Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ha tudtok valamit Szarka dokiról a SOTE I-en, írjátok meg a tapasztalataitokat, léci! Egy rövid műtéten hozott minket össze a sors tegnap, de azon túl, hogy megnyugtató hangja van, semmit nem tudok róla. Még csak meg sem ismerném, mert maszkban volt. Brrr...

Köszönöm!

krikotot
 


Én nála szültem tavaly nyáron, s nagyon meg voltam vele elégedve.

Rögtön jött mikor megindult a szülés. A szülés alatt végig mondta, hogy mit csináljak; türelmes és higgadt volt, így az együttmüködés
is jó volt. Az összevarrásnál pedig még jutott idő humorizálásra is,
ami nekem nagyon jól esett, mert így elterelődött a figyelmem a
kis tű szurkálásokról, ami nem fájt, inkább csak kellemetlen volt.

4 napot töltöttem bent a kórházban, de mindennap meglátogatót, ha pedig nem voltam bent a szobában, megkérdezte a szobatársaimat, hogy minden OK-e velem.

Én majd a második babámat is nála szeretném megszülni.


Bébibogyó, azt megkérdezhetem, hogy mennyit fizettél neki? Ő volt a nőgyógyászod is? Köszönöm.

Linda
 
 

 
 

Szia Linda!

Válaszoltam privibe.

Üdv.
Bébibogyó


Bébibogyó, sajnos nem kaptam meg. Újraküldöd?

Linda
 
 


Szia!

Újra átküldtem, remélem átment. :)


Sziasztok!

Tudom, hogy már nem aktuális a kérdés, de hátha a jövőben valakit érdekel még Szarka doktor. A világ legjobb, legempatikusabb, legszuperebb nőgyógyásza. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Nála szültem és ha még fogok, nem kérdés, hogy nála szeretnék!!

Betti


Sziasztok!

Nem tudom, ezt olvassa-e még valaki, de engem is érdekelne, mennyi Szarkánál a szülés.

Bébibogyó, ha esetleg itt vagy és olvasod, légyszi írd meg nekem is priviben, nagyon megköszönném!

Kép
Kép
dalmicsek
Gyömrő
 
 
 
 


Sziasztok!

Engem is érdekelne, hogy mennyibe kerül egy szülés a Szarka dokinál.

Dalmicsek, Bébibogyó! Légyszi írjátok meg nekem privibe.

Nagyon köszönöm.
 


Kedves Topiklakók!

Csak azért írok ide (is), hogy szóljak: a Babaneten múlt hét óta kommentelős játék van! Írjatok kommentet cikkeinkhez, és ezt nyerhettek a héten.

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, mert ott is leesik ez meg az hébehóba!

További szép napot kívánok a Babanet csapata nevében:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Hátha még érdekel valakit a topik.
Januárban szültem nála, a legeslegjobb döntésem az volt, hogy őt és az édesapját választottam orvosaimnak.
Adódtak komplikációk, végül császár lett, de nagyszerű kezekben voltam és jó élményként éltem meg mindezek ellenére.
Csak ajánlani tudom, mert nagyon lelkiismeretes és jó szakember.
dalmicsek
Gyömrő
 
 
 
 


Sziasztok!

37 hetes kismama vagyok, és engem is érdekelne, hogy mennyibe kerül a szülés Dr. Szarka Andrásnál. Nemsokára szülünk és eddig semmit sem tudok a dolog eme, anyagi vonzatáról...

Egyébként eddig én is CSAK pozitívat tudok róla mondani! Az édesapjáról (Dr. Szarka Gábor) dettó! Mindkettőjükkel mind emberileg, mind szakmailag nagyon meg vagyok elégedve!

Kérlek, ha valaki tud infót arról, hogy mennyibe kerül a szülés Andrásnál, kérlek írjátok meg!

Előre is köszönöm!!


Sziasztok!

Tudnátok abban segíteni hogy dr. Szarka Andrásnál mennyibe kerül most a szülés?Sok jót hallottam róla, viszont semmi infóm nincs arról, hogy mennyi a tarifája.

Ha valaki tud nekem ebben segíteni azt megköszönöm!
dobian
Budapest
 
 


Tudnátok abban segíteni hogy dr. Szarka Andrásnál mennyibe kerül most a szülés?Mert semmi infóm nincs arról, hogy mennyi a tarifája.Koszonom a segitseget.
 
 


Kedves Lányok!

Erre az infóra nekem is nagy szükségem lenne, 33 hetes terhes vagyok, és Dr. Szarka Andrásnál fogok szülni. Megirnátok mennyibe kerül a szülés? Köszönöm előre is!
granie
Budapest XVIII. kerület
 
 


Szerintem a legjobb doktor,én nála szültem meg a kislányom,és 8 hónap múlva nála fogok szülni újból!csak ajánlani tudom!!


Sziasztok!

Osztom Kujbus Alexandra véleményét, András tényleg nagyon-nagyon jó orvos! Én is csak ajánlani tudom mindenkinek! Illetve az apját szintén! :-) Mindketten nagyon lelkiismeretesek!


Mi egy véletlen folytán kerültünk hozzá a lányommal, aki 17 volt és nagyon komoly petefészek rendellenességet találtak nála. Ilyen empatikus, odafigyelő orvossal eddig még nem találkoztam, pedig számos estben volt nekem is nőgyógyászati műtétem. Még a műtét előtt is kijött hozzám a folyosóra, engem nyugtatott. Komplikált volt a műtét, de leült velem rögtön a műtét után és részletesen elmondta mi és miért történt. Minden nap többször meglátogatta a lányomat. Alapos és nagyon türelmes orvos. Áldom a jósorsot, hogy megismerhettük.
Azóta nála szült a barátnőm is, tőle tudom, hogy végig mellette volt és végtelen türelemmel, kedvességgel és humorral oldotta a nehéz pillanatokat.

Én még sosem ajánlottam orvost neten , de dr. Szarka Andrást bátran bárkinek. Kívánom ennek az országnak, hogy sok ilyen fiatal, lelkes és tehetséges orvosa legyen még!
ishrana40
Budapest V. kerület
 
 


Sziasztok!
Én egy 9 hetes kismama vagyok, és én is Dr. Szarka Andráshoz járok. Nagyon megvagyok vele elégedve, de úgy mint sokan közületek, engem is érdekelne, hogy mennyibe kerül egy szülés nála. Tudom, hogy még korai, de szeretnék tájékozódni egy kicsit.
Köszönöm előre is :)
kbabo
Budapest XIX. kerület
 
 


Szia,

megírtam neked priviben... :)

Üdv: Tigrincs





Sziasztok!
Én egy 9 hetes kismama vagyok, és én is Dr. Szarka Andráshoz járok. Nagyon megvagyok vele elégedve, de úgy mint sokan közületek, engem is érdekelne, hogy mennyibe kerül egy szülés nála. Tudom, hogy még korai, de szeretnék tájékozódni egy kicsit.
Köszönöm előre is :)


Szia Tigrincs!

Nagyon szépen köszönöm a válaszod :D Sokat segítettél.
27 éves vagyok, és Pesten lakunk. Nekünk is első baba lesz, reméljük minden rendbe lesz továbbra is, és megmarad.
Jó babázást kívánok neked :)
Üdv
kbabo
Budapest XIX. kerület
 
 


Szia Kbabó,

nagyon szívesen! :)
Drukkolok nektek, hogy minden rendben legyen!! Andráshoz a magánrendelőbe jársz, vagy a sotéra?


Sziasztok!

37 hetes kismama vagyok, Dr.Szarka Andráshoz járok magánrendelésre, meg vagyok vele elégedve, az édesapjával is, érdeklődni szeretnék, hogy mennyibe kerül nála egy szülés.
Előre is köszi mindenkinek :)
babuci1981
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Bár már elcsépelt lehet, de engem is a tarifa érdekelne. Kérlek írjátok meg mennyibe kerül a szülés? Ez lesz az első babám és nem igazán tudom, hogy működik ez az egész.

Köszönöm szépen
Sziasztok
1tundus
Budapest
 
 


Szia, az apjától kell megkérdezni, ha hozzá jársz rendelésre.


Sziasztok!

Engem is érdekelne, mennyibe kerül egy szülés Szarka doktornál. Megadott egy tól-ig határt, vagy volt egy konkrét összeg? stb.
Az általában hangoztatott vizsgálatok 10-szerese, több mint húzós... :?

Illetve arra is kíváncsi lennék a magánrendelésen a tarkóredő vizsgálatot, afp-t, integrált tesztet, ott végzik el helyben, vagy elküld valahová? Integrált teszt esetén egyszer ki kell fizetni annak a költségét, + az aznapi konzultációt? Kicsit zavaros még, hogy vannak ezek a dolgok. :)

Nagyon köszönöm.
 
 


Zora kérdezd meg tőle nyugodtan. Én nem adtam a 10szeresét. Mindkettő nála született császárral, mindkétszer ugyanannyit adtam.
Az integrált tesztre helyben veszik le a vért. Első vérvétel után fizetsz. A 12 hetes vizsgálatnál méri a tarkóredőt, ekkor a szokásos vizitdíjat fizeted.
dalmicsek
Gyömrő
 
 
 
 


Dalmicsek, köszi az infót. Boldog új évet nektek!
 
 


Sziasztok!

Nekem is elküldené valaki, hogy mennyibe kerül a szülés Szarka Andrásnál?
Köszönöm
 


Sziasztok!

Valaki elküdené, hogy mennyi a szülés Szarka Andrásnál mostanság?

Köszönöm!
 
 


Sziasztok!

Legyen kedves valaki írja meg nekem, hogy dr Szarka András mennyit kér alkalmanként terhesgondozáson, végig csak magánba hív vagy lehet menni néha a kórházba is vizsgálatra.
Valamint, hogy mennyit kér a szülésért.

Nagyon köszönöm előre is a választ!
agunesu
Budapest XVIII. kerület
 
 


Kedves Agunesu!
A magánrendelésen egy alkalom 14.000.-.
A vérvételeket illetve a 18. heti genetikai ultrahangot a kórházban csinálják, de a többit a saját rendelőjében.
A szülésről írok privát üzit, ha gondolod.
 
 


Sziasztok!
Én is csak ajánlani tudom! A SOTE-n amúgy a szülésznők is mind nagyon jók! Szarka doktor rendkívül jó szakember, aki emellett a páciens lelki világára is tekintettel van. Mindig nyitott a kérdésekre, mindent elmond, amire csak kíváncsi vagy. Nem csak túl akar lenni a vizsgálaton, mint sok orvos, hanem valóban biztos akar lenni benne, hogy jól vagy te és a baba is. A vérvételben, ha volt eltérés a normáltól, új vizsgálatot kért, mident nagyon precízen csinált. Az enyém komplikált szülés volt, de ő megoldotta. A szülés ára kb. annyi, mint bárki másnál, egy kerek összeg, ami bőven megéri a sok odafigyelésért és hogy végig jó kezekben vagy!
 
 


@ruzsoma:


Szia! Bocsi, h becsatlakozok a beszélgetésbe, de engem is érdekelne ,h mit kér majd a szüléskor??? Én jelenleg az apukájához dr Szarka Gáborhoz járok magánrendelésre, de az Andrásnál fogok szülni   ( jókat olvastam róla). Válaszodat előre is köszi.
 
 


Sziasztok!

Én is nagyon kíváncsi vagyok, hogy kb. mennyibe kerül nála a szülés. Valaki megírná nekem? 


Előre is köszönöm!
 
 


Sziasztok!

Engem is érdekelne a tarifa, lenne kedves megírni valaki priviben? Én is Nála fogok szülni, eddig nagyon kedves, figyelmes volt.

Előre is köszi.
 


Sziasztok!

Meg tudnátok mondani, hogy nőgyógyászati kisműtétnek mennyi a tarifája a Dokinál?

Véleményeket is várom, akinek már volt hasonló, NEM tehességgel kapcsolatos problémája, és Hozzá járt kezelésre!

Köszi előre is!
 
 


Kaptam értesítést, hogy jött privát üzenetem, de itt nem jelenik meg semmi. Ha valaki közben válaszolt volna a kérdésemre, léci küldje el újra! Köszi:)
 
 


Köszi, hogy végül SENKI se válaszol...
 
 


Sziasztok!
Én is Szarka Andráshoz járok magánrendelésre és nála fogok szülni, nagyon rendes, minden alkalommal (többször is) megkérdezi, hogy van-e valami kérdés és készséggel válaszol, elmagyarázza a dolgokat. Azt még nem tudom, mennyibe kerül nála a szülés, privátban elküldené nekem valaki?
Köszönöm!
 
 


Sziasztok!

Mindenkitől csak jót hallok, de ezek szerint alaposan megváltozott az évek alatt, pénzéhessé vált. Amíg azt gondolta fog pénzt kapni, (és persze kapott is), addig készséges volt, de amíg azt hitte nem fog kapni semmit szóba sem akart állni velem. Többször elmondta, hogy Magyarországon élünk, ne puszit kínáljunk ha valamit el akarunk érni valakinél. Hihetetlenül jó szakember, megérdemel minden pénzt, hisz sokszor emberéletek vannak a kezében, de nagyot csalódtam benne emberileg.
 


Teljes szivemböl osztom Lylianne velemenyet. Elsö babam születesekor emberileg meg korrekt volt, azota mintha kicsereltek volna. Miutan utolso ket vizsgalazrol sirva jöttem ki, pedig minden rendben volt a masodik babammal, de megalazo hangnemben beszelt velem, felidökor valtottam. Szamomra a terhesseg egy temeszetes folyamat, nem pedig egy krizishelyzet, ahol a kismama nem dönthet semmiröl, hanem követnie kell az orvosa utasitasait. Egyebkent en korhazat is valtottam, es azt sem bantam meg, söt! Kisfiam mar 10 hetes, a terhesseg es a szüles komplikaciomentesek voltak, söt, igazi elmenyek is! Ja, a vegen nem volt fogadott orvosom, csak szülesznöm.
 
 


Sziasztok!

megírnátok nekem is priviben, hogy mennyibe kerül egy szülés a Dr Úrnál?

Köszönöm!!!!


Sziasztok!

Nekem is elküldenétek mennyibe kerül a szülés Dr Szarka Andrásnál?

Köszönöm!
 
 


Sziasztok,


nekem ma volt elég... Este voltam nála terhesgondozáson. Ott kezdődött, hogy 5-re volt időpontom, 7-kor jutottam be,, Na ne már, kapok időpontot, fizetek a rendelésért, és 2 órát kell várnom?? Ez volt az egyik oka annak, hogy a magánrendelést választottam az SZTK helyett, A 17. héten járunk, most lenne aktuális az AFP vizsgálat. Kérdeztem, hogy akkor holnap vérvétel a klinikán? Ja, nem, itt a magánrendelésen, mert az AFP sz*rt se ér önmagában, ezért csináltassam meg a négyes tesztet 19e Ft-ért. Mert az olyan természetes, hogy még van 19e Ft-om is egy plusz vizsgálatra?? Hónap végén... Honnan tudja, hogy nem az utolsó 14e Ft-omat adtam oda neki a magárendelésen? És miért nem lehet döntési jogom?


Ha előadta volna, hogy szerinte az AFP nem jó, mert.. ő inkább a négyes tesztet javasolja, mert.. stb.


Elegem lett abból, hogy nem dönthetek, abból, hogy az orvoshoz járás inkább kínlódás, mint öröm, és sírva jövök ki a rendelésekről.


 

 
 


Sziasztok! Eltudnátok nekem is küldeni, hogy mennyibe kerül nála a szülés, légyszi!
Hát sajnos a sok várakozásból nekem is elgem van sokszor :(
 


Elküldené nekem is valaki, hogy mennyiért vállal a doktor úr szülést? Ax előző véleményeket én is osztom. Azért jár az ember magánrendelésre, mert az időt is megfizeti. És nem egy alkalommal van 2 órás csúszás, mindig. Amikor elsőként vagy bejelentkezve, erdekes módon akkor is vannak előtted...
 


Mégegyszer köszönöm chronos
 


Sziasztok! Ha valaki időközben megtudta a szülés tarifáját, átküldené nekem is? 
Előre is köszönöm!
 
 


Sziasztok! Engem is a szülés tarifája érdeklne. Légyszi küldjétek el nekem is.
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: