Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! milyen tarifával dolgoznak a szülésért? pl. SOTE II. sz. női, MÁV, Nyírő Gyula.


Kép


Szia!

Én a SOTE I.-en szültem, a szülés után 30000Ft-ot adtam az dokimnak, alkalmanként pedig 5000Ft-ot.
 


Sziasztok!Általában a vizsgálati dij 10szerese. :(
 

 
 

Most olvastam egy másik topicban, hogy valaki 30 ezret adott, és megkérdezte az orvos, hogy mivel bántotta meg... én is a magánrendelési díj 10-szeresét hallottam másoktól.

Nyilván, nem kell erőn felül "adakozni". Ronda, kényes dolog ez, és szerintem a dokiknak is kellemetlen... De sajnos, pénz beszél...

Kép
 


Én 50 ezret adtam a szüléskor,terhesgondozás 5000ft/alkalom volt.
A szülésznőnek 30 ezret akartam adni de nem jött el(szabin volt)így megmaradt a pénzem.

KépKép
Kép
 
 


Sziasztok!

Az én dokimnak nincsen magánrendelője, ezért nincsen fix tarifája! És egy szuper doki, mindenki csak áradozik róla! A kórterembe az összes kismama csak csodálkozik, hogy mennyire odaadó! Szóval vannak még rendes nőgyógyászok, akik a hivatásukért élnek és nem a pénzért!

Kép
larisa
Budapest III. kerület
 
 


Larisa

Nekem dokira lenne szükségem. Ki az orvosod, és melyik kórházban rendel?
 
 


Pedagógusként tuti, hogy nem fogok tudni miből több tízezer forintot adni a dokinak.
Amúgy ilyen téren szerencsére csak jókat hallottunk a dokimról.
Egy magán orvosi centrumba járok, ahol többek között ő is rendel. Ott fix ár van, de volt már, hogy a kórházba hívott be és ott egy fillért nem fogadott el. A magán rendelőben 7000 egy alkalom, de még a vért is ő veszi le, sehova nem kell semmiért rohangálni. Az ismerős kismamák már pár éve is így mesélték, hogy innen indulnak az árak. Nem könnyű kifizetni, de ha egy jó, megbízható orvosa van az embernek az mindennél többet ér.
gitaroslany
Budapest
 
 


no igen , én is ezen agyalok! :)
solyka
Dabas
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: