Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok.

Június elejére várjuk első babánkat. Mivel az orvosunk a Róbert Klinikán dolgozik, ott fogunk szülni. fizetős, de legalább nem zsebbe kell adni ,ez is valami.
A kórház 2007-től lett magánklinika.
Kismamák véleményét kérném, akik ott szültek mostanában.
Semmi infóm nincs róla, sajnos.
köszi, aki ír.
 
 


Szia Inerke!

Én Juni végére várom a babámat, és mivel a Schőfi valoszinuleg bezár az én dokim is a Robertbe megy át.Sajnos sokat én se tudok viszont jókat hallottam róla szinte.Az árakat jó lenne kideriteni mert annyi verzio van hogy csak na.....

Üdv Ria
 
 


http://www.robertklinika.hu ott van egy menüpont, hogy Finanszírozás, ott világosan ott vannak az árak.
 

 
 

Ria76: A Scöphi is magán volt egy darabig nem? Nekik nem jött össze? Remélem a Nyírő nem fog, olyan jónak és korrektnek tűnik az egész.
 


zeldácska: Igen és sajnos nekem nem is igazán tetszett az egész ahhoz képest hogy fizetős volt, csak a dokim miatt jártam oda.Na meg most megyek a Robertbe. A honlapjukat mar én is láttam csak a topikokban annyi féle fajta verzio volt. Kér-e a doki pénzt? ( gondolom igen ) Mennyit? Stb...Stb...


Üdv.
Ria
 
 


Az orvosi konzulensi díjak 50.000 Ft-tól indulnak, a szülés függetlenül attól, hogy hüvelyi vagy csaszi 110.000 Ft, ha esetleg EDA-t is szeretnél az +35.000 Ft. Ennyi nagyvonalakban.
 


sziasztok.
egyenlőre nekem sincs több infóm.

a dokim ajánlott egy szülésznőt, akivel ő szokott dolgozni. de hogy ezért most fizetni kell külön azt nem tudom.
3 hét múlva megyek hozzá, laborra, hüvelyi kenetvételre, meg megismerni, beszélni vele a szülésről, esetleg a gátvédelemről, iylesmi. akkor majd többet tudok.
írok, mindenképp, ha kiderül valami.
 
 


Inerke: Annyit tudok, hogy az én dokim (Dr. Újvári Attila) elég gátvédelem párti és igazából az összes szülésznő otthon van a kérdésben. Én nem tervezek választani.
 


Sziasztok!

Én április közepén szültem a Nyírőben, a dokim oda ment át a Schöpfiből. Az árak azok, amiket Zeldácska írt, plusz még a szoba ára (7000/éj), ha mosdósat 2 ágyast szeretnél, ami nem jön rosszul szülés után. (Örültem, hogy azt a 2 m-t meg tudom tenni.. :o) ) Meg nekem volt fogadott szülésznőm, akinek adtunk pénzt.
Egyébként a szobatársam dokija (szintén korábbi Schöpfis) az 50.000 orvosi konzulensi díj felett kért még 120.000-et zsebbe, amiben a szülésznő díja is benne volt. Gondolhatjátok, kicsit le voltak döbbenve....

A szolgáltatással ahhoz képest, hogy mennyit fizettünk, nem voltunk megelégedve túlzottan, de remélem nektek jobb tapasztalatotok lesz. A mi szobánkban semmi nem volt, amit használni kellett volna (babamérleg, pelenkázó lap stb...), ami nem is lett volna baj, megoldottuk a dolgot ezek nélkül is, de leszúrt minket a gyerekorvos, hogy nem mérjük a babákat evés előtt után stb. Könyörgöm mivel?????

Nem volt elég cumisüveg (a 110.000/kopf-ból nem telik rá?), ami volt, azt is csak a csapból folyó melegvízzel lögybölték el... el is gondolkodtam, hogy mi a fenéért kell itthon mindent sterilizálni, mikor a manóm a szinten levő összes baba nyálából kaphatott... ?

Lehet, hogy én naiv vagyok, de vártam, hogy elmondják, legalább nagy vonalakban, hogy mit hogyan csináljunk, ha hazamegyünk, mert ugye nem mindenkinek van segítsége szülés után. Vagy, hogy kapok legalább egy receptet tápszerre, hátha szükség lesz rá a 7végén, mert nem lesz elég tejem, és a védőnő-gyerekorvos legkorábban hétfőn jön....
A kórházból úgy jöttünk el, hogy azt sem mondták, forduljunk fel.
A szobát az öt nap alatt 1x "takarították" ki, de még a kukát sem ürítették. Mi már külön szatyrokban gyűjtöttük a szemetet. :o)

Mindettől függetlenül a dokimmal 100 %-ban meg voltunk elégedve, és ha marad a Nyírőben, legközelebb is ott szülünk. :o)

Sziasztok! Husó
 
 


Husoka: Hát ez az amit én nem fizettem volna ki a szobatársad helyében. Akárhogy is nézem, az már 280.000 Ft, lassan egy fél Telki.... :)

Voltam a szülésfelkészítőn, nagyon tankönyvi volt a kislány aki tartotta, nekem nem volt túl szimpatikus, úgyhogy meggondolom, hogy megyek-e a következőre.

A kh. ettől független marad, a dokim is, mert vele viszont eléggé egy húron pendülünk. Remélem én is, hogy kellemes szülésélményben lesz részem. Olyan nagyon illúzióim azért nekem sincsenek.

Ott hogy vannak a vizitek? A saját orvosod jön be időnként, vagy van olyan rendes vizit, mint a közkórházakban szokás?
 


Szia!

Van vizit minden nap, ami annyi volt nálunk, hogy megkérdezték, hogy vagyunk, de a saját dokim minden nap jött és megnézett. Plusz külön jött minden nap a gyerekorvos is vizitelni, de az is kimerült egy minden rendben kérdésben.

Én nem jártam szülésfelkészítőre, mert pont lemaradtam róla, de a dokim megnyugtatott, hogy úgyis fogom tudni, hogy mit kell csinálni, a barátnőim, akik jártak ilyenre, azt mondták, hogy eszükbe sem jutott semmi abból, amit tanultak. Végüll anélkül is megszültem hagyományos úton, szóval ha nem szimpi a dolog, nem hiszem, hogy erőltetned kellene. :)

Szia! Huso
 
 


Az az igazság, hogy ha az ember kicsit utánajár, akkor mindent el tudsz olvasni a neten/könyvekből. Még az orvosi könyvtárak egy része is nyitott, szóval nem nehéz autentikus szakirodalmat találni. Még csak új sem volt.
 


Sziasztok!
Egészen friss infókkal tudok szolgálni a klinikáról. Nekem sokkal pozitívabbak voltak a tapasztalataim, mint husókának, nálunk nagyon kulturált volt a szoba és a személyzet is. Én is kétágyasban voltam, de nem voltak sokan, ezért szinte végig egyedül lehettünk. Nálunk működött minden, a mérleg, a pelenkázólap, a tévé, takarítani is jöttek rendesen, pedig a pünkösdi hétvégén voltam bent.
A csecsemősök és nővérek mentalitása változó (ugye egy része még a régi gárda), van aki nagyon kedves és segítőkész - pl aki engem engedett haza, ellátott mindenféle jótanáccsal, segítséggel. A cumisüvegek tényleg borzalmasak, én eleve vittem magammal (amit ott adnak, abból dől a lé, úgyhogy csak összezavarhatja a kicsit amikor próbálja megtanulni a szopizást) meg sterilizálót is. Babának is adnak mindent, pár textilpelust érdemes vinni. Én ott tartottam magamnál a bébit szinte végig, és folyamatosan jöttek hogy nincs-e valamire szükségünk. Reggel-este van vizit, de tényleg csak annyi hogy nincs-e panasz (nálam nem volt). A gyerekorvos is nagyon lelkiismeretes és kedves, ő is jött minden nap, plusz a dokim-szülésznőm is, szóval nem éreztem magam elhanyagolva.
Ha van kérdés, szívesen válaszolok!
 
 


Jó akkor cumisüveget tuti viszek. :))) Mellszívót esetleg tudnak adni, ha szükséges?
 


Én Kovács Péternél szültem ketteskét, egy rossz emlékű (másorvos) szülés után. Tervezem a harmadikat! Szóval a klinikát még nem ismerem, eddig a Szabolcsban volt külsős de kitették. kicsit félek az áraktól, de ez a doki nagyon rendes! És észreveszi, hogy LELKE is van a kismamának... Ajánlom mindenkinek! És nem volt gátmetszés, se hasbakönyöklés (mint az elsőnél). A Szabolcsban is bejárt megnézni, hogy vagyok és hogy van a baba.
 
 


Vele kétszer találkoztam, mert a saját dokimhoz még nem tudtam bekerülni, a 12. heti UH-t pedig meg kellett csinálni. A XV. kerületi sztk-ban is rendel, így mivel oda tartozom oda mentem be. A rendelés végére csúsztam be és leszólt a portára, hogy ne zárják még le a sorszámosztást, mert menni fogok. Soha korábban nem találkoztunk még.

Tényleg adjunktus létére, laza és fiatalos. Másnap még egy babamozira is meglátogattuk a magánrendelésén, tőle van az első videónk a kicsiről. Tényleg aranyos fazon.
 


Sziasztok!

Jó hír, hogy nem csak negatív tapasztalatok vannak!!!! :)

Amikor én voltam benn a kórházban, csak egy mellszívó volt, ha tudsz, szerintem mindenképp vigyél. Bár lehet, hogy azóta ezen is változtattak.... Ezek szerint az antennát is bevezették, szóval alakul a dolog. :)
Egyébkén én is vittem be cumit, de kezdő anyukaként nem a legjobbakat vettem, jobban dőlt belőle a cucc, mint a kincstáriból... :)

Nálunk egyébként telt ház volt, valószínüleg azért sem jutott sok ideje a nővérkéknek ránk, meg amúgy is egy nővér és egy csecsemős vitte az egész szintet.

Sziasztok! Huso
 
 


Teltház? Nekem azt mondta a szülésfelkészítős nő, hogy 8-10 kismami általános. Még a végén a csúcsszupi szülőszobáért is verekedni kell arrafelé... :))
 


Nálunk is csak egy mellszívó volt, érdemes vinni szerintem, mert egyszer pont égre-földre kereste a csecsemős....cumisüveg: mi aventet használunk, abban vannak ilyen fokozatok, az egylyukú szerintem jó, azért jól meg kell küzdeni.

annyira a szülőszoba szerintem nem csúcsszupi, az még nincs felújítva, de teljesen kulturált, rendben van. Bár láttam vajúdókádat meg bordásfalat meg labdát, nekem egyiket sem volt időm/kedvem igénybe venni :wink:
 
 


Teltház, mert akkor épp jöttek-mentek a frontok, és szinte mindenki megszült, aki azidőtájt volt kiírva. Így nekem a szülőszobán kellett várnom, hogy megürüljön az ágyam, amit egyáltalán nem bántam, örültem, hogy nyugi van, és pihenhetek... :)
 
 


zeldácska!
én azért ledöbbentem, hogy a fizetéskor a 110 felett még kértek 80-e-t, mert állítólag az Ujvári doki ennyit szokott még kérni.
azért lepődtem meg, mert mivel előbb szültem, nem beszéltünk még a fizetésről, de korábban a dokimról azt hallottam, hogy nem kér külön pénzt a szülésért.
ez van.

ja és 1 napot töltöttem bent, utána hazamentem.
 
 


Az árlistában van külön konzulensi díj, ami 50 ezertől indul, ez az orvos díja. Én korrektnek tartottam, hogy végre van ahol kirakják és nem kell a szőnyeg alatt csúszni, hogy mennyi az annyi. Rákérdeztem és teljesen korrekt választ kaptam, nem szeretem, hogy adjon amennyit akar típusú válaszokat. 6 hét készenlét, én sem vállalom be akármennyiért, mástól sem várom el és itt nyíltan lehet arról beszélni, hogy ebbe az összegbe mi fér bele és mi nem. Ha itt valami nem az elképzeléseid szerint alakul joggal pattoghatsz, a közkórházban nem sűrűn, pláne, hogy a hálapénz nem legális dolog.

Ez a 110 E a kórházé, amennyit az OEP fizetne érte, ha közkórház lenne. Ebből az orvos a közkórházban sem kap semmit (fizetése van mint bárki másnak), hanem a kismama hálapénze az övé. Még annyit, hogy beszélgettem másokkal és sima közkórházakban röpködnek 100-150 ezres díjak hálapénz ügyében, ahol vagy megkapod a normális ellátást vagy nem. Ehhez képest ez a 190 E Ft azokért a körülményekért, amit a RKM nyújt szerintem nem drága.
 


Sziasztok!!!

Ismeri valaki Dr. Vájlok Endrét? Mi a véleményetek róla?

Előre is köszönöm a válaszokat!!!
 
 


Sziasztok!
Meg tudja nekem mondani vki, hogy szülés után adnak e a kórházban valamilyen féle hasszoritót, vagy homokzsákot, esetleg nekem kell e beszerezni?
 


Hű, jó kérdés... Nem vagyok benne biztos, de lehet. Mindenesetre én viszek.
 


Sziasztok!

Én a 31.hétben járok, ráadásul ikreim lesznek. Eddig úgy volt, h. a Semmelweis I.-ben szülök (tegnapig); az orvos szerint 95% császár. Mire ebbe beletörődtem, tegnap közölte, hogy normál szülés lesz, mivel makk egészséges vagyok és mindkettő fejfekvéses. Kicsit megrázott a dolog, mivel sem testileg, sem lelkileg nem erre készültem. Régebben azt mondta, h. vannak 1 ágyas szobák is az alapítványi részen (fizetős), de most mondta, h. nem lehet lefoglalni semmit, ha van hely, mikor épp elindulnak a gyerekek, akkor mehetsz oda, ha nincs, akkor ahol éppen elférsz, de sokan vannak, van aki nem is tud a gyerekével együtt lenni, mert nem férnek el. Ez kicsit sokkolt tegnap, nem így képzeltem el a szülésemet, főleg, h. ikrek! Ezen túlmenően úgy látom, hogy nagyon "maradiak" bizonyos kérdésekben, akár mennyire jó kórház is (gondolom semmi alternatív szülési lehetőség sincs; fekszel, vágnak...), bár a természetes szüléssel kapcsolatban még nem kérdeztem a dokit. Egyelőre meg kell emésztenem a hallottakat :-) Szülésznő az lesz, aki épp bent van.... tök jó, körbe ismeretlenekkel. Szült v.ki a Nyírőben ikreket? Kit ajánlanátok? Így a szülés előtti pillanatban váltani..... de teljesen beparáztam a tegnapi infók alapján. Elvileg okt.2-re vagyok kiírva,de max. szept. közepére lehet számítani a csemetékre :-)
Segítségeteket előre is köszönöm!
Femo
 
 


a másik helyen ment a válasz. :)
 


Szia Zeldácska!

Köszönöm a választ, tervezem a kórház látogatását :-) Beszéltem már velük, kedvesek voltak. Aztán majd kiderül :-) (Azért írtam két vonalon, mert láttam, itt frissebbek a dátumok, mint a másik fórumon. De akkor maradhatunk itt :-) ) Te mikorra vagy kiírva?
 
 


Aug. 29. A héten megyek ctg-zni először. Én az utcáról estem be látogatásra januárban, mindent megmutattak és nagyon kedves középkorú szülésznő vezetett körbe.
 


femo írta:Sziasztok!

Én a 31.hétben járok, ráadásul ikreim lesznek. Eddig úgy volt, h. a Semmelweis I.-ben szülök (tegnapig); az orvos szerint 95% császár. Mire ebbe beletörődtem, tegnap közölte, hogy normál szülés lesz, mivel makk egészséges vagyok és mindkettő fejfekvéses. Kicsit megrázott a dolog, mivel sem testileg, sem lelkileg nem erre készültem. Régebben azt mondta, h. vannak 1 ágyas szobák is az alapítványi részen (fizetős), de most mondta, h. nem lehet lefoglalni semmit, ha van hely, mikor épp elindulnak a gyerekek, akkor mehetsz oda, ha nincs, akkor ahol éppen elférsz, de sokan vannak, van aki nem is tud a gyerekével együtt lenni, mert nem férnek el. Ez kicsit sokkolt tegnap, nem így képzeltem el a szülésemet, főleg, h. ikrek! Ezen túlmenően úgy látom, hogy nagyon "maradiak" bizonyos kérdésekben, akár mennyire jó kórház is (gondolom semmi alternatív szülési lehetőség sincs; fekszel, vágnak...), bár a természetes szüléssel kapcsolatban még nem kérdeztem a dokit. Egyelőre meg kell emésztenem a hallottakat :-) Szülésznő az lesz, aki épp bent van.... tök jó, körbe ismeretlenekkel. Szült v.ki a Nyírőben ikreket? Kit ajánlanátok? Így a szülés előtti pillanatban váltani..... de teljesen beparáztam a tegnapi infók alapján. Elvileg okt.2-re vagyok kiírva,de max. szept. közepére lehet számítani a csemetékre :-)
Segítségeteket előre is köszönöm!
Femo


Szia Femo!

Én ugyan nem ikreket, csak 1 lányzót szültem a Nyírőben (még 2007. januárjában), császárral, és a mostani pocaklakómat is ott fogom szülni decemberben, szintén császárral.
Viszont 3 olyan szobatársam is volt (még a várandósság alatt) akik ikreket vártak, mindhármójuk császárral szülte meg a babákat. 5 nappal a szülés után mehettek is haza :).
A hüvelyi szülésnél van alternatív szülési lehetőség, van szülőszék, kád, bordásfal. A szülésznők kivétel nélkül tündériek, eddig minden orvos akivel találkoztam nagyon normális és rendes volt.
A saját orvosomat nyugodt szívvel ajánlanám neked, bár elég közelinek tűnik a szeptember közepi időpont... Ha gondolod írj a matyas.zsu9@gmail.com-ra, megadom az orvosom elérhetőségét :).

Nyugis babavárást neked!

üdv.

zsu

 
 


Szia Zsu!

Köszönöm az infót, de végül maradtam az eredeti kórháznál. A férjem mindenképp ragaszkodott hozzá, mivel akármi van is, úgy is ide hozzák az embert és a gyerekeket is. Azóta már túl vagyok a "dolgon" :-), megszületett a gyönyörű fiam és a lányom! Nagy babák voltak, mindkettő 51 cm, 2800 és 2850g. Császárral szültem, elég jól ment, de a csecsemő részleg borzasztó! Meg jó, h. egyáltalán volt hely! A takarítást nem igen ismerik, azért ez gáz. Alig vártam, h. hazajöjjek, bár az elején még nem úgy gondoltam. Császár után 1 napig nem is láttam a bébiket :-(, meg sem foghattam őket "szülés" után, ez olyan rossz volt. A dokim nagyszerű és rendes volt, de még egyszer nem szülnék itt! Teljesen kikészültem, mire végre hazajöhettem, pedig csak 4 napot voltam bent! De már túl vagyok rajta, ezzel már nem foglalkozom, halálra nyúznak az ikrek :-)
Remélem, neked pozitívabb élményeid lesznek! :-)
További kellemes babavárást decemberig! :-)

Szia!
femo
 
 


Sziasztok!
Tudnátok segiteni nekem abban hogy a szabott tarifa mellett, ami ugye 130ezer és az orvosi dij min 50 ezer, kell e még plussz hálapénzt adni?
 


diamond25 írta:Sziasztok!
Tudnátok segiteni nekem abban hogy a szabott tarifa mellett, ami ugye 130ezer és az orvosi dij min 50 ezer, kell e még plussz hálapénzt adni?


Szia,

elvileg nem kell ezen kívül hálapénzt adni senkinek, de én adtam a szülésznőmnek, mert neki csak a fizetése van, és a munka oroszlánrészét ő végezte, nem is akárhogyan. Szerintem ha a szülés végén úgy érzed, hogy szívesen adnál neki, akkor adj. De a dokinak semmiképpen nem kell adni.

 
 


Szuszu: Ki volt a szülésznőd és a dokid?
 


Sziasztok! Jó lenne újraindítani a beszélgetést a klinikáról, van valakinek új tapasztalata róla? HA jól látom, ez az egyetlen magánszülészet a városon belül, a másik Telki, de az autó nélkül nekem lőtávolon kívül van. Van még valaki netközelben, aki mostanában szült itt vagy gondolkodik rajta? Minden vélemény érdekelne, köszi!
hk
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.10.27 08:29-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Nem tudom, hogy olvassa-e valaki ezt a topikot, aki mostanában szül dr. Szakonyi Tibornál?
A kérdésem az, tudtok-e valamit a doktor úrról? Az előírt vizsgálaton nem volt múlt héten, s ma felhívtak, hogy menjek be a terhesgondozásra a kórházba, ott megvizsgál valaki, mert ő nem lesz még négy hétig.
Benne van a pakliban, hogy hamarabb szülök, s nem igazán szeretnék más orvosnál...
Ha valaki tud valamit, s válaszol, köszönöm!

Szép estét!


Babanyúl! Mi volt ami nem tetszett? Én is a Róbert Károlyon gondolkozom..
Vendég
 


Sziasztok!

Aki a Magánkórházban szült, leírná a friss tapasztalatait, tanácsait?
Illetve aki ismeri Dr. Szőcs Gyulát érdekelne a véleménye.

Köszi Pumi
 
 


Ha itt van az a kismama akivel szombaton egy baba boltban beszélgettem és kiderült, hogy ő is márc 2-re van kiírva és szintén a Róbert Károly Klinikán fog szülni, ha jól emlékszem pont Szőcs Gyulánál, írhat nekem :)
Vendég
 


A Telki magánkórházban 200 ezer ft a terhesgondozás díja.

kb. 700 ezer forint a szülés császármetszéssel.

Még személyi kölcsönt valamelyik banknál is jobb felvenni pl. olyanoknak, akik ikreket szülnek és nem akarnak náluk császármetszést csinálni a közkórházban mint 9 hónapot hiába végigszenvedni.

Az orvosok nővérkék nehezen kerülnek be a Telkibe, de könnyen kint találják magukat nem megfelelő magaviselet miatt.

Szóval ha autó törlesztőrészletre van, meg tescós idióta kajákra, akkor legyen a családnak pénze arra is, hogy rendesen ellássák.

Senki nem akar megdögleni a 21. században csak azért mert a közkórházban az orvos már utálja a betegeket vagy rossz kedve van vagy nem fizetnek neki eleget.
A nővérkék meg még rosszabbak a közkórházban, még amelyik normális lenne, azt is a régiek elrontják.

Persze állathoz hasonló erejű nők mindig voltak, akikből csak úgy 1-2 óra alatt kipottyan a gyerek. Nekik való a közkórház.
Szerintem felül kellene bírálni 10 évenként a szülész-nőgyógyászoknak kiadott diplomát, és megnéznik hogy pszichésen alkalmasak-e egyáltalán még a betegek és terhes nők kezelésére.
Aki már nem az, menjen és képezze át magát.
 
 


Ha egy orvosban már nincs semmi elhivatottság a gyógyításra keressen magának más területet, ahol dolgozhat.

Pénzt máshol is lehet keresni, multiknál legyen menedzser vagy nyisson valamilyen élelmiszerüzletet vagy kocsmát.

Tulajdonképpen csináljon amit akar, de ne tegye tönkre mások életét és egészségét, csak azért mert már nincs kedve és belefásult.

Fásultság egy középiskolai tanárnál nem bűn, de egy orvosnál, akinek emberek élete kerül a kezébe, ott már az.

Egy megnyugtató dolog van, azért műhiba pereket is meg szoktak nyerni, és a bűnözőkhöz hasonló szintű orvosok is kerülhetnek dutyiba. A börtönlakók meg nem éppen az értelmiségiek közül kerülnek ki, szóval biztos jó lehet egy-egy elítélt dokinak közöttük. Főleg, ha kiderül, hogy anyát vagy éppen gyereket tett el láb alól.
 
 


Sziasztok!

Új vagyok, de ismerem dr. Szőcs Gyulát, hozzá járok a magánrendelésére és nála fogok szülni a Róbert Károly Klinikán.

Pamukli nem tudom, olvasod-e még a topikot, de szerintem a doki nagyon rendes és lelkiismeretes. Persze pénzért dolgozik, de nekem sokat jelentett, mikor először mentem hozzá (az anyósom vitt el, ő már nagyon régóta hozzá jár), és mondtam, hogy nekem leiden mutációm van, nem jött zavarba, és azonnal tudta, hogy mit csináljon, hová, kihez küldjön.
Én a magánrendelőjébe járok, és ott mindig olyan nyugodt a légkör, és mikor felfekszem az ágyra, akkor sem azt érzem, mint máshol, hogy Úristen, most megint ez a megalázó helyzet, hanem szinte jól érzem magam, még beszélgetni is szoktunk közben. Maximálisan bízom benne.
És érdekes volt, hogy mikor először voltam és megvizsgált, szinte láttam a kezében a leendő gyermekemet, azonnal tudtam, hogy nála kell majd szülnöm.
Remélem tudtam segíteni. Ha kérdés lenne még, nyugodtan!
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: