Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Kati nekem többször is csinált ultrahangot, amikor a doktor úr nem ért rá. Mindig kedves volt, megismert a rendelésről. Jobban örültem neki, mint egy "idegen" orvosnak. 50 g eltérés lett a születési súly és a mért súly között. Minden héten kellett mérni az utolsó hónapban, mert rossz volt a lepény állapota. Akkor elmondta, két különböző gépen akár fél kg eltérés is lehet. És hát a rendelőben ugye nem épp mai darab van... A Somogyi Judit szülésznőről én is csak jókat tudok mondani. Nem fogadott, hanem éppen műszakban lévő volt. Nagyon profi, talpraesett, de nem ajnároz feleslegesen.
Sirena könnyű, gyors szülést kívánok!
 
 


Szia cirmi :) Köszönöm szépen

Kép
 
 


Sziasztok,

Én is rég jártam erre, de eszembe jutott, hogy benézzek.
Sirena, hogy telik az idő... te is nemsokára anya leszel :-) !
Én imádom az anyaságot :-) ! Nóri már majdnem 6 hónapos, tegnap kibújtak nálunk is az első fogak is. ( na azt megszenvedtük...) Még szopizik ő is, de már eszi a barackot, almát.

Már visszaköltözött a klinika az Üllői útra? Vagy még a Tömőben szülsz? Popsikrémet ott is adnak majd, legalábbis nekünk volt a szobában mini Bepanthen.

Könnyű szülést kívánok Neked!

Kép
 

 
 

Lányok,

Ti vittétek esetleg a babát magatokkal magánrendelésre?

Kép
 


Minike, köszi :)
Már nagyon várom hogy megszülessen :)
Még nem költöztek vissza, idén szerintem nem is fognak

Kép
 
 


Sziasztok! Én egy hónapja voltam nála, és vittem a babát, már 8 hónapos volt akkor. Szerintem még örült is neki. Mondjuk jött a férjem is, így nem zavarta a vizsgálatot, de bent voltak. A nagyobbikról is mindig érdeklődik. Jól nézhetünk ki amúgy, anya családostól megy nőgyógyászhoz.... na mindegy, nem szólt, hogy máskor ne vigyem.
 
 


A rendelőbe úgy láttam, hogy sokan viszik a babákat be. Szerintem nyugodtan viheted

Kép
 
 


Sziasztok!
Gondoltam bejelentkezek  Még mindig egyben vagyunk. Holnap lesz megint ctg, hétvégén már 40. hét. Sose hittem volna hogy eljutunk ide. A kicsifiamnak esze ágába sincs kibújni Nagy az izgalom, ha valami van, írok

Kép
 
 


Még mindig egyben?!?! Azt hittem, már nagyban babázol.  Akkor drukkolok továbbra is!!! KITARTÁST!!! 
 
 


Szerintetek ha nem indul meg, meddig hagynak egybe?
A 40. héten befektetnek, vagy be lehet feküdni?

Kép
 
 


Sirena engem a doktor úr betöltött 40. héttel fektetett be. Hétfői ctg után beszéltünk, megnézte az eredményt, és akkor mondta, hogy másnap reggel feküdjek be, és akkor este majd zselével indítják be. Nekem hatott a zselé, szerda délelőtt született meg a kisfiam, és csütörtökön töltöttem volna a 41. hetet. Tehát mindenképp ő fogja megmondani mikor. Nem beszéltetek még erről? Titokban pedig reménykedtem, hogy már babázol! ☺



 


Nem beszéltünk még erről, kedden beszéltem vele utoljára, akkor mondta hogy mára legyen egy UH és CTG. Kérdezte mikorra vagyunk kiírva, mondtam 22-re. Azt mondta oké, akkor még időben vagyunk. Számítok én is a befekvésre, ha addig nem születik meg, egyrészt messze lakunk, másrészt biztonságosabb lenne odabent

Kép
 
 


Sirena mi újság?



 


Sziasztok :)))
Ma 1 hete pontosan 9 óra 43 perckor megszületett Csabika
Nem lehet betelni vele, olyan gyönyörű. Természetes úton született, 9 óra vajúdás után. Belekakilt a magzatvízbe, és többször ugrált a szívhangja is, de minden jól sikerült és semmi baja nem lett
A doktor úr végig bent volt, maximálisan meg vagyunk elégedve vele. A szülésznőnk is nagyon jó választás volt. A következőt is velük szeretném végig csinálni

Kép
 
 


Sirena szívből gratulálok! Örömet, boldogságot, jó egészséget és sok-sok tejcsit kívánok! És örülök, hogy a szülés is rendben lezajlott, hogy mindenkivel elégedett vagy!

Vigyázzatok magatokra! Csabika gyönyörű!



 


Csodaszep Csabika! :-) Sirena, GRATULALOK!!! Es jo babazast kivanok!
 
 


Sziasztok! 


Én is a doktor úrnál fogok szülni és azt szeretném kérdezni, hogy szülésznőt hányadik héten érdemes fogadni? 


Köszönöm a válaszokat előre is. 


 
 


En nem kapkodtam el, a 30. het korul kerestem fel, akit a doktor ur ajanlott. :)
 
 


Köszi! Ha megyek legközelebb, megkérdezem, kit ajánl. 

 
 


Szia!
Én a 34. héten fogadtam fel 

Kép
 
 


Szia sirena! Köszönöm! Gratulálok a kisbabádhoz. 

 
 


Gratulalok sirena :)

En 32. heten hivtam fel Somogyi Juditot, ha jol emlekszem :)

A 6 hetes kontrollra vittem Irinat, senkit nem zavart. A decemberi vizsgalatra akkor viszem csak, ha nem lesz epp itthon a parom :)
 
 


Abban tudnátok tanácsot adni, hogy a szülésre mennyi pénzt érdemes félretenni?  Szeretnék szülésznőt is fogadni.

 
 


De rég járta erre, sziasztok! :)


Sirena gratulálok a kisfiadhoz, gyönyörűséges!! :) Milyen volt a szülés? Hogy élted meg? És hogy vagytok most? Milyen a babázás?


 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Sziasztok, rég jártam itt. Október 30-án megszületett a kisfiúnk. Mindenkivel elégedettek voltunk, én is Juditot kértem fel.

Kép
 


Tiszta szívből gratulálok a kis katonalegényhez! :-) Nagyon szép baba! Jó egészséget és szép ünnepeket Nektek!
 
 


Sziasztok új vagyok itt, de a doktor úr rajongója
kistesó 5 éve nem jött el kezdtem hozzá járni ma 11hetesek és 3 naposak vagyunk
Inszemes baba és az első sikerült.
nagyon kedves maximálisan elégedett vagyok vele
imádom :D
szerintem a humorával sincsen gond.
Június 27 vagyunk ki írva.
milyen tapasztalatok vannak a tömő utca szülészeten?
választ Köszönöm üdv Viki
pocakviki
Budapest VII. kerület
 
 


@pocakviki:


Vannak hiányosságok, de mire te szülsz készen lehet az Úllői úti is.

Kép
 


Sziasztok

Teljesen új vagyok. Most költöztem fel a fővárosba,így szülés előtt. Egy orvost sem ismerek, de ahogy olvastam a fórumon szimpatikusnak tűnt a Doktor Úr. Bejelentkeztem Hozzá 15-re.
Tudtok véleményt írni milyen szakember? Eléggé problémás a terhességem.
Milyen a SOTE2-őn szülni? Valaki tudja hogy kb mikor költözik vissza az Üllői útra az osztály? Esetleg koraszülött osztály is van a 2esen?

előre is köszönöm a segítséget, és elnézést a sok kérdésért

Lilypie Premature Baby tickers
 
 


Sziasztok már 16 hetesek vagyunk
Liza813 én is 15én megyek
a régiektől kérdezem
mennyit kér a doktor úr a szüléskor.
és melyik szülésznőt ajánljátok!
választ Köszönöm előre is
pocakviki
Budapest VII. kerület
 
 


@liza813:
Keress meg Facebook
Györgyné Völgyi Viktória
pocakviki
Budapest VII. kerület
 
 


Csajok! 15-én ne menjetek, mert a Dr- Úr elutazik, és majd csak 29-én lesz ismét. 22-én nem is lesz rendelése, 15-én pedig egy kolléganője helyettesíti. Engem hívott a Kata (asszisztense) és ő mondta, hogy ez a helyzet. Én 22-re jelentkeztem be, de így majd csak 29-én megyek. Ja én újra babát várok :)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Koszi az infot :)

Lilypie Premature Baby tickers
 
 


Ez grat.a babahoz :)

Lilypie Premature Baby tickers
 
 


Én ma jelentkeztem be
és azt mondták lesz.
akkor most nem értem
pocakviki
Budapest VII. kerület
 
 


pocakviki mikorra mondták hogy lesz? 15? Tényleg érdekes, mert én is megkérdeztem, hogy akkor 22 helyett mennék 15-én, de arra azt mondta ugye, h helyettese lesz a dokinak. Hát ezt én nem értem :(

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Igen most csütörtökön
15én 17óra 50 kértem hamarabb is lett volna de a fiamnak foci edzése van.
Ezért kértem akkorra
pocakviki
Budapest VII. kerület
 
 


De holnap meg próbálom el érni a doktor urat.
pocakviki
Budapest VII. kerület
 
 


Zsuzska88 te szültel már a doktor úrnál?
pocakviki
Budapest VII. kerület
 
 


En is felhivtam ma oket h akkor lesznek e v nem mert nem hivtak es azt mondtak h 29en lesz dr ur legkozelebb

Lilypie Premature Baby tickers
 
 


Hát ez jó
mind egy reggel minden képen hívom
Lányok
16 héten normális hogy ma többszörösére emelkedett a méhösszehúzódások száma?
pocakviki
Budapest VII. kerület
 
 


Pocakviki igen én az első babàmtòl kezdve hozzá járok,nála is szültem
Magnéziumot szedsz? Többet kellene pihenned,nem jò ha sokat kemènyedik

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Voltam ma az ambulancian minden ok
doki bácsink Svájcba van reggel beszéltem vele.
Zsuzska88 bbeszélhetünk pár szót privátba?
pocakviki
Budapest VII. kerület
 
 


pocak persze írj nyugodtan privit :)

Na mondtam én , h nem fog rendelni :) Én is átjelentkeztem 29-re, 16:20ra kaptam időpontot

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


Zsuzska88 írtam.
én nem tudok menni 29 mert akkor lesz a 18 hetes genetikai majd után való héten megyek csak.hány hetes vagy ?
pocakviki
Budapest VII. kerület
 
 


Ma voltam legeloszor Gidai dr Urnal.
Nagyon korrekt,fiatal,szimpatikus.
Vegre megtalaltam kinel fogok szulni

Lilypie Premature Baby tickers
 
 


Te jó ég Zsuzska, gratulálok az újabb babához :)))) Mi volt az UH-on?
Mi jól vagyunk, Csabika tünemény. Mi jövőre szereténk hozzálátni a kistesóhoz
Mindenkinek boldog babavárást!


Kép
 
 


Sirena de örülök, hogy itt vagy, rég írtál!
  Köszi szépen :) Olvasd a terhesnaplót, azt most én írom, onnan általában kiderül mi a helyzet velünk.

Kérünk képet Csabikáról!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
zsuzska88
Üllő
 
 


@zsuzska88:
Megkerdezhetem hogy hol van a terhesnaplo?ha nem gond en is szivesen olvasnam

Lilypie Premature Baby tickers
 
 


Hany hetes vagy Zsuzska?kisfiu v kislany lesz az ujabb baba? :)

Lilypie Premature Baby tickers
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron