Új privát üzeneted érkezett!

ÁÉK.korházba szűlűnk,Dr.Barabás Gábornál
 
 


Sziasztok Kismamik,29 éves vagyok,első babánkat várjuk,19 hetesvagyok,kislányunk lesz,és szeretnék több kismamival beszélgetni,aki ismeri,vagy épp most Ő is Dr.Barabás Gábor szülészhez jár.
 
 


Szia mimorex én is az ÁEK-ban fogok szülni mondjuk nem Barabás Gábornál hanem Skriba Eszter doktornőnél azért remélem nem bánod ha néha becsatlakozok ide :D mikorra vagy kiírva? lehet még össze is futhatunk

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép

 
 

Szia Erzsébet,nagyon örülök neked,ne hari,hogy csak most irok,azt hittem,hogy nem nagyon fog jelentkezni senki.Febr.26-ra vagyok kiirva,Szigetszentmiklósón lakunk,összefuthatnánk,sokat vagyok Pesten,hol laksz?hogy vagy?első Baba?irjál magadról,Babavárásról,egy kis idő van köztünk,meg vagy elégedve a Doktornővel?stb?várom válaszod.Üdv
 
 


Szia Mimorex. ÉN január 21-re vagyok kiírva. Már voltunk a szülőszobán amikor még az elején voltunk a terhességnek és szerintem nagyon modern és nagyon barátságos. Nekem a dr. nő nagyon szimpatikus és alapos azt mondta ha egy mód lesz rá akkor ő kitart a természetes úton való szülésnél, de ha bármi gond lenne olyan modernek a szülőszobák hogy ott azonnal megtudnak császározni is :wink: bár remélem erre nem kerül sor. és ti apás szülést terveztek? mi igen. Igen első babóca lesz kislány :D Mi vidéken lakunk Vácszentlászlón. Gödöllő mellett. Épp ma is megyek a dr. nőhöz magánrendelésre. és hogy állsz babakelengye vásárlásban? gyerkőc szobája készül már? tényleg jó lenne valamikor összefutni, Minden szerdán van az a szülők iskolája szülőszoba körbevezetéssel oda szivesen elmennék te voltál már? puszika

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Szia Erzsébet,nagyon örülök a biztató szavaknak a korházzal kapcsolatban,még nem láttam szinte semmit belőlle,csak kétszer voltam ott,egyszer 12 hetesen és most nemrég 19 hetesen,a genetikai UH-n,amugy engem is mindig a magán rendelőbe hiv a doki,ma is mennem kellett volna hozzá,de egy kismami szülni fog igy elmarad,pedig ugy vártuk már,Apa is ugy megnézte volna a kislányt,olyan régen látta Ő.És csak egy héten egyszer rendel a magánba,igy
hát gyorsan körbetelefonáltam egy 4D-re és kaptam is idöpontot este 20,30orára,már nagyon várjuk a mai napót,nem birunk várni még egy hetet,CD-is kapunk meg szines fotot rolla,meg egy vizsgálat is lesz egyuttal.Ma azért fel hivom a dokit,szolok neki,hogy megyünk ide és akkor hogy mikor kell legközelebb menni hozzá,mi lesz a köv.teendő?Még nem vásároltunk semmit a babának dec,januára tervezzük hogy meg veszünk mindent ami szükséges és három négy hónapós koráig ugy tervezzük,hogy nállunk legyen a háló szobába,majd utánna megcsináljuk neki a szobát.Minden szerdán van az a szülők iskolája szülőszoba körbevezetéssel?a korházban?erről sem tudtam, ez minket is érdekel,ha megtudsz valamit akkor értesitesz engem is?el mennék szivesen.iwiw-en tudnánk többet beszélgetni,Dudás Imola vagyok,fent vagy?Nagyon örültem neked.Minden jót,várom,hogy irjál.Puszika.Imola és pici baba
 
 


Lányok!

Várunk szeretettel benneteket az Állami Egészségügyi Központ topicba! Sok a nemrég szült kismama,vannak élmények,tapasztalatok a kórházzal kapcsolatban!

Márti


Márta köszike :lol: Mimorex: igen van minden szerdán azthiszem 2-től de majd megkérdezem pontosan. Fennt vagyok Iwiwen csak még nem tettem fel képet de majd fogok. Megkereslek :D Majd mesélj milyen volt a 4d-en :D

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


:twisted: :evil: :twisted:
szasztok. hát ne haragudj de ki kell ábránditsalak dr barabás doktorból. szeintem egyáltalán nem egy lelkiismeretes orvos csak a pénzt kergeti
 


és most folytatnám a gondolataimat. tényleg nagyon ciki hogy ezt írom róla és hidd el nekem nem szívesen teszem, de én még a rókus kórházban szültem nála. vagyis operát császármetszéssel. a harmadik babámat vártam. minden rendben volt ő többször uh.gozott. mig 4dik nap kiderült az hogy a kisfiam megfog hallni. egy balszívfél elégtelenséget nézett el azon a bizonyos uh.gon.
és azt mondta a hátam mögött ez van. csak ciki mert én meg ezt hallottam. hát röviden ennyi.
 


Sziasztok!

Én épp most készülök orvost váltani. Eddig Barabáshoz jártam.
Sajnálom, hogy nekem is negatív tapasztalatokról kell beszámolnom. 4 éve kezdtem el hozzá járni szűrésekre. Március elejére várom a babámat és hozzá kezdtem el járni, terhesgondozásra. Az még hagyján, hogy mikor harmadjára mentem már hozzá a férjemmel, ő még akkor is úgy mutatkozott be, mintha először látná. Ezt egyáltalán nem vettem zokon, de amikor berendelt a mávba genetikai Uh-ra 10-re és fél egyig nem tudtam elérni telefonon (műtött, még ezt is megértem), aztán az osztályon a folyosón megláttam és odamentem hozzá, láthatóan azt se tudta, hogy ki vagyok, ekkor már 4 hónapja jártam hozzá.
Hétfői napon tudtam bemenni, ezért nagy nehezen kerített vkit, aki megcsinálta a gen. Uh-t (Tidrenczel Zs.-na, róla is tudnék mesélni).
Tidrenczel jól leszidott, hogy miért nem jelentkeztem be az ambulancián, hiába mondtam neki, hogy magamtól sajnos ezt nem tudom kitalálni, és senki nem mondta. De csak fújta a magáét és kemény 2 perc! alatt elintézte az UH-t. Semmit nem mondott, csak a kezembe nyomott egy sablonos 3 soros véleményt. Na, Barabás azt mondta, hívjam, ha végeztem....hát én hívogattam megint vagy fél órán át, aztán fél kettő után sírva mentem el a kórházból....azóta vissza se hívott. Hát én ezért keresek másik dokit...sürgősen, mert már 21 hetes vagyok. Úgy gondolom havi 10 ezerért legalább arcról felismerhetne, ha a nevemre nem is emlékszik.....
 
 


Ja, és esetleg vissza is hívhatott volna....de szóljatok, ha szerintetek ez már túl nagy elvárás lett volna.....
 
 


:(
sziasztok! hát megrökönyödve látom hogy ki mit ír BArabás Doktorról. Sajnos én is el kell, hogy szomorítsalak titeket nekem is abszolút negatívak a tapasztalataim vele kapcsolatban.
Rengeteget jártam hozzá rengeteg pénzembe is került az hogy magán orvost fogad az emberamit persze én válalok, de hihetetlen rerázósan viselkedett velem egyszer még a Rókus kórházban, mert mondtam neki hogy nem tudok délután a magán rendelőjébe menni.
de ugy voltam vele lehet rossz napja volt.
majd mikor megjöttek az ededményeim sírva hívtam, hogy valami baj van mire ő közölte menjek be a Szent Imrébe ő most nem tud velem foglakozni.
sajnos elvesztettem a babámat.
de szerencsére most talátam egy lelkiismerets orvost. Barna doktort!!!
 
 


persze nekem sem azt volt a bajom rohanjon be mert tuddom mi a menet,de a sttalus ahogyan ezt az egészet kezelte az nagyon nem tetszett, és tényleg azt se tudta rólam se ki vagyok.
és én se 1 éve járok hozzá hanem idén lett volna 3 éve.
 
 


:shock:
szasztok. én véletlenül tévedtem ide erre az oldalra. nem is tudtam hogy barabás doki már az ÁEK-ben van.
Szerintem nem jó orvos de SKriba Eszterről is tudnék mesélni elég sokat. Sőt..... Nekem mind a két orvossal kapcsolatban negatív élményeim vannak. De nem gondoltam, hogy ilyen sok ember látja így. Én is azt hittem eltúlzom. EZek után nem tudom, hogy van még mindig ennyi betege.
ÉN nem írok itt rola rosszat de tudnék mesélni, HIddjétek el előbb utóbb mindeni rájön milyen orvos. Én most szültem 1 hete a Sote I. klinikán SZabó doktornál. Ő számomra a tökéletes orvos.
 


Csatlakoznék az előttem szólókhoz Dr. Barabás Gáborral kapcsolatban...
Velem nagyon felelőtlenül bánt el, -persze azt sem mondta utána, hogy mikkmakk, nemhogy azt, hogy "bocs".
Aztán utána is kérdeztem egy "ismerősénél" (szóval elég megbízható forrás) és ő is mesélt pár dolgot.
Nincs az a pénz, amiért megengedném, hogy hozzámérjen, nemhogy még én fizessek érte..
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: