Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok, a segítségeteket szeretném kérni. dr. Vajda Miklóshoz járunk mert nem akar jönni a baba. Igaz még most kezdtük al a kivizsgálásokat de nagyon rendes és segítőkész velünk. Konkrétan az a kérdésem ki mit tud róla. Jó és rossz egyarnt érdekel. Előre is köszi. :) :?:
 
 


szia
Engem is érdekelne ez a doki mert minket is hozzá küldtek, de bevallom őszintén nekem nem volt akkor szinpatikus. Bár lehet hogy azért mert ekkor szembesültünk a tényekkel. Remélem neked pozitívan bevált.
Szia Nussy

Szép napot mindenkinek :-)
 
 


Sziasztok,

én is új betege vagyok a dokinak, de engem meggyőzött.
Egy éve próbáltam megoldást találni egy problémámra, amire minden orvos azt mondta hogy éljek együtt vele. Ő volt az egyetlen aki érdemben segített.

Ráadásul nekem is a barátnőm ajánlotta, aki szintén maradéktalanul elégedett vele.

Sok sikert!

 
 

Szia Pitypangborsó!

Megkérhetnélek, hogy küldd el priviben a doki elérhetőségét? Nekem a nőgyógyászom ajánlotta, hogy menjek el hozzá, mivel 4 hónapja volt 1 méhenkívülim, így elvesztettem 1 petefészkemet... De sajna a megadott telefonszámon nem veszi fel senki, így még időpontot sem tudok kérni.
Előre is köszönöm, Avi

 
 


sziasztok,

én a Vajda Miklóshoz jártam egy darabig, de aztán a Szabolcs utcából elköltöztek, a telszáma meg elveszett, de örökre, úgy tűnik...valaki meg tudja adni a mostani elérhetőségét? Szeretnék hozzá járni továbbra is...

köszönöm!!
Gabi
 
 


szia shukar!

Ha érdekel még a doki elérhetősége a MÁV kórházban megtalálod az andrológiai épületben. A Dózsa György útról kell bemenni
Remélem tudtam segíteni

Szép napot mindenkinek :-)
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: