Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ancsunti! Én csak egy honlapot találtam a bajcsyról és abban csak ezeket az uj szobákat emlitették! Szal szerintem mindenképp ilyenbe kerűl a vajudo asszonyka! Orvost tudok neked oda ajánlani, ha érdekel, mert nekem is ajánlottak egy dokit! Nem is olyan drága asszem egy terhes gondozás 6500Ft! Szal az teljesen kibirható! És igen a sejtbank miatt is döntöttem véglegesen, mert nem mindegy, ogy ingyé van van 29 ezer FT-ért! Ha gondolod szerzek neked pontos infokat a dokiról ha érdekel!

Kép

Kép

Kép
 
 


szia Nócika,
hogy vagy mi van veled?remélem már minden oké és nem sirdogálsz. :lol:
én Sulyok dokirol hallottam sok mindent de persze érdekel akit te is tudsz.minden info jöhet.én is cak azokat az ágyakat láttam a honlapon,akkor az tök jó hogy nem kerül be az ember abba a függönnyel elválasztott vajudoba.én ott voltam elég sz..r volt.
egyre jobban tetszik a bajcsy,és azt gondoltam hogy elmegyek ha választottam orvost szétnézek.te gondolkoztál már a szülésfelkészitön?ha majd mész kiváncsi leszek a véleményedre,milyen élesben létni és hallani a dolgokat.valoban ugy van e mint amit olvastunk.fontos szempontom még a dokinál hogy merje vállalni császáros szülés után a természetes szülést.ne akarjon rutinbol vágni.ez nagyon fontos.
te a köbányi uti egészségházba jársz terhesgondozásra?voltál már egyébként?én azt hiszem ilyen idötájban mentem el.
 


Szia Ancsunti!
Én nem oda járok, hanem a 19. kerületbe járok! Tegnap is voltam terhes gondozáson és a következő 3 hét mulva lesz a genetikai uhu! De akár mehetnék eggyütt is a felkészitőre! Én mindenképpen megyek! Na és akkor pontos infokat a dokiról majd írom csak most sietek! Pusz neked!! :wink:

Kép

Kép

Kép
 
 

 
 

oké az tök jo, majd megbeszéljük mikor menjünk.bár az nem lesz gáz hogy én nem vagyok kismama,körülöttem meg mindenki az??? :shock:
ezt igazán nem értem hogy jársz a 19-be terhesgondozásra,ott dolgozol?már ha nem titok :wink:
egyébként meg ha már itt tartunk én a 18-ba lakok. :lol:
az infokat meg várom.sok dolgod van hogy siettél,akkor jo már azt hittem valami gond van hogy ilyen keveseket irsz.
pusza
 


Nos! Én nem ott dolgozom! Hanem a 18.-ba! Ez tök jó igy legalább van bennünk közös! Nos mivel én tudtam, hogy anno, hogy azIstvánban akarok szülni ezért kerestem egy ismit akihez ideglenesen bejelentkezhetnék, hogy ne kelljen fízetni az ellátásért, de akkor még nem tudtam, hogy szabad választás van mindenhol! Nos Mikor halottam a Bajcsiról ezek után átpártoltam és azt tudom, hogy egyszerüen csak be kell íratni a kiskönyvbe, hogy ha mentővel mész akkor mindenképp oda vigyenek és ne oda ahova tartozol meg ahol ügyelnek! Szal ez a nyitja! És nem gond, hogy körülötted mindenki kiasmami csak te enm, mert erre bárki elmehet akit érdekel! meg ha bele is kötnének akkor azt mondjuk, hogy a kisérőm vagy, de én egyáltalán nem gondolom, hogy ennek bárkinek is köze lenne! Nem kell vinni kiskönyvet, hogy bebizonyitsd, hogy kismami vagy!
Szal no para! minjá bemásolom neked a dokiról az infokat csak a nevét feljtette elírni a kismami, de rákérdeztem és amint megvan azt is beírom neked!
Egyébként hogy vagy?? mi jot csinálsz ma??? Mi finomat fözöl?? Föztél?? Babaprojekt elindult?? Elkaptad apát egy fordulora??

Kép

Kép

Kép
 
 


az én dokim a ferihegyi úton render Keresztúron a medicard rendelőben. Ő a Bajcsyban csak külsősként dolgozik ez azt jelenti hogy vállalkozó, és nem rendel máshol, épp ezért mivel ő fiztést a kórháztól nem kap fix tarifa van. Ami azt jelenti hogy a terhesgondozás 7500 ft, ebben benne van hogy minden alkalommal megvizsgál manuálisan, illetve uh-al is. Kb 20-25 de van amikor 30 percet is bent van nála egy kismama. A szülés 75000 ft. A kórházba szerdánként este ügyel, és egyébként csak a saját betegeihez megy be a kórházba, műtétekre, stb....
Hát a csaszinak ő nem híve, csak ha nagyon muszáj, és abarátnőm is az elsőt azzal szülte szintéén nála, majd a másodiknál is próbálkoztak a normál szüléssel és amikor már nem ment akkor lett csaszi, de mindenképpen érdemes erről beszélni vele.
Rendelése hétfő, csütörötök 15-20-ig, és kedd 9-13-ig.

Kép

Kép

Kép
 
 


szia,
ez tök jo hogy leirtad hogy bele kell iratni a kiskönyvben hogy hova vigyenek.látod ezt nem is tudtam.és ki irja ezt bele?
engem is mindenképp meggyözött a Bajcsy,szoval tuti azt választom.van egy másik problemám hogy azt olvastam du van a szülésfelkészitö 3 után vagy akörül.szoval az nekem nem megy mert Lacust akkor hozom el a bölcsiböl.de ha lenne de arra szivesen elmennénk.és megdumálhatjuk hogy együtt megyünk.végül is egy kerületben vagyunk. :lol:
erröl a ferihegyi uti rendelöröl már hallottam,messze van innen?ez egy magánrendelö?több doki is van ott ugy hallottam.
köszi szépen hogy leirtad ezeket a dolgokat.
serpenyös sertésbordát fözök krumplival.hát nem épp fogyos kaja de azt mondták a tvben fehérje dusan kell étkezni hogy elkerüljük az influenzát :lol: :lol: én betartom hi,hi,hi
egyébként semmi ujság itthon vagyok,még mingig nincs melom.
sajna apa mostanában épp tud adni fiacskájának egy puszit és az altatás közben ö is szépen bealszik olyan fáradt.ma pedig megjött ugy hogy szenvedek,többnyire csak feküdtem.
de hétvégén nincs menekvés :lol: :lol:
valki olvas minket miket gondolhat :oops: :oops:
de azért még mindig várakozo üzem modban vagyunk.bár mostanában egyre többet kérdezi apa is Lacikát szeretne e tesot,persze a drágám böszen igenel.
na ma is hosszura sikerültem.
pusza
 


Szejja! Saja délelötről nem tudok! Ja megvan a doki neve! Dr Kardos Gábor! Én sajna nem halottam erről a rendelőről még és nem is jártam arra szal nem tom pontosan hol van! Nézz utána tuti találsz valamit a neten róla!
Piri monjon le!!!!!!!!!!!
MIcsoda hamika! Ez igen! Nyami!
És azzal meg ne töröd, hogy ki olvassa ezt a topikot és mit gondol róla! Akinek nem tetszik ne nézzen ide!
Na megyek elteszem magam holnapra!
Jó éjt! :D :D :D

Kép

Kép

Kép
 
 


helloka,
na ismerös a doki neve sok helyen olvastam rola.jonak tünik.te mész majd valamikor ugyis nem abba a rendelöbe?akkor majd meg tudod mondani merre is van pontosan.de azért megnézem mit találok.hát igen ez a hülye piri igazán lemondhatna,a francnak se hiányzik.tök jol meg voltam nélküle.
szakad ez az ocsmány esö,borzasztó.elmentem reggel a kondor Béla sétányra mert itt a börze figyelöben azt olvastam lesz bababörze.na hát minden volt csak az nem.de akkor minek teszik fel???jol megáztam a semmiért.na nem baj kipihenem magam,nincs sok dolgom.na megyek,puszi
 


Szejja!
Én nem hozzá járok ugyhogy én nem hiszem, hogy megyek hozzá!
Na hamarosan mehetünk eggyütt is bababörzére! Nekem is be kell majd vásárolnom! Kell ugye egysmás! Mármint igazán csak kis ruhákat kell majd vennem! Mert sokminden lesz amit kapunk!
Én azt hallottam, hogy ami a városligetben szokott lenni bababörze, na az igazán jó szokott lenni! Én majd inkább arra akarok elmenni! Itt is esett az eső rendesen! Apa nem is dolgozott ma! Itthon punnyadtunk mind a ketten! Ő az ágyban én meg a fotelben aludtam el! De asszem megyek minjá! Ez az idő totál kikészit!
Légy jó rossz! PUsza :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
 
 


na helloka,
nem tüntem ám el csak tegnapi nap kicsit mozgalmas volt.olyan szempontbol hogy becsipödött a hátam és alig birok megmozdulni.tegnap vinnem kellett Lacikát oltásra igy ö sem volt bölcsiben.szóval tegnap nem volt idöm.
én nem tudom milyen börze szokott lenni a városligetben.én ide szoktam járni a mi kerületünkben,nagyon szeretem mert tök jó cuccokat veszek mindig és tényleg hihetetlenül olcsón.jobban szeretem mint a kismama börzéjét a bnv mert szerintem az elég drága.bár az tuti hogy nagyon sok minden van.mondjuk neked lehet érdemes elmenni,én tök jó kismama gatyókat vettem,gyártótól jo árban.mi annyira szeretünk menni hogy apa jobban készül rá mint én. :lol:
kaptam egy másik infot egy dokiról azt hiszem elmegyek hozzá megnézem milyen,persze ha piri hajlando lemondani..
veletek mi van,mi jot csináltok a hétvégén?én szeretnék pihenni remélem a fiuk is :wink:
bár biztos lesz benne csatangolás is mert hát azért nem vagyunk annyira itthon ülösek :wink:
Csalom anyut hogy jöjjön fel kicsit,ugy unatkozok.de azt mondta majd a szülinapunkra hát akkor is jo lesz,bár az még 1 honap :roll:
mindjárt itt a farsang,tesomtol kaptunk jelmezt(méhecskét),kiváncsi leszek hajlando lesz e beöltözni.szerintem igen.na megyek nem dumálok annnyit.puszika
 


Szioka!
Hogy vagy?? Hátad jobban van már?? Merre jártatok a 7végén??
Mi tegnap nagytakaritottunk szombaton meg lustiztunk! kellet nagyon! Szerettük egymást éjjel nappal!
Én egyébként még sosem voltam bababörzén csak halottam rola! Nálatok mikor lesz megint?? Lehet elmennék rá! És hol szokott lenni? Ez mennyi időnként van ilyen?? Ez mondjuk havonta vagy ritkábban? És azt nem tudod véletlenűl, hogy amit emlitettél a bnv-n szokott lenni olyan mikor lesz legközelebb?
És ti merre jártatok a 7végén??Méhecskés jelmez?? Jujj de jó!! Biztos nagyon aranyos lesz benne! Képeket tehetnél majd fel, ha beöltözött! Farsangra sütsz fánkot a bölibe??
Amugy az az 1 hónap majd meglátod milyen gyorsan eltelik majd! Szal anyukád hamarosan itt lesz veled!
Amugy nem dumálsz sokat! Én nem bánom, ha sokat írsz, mert igy legalább nem unatkozunk! És van mit olvasni!
Légy jó pusza :D

Kép

Kép

Kép
 
 


helloka,
jobban vagyok már szinte nem fáj egyáltalán a hátam.nem sok mindent csináltunk a 7végén,pihentünk meg élveztük hogy végre kicsit jo idö volt,kint voltunk.Lacika motorozott,sétáltunk.itt a kondor bála sétányon szokott lenni a bababörze,kint a sétányon.általában havonta .én szinte mindig megyek,szoval utána nézek és megirom akár mehetünk együtt is.mindig szombaton van 8-12ig.a bnv meg évente 2x van tavasszal meg összel.most rámentem a honlapra de még nincs fent(kismama.hu).meg ha szoktad az ujságot megvenni ott jó elöre hirdetik.véletlen találtam egy honlapot itt aztán lehet szemezgetni mindenböl:kismama.lapozz.hu
háátt még soha nem sütöttem fánkot,szoval nem hiszem hogy most fogok debütálni? :wink: inkább valami mást csinálok ha kell.
szerdán megyünk táncházba jön a kalálka együttes a szomszéd oviba.kiváncsi leszek hogy fogja élvezni.nem tudok feltenni képet már annyiszor probáltam esetleg majd emailba tudok küldeni.egyébként nem tudom mennyire lesz nyilvános a farsan mert a télapo az nem volt az.nagyon sajnáltam szivesen ott lettem volna.
remélem jol vagy,puszi
 


Nócika,
van itt a föoldalon egy olyan hogy bababörze figyelö.na ott megnéztem ha minden igaz az expon márc.22-én lesz.itt a kondoron febr.19.megnéztem de Monort nem irták sehol :roll:
 


Na minjá ránézek! És szerinted az expon ez is belépös mulatság mint egy kiállitás?? Mert ott ugye mindenért fizetni kell!

Kép

Kép

Kép
 
 


igen az expon 900 ft a belépö.ha nem emelték meg azota de szerintem nem.mi mondom mostanában nem járunk oda.csak ide a kondorra.itt mivel a sétányon van nincs belépö :lol:
meg a rózsa müv.házba is szokott lenni.azt viszont nem tudom mikor.
 


Szio! Én tegnap néztem a kezdőlapon, de ugy látszik átsiklottam felette! Melyik oldalon is van pontosan?? Ne harizz, de nem láttam!
Mondjuk a 900 Ft az mondjuk nem is sok! De a benti árak majd meglátom mienek! Csak jutnék már el egy olyanra! :wink: :lol: :D

Kép

Kép

Kép
 
 


itt van a babanet kezdölapján.csak lefele kell menni,igaz kisbetüvel van eléggé irva de meglátható.(börzefigyelö)
nem végül is nem sok és tényleg rengeteg minden van.ha hallgatsz rám kaját és innivalot vigyél magaddal mert mire a büféhez jutsz elájulsz.a wc re se egyszerü eljutni mert akkora sor van.de tényleg minden kapható.pelenka,ruha,játék,babakocsi,ujabban azt hallottam butor is.de szerintem kicsit drágább (itt most a ruhákra gondolok)mint egy ilyen kisebb börzén.de ez sem törvényszerü.szoval mindenképp érdemes elmenni.ja és valami nagy táskát is érdemes vinni amibe pakolsz amit megvettél. :wink:
 


Na megint meg lesem amit írsz! Csak nem lehetek már oloyan vaksi, hogy nem találom!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
 
 


Nos! hogy egészen öszinte legyek nem ugy találtam meg ahogy te mondtad! bepörögtem és beírtam a nevét a googleba! Na és ott aztán tényleg minden hasznosat megtaláltam! Gondolok itt a babakelengyére is! Hát volt olyan amit én tuti elfelejettem volna! De most már tudom mit hogyan merre! Szal köszönöm a segitséget! És amugy a google is a babanetet írta ki! :lol: :lol: :lol: Szal csak vagyok olyan kis vaksi!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
 
 


na szioka,
most egy kicsit zavaros a dolog,a börze figyelöt nem találtad ugye? :shock: egy kicsit most bamba vagyok és nehezen fogom fel a dolgokat.
a kimama.lapozz.hut megnézted?ott is van egy csomo jo dolog.
esik ez a szemét esö,semmi kedvem kibujni de muszáj dm-be elmenjek.ma hazahozom LAcust délben és egy jot alszunk együtt,hmmm d ejo lesz.muszáj haza hozzam mert mostanában kevesett alszik a bölcsiben és ki kell pihenje magát mert hát ma megyünk táncolni :lol:
na most hiába eröltetem az agyamat semmi érdekes nem jut eszembe,irj te mi van veletek.
puszi
 


Szió!
Itt is esik ez a nyomoronc! Majd meglesem azt az oldalt!
Mi nem voltunk ma egésznap itthon! Csaviztunk! Ma volt az első éjszaka, hogy végig aludtam! El sem hiszem!
Én is kivagyok! Mármint az agyam!
Táncolni mentek?? Hova?? Kivel! Gyere csak mesélj csak!! Kivike vagyok!!!!!! Na hosszu beszámolot kérek ám!!!
Pusza :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép
 
 


helloka,
merre csaviztatok,mit csináltatok?
az jo hogy tudtál aludni.nekem is voltak olyan idöszakok amikor hajnalban ültem a kanapén mert nem tudtam aludni.eléggé idegsitö volt mert pont akkor aludtam volna el mikor meg kelni kellett a meloba. :roll:
hát tegnap táncházba mentünk Lacikával meg a szomszéddal meg az ö fiával.az ök ovijukban volt és meghivtak bennünket.hát amennyire vártam annyira nem jött be.mikor odaértünk még minden oké volt,büfében kajáltunk,Lacika már tükön volt hogy mikor megyünk táncolni.na bementünk és rengeteg gyerek volt meg szülö,akik szaladgáltak,lökdösöttek(na nem a szülök).na és ettöl ugy megijjedt hogy nem volt hajlando leszállni a nyakamból.az utolso 10 percben tudtam egy kicsit bevonni a táncban.szóval nem igazán neki valo még.
 


Szioka! Elöször is egy hatalmas bocsánat kéréssel tartozom hozzád, hogy ilyen sokáig hanyagoltalak! Semmi gond nincs csak egyszerüen nem volt időm igazán írogatni! Nálam semmi változás! Hétfön megyünk nagy uhura! onnan irány a Bajcsy vérvétel mjd bankba kell menni meg ezer meg ezer dolog kedden védőnő asszem szerdán fogászat csütörtök a pihenésé pénteken délelött sütök, mert este elutazunk Tardra hurkatöltö versenyre a kollégákkal! És ráadásul a gépem is szarakszik és el kell vinnem egy hekkerhez, mert ujra kell telepiteni az egészet én meg totál analfa béta vagyok hozzá! Hogy van a kis család?? Elindult már a teso program nálatok?? Mentek ma valamerre ebben a szép időben?? Lacus nem kapta még el ezt a fránya influenzát?? Remélem nem!
Vigyázzatok magatokra pusz Nóci

Kép

Kép

Kép
 
 


semmi gond bár tényleg azt hitte valami gond van.de sajna betegek vagyunk lassan 2 hete és mindenki.szoval nem is nagyon tudok irogatni de azért majd jelentkezem.puszi
 


DRága ancsunti!
Na csak nem elkaptátok ezt a fránya influenzát?? Sajnálom! Jobbulást az egész családnak! Gyere majd,ha tudsz! Mondjuk most megint nem lesz gépem péntektől minimum keddig meg nem is leszünk itthon mert megyünk Tardra hurka töltö versenyre!
Jobbulást az egész családnak puszi nektek!

Kép

Kép

Kép
 
 


szia,
bocsi hogy igy eltüntem de ez a virus mindenkit ledöntööt a lábárol.utána anyu itt volt 4 napot és végül vasárnap Lacika korházba került,tegnap jöttünk haza.szoval elég gáz most minden.elkaptuk ezt a hányás hasmenést és nem akartam hogy kiszáradjon igy kapott infuziot.már jobban van de lefogyott és persze engem is nagyon megviselt a dolog.iszonyu sok gyerek kapta el rengeteg csecsemö is.szoval nem valami fényes a helyzetünk de már csak jobb jöhet,nem?és jön is hétvégén tartjuk a szülinapját a drágámnak.(2.)
remélem ti jol vagytok,
puszi
 


Szia Drága! Szomoruan olvasom, hogy korházban voltatok, de annak viszont örülö, hogy már jobban vagytok! És remélem, hogy a szombati nagy szülinapi partyra minden okés lesz! Elöre is sok sok boldog szülinapot Lackonak és sok puszit küldök neki! És mindenek elött jobbulást az egész családnak! Akkor még jó, hogy ott volt anyukád, mert legalább igy tudott nektek segiteni! Mi hálistennek jól vagyunk! Minden okés! Leszámitva, hogy a multhéten hétfön a 12. heti uhu helyett a dfokim kidobott és finoman közölte kerresek magamnak másik dokit akinél szülni akarok! Mondjuk mostanra már kihevertem, de azért akkor nagyon letörtem mint a bili füle! Már tul vagyok a nehezén!
Tényleg! Ti hogy álltok a babaprojektel??
Pusza

Kép

Kép

Kép
 
 


Szia drága! Olvasol még minket?? Megint nagyon eltüntél! Remélem nincs semmi baj!! Remélem már mindannyan meggyogyultatok! Lacko is! Írhatnál, hogy jól vagytok és majd írsz csak nincs időd! Pusza hiányzol várlak! :D

Kép

Kép

Kép
 
 


szia ne hari de mindig van valami azt sem tudom már utoljára mikor kapcsoltam be a gépet.OLacika jobban van szegény ugy eszik nem is eszik hanem zabál,igy probálja behozni a lemaradást.pénteken visszavittem a mi orvosunkhoz és ö azt mondta hogy a szülinapi zsurt el kell halasztani mert még fertözhet meg még ki tudja mit hoztunk haza a korházbol.na mondom ez fasza.szoval buli lefujva mert sok gyerek lett volna és nem lett volna jo ha mindenki elkapja.azért volt torta meg tüzijáték és a 2 szomszéd kisfiu itt volt.de azért hogy teljes legyen a kép tegnap ota olyan cifra f...ás van rajtam hogy az csak na.ki sem merte menni ma a házbol.a munkahelyemmel sem tudom mi lesz lehet mire megyek azt mondják hogy köszi ennyi volt.
na és veled mi van,hogy vagytok?sikerült dokit szerezni?mi volt ez hogy a dokid elhajtott???de legalább most derült ki hogy köcsög és nem a szüléskor,nem?
na vigyázz magadra és megigérem most már irok ,legalábbis igyekszem.puszi
 


Szia drága! Örlük, hogy jelentkeztél és nincs semmi komolyabb zür az eltünésed miaat!!
Ne is mond a hasmassot! Én szombat éjjel szaporáztam! Meg mondjuk ma is görcsölt a hasam!
Van már uj doki épp ma megyek hozzá elösször! A régi meg kapja be! Örüljön, hogy nem jelentem fel! Az ugy volt, hogy 9.-én kellett vissza mennem hozzá Ő írta a papirt, hogy ugye 12 hetes genetikai uhu! Na bemegyünk apával aki direkt ezért vett ki szabit és közölte Ő nem csinálja nekem meg hanem menjek oda ahol szülni akarok! Na szép?? Teljesen kétségbe estem gondolhatod! Másnap mehetttem egyedül a bajcsyba ott nagy kinok között szájhuzzással megcsinálták, de ugy, hogy nekem vagy 5 héttel elötte időpontot kellett volna kérnem igy reggel háromnegyed 9-től délután 2-ig ültem és vártam a soromra! Nem voltam egy cseppet sem ideges! Na mindegy Sulyok doki csak meg csinálta az aszisztenső nő meg totál bunko volt! Na mindegy tuléltem láttam a cseppemet a kezecskéit lábacskáit és a kis szívét! Boldog voltam és vagyok is! Remélem ma az uj dokibácsi is csinál uhut! Én imádkozom! Randizni akarok vele!
Isten éltesse a nagyfiut! És a szülinapi zsurt mikor potoljátok?? Mert azért az kell! Milyen torta volt?? Huu Most ennék egy jó kis csoki tortát!
Na és milyen munkát találtál?? Nem is meséltél! Mesélj csak!!!!
Most már várom, hogy gyere amilkyen sürün csak tudsz! Várom pusza!

Kép

Kép

Kép
 
 


szia. ez az orvos tényleg egy nagy köcsög mi az hogy nem csinálja meg és amugyis mi ütött igy hirtelen bele???most akkor mi van még sem szülsz a bajcsyba és honnan találtad a mostani dokidat?
én is ezért akarok találni jo elöre hogy ismerjem meg és rendben legyen minden ha itt az ideje.persze akkor is kiderülhet hogy egy bunko.a Sulyok doki tényleg jo csak szerintem drága ,legalábbis nekem.ma készülök szánkózni Lacussal remélem nem alszik napestig és nem a sötétben megyünk le.de az sem baj ha holnapra marad.csak ma apa hamar hazajön mert jöna z autoszerelö és remélem már utána nem kell visszamenjen és akkor elcsábitjuk öt is.
a munka nem valami nagy durranás de valami azért mégis.értékesitési manager asszisztense vagyok idöpontokat egyeztetek a bemutato résztvevöivel.azért jo mert 10-14 ig dolgozok és ez Lacus mellett kiválo.csak hát a pénz nagyon kevés.te nem tudsz esetleg valami jót :wink:
zacher (ha igy kell leirni)torta volt és isteni fini volt.emailban küldök egy szeletet,jó??? :lol: :lol:
azért egy kicsike buli volt mert a szomszéd kisfiuk átjöttek és volt a tortán tüzijáték meg minden.meg megyünk a jövö héten a mamákhoz és ott lesz potbuli.
na irj te is pusza
 


Szia!
Szerintem annak a dokinak az volt a baja, hogy nem kapott boritékot! Másra nem tudok gondolni! Szerintem csak ez lehetett a baja! Hát amugy én maszekba tuti nem fogadok dokit! Annyra azért nem fut jól a szekér! Szülésznöm lesz és punk tum!
Szánkozni én is szeretek, de jó, hogy ti mentek! Isten éltesse Lacust! Még legalább 100x ennyit!
Ilyen munka nekem is jó lenne! De még millyen jó! Hol találtad?? Nincs már több hely nálatok?? Sajna én nem tok most jelen pillanatban semmilyen melot! De ha igen akkor majd szolok!
Zaher torta!!!!!! Húúúúúúúúú!! Nyaminyami!!!!!!!!!!!!!!! Kérek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
És mentek a nagymamihoz?? De jó nektek! Kis kikapcsolás! Ebben is irigyellek!!! Mit is mondtál merre laknak?? Debrecen felé ugye?? Vagy tévedek??? :oops: :roll: Sajna rossz a memoriám ilyen téren, de lehet most jól emlékszem!!
Pusz!

Kép

Kép

Kép
 
 


helloka,
ja hát igen lehet hogy az volt a baja a dokinak.a szülésznö az oké de a vizsgálatokra kihez fogsz járni?meg most akkor storno a Bajcsy?
az interneten találtam a melot,azért annyira nem valami fasza mert sajna nagyon sok a bunko ember és elhajtanak a picsába sokszor.annak ellenére hogy meg van beszélve hogy hivod.de a csaj nagyon rendes mert eddig 2 napot dolgoztam és hát utána betegek lettünk.kérdeztem hogy mire számithatok kellek e még azt mondta menjek.szoval máshol elhajtottak volna.szoval jo is meg nem is.a pénz is kicsi de legalább valamennyi,hihetetlen modon felmentek a kiadásaink emiatt a buzi válság miatt.
igen Debrecen fele megyünk haza,a tesomék lányai már ugy várják Lacust mint a messiást.meg hát a mamáék is.
 


ja meglátom csütörtökön mi fogad az irodában és kipuhatolom kell e még ember,ok? :wink:
 


Hello kedves! nagyon köszönöm, ha megkérdezed! Nagyon várom! Sorry, de most megint nem nagyon tudok írni, mert a gépem szervizben most a tesomtól írok! Este azért benézek, hogy mizusj a meloval! De jó lenne, ha összejönne! És egyébként mik a feltételek?? Én nem beszélek nyelveken! A pénz az nekünk i jól jönne! Bár most még a kevés is jó! Szal ha esteleg emtudnád mondani mennyit keresel?? És egyébként te merre vagy?? Ott a 18-ban??
A Bajcsy igen szerintem ugrott! De se baj! Beszéltem itteni emberkékkel akik Tarcsán szültek és azt mondják, hogy Ők meg voltak elégedve! Szal bele törödtem! A vizsgálatokra meg jó lesz nekem az itteni doki is! Muszály! Ez van! Na gyere ne csigázz! Este még megprobálok feljönni, de ha elöbb nem akkor holnap meglátom! Pusza neked!

Kép

Kép

Kép
 
 


na helloka
sajnos el kell hogy keseritselek mert tegnap reggel még munka elött felhivtam a csajt.olyan rossz érzésem volt és frankon rákérdeztem hogy most mi van nem az e amire gondolok.és mondta hogy de sajna meg kell válni tölem,na itt jött egy oltári kamu szöveg,de a lényeg az volt hogy ugye dolgoztam 2 napot és utána 3 hétig nem mentem mert betegek voltunk.csak mondta hogy azért akart behivni mert nem telefonon akarta elmondani.szoval ennyi volt sajnálom hogy nem tudtam segiteni.söt nem akarlak tovább keseriteni de ha meg lesz a pici nagyon nehéz lesz elmenni dolgozni majd.föleg ha nincs segitséged.nekem is lenne több melo de nem tudom megoldani Lacika mellett.ja és okt.ota keresem az állást.és látod okt.ota nem volt beteg most mikor kellett volna dolgozni meg egyfolytában.
és ez a dokid kicsoda,honnan találtad?jol érzem nem igazán vagy töle elájulva?
 


Szia4 Nagyon sajnálom ami a meloval van! De biztos vagyok benne, hogy elöbb utobb megtalálod a számitásod! Nekem szerencsére lesz segitségem, mert anyuékkal lakunk ikercsaládiban! Szal apukám meg már nem dolgozik Ő bizti tud majd vele lenni, ha ugy alakul! És amugy azt a 2 napot azért kifizeti ugye?? Be voltál jelntve?? Sajnálom tényleg! Amugy miattam meg ne aggodj! Majd csak találok valamit addig mig meg nem születik a kis csumpikám!!
Ehez a dokihoz meg jártam már egy ideje! Egyébként az unaketomék nála szültek és Ők ajánlották! Azért is biztam benne enyire! De Ők nem tudták, hogy ilyen pénzéhes, mivel az egyik nem adott neki sosem semmit, mert Ő sem fogadta fel! Szal ez az én formám!

Kép

Kép

Kép
 
 


na csá,
nagyon fáradt és kimerült vagyok ugyhogy csak egy pár sort irok.megint elkaptaLacikám ezt a hányásos balhét és megint bent voltunk a korházban 3 napot.szoval kicsit készen vagyok.veld mi van legalább veletek minden rendben?a hétvégrn megyünk le anyuékhoz és én lent is maradok Lacussal egy hétig szoval megint eltünök egy kis idöre de visszatérek ám :wink:
 


Szejja! Ez káosz! Már megint bent voltatok?? És mit modanak mitől van ez?? Mert ez nem normális! Szegény gyerköcnek akkor jó gyenge a kis immunrendszere! De jó mentek vidékre! Irigykedem rátok!!!!!!!!!!!!!!! Velünk minden ok! Tegnap apa hazahozta a babakocsit! Gyönyörü!
Várlak vissza és nagyon vigyázz magatokra!! Jó utat!

Kép

Kép

Kép
 
 


szia,
ez egy virus ugy hivják rota virus.most a gyerekek körében nagyon "menö".ne tudják megmondani hogy honnan kaptuk el ez cseppfertözéssel terjed mint az influenza,szoval bárhol elkaphatta.azért nem tudom mi történhetett ebben a honapban vele mert oktober óta inmunerösitöt szed és eddig tök jol bevált nem is volt beteg.azt mondják a dokik hogy igy tél fele kimerül az ember inmunrendszere és ilyenkor sokkal jobban elkaphat akármit.bár ez nem volt olyan rossz mint a multkori csak az történt hogy kedd reggel nem tudott ráállni a lábára meg sántitott.tökre megijedtem azzonnal szoltam a dokinak aki megvizsgálta utána a föorvos is majd végül egy neorologus is.mindannyian azt sütötték ki hogy valoszinü a virus okozta egy gyors lefolyásu izomfájdalmat.hál istennek most már rendben van minden de nagyon megijjedtem.meg hát amugy sem volt valami nagy darab gyerek most meg le is fogyott.de hát majd a mamák felhizlalják. :lol:
én is emlékszem mikor mi megvettük a babakocsit ugy örültem neki hogy a szobában tologattam,mondván hogy gyakorolok :D
egyébként tudjátok hogy fiu lesz vagy kislány?
na tényleg most már akkor irok ha visszajöttünk.puszika
 


Szia!
Én várlak haza! Remélem ujult erővel térsz haza a szüleidtől!
Én nem tudom tologatni a babakocsit, mert apa becsomagolta és kibontani nem akarom! DE szép megannyi szent! Azota megvettük a kiságyat is! fehér szinű!
Tegnap voltam AFP és hepatitis B-n! A nemét sajna még nemtudjuk, de remél majd most a 18. heti uhun megmutizza magát! Neveink már vannak talomba! Ha fiu Ricsi lesz ha lány akkor Dominika! Most ez a felálás! De lehet addig még változik a helyzet! Sok név van ami tetszik, tehát lehet, hogy ha megszületik akkor lesz meg a végleges neve!!!!
Remélem a nyagyik szépen felhizlelják a kis Lacust! Pláne, ha eleve olyan kis nádszál legényke! remélem mot már nem lesz semmi baj!
Nos Ti hogy álltok a babaprojektel????????
Írj, ha itthon lesztek pusza

Kép

Kép

Kép
 
 


halloka,
itthon vagyunk,sajna nem tudtunk tovább lent maradni mert Laci nem tudott volna lejönni értünk a hétvégén(melo miatt)és hát 2 hét meg sok lett volna nekünk is távol apátol de neki is.igy tegnap hazajöttünk.most hogy lekopogjam:kopp-kopp,jol vagyunk.de ugy gondoltam hogy a héten nem megyünk még a bölcsibe hadd erösödjön még.de jo volt nagyon otthon az szent,a nagyszülök kiélvezték magukat.mi is el tudtunk logni szombaton egy kicsit kettesben csavarogni,jo volt.
na hát és a nagy hirt nem is mondom.bövült a család,igaz nem kistesoval hanem egy 2 honapos bordux dog kiskutyával.a babaproject bizonytalan idöre elhalasztva,anyagi okok miatt.
nagyon édes a kiskutya,Lacika teljes extázisban van töle.tegnap még bent volt a lakásban mert megfürdették a fiuk de éjszaka kipakoltuk a terszra mert én meg mondtam apának ugy maradhat hogy én nem takaritok utána.meg melege is volt neki a lakásban.ha nö egy kicsit ugy tervezzük megy oda LAciék munkahelyére a telepre de még kicsi marad.de mondtam Lacinak ez necces lesz mert addigra a gyerek ugy meg fogja szeretni hogy nem fogja elengedni.(meg szerintem mi is)
szoval azért mégiscsak 2 gyerek van.
mi ujság doki fronton meg ugy egyébként?ápr.25-én nagy kismama börze az expon.
 


Szioka! Na én totál abban a hitbe voltam, hogy maradtok még lennt ezért is gondoltam ráérek a levél írással!
Igen a nagy börzéről halottam szerintem ki is megyünk! Lesz még olyan ami kell! hajjajjj! De még hogy hogy!
Örülök, hogy Lacusnak már csak erősődnie kell! Sok gyümit és fözeléket adjál neki!
Jajj kiskutya! De kis fain lehet! Hát szerintem ti azt a kutyus tulzottan megfogjátok szeretni meg a gyerek kis szivét töritek össze, ha elviszitek! Ugy örül biztos a kis barátjának! Szerintem jó helyen van az a második gyerek is ott nálatok!
Sajnálom, hogy babaprojekt elhalasztva! De bizom benne, hogy most már ti is sinene lesztek és jöhet a kis tronörökös!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
 
 


szia,
igen ugy volt maradunk egy hetet de nem jött össze.talán majd husvétkor,akkor megyünk haza legközelebb.hát igen nem tudom mi lesz majd a kutyával mert ez marha nagy dög lesz és a terasz ajtot pikk-pakk benyomja ha majd be akar jönni.meg mi lesz ha jön a jo idö,és ki akarom nyitni az ajtot hát akkor meg belog a lakásba.meg ilyen nagy testü kutyának tér kell hogy szaladgáljon.jo még most kicsi el van.de képzeld éjfél tájban kialussza magát és kaparja az ajtot,vonyit.ugat.ugyhogy tegnap jo ideges voltam.na és hogy mennyit zabál :o :o
de hát én is szeretem a kis bolond fejét.na majd lesz valahogy.most azt találtam ki hogy ha jövö héttöl megy Lacika bölcsibe,elmegyek a munkaügyi központba és megkérdezem nincs valami jo kis tanfolyam.tanulnék is meg mellé kapnék egy kis lovét.na majd beszámolok mire jutottam.
veletek mi van,rendben van minden?
 


Szia!
ÓÓÓÓ! De jó nektek! Húsvétkor ujra utnak indul a család! Irigykedem! Kár, hogy nekem semmi ismim nincs vidéken! Ugy menék egy picit kikapcsizni egy kicsit!
A kutya meg ha nem karod nem fog bemenni a lakásba hidd el! Ez csak nevelés kérdése az egész! Ha jól neveled akkor nem megy bE! És ugatnia meg muszály! Vonyit mert még nem tudja mi a rend! Hidd el megnyugszik és minden másképp lesz! Neki még ti uj környezet vagytok! Még neki is meg kell szokjon titeket! És persze, hogy sokat eszik!! Még fejlödében lévő szervezet! Vannak olcsobban kijövö kutyakajaák! Kell venni a piacon farhátat megfözni sós vizben leszürni rizst vagy tésztát bele és neki az egy fenséges kutya kaja! És ha negy lesz kifejelett állat akkor csak napi 1x kellneki kaját adni! Ezt mind mérlegeld! És a gyereket meg szép lassan rá kell szoktatni, hogy a kutya kakit össze kell szedni! Mindent hagy a medrében folyni és nem lesz semmi gond! Csak figyeld meg!
Na egy tanfolyam az nem is rossz ötlet! Émn csak támogatlak!
Nálunk minden okés! Nincs semmi változás!

Kép

Kép

Kép
 
 


hát igen megyünk és most már valamennyire felfogja már LAcika is ezt a locsolkodást meg tojás keresést,biztos élvezni fogja.csak jó idö legyen.
hát a kutya dologra meg visszatérve majd meglátjuk mit hoz a sors.meg hétvégén veszünk neki porázt és akkor reggel meg este levisszük és hozzászokik.a kaján meg azért csodálkoztam mert hát volt már kutyám de egyik sem evett ilyen sokat kiskorában.de azért mindig akad kis kaja maradék meg van kutyakajája.
majd meglátom mit mondanak a jövö héten a tanfolyammal kapcsolatban.olyan jot aludtam az elöbb a kis drágámmal de apa felkeltett a telefonjával.igy aztán gondoltam megnézlek irtál e.de most megyek és visszabujok a kis szuszogim mellé.puszi
 


Szia! De jó is a délutáni szunya! Szerintem minjá én is vizszintesbe rakom magam! Megföztem és meg is ebédeltem!
De jó a kutyusnak! Kap porázt akkor nagy baj nem lehet!!! :D :D :D :D Én ha nem haragszol a kutya pártyát fogom!!
És már a kis Lacusnak milyen jó is lesz pláne ez a tojás keresös dolog! Mondom én, hogy irigyellek titeket!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
 
 


helloka,
mi jot csináltatok ebben a jo idöben?én már tegnap 6 kor keltem.persze nem jó szántambol ugyanis a kiskutya korán kel :?
utána takaritottam,szönyeget mostam,föztem,és utána persze irány a játszótér.nagyon élveztük ezt a jo idöt.
szoktad még olvasni a bajcsys topicot?szegény Legenyb-nek nagyon rossz lett a 12uh és a genetikus is azt mondta nagy a baj ugyhogy meg kell szakitani a terhességét.szegényt ugy sajnálom biztos nagyon rossz lehet.
na vigyázz magatokra
puszi
 


Szia! Hát hogy mi mit csináltunk a 7végén arra már nem emlékszem!!! :oops: :oops: :oops: De bizti nem itthon ültünk, mert jó idő volt!
A kutyusra meg ne harizz, majd felnő! Eldőlt már a sorsa???
Hát én már oda csak látogató üzemmodba járok, de sajna olvastam! És nagyon sajnálom szegényt! De annak kell örülni, hogy idejében észrevették a bajt és nem szenved sem majd a baba sem a család! Most biztos szürnyüen hangik mindez a számból, de én belehalnék, ha 9 hónapig mindenki mindent rendben talál aztán meg mikor megyszületik akkor kiderülnek a dolgok! Szal szerintem Ő igy sokkal jobban jár! És ha ez velem történt volna meg ami hál istennek nem lett akkor én megprobálnék csak erre gondolni, hogy ez igy se neki nem lenne jó sem pedig nekünk! Teljsen együtt érzek vele amennyire lehet és rettenetesen sanálom őket! Mert mélyésgesen felháborit az a tudat, hogy aki nem akarja annak egészséges a babája és megöli aki meg szeretne annak meg ez a sorsa! De remélem, hogy hamar felépül ebből a leki traumából és hamar sikerül egy egészséges kisbabát szülnie! Én ebben bizom! És reménykedem!
És amugy hogy vagytok mostanság??? Lacus jól van??
Mi jól vagyunk! Keden megyünk a flórba nagy genetikai a 18 hetes uhura! Jön velem apa is! Már alig várjuk hátha megtudjuk mi van a szívem alatt! pöckös vagy pöcsös! Én öszinte leszek pöcsösnek jobban örülnék, de ha lány lesz se sértödöm meg! Szal csak lenne már agusztus! A szülést nagyon várom! De egyben hazudnék, ha azt mondanám nem félek töle, pedig kicsit igen! Bár ahol bement ott ki is kell jönnie! Nem igaz???
Na már megint jó sokat írtam! Írj, ha van kedved vigyázz magatokra puszi!

Kép

Kép

Kép
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron