Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

A tapasztalataitokat várom a Margit kórház Fejlődésneurologiai osztályáról. Iker fiaimat kell(ene) oda vinnem, de csak az egyiknek van egyenlőre időpontja...

- Bent kell maradni a gyerekeknek?
- Bent lehetek vele?
- Mi a napirend (pl. látogathat-e a apa?)?
- Mennyire megterhelők a vizsgálatok?
- stb...

Előre is köszi a válaszokat!

 
 


Szia!

Nekem is kell vinnem a kislányt fejlődés-neurológiára. Nekünk április 18-án kell menni. Az információim szerint nem kell bent maradni, mert ambuláns vizsgálat lesz. Nekem a barátnőm adta az info-t, Ő is volt a kisfiával. Nem kell tartani semmitől.


Alíz.
Vendég
 


ppetike írta: nem kell bent maradni


Sajnos nekem az imént azt mondták, hogy vigyek a gyerekeknek popsitörlőt, pelenkát, popsikrémet és LÉGZÉSFIGYELŐT!!!!!
Mindezek mellett kiváncsiak az összes orvosi papíromra a teherbeeséstől, a szülés körülményeire és az azóta eltelt idő lelki hatásaira...
Irigyellek, ha nektek csak egy egy napos vizsgálat és mehettek haza. Mi valószinűleg 14-től 18-ig ott leszünk, ha találnak valami gyanusat, akkor tovább is! :cry: :cry: :cry: :cry:

 
 

 
 

Sziasztok!

Mi feküdtünk bent az osztályon, pont miután novemberben odaköltöztek a Sváb-hegyről.
Kibírható az a 4és fél nap amit ott kell lenni. Bent ugyan nem alhatsz a gyerek mellett, de aki vidéki, az kaphat ágyat a belgyógyászaton erre a vélra kijelölt kórtelemben. Én speciel bejártam. Reggel be, aztán este későn haza. A köztes időt meg a többi anyukával beszélgetve, fejve, olvasva esetleg délelőtt ( amikor a korareggeli etetés és a déli közt a vizit miatt nem lehet bent lenni a gyerekeknél, kint vásárolva/nézelődve töltöttem a közeli shopstopban. Hamar elment az a pár nap.
Péntekenént van ambuláns vizságlat az újonan érkezőknek, és aki "gyanús" azt akkor beutalják és köv hétfőn v a megbeszélt hétfőn kell befeküdnie. A csecsemősök aranosak és segítőkészek. Csak mondani kell nekik és megértik, ha esetleg vmi extra késér lenne a gyerkőccel kapcsolatban. Apukák délután lehetnek bent, akár 2-3 órát is, hiszen kb 3-6ig van látogatás ( még ha nem is ez van kiírva).
Mi a végén megkaptuk a 6x fél órás tornát :evil: ami kivitelezhetetlen és felesleges gyerekkínzás. Így kb 2-3 hétig csináltuk, de senkinek nem kívánom ( éjjel f 11kor még tornát kezdeni, gyerek üvölt napjában többször, sehova nem lehet elmenni, mert annyira be van az ember táblázva). Így mi elvittük Dévényre ( ami mégis heti 1x 1 óra, és akinek sír is a csemetéje - jelzem a miénk egyenesen imádja a kezdetektől fogva :D - az sem örökké teszi, csak pár alkalmat kell kibírni és hozászokik valamennyire). Szóval mi Dévényre járunk a mai napig és nagyon nem bántuk meg. És senkinek nem lehet egy szava sem, mert elmondták szegényemet mindennek, h így agykárosodás meg úgy hipotónia meg feszes végtag meg miegymás, és 6hónaposan már 4kézláb mászott rendesen, 7hónaposan fölállt és most is 1kézzel kapaszkodva oldalazva megy már minden mellett pár hete.
Szóval anyukák, csak szelektíven az ott elhangzottakkal!!!!!!!!!!
Mi legközelebb júli 24-én megyünk majd oda. :)

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


AKIT ÉRINT:

www.anyatanya.hu koraszülött babák topic

gyertek, beszélgessünk! :D

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!

Hát meg késve, de rátok találtam és ahogy a dátumot elnézem igen rég nem járt erre senki!
Ahogy Enn írta semmi nem változott! Minden ugyan az csak most azzal a külömbséggel, hogy az anyákat fennt az 5.-en szzállásolják el a sebészeti ambulancián! Na gondolhatjátok, hogy a fürdő wc milyen! Alig vártam, hogy jöhessünk haza! Sajna a tornát nekünk is csinálni kell! Nekünk is elég fájdalmas, de mondván, ha az iker kerszt gyerekeim is kibirták akkor mi is átvészeljük! És hiába napi 6x kéne szerintem bőven elég napi 2x! Mert elég fárasztó mint lelkileg és mint fizikailag mind az anyának mind a babának!
A csecsemősők tényleg nagyon rendesek na azért kivételek itt is vannak mint mindenhol, de össze vetve meg vagyok elégedve mint az orvosokkal mint a nővérkékkel! És én egy percig nem bánom, hogy itt kellett töltenünk 1 hetet! Mindenkinek csak ajánlom!

Kép

Kép

Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron