Új privát üzeneted érkezett!

Dr. Rákóczi István-ról szeretnék érdeklődni.
Alternatív szülést támogatja-e?
Gátmetszés csinál-e minden esetben vagy a természetre bizza?
Mennyire orvosságpárt?

Hát, a fenti kérdéseim lennének.
Nagyon megköszönöm, ha válaszoltok.

Üdv
 


Szia!

Nem tudom mire gondolsz, mint orvossagpartisag, velem szedet Elevitet, meg Magnezium pezsi tablettat az elejen mert sokat feszultem, meg volt problemam amire hormon gyogyszert kellett szednem. Nem hiszem, hogy orvossagparti, mert nekem nem mondta, hogy ezt vagy azt szedjem napi szinten, csak az Elevitet.
Amikor mondtam, hogy migrenem van a hormontol, mondta hogy nyugodtan szedjem a szokasos gyogyszerem (na azt inkabb nem, mert a migren gyogyszer nem ep a gyenge bogyok koze tartozik) szoval algopirin maradt.
Amennyire eddig kiderult szamomra, eleg lazan all a dolgokhoz, meg nem igazan baratkozos, ha nem kerdzek, szamara termeszetes, hoyg tudok mindent, szoval nem tul kozlekeny magatol, de minden kerdesemre valaszolt eddig, meg megnyugtatott ilyesmi. O vezzette be ha jol tudom a korhazban az alternativ csaladbarat szulest, szoval azt tamogatja, a gatmetszesrol meg nem beszeltunk, de nekem tenyleg ugy tunt eddig, hogy nem akar beleszolni a dolgokba, csak ha muszaj.
Remelem segithettem.
udv

Csak az tud a tengerparton homokvarat epiteni, aki hisz abban, hogy a hullamok megszelidithetoek.
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron