Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Symont! Jol tetted, hogy elfogadtad az ajanlatot! Beszoktatas biztos nagyon nehez. Mi oktober 10-tol kezdjuk el, kedden ertesitettek, hogy megiscsak lett egy hely lanykam szamara is! :D Majd megirom, hogy ment!
Puszi Nektek!

 
 


Suti!!! Kuldunk millio puszit Berninek es kivanunk neki nagyon-nagyon boldog ket eves szulinapot!!!! :D

 
 


köszi csajok!bocs hogy eltűntem,de tortázok ezerrel,plusz bölcsi beszoktatás,plusz meló kezdés...ááááááááááááááááááá,és úgy néz ki jön kistesó:)))))

 

 
 

Sutimano! Nagy-nagy gratula!!!!!!!!!! :D Nagyon orulok nektek!!!!!!!

 
 


Köszi Ole:)))))))

 


Suti! Gratulálok Nektek!

Kép
 
 


köszi Symont:))))

 


Szia Süti!

Párom édesanyjának most volt szülinapja, hétvégén jön hozzánk.Egy örökmozgó, gondoltam ezzel kapcsolatos tortával ajándékoznánk meg. Van esetleg perpeetum mobile-s torta javaslatod?

Kép
 
 


ööööö,hát ez elég tág fogalom.....de egy kirándulós hátizsákos néni???erdő?virágok ,fák???vagy ez túl sok lenne????Te csinálnád????

 


vagy esetleg ilyen szerkezet a tortára : Kép

 


Sziasztok Lányok!

Jövő héten Mikulás buli lesz nálunk. Ha vannak ötletek ezzel kapcsolatban, szívesen fogadom őket!
Puszi mindenkinek

 
 


Sziasztok !

Hát látom sajna ez a topik is halódik:((((

bár már késő,de én ilyen muffinokat vittem a bölcsibe:) Kép

 


sziasztok csajszik.eltuntunk,de meg meg vagyunk.sajna internet nelkul maradtam eleg sok ideig..es a munka is lekotott.es sajnos ne is olyan reg elveszitettunk egy terhesseget 10 hetesen,es meg mindig nem vagyok a legjobb kedvben.de :cry: meseljetek mirol maradtam le.pusz mindenkinek.

[url=http://www.csaladinet.hu/vonalzo]Kép
 
 


Katyca,elvesztett terhesség:((((
azért pihizz is,ne csak a z a munka.....

Nálunk pár hét és jön a trónörökös:)))

Daniról mesélj!!!!

Itthon vagy????

 


Sziasztok Csajszik!!!!latom az oldal teljesen kihalt....hat persze itt a nyar,nyaralas szabadsag na es a gyerkocok akik nem hagynak minket levegohoz sem jutni.....jelenleg en is szabin vagyok..es Danival nem birok...egy csoppet sem hallgat ram.sajna 4 honapig dolgoztam napi 13 orat es sajna elveszitettem minden kontrolt dani felett.es sajna a parkapcsolatom megromlott... :( meseljetek legalabb ti is aki meg ide latogat!!!!!!!!!!!!!!

[url=http://www.csaladinet.hu/vonalzo]Kép
 
 


Sziasztok!

Én sem írtam jó rég:((( Mi jól vagyunk, Csenge októberben óvodába megy! Úristen, nem rég még pocakban, most meg lehet vele rendesen veszekedni. Mert hát makacs és akaratos, mint az anyja és apja. Tudjátok, a gyerek a legjobb tükör! Hála Istennek egészségben, boldogságban. A régi munkahelyemet otthagytam, most más és jobb!!!

Veletek mi újság? Látom, egyre ritkábban írunk ide, de talán feléled az oldal.

Katyca, sajnálom, hogy így alakult, de talán valaki vagy valami így tartotta jónak. Remélem kialakulnak a dolgok körülötted. Sok sikert az élethez.

Pusszantás mindenkinek! és kitartást az öntudatukra ébredt gyerekekhez!

Kép
 
 


Sziasztok 10 hetes kismama vagyok!És szeretnék érdeklődni ki milyen praktikákat tud hányingerre?Étvágyam nem igazán van ahogy megeszek valamit órákig azt érzem,hogy a torkomon van az egész :(?!Előre is köszönöm! Szép estét nektek!
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron