Új privát üzeneted érkezett!

és Bailey's recept! gyerekeknek is

1228547152.5825.doc
Vendég
 


NARANCSOS SÜTEMÉNY

Hozzávalók:

250 gr puha vaj/margarin
200 gr cukor
1 cs. vaníliás cukor
csipetnyi só
4 tojás
300 gr liszt
1 cs. sütőpor
1 narnacs
1 citrom
250 gr porcukor

A vajat habosra keverem a cukorral, majd hozzáadom a tojásokat, vaníliás cukrot és a csipetnyi sót. Ezután hozzákeverem a sütőpor-liszt keveréket, majd a citrom lereszelt héját + levét.
200 fokon 20 percig sütjük (én sütőpapírt teszek alá)
A narancs héját lereszeljük, levét kicsavarjuk. A levet hozzáadjuk a porcukorhoz és a még meleg (nem forró!!!) sütemény tetejére kenjük, ez fehér mázt fog képezni, majd a végén a narancs héját rászórjuk.

nagyon finom és nagyon gyors sütemény, nekem az előkészületi idő már csak 15 perc.

Kép
 


Sziasztok

Megszeretném kérdezni, hogy nem tud valaki 1 jól bevált gépi krumpliskenyér receptet????????????????????

nagyon örülnék neki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
 
 

 
 

Sziasztok!
Megosztok veletek egy kis IR-es csemegét:

Kókuszgolyó
10dkg zabpehely
30dkg alma
10dkg kókuszreszelék
2 kk natúr kakaópor
6-8 csepp rumaroma
édesítőszer (ízlés szerint)
őrölt fahéj (ízlés szerint)

Meghámozott, reszelt almát összegyúrjuk a zabpehellyel (én megdaráltam), hozzáadjuk a kakaóport, fahéjt, az édesítőszert, a rumaromát és a kókusz kétharmadát. Hűtőbe 2 órán át pihentetjük. Majd vizes kézzel diónyi golyókat formálunk belőle és meghempergetjük a maradék kókuszreszelékben.
Összesen: 100gCH, kb. 20db golyó lesz belőle, így 1db 5gCH tartalmaz.

Próbáljátok ki, nagyon finom.

"BÍZOM TISZTA GONDOLATAIM TEREMTŐ EREJÉBEN ÉS BÍZOM A VÁLTOZÁSBAN! "
 
 


Shanna!
Nagyon jó ötlet volt ez a link (amit egy éve tettél fel - kicsit le vagyok maradva), finom kajcsikat találtam, el is mentettem magamnak. Egyet - kettőt tuti ki fogok próbálni! Vagy mindet?!! 8)

Boniko!
A legelső Bailey's recept nekem is megvan, és nagyon régen sokszor csináltam is. Nagyon finom volt! Most azzal együtt a többit is kipróbálom.

Én is megosztok veletek két receptet cserébe ezekért, amiket most gyorsan leírtam magamnak. :wink:

Tejszínes - sajtos pipihusi

A csirke- vagy pulykamell szeleteket besózom, borsozom, majorannával meghintem. Izlés szerint lehet más fűszerrel is ízesíteni.
Lisztben megforgatom, majd tojásban, és végül a reszelt sajtban.
Kivajazott tepsibe rakom őket, főzőtejszínnel jól nyakon öntöm, majd aki szereti a tetjére reszelhet még egy kis füstölt sajtot is. Be az előre melegített sütőbe (én az első 20 percre fólával letakarom).
Nagyon finom zöldséggel vagy savanyúsággal is, de akinek ez így kevés, az tálalhatja rizzsel vagy szalmakrumplival is. Szerintem nagyon finom!

5 perc bögrés csokis süti
(A legveszélyesebb sütirecept) :oops: :lol:

Hozzávalók:

4 ek. liszt
4 ek. cukor
2 ek. kakaó
1 tojás
3 ek. tej
3 ek. olaj vagy olvasztott vaj
3 ek. csokidarab (kihagyható - de minek!)
egy csepp vanília aroma
1 nagy bögre

Tegyük a száraz hozzávalókat a bögrébe, és keverjük jól össze. Adjuk hozzá a tojást, és jól keverjük el. Öntsük hozzá a tejet és az olajat (vajat), és ismét keverjük meg. Adjuk hozzá a csokidarabokat (ha használjuk) és a vaníliát, és ismét keverjük meg.
Tegyük a bögrét mikrohullámú sütőbe és kapcsoljuk be 3 percre 1000 watton (magas fokozaton). A sütemény felemelkedik a bögre széléig, de ne aggódjatok! Hagyjuk kissé kihűlni és kistányérra helyezzük.
És miért veszélyes? Mert így csak 5 percre leszünk attól, hogy éjjel - nappal csokis sütit együnk! :oops: :P :wink:
De tudjátok milyen jól esik, egy fárasztó nap után, vagy amikor a barátnőkkel otthoni dumapartyt rendeztek?
Mindenkinek ajánlom!
Vendég
 


DIÉTÁS PIZZA
Én a következőképpen szoktam elkészíteni (IR lévén):

Tészta:
20dkg graham liszt
1dl víz
1/2 csomag élesztő (szárított v. friss)
1 kk só

Langyos vízben elkeverek 1tk lisztet majd az élesztőt, felfuttatom és mehet a többi liszbe. Jól kidagasztom (kézzel kb. 5 percig) és megkelesztem (ebben a melegben gyorsan megkel).

Ez a tészta mennyiség 1db 32cm pizzához elég. Persze tespi alakúra is nyújthatod.

Tetejére most paradicsomos mártás kentem (szoktam tejfölöst is) pizza fűszerkeverékkel elkeverve.
Rászórtam: borsó, sárgarépa, paprika, paradicsom, retek, kukorica, (szalámi - párom miatt mert húsimádó), főtt tojás és rengeteg sajt.

200 fokon 20 perc alatt meg is sül.

Sok sikert mindenkinek!

"BÍZOM TISZTA GONDOLATAIM TEREMTŐ EREJÉBEN ÉS BÍZOM A VÁLTOZÁSBAN! "
 
 


Zöldséges-sajtos rizs (2 személyre)

1 tasak (125 gr) zacskós rizs
1 fej hagyma
2 gomba
kevés kelkáposzta (vagy bármilyen más zöldség)
oliva olaj
kurkuma
curry
csipet só
10 dkg feta sajt

A rizst sós vízben (én ebbe teszem a kurkumát +curryt is) kifőzöm.
Hagymát megpirítom, rajta a zöldségeket, majd óvatosan belekeverem a kocka feta sajtot. Rá a rizs. Önmagában is kiváló, de ha szükséges, párolt husi mehet hozzá.

CH: 1 adag (az elkészített étel fele): 55 gr

 


Nők, örülök ha tetszenek, nekem beváltak.

Till: jöhetne még pár ir-s recept. :lol:
Vendég
 


Kedvenc karácsonyi süteményem:

RAKOTT MÉZES (én csak úgy hívom folyós süti :wink: )
Tészta:
15dkg cukor ( IR 7dkg édesítő FRUKTÓZ)
3kdg ráma
1 tojás
3ek tej
1 kk szódabikarbóna
2 ek méz
45dkg liszt (én tk-ből készítettem)
1ek kakaópor (cukor nélküli)

Cukrot, rámát, tojást, tejet, szódabikarbónát és a mézet megfőzzük. MÉg melegen hozzáadjuk a lisztet és összegyúrjuk. 3 részre osztjuk. Egyikbe hozzágyúrjuk a kakaóport. (Mivel én tk liszből készítettem ez a kakaó hozzágyúrás elég nehézkesen ment, nagyon repedt a tészta, de sikerült).
A tespi kilisztezett alján megsütjük a három kinyújott lapot.

Krém:
1. 0.5L tej, 1 cs van. cukor, 2,5 ek. édesítő, 10 dkg vaj, 1 csomag vaníliáspuding

2. 0,5 L tej, 1 ek. kakaópor, 2,5 ek. édesítő, 10dkg vaj, 1 csomag csokipuding

A krém készítésekor a pudingot kevés tejjel elkeverjük, majd a többi tej hozzáadása után felforraljuk. Melegítés közben hozzáadjuk a többi anyagot. Felforraljuk és sűrűre főzzük (mindkét krémet hasonlóan készítjük el).

Rétegezés:
1. sárga lap
2. vaníliás krém
3. kakaós lap
4. csokis krém
5. vaníliás lap

Tetejére - vízgőz felett olvasztott - csokit teszünk (2 ek olaj a fényes máz eléréséhez kell bele).

Sok Sikert LÁnyok, macerás kicsit, de ISTENI FINOM!!!

"BÍZOM TISZTA GONDOLATAIM TEREMTŐ EREJÉBEN ÉS BÍZOM A VÁLTOZÁSBAN! "
 
 


Salátáim, melyek nagy sikert arattak:

Édeskömény saláta (1/2 adaggal kezdtem):

2db édeskömény, 2db lilahagyma, 2 ek 6%-os ecet (bármilyen izlés szerint), 1mk só, örölt bors, 6-7 ek olivaolaj
A gumókat megmossuk, külső leveleit leszedjük, levélnyeleket levágjuk. Majd hosszában 1-2mm vastag hasábokra vágjuk. Hagymát félbevágjuk és fölkarikázzuk. Ecetben feloldjuk a sót, borsot majd cseppenként hozzáadjuk az olajat. Végül összekeverjük a salátával.

Savanyú káposzta Saláta:
1/2 kg savanyú káposzta, 3db alma, 1 fej lilahagyma, 1/2 dl olaj, 1 citrom leve, köménymag.
Almát megpucoljuk, kimagozzuk és negyedekre vágjuk. Lilahagymát vékony szeletekre vágjuk. A káposztát tálba tesszük, rá az almát, hagymát. Köménymaggal megszórjuk, olajjal és citrom levével locsoljuk, lazán összekeverjük.

Tojásos sárgarépa saláta:
2db tojás, 2-3 közepes répa, 1 csokor petrezselyem, 1 hagyma, 1 tejföl, 2-3 ek majonéz, 1 ek mustár, só, szerecsendió.
Toját megfőzzük, vékony félkörökre szeleteljük. Sárgarépát megpucoljuk, nagy lyukú reszelőn lereszeljük. Hagymát és petrezselymet apróra vágjuk (én reszeltem). Egy tálba rétegezzük. A tejfölből, mustárból, majonézből sóval és szer.dióval ízetsített öntetet készítünk, majd lazán a salátához keverjük.

MINDHÁROM SALÁTA pár ÓRÁRA KERÜLJÖN A HŰTŐBE FOGYASZTÁS ELŐTT!!!!!

Jó étvágyat.

"BÍZOM TISZTA GONDOLATAIM TEREMTŐ EREJÉBEN ÉS BÍZOM A VÁLTOZÁSBAN! "
 
 


Tk Tönkölybúzás kenyér

Limara (http://limarapeksege.blogspot.com/) graham kenyere adta az alapot a tk tökölybúzás, öregtésztás kenyeremnek, amit most már heti rendszereséggel sütök.

Hozzávalók:

2-2,5 dl víz
1 dl tej
2 ek. olaj
2 tk. só
csipet aszkorbinsav
20 dkg öregtészta
50 dkg teljes kiőrlésű tönkölybúza liszt
1 dkg élesztő

Az élesztőt a langyos vízzel elkeverem, hagyon pár percig állni. Utána a hozzávalókat mind beleteszem a kenyérsütőgépbe és elindítom dagasztó funkciót /vagy 20 perc dagasztás, 30 perc pihenés, 10 perc dagasztás, 30 perc pihenés. (Ha szükséges hozzáadok még folyadékot). Szép összeállt tészta lesz a végeredmény, amit egy lisztezett felületre rakok, átgyúrom még párszor, majd formázom. Egy jénai tálba teszem a kenyeret, aminek az aljára előzőleg sütőpapírt raktam. Hagyom pihenni 20-30 percig, amíg kb. 1,5-szeresére kel a kenyér. Akkor csíkokat vágok egy éles kés segítségével, majd megint hagyom 20 percig állni. A jénai tál tetejét bespriccelem vízzel és 225 fokra előmelegített sütőbe teszem. Kb 40 perc múlva leveszem a tetőt, és hagyom, hogy a kenyér kicsit megpiruljon. 5-10 perc után kiveszem, a kenyér tetejét megspriccelem vízzel.
/Persze, a kenyérsütőgépben is kisüthető/

Pár szó az öregtésztáról:

Az öregtészta kihagyható, de nem érdemes, mert nagyon finom lesz tőle a kenyér. Én legtöbbször Limara hagyományos öregtésztáját készítem, tehát fehérlisztből-így ez a kenyér csak 70%-ban teljes kiőrlésű. Természetesen, lehet tk lisztből is, akkor a kenyér nem kell meg annyira és még töményebb lesz. Kép
/bocsi a képért, mobillal készült/

Ch adatok 100 g kenyér - 70 g szénhidrát

/Variációk sora végtelen, szoktan tenni a kenyérbe: magvakat, zabpelyhet, korpát, más liszteket, juhtúrót, saját készítésű májkrémet, fűszereket. Ilyenkor a tészta állagára kell figyelni, a lénye, hogy kicsit visszarúgjon ha benyomjuk, de ne ragadjon az ujjunkra!) Legtöbbször azt csinálom, hogy a kész kenyértésztából lecsippentek egy darabot, azt ízesítem, és megvan a vacsora :). Nagyon finom pizzatésztának is. )
A kész kenyér eláll akár 1 hétig is!

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Aminám, amit ígértem

Elefántkönny

Tészta:
6 tojás sárgáját + 6 ek cukrot (vagy 3 ek fruktózt) habosra keverünk, utána hozzákeverünk + 3 ek lisztet (graham) + 2 ek kakaót (természetesen cukormentes) + 1 sütőport + végül a 6 tojás habbá vert fehérjét. Gáztepsiben megsütjük, még melegen konyharuhába csavarjuk, amíg kihűl.
Krém:
4 dl tejben elkeverünk 1 vanília pudingot, megfőzzük.
15dkg rámát habosra keverünk 15 dkg p.cukorral (v. 7dkg fruktózzal). Ha kihűlt összekeverjük.
/Én nem így csinálom - van egy tuti jó receptem, így ízlik a legjobban -, hanem elkeverem a tejet a pudinggal, melegítem, eközben hozzáadom a rámát és a fruktózt és így együtt főzöm meg. Igaz kicsit folyósabb állagú lesz, de kárpótol a harmónikus íze./

Ha kihűl a tészta és a krém, tésztát kitekerjük rákenjük a krémet, rátesszük teljes hosszában kb. 1+1 1/2 banánt, feltekerjük.

Tetejére tetszés szerűen porcukor vagy csokimáz vagy olvasztott csoki (én diétás csokit olvasztottam fel gőz felett, kevés étolaj hozzáadásával, hogy fényes legyen).

Sok sikert és Jó étvágyat hozzá!!!

"BÍZOM TISZTA GONDOLATAIM TEREMTŐ EREJÉBEN ÉS BÍZOM A VÁLTOZÁSBAN! "
 
 


Köszönöm Kalkata! :)

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Dagasztás nélküli kenyér - No Knead Bread

Hozzávalók:

* 50 dkg liszt
* 1 púpos teáskanál só
* 1/2 teáskanál száraz élesztő (dr Oetker )
* 4 dl langyos víz

A hozzávalókat összekeverjük egy edényben és lefedjük. Hagyjuk állni 12 órát (reggel bekeverjük, este már ott a finom kenyér).
12 óra állás után kissé átkeverjük ezt a lágy tésztát (ekkor lehet beletenni egyéb hozzávalókat, dió, hagyma, olívabogyó). Forróra átmelegített sütőbe kb 35-40 percig sütjük.
Teljes kiőrlésű liszttel 50-50 %-ban is nagyon jól működik, ekkor növelni kell a víz mennyiségét.

Lilypie First Birthday tickers
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron