Új privát üzeneted érkezett!

Szült valaki dr.Lökös Béla főorvosúrnál?
 
 


Szia,

Kaptál választ?

Engem is érdekelne,mivel én is nála fogok szülni
 
 


ja,Gabi vagyok
 
 

 
 

Szia Gabi!
Én nála szültem 2006 december 18.-án.Nekem egy kisfiam van,de a másodikat is nála tervezem.Szerintem nagyon jó doki, aki tényleg foglalkozik a kismamákkal.Te is hozzá jársz?A magánrendelésére?Mikorra vagy kiírva?
Zsóka
 
 


Szia,

Én is hozzá járok,csütörtökönként van T.újvárosban a magánrendelése.Május 20-ra vagyok kiírva,és kisfiút várunk.
Ti még tervezitek a másodikat,vagy már úton van?
Ha van időd,mesélj a dokiról,milyen.És a szülésedről.Én már eléggé be vagyok parázva..
Most mennem kell,majd még jelentkezem.
Gabi
 
 


Szia Gabi!
A párommal tervezünk 2. gyereket, de még nincs útban.Majd talán 1-2 év múlva, amikor Bence már ovodás lesz.Én is Lőkös magánrendelésére jártam, szerintem nagyon rendes volt,bármikor felhívhattam.Én nem féltem igazából a szüléstől, hiszen nem nagyon tudtam még akkor, hogy mennyire is fog fájni.Az utolsó napokban már Miskolcra jártam NST-re a Semmelweisbe és vizsgálatokra is.A vége felé pedig a vérnyomásom is 140 fölé ugrott,pedig nem féltem egyálltalán.Te fogadsz szülésznőt?Én nem fogadtam, de a legrendesebbet fogtam ki, hiszen a szülésnél a szülésznő van végig melletted, csak a vége felé van ott Lőkös is.A szülésznőmet Adélnak hívták és nagyon segítőkész volt.
Én dec. 13-ra voltam kiírva, de elvittem 18.-ig.Nálam is éjszaka jelentkeztek a fájások, a magzatvíz viszont nem folyt el.12 körül mentünk be a kórházba.Hajnali 3-kor már iszonyú fájdalmaim voltak, de Bence csak 13óra 10perckor született meg 3600g-mal és 56 cm-el.
Neked is hamar eltelik ez a 2 hónap.Írj magadról!Később még írok a szülésemről és a fájdalom csillapításról.Voltál már bent a kórházban megnézni a szülőszobát?
Zsóka
 
 


Szia Zsóka,
Örülök,hogy írtál.Én ahogy írtam a Városban lakom a férjemmel,30 éves vagyok,első babát várjuk.A férjem hivatásos sofőr,régen Európát járta,az utóbbi években itthon volt,de most sajnos anyagi okokból ismét visszament kamionozni.Szóval,nagyon sokat vagyok egyedül,és lehet ezért is kezd bennem nőni a félelem.
Én a dokitól még nem kértem el a mobilszámát,nem is tudom ideadná-e.Épp a múlt héten beszéltük,hogy ő a saját betegei szülésénél 90%-ban ott van.Én úgy gondoltam,ha már bent vagyok a kórházban,majd úgyis hívják.Vagy kérjem el a számát?A szülőszobát még nem voltam megnézni,majd azt is vele akarom egyeztetni.Szülésznőt nem fogadtam,és nem is igazán akarok,szerinted kellene?
Ahogy olvasom a leveledet,azért látom elég hosszan vajúdtál,mire megszületett a kisfiad.Én ettől félek,hogy nagyon sokat fogok szenvedni,ráadásul a tű és a vér látványától már rosszul vagyok.
Azért bízom benne,hogy nem így lesz.
Ha van időd írj még,azt hiszem mások tapasztalatából lehet tanulni a legtöbbet.
Előre is köszi,
Gabi
 
 


Szia Gabi!
Elküldtem Lőkös számát neked pü-ben, majd írd meg, hogy megkaptad-e.Én már amikor az első alkalommal voltam nála, akkor megkérdezte Lőkös, hogy megadja-e a számát, mert bármikor hívhatom.Az egyik ismerősömtől kaptam meg, aki nála szült.Kb a 6. hónapban volt nálam olyan, hogy fel sem bírtam állni, annyira belenyilalt a derekamba, és percekig megsem tudtam mozdulni ilyenkor.5 napig tartott nálam.Felhívtam az orvosomat, aki elmondta, hogy milyen fájdalomcsillapítót szedhetek.Velem végig nagyon rendes volt.
A szülésznők nagyon rendesek a kórházban, úgyhogy szerintem nem érdemes fogadni.
A vérrel és a tű látványától én is hasonló véleményen vagyok veled.A szülésnél mindig cserélték alattam a lepedőt, úgyhogy véres látvány nem fogadott, de amikor kiakartak tolni kocsival,arra emlékszem, hogy nem tudtam felkellni az ágyról.Így lent kellett még maradnom, mert kaptam 2 adag infúziót.A szobában sem tudtam elmenni segítség nélkül a wc-re sem.Kértem EDÁ-t is a vajudás alatt, ami nagyon jó volt, mert nem éreztem semmi fájdalmat, sőt még gázt is kaptam.Az első adag EDA hatása kb 2 óra hosszáig tartott, már a 2. és 3. adag nem használt. A szülés közben már mindent éreztem.
Én egyébként 28 éves vagyok, a férjemmel pedig 8 éve vagyunk házasok.A város melyik részén laktok?Hanyadik héten tudtad meg, hogy kisfiad lesz?Egyébként is kisfiút szerettél volna?Szedsz magzatvédő vitamint?
Zsóka
 
 


Szia Gabi!
Hogy vagy?Haragszol valamiért?Várom válaszod!
Zsóka
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: