett 4 nap után...bár az is kell....sőt egy kis séta is jól jöhet.....sőt a távirányírású szex is...( akinek kedve van hozzá) :oops: :lol: :lol:

na császtok...írja le lécci valaki hogy kell fotót feltenni

 


Fotó feltöltés:
Itt, ahova gépeled a szöveget, ez alatt van olyan, hogy "Melléklet feltöltése". Erre rákattintasz, és kiválasztod a helyet, ahol a kép le van mentve a gépedre, rákattintasz a képre és feltöltöd, és elküldöd az üzenetet, akkor megjelenik a kép is. De ha először az elölnézet gombra kattintasz, akkor meg is tudod nézni, hogy tényleg ott-e a kép.
Na, elég zagyvalék lett, de azért remélem érthető.

Kép
 


Na Gyöngyi, hála Lillának remélem hamarosan láthatjuk a trónörököst!!! :wink:

Veráska!

Ha Dodó oviba megy, akkor te is mész vissza dolgozni?



Sziasztok!

Lilla köszi az instrukciókat...

Tücsökbogár a trónörökösünk már 4,5 éves őt szereteném feltenni...a többiek még aprócskák és fekete fehérben nekem nem sokat mond az UH felvétel,

Kép ovi kirandulas

Kép csacsi

Kép sírós katica

 


Gyöngyi!

Gratula a kisfiadhoz, nagyon szép! Nekem a katicás a kedvencem - még ha picit sírós is, mert imádom a katicákat. (lsd. vonalzóim) :wink:



sziasztok gyors leszek

Ma elkezdődtek a rókicsázások...amúgy 30-án voltunk Török dikinál mindenk oké...de csak egy szépen fejlődő babónk van már a másik szinte már teljesen felszívódott...aszem annak a szívhangja is gyengébb volt 2 hete...A nyarat alig bírom ki ...a meleget...

Tücsökbogár írj ha van valami izgi...akár priviben is tudod hol találsz meg....egyenlőre ritkán jövök mert a SZÜLEIMHEZ MENEKÜLTEM A HŐSÉG ELŐL

KELELMES NYARAT

 


Szia Gyöngyike!

Megértelek, én is nehezen bírom ezt a meleget, pedig nekem okom sincs rá, hogy megviseljen. Gratulálok a szépen fejlődó babóhoz. Akkor tesóka majd a következő projekttel jöhet. :wink:

Nekem nincsenek túl jó híreim. Úgy tűnik, hogy a szervezetem nem reagál elégségesen a stimulációra. Eredetileg a héten lett volna a leszívás, de nem volt elég tüsző, így a holnapi kontrollig kaptak időt, hogy összeszedjék magukat. Nem is értem, hogy miért nem megy, most már dupla annyi hormont benyomtam a pocimba, mint az előző lombiknál és az eredmény meg sem közelíti az akkorit. :cry:
Azért még nem adom fel, kivárom a holnapot és reménykedek, hátha mégis...



fel a fejjel tücsökbogár!
nekem a 3 stimóra 3-féleképpen reagált a szervezetem.össze kell jönnie,érzem!
gyöngyi,örülök,hogy rendben vagy.most hány hetes is vagy?nem viselt meg,hogy 1 felszívódott?
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: