Új privát üzeneted érkezett!

Amit azért írok ,mert ha csak 1 embernek segítek vele már akkor is megérte. Dr. Scleffer Ö.-t választottam (magán)orvosomnak, mikor megtudtam,hogy babócám lesz. Ha valaki hozzám hasonlóan ígydöntene ne lepődjön meg ha:
A megbeszélt időpont ellenére legalább 2 órát fog várni és az se baj ha már 8-9 hónapos terhes. Bár ez elkerülhető amenyiben a titkárnőnél jelentkezünkbe de ha a Dr. Úrnál akkor számítsunk rá 16:00-ra fog hívni, mint mindenki mást aki aznapra bejelentkezik. Ezt persze nem rosszindulatból teszi, sajnos az emlékezetével is bajvan ( Konkrét példa: megállapította,h kislányomlesz de mire felöltöztem elfelejtette és megkérdezte tudom-e a gyerek nemét ez csak 1 a sok közül. Sajnos) Egy vizsgálat 8E.- de ha nagyobb összegü bankjegyet adunk nemtud vissza adni, láttam amikor nagypocakos kismamákat küld nonstop közértet keresni, ahol felváltják a pénzt, vagy "majd legközelebb elszámoljuk", mondja de persze elfelejtődik. De ami a legrosszabb és még mindíg ott a gombóc a torkomba miatta és főleg ezért írok. 14 hetes voltam amikor tájékoztatott,hogy ez az utolsó hüvelyi ultrahang többet nem csinálja, mert nem tesz jót a babának (nem tudom igaz-e ezt mondta és miért ne hinném el egy orvosnak) , majd az ÁFP vizsgálat után visszamentem és természetesen elfelejtette amit mondot, ismét hüvelyi uh-al vizsgált meg. Itt már nem kérdeztem miért- tudtam, hogy rosszul választottam, csak a könnyeimet nyeltem. Azt késöbb tudtam meg,hogy a vércsoport vizsgálatot megse csinálta nekem és valami nyaki redő vizsgálat is kimaradt. Azért döntöttem a drága magánorvos mellett, hogy a babámnak a legjobbat adjam és majdnem ezzel ártottam neki. Most 34. hétben vagyok a lányom remekülvan, megtaláltuk Dr. Lázár Leventét egy nagyon jó orvost akiben újra megtudok bízni.
 
 


Szia!

Ez melyik kórházban történt? csak, hogy mindenki okuljon belőle! Az én dokim is ilyen volt, sosem tudta, mi a helyzet, nem emlékezett rá, hogy hanyadik hét, vagy milyen vizsgálat nem volt még, és sokszor én mondtam meg neki, hogy kellene még egy vérvétel, vagy nem voltam még uh-n, szóval........csak a pénz kell nekik, tisztelet a kivételnek! Mert vannak rendes dokik is, és remélem belőlük van a több, csakhát, ha pont az ember lánya fog ki egy ilyet, akkor az gáz. Én is volt, hogy órákig vártam, és már úgy akart beküldeni egy nem kismama, akit szólítottak, hogy menjek be helyette, mert rossz nézni, a kiírt időpont után két nappal, azon a hideg kényelmetlen padon kínlódtam, mert már azt sem tudtam, hogy üljek. Sajna én még bíztam benne, de amikor a 6 hetes kontrollon is várakoztatott, másfél óra után azt mondtam itt a vége! Még a kiskönyvemet sem kértem vissza, azzal a lendülettel kerestem egy másik dokit. Nagyon rendes volt, mondtam, hogy most szültem, nem voltam még kontrollon, nem akadt fennt rajta, időre behívott, 20 perc alatt többet kaptam emberileg, mint 9 hónap alatt.
Azóta már lehet, hogy meg is lett a babád! Minden jót nektek!

zsebianya
Kép
Kép Kép
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: