Új privát üzeneted érkezett!

Köszi Dolli:))
bobe1982
BUDAPEST
 
 


Cermiák

  Gratulálok!!!!!
Gyönyörű  baba :)
Minden jót kívánok nektek:) sok sok tejcsit :)
És ne aggódj , mindent jol csinálsz .       :)
sok sok puszi
evi89
Vecsés
 
 


Dolly, Évi, köszönöm a gratulációt.
Évi, te most hol is tartasz? tudod, hogy most te következel.
Janula, nem adsz valami életjelet magadról?
Maci, rólad is rég hallottunk.
Kismamik, jól vagytok?
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 

 
 

Jaj ne is mond...
Ma kelett volna megjönnie de nem jött meg.
Nem is fáj a hasam ..... Megviccel a szervezetem pedig már ugy várom hogy telefonáljak ....
És hogy persze ne legyen semmi bent ragadt tüsző hogy tudjak kezdeni.
Amúgy szerencsére minden rendben ,jol vagyok :)
evi89
Vecsés
 
 


Meg jött éjszaka :)
Ugyhogy telefonálok holnap időpontért .
evi89
Vecsés
 
 


Szorítok Évi, hogy minden rendben legyen! Majd számolj be, hogy mi volt.
Puszi
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok Lányok!
Olvasgatok mindig, hogy mik a történések, csak addig ritkán jutok el, hogy írjak is, de most itt vagyok :).

Böbe, Dolli, annyira sajnálom, hogy nem sikerült :(, fel a fejjel, szurkolok, hogy hamarosan eljöjjön a Ti időtök is :)!!!

Cermiák, de jó, hogy tudtál írni, annyira izgultam már érted, hogy mi lehet Veletek! Gratulálok a kisfiadhoz, csodás baba. Szerintem tök normális, hogy sírtál, ilyenkor a hormonok, meg a fáradság miatt sokkal könnyebben eltörik a mécses. Nem lehet ez könnyű időszak, de szurkolok, hogy beinduljon a tejcsi, és aztán egy kis idő és összeszoktok, kialakulnak majd a dolgok, és remélem több időd lesz pihenni is, vagy hát hozzászoksz a kevesebb pihenéshez.  Ölellek sokszor!

Cicuci, örülök, hogy Ti is jól vagytok Natival :). Tényleg kéne nyáron egy babás tali ;)!

Évi, Neked (is) nagyon-nagyon szorítok, írtam privit.

Janula, merre vagy, olyan jó lenne híreket kapni felőled, annyiszor eszembe jutottál az elmúlt hetekben, hogy mi lehet Veled.

Nálunk minden rendben, Lili vasárnap lesz 10 hetes, már egyre jobban kezdi érdekelni a körülötte lévő világ, úgyhogy már nem is alszik annyit, cserébe viszont rengeteget mosolyog, úgyhogy teljesen odavagyunk tőle :). A hasa is alig fáj már, a születési súlyát bőven megduplázta, úgyhogy szépen kikerekedett :) bár sajnos továbbra sem szopizik, de szerencsére továbbra is van bőven tejcsim.

Sok puszi mindenkinek :)!
lexi01
Budapest
 
 


@dolli:


Kedves Dolli!

Köszönöm a biztató szavakat! Most már végigcsinálom a hormontesztet aztán kérek időpontot M.dokihoz. Utána beszámolok róla, hogy hol tartunk! Te egyébként milyen diétát választottál? Szerintem ami fontos az a rendszeres mozgás! Pék áruból a rozskenyér ill. teljes kiörlésű! Illetve ha édességet ennék, akkor jó minőségű étcsokiból 1-2 kocka. Nem szabad megvonnom magamtól teljesen az édességet, mert az sem jó! Puszi
gizi30
Isaszeg
 
 


Sziasztok Lányok!


Novemberben jelentkeztünk be a SOTE I. meddőségi klinikára, múlt héten kezdtük az első protokollt (hosszú) Murber dokival. Olvasgattam a sok-sok bejegyzést és jó lenne csatlakozni Hozzátok, valószínűleg a folyosón is összefutunk majd időnként. J


Gonapeptylt használok 1 hete és kezd késni a menzeszem. A mellem meg majd szétrobban. Ez normális? Pontosan mi a szerepe a gonapeptylnek?


Drukkolok mindannyiatoknak, és örülök, hogy rátaláltam erre a fórumra!


sziasztok,


Móni

 


Sziasztok!
Cermiák, már épp kezdtem nagyon izgulni Értetek, mikor jelentkeztél. Szívből gratulálok a gyönyörű kis Andrishoz! Drukkolok, hogy beinduljon a tejcsi, és Andris rákapjon a szopira. Ha meg nem sikerül, akkor sincs tragédia, a két nagy gyerkőcöm tápszeren nőtt fel, de egészségesek, erősek és nagyon okosak Mikor alszik a babóka, próbálj Te is pihenni! A digitális mérlegnek nem mindig szabad hinni, nekünk is előfordult, hogy kevesebbet mutatott, mint szopi előtt, pedig dőlt a szájába a tej, hogy nyelni sem bírta.
Cicuci, nekem is az igény szerinti szoptatás vált be, a nagyoknál időre szopi volt, nem is ment sajnos :-(
Leszezjobb, hogy vagytok?
Évi, mikorra kaptál időpontot? 
Többi kismami, hogy vagytok?
Mi jól vagyunk, minden rendben velünk.
Mindenkinek nagyon-nagyon drukkolok, hogy átélhesse ezt a csodás érzést!
Puszi Nektek

 
 


Monimoni, üdv a csapatban! Teljesen normális, hogy késik a mensid, akár el is maradhat ilyenkor. A Gonapeptyl meggátloja az idő előtti peteérést, ezt egészen a tüszőrepesztő szuriig kell majd használnod. Mikor méséz vv-re? Gyere majd a hírekkel! Drukkolok Neked is!
 
 


Magdipeti, Paurora, Ti jól vagytok? Rég jelentkeztetek  
Ja, és a babás tali...Ha augusztusra terveznénk, én is el tudnék menni 
 
 


Sziasztok! 

Gizi30 én azt a diétát csinálom amit a dietetikus ajánlott ,de még egy kilót sem fogytam több mint 3-hét alatt   már kezdem unni ezt az egésszet  

kíváncsian várom neked mit mond Muber doki
dolli
Szigetszentmiklós
 
 


Szia maci

Örülök hogy minden rendben van veletek :)
Én majd csak 30.án megyek , kíváncsian várom hogy most lesz e folt a monitoron :)
Vegyes érzések kavarodnak bennem , szokásos várom nagyon de közben félek is.......
Próbálok nem erre gondolni :)
evi89
Vecsés
 
 


Dolli, nem mész vissza a dietetikushoz, hogy ajánljon más diétát, mert Neked ez nem használ? Nem mindenki reagál ugyanúgy bizonyos diétákra. 3 hét alatt azért lennie kéne vmi fogyásnak :( (párom épp Attkins diétát csinál+naponta 50percet elliptikus trénerezik január óta. Az első hónapban 8kg ment le). Szerintem menj vissza, Neked most fontos tényező az idő. Drukkolok!
Évi, nemsokára 30-a ;) Hidd el, tiszta lesz a monitor, bízz magadban! Nagyon szorítok Érted!
Tegnap elfelejtettem elmesélni Nektek, hogy kedden voltunk 5D-s uh-n és mostmár 99% hogy mind a két embrió megtapadt, és amikor véreztem a 9.héten, akkor ment el a tesóbaba. Ugyanis van egy járulékos lepény a normál lepényen kívül (ha jól emlékszem Magdipetinél volt ilyen). Úgyhogy jól gondoltuk dr M-el, hogy ikergyanúsan magas a hcg.
 
 


Sziasztok!

Tavaly tavasszal kerültünk a SOTE-re. Októberben túlestem az első lombikbeültetésemen ami sikertelen lett. Márciusbann újra nekifutottunk, túl vagyok a beültetésen , az idegörlő két hét időszakát élem, míg az eredmány ki nem derül.

Hálás lennék ha meg tudnátok oszatni tapasztalatokat a beültetés utáni napokról. A klinikán ugyebár azt mondják, hogy fizikai megerőltetést leszámítva normál életvitel folytatható. Az első beültetés után így is tettem, másnap már mentem dolgozni. Sőt egyértelműen túlterheltem magamat. Túl sokat rohangáltam, cipeltem olyan csomagokat amit normál esetben nem érzek nehéznek de beültetés után valahogy mégis  sokszor feszülni és fájni kezdett a hasam.

Most úgy döntöttem, hogy egy hetet otthonmaradok, és csak olyan dolgokat csinálok amiben kedvemet lelem es nem emelgetek semmit.
A háziorvosom legszívesebben két hétre is otthontartana. Hát így legegyen okos az ember!

Ti mennyit voltatok otthon beültetés után? Milyen tapasztalatokat hallottatok erről? Nem akarom pont itt elszúrni megint.

Annál is inkább sem, mert nem lett annyi embriónk , hogy fagyasztani tudtak volna, (a második lombiknál derült hogy nemcsak párom oldalán vannak problémák hanem az én poetesejtjeim minőségével is) Úgy tűnik nálam minden egyes kör új stimulációbal is jár.

Előre is köszi
Enikő





 
 


@eni84:


Szia Eni!
Én kb két napot pihentem, amikor tényleg tévét néztem meg ilyenek, de aztán mozogtam, azt mondják, hogy a vérkeringésnek nem tesz jót, ha sokat fekszel.
Szerintem éld az életed, nyilván ne most kezdjél nagytakarítani, meg maratont futni, felkapálni a kertet.
Sokan esküsznek a sok vígjáték nézésre! :)


Egyik ismerősöm a beültetés után a Margit szigeten bringóhintózott, mondta, hogy totál szétrázta és ikrei lettek! :)

Tudom nehéz elfogadni, de spontán terhességnél se szoktak feküdni az emberek, szóval nem ezen fog múlni!

Minden jót Nektek!

salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


@maci80:


Sziasztok! Na, a gonapeptyllel megküzdöttem, voltak jó kis allergiás tüneteim. Most már ügyesebben adom a szurit és most már csak enyhe pír marad a szúrás körül.
Ma kaptam az első Fostimolt, 3-3 adagot írt a doki reggelre és estére. jövő kedden megyek az első kontrollra. 
Jó várakozást, szurizást kívánok Nektek!
Móni


 


@monimoni:


Szió

Ügyeskedj  , akkor már nincs sok hátra a leszívásik !!!
Mennek a drukkok :)
evi89
Vecsés
 
 


Sziasztok!

mi a tapasztalatotok: az Gonapeptyl és Fostimolt lehet egyszerrre beadni? Úgy értem, hogy rögtön egymás után a kettőt. Vagy kell várni köztük?

Köszönöm, Móni
 


Szio
Ha jol emlékszem rége én az egyiket jobbra a másikat balta adtam. És cserelgettem utána az oldalakat.
Nem vártam....
evi89
Vecsés
 
 


Bár monjuk én menopurt szúrtam de szerintem csak más a hatóanyaguk.
evi89
Vecsés
 
 


Sziasztok



Hát sajnos nem jártam szerencsével , ott vigyorgott a drága cisztám , és persze nem is lett kisebb.
A dr úr elég bizonytalan volt , mert kérdezte hogy januárban a műtétkor ez nem vették észre vagy ott e volt.
Hát ez jó kérdés .........
Most kaptam 10 napra norcolutot és ha megjön telóznom kell.
Nagyon remélem hogy elmúlik mert ha nem akkor lehet műtét.......... :(
Már nem is vagyok ideges , nem is bosszant egyszerűen már csak nevetek hogy még mit kell átélni ...........
Meglátjuk mi lesz :)
Pusza neketek

evi89
Vecsés
 
 


Lexi és Maci ti jutttatok elösször az eszembe a norcolut miatt :)
Ti is megjártátok a hadajk útját de lett eredménye :)
evi89
Vecsés
 
 


evi89


Én is két alkalommal nem tudtam a bennragadt tüsző miatt kezdeni a lombikkal. Most február elején pedig a miómámom volt Dr. Murber kiakadva. Elküldött nőgyógyászhoz, szerinte műteni kellett volna, mert határértéknél van.
Elmentem a nőgyógyászhoz, aki nem szívesen műtené meg, na én sem.
Felkerestem egy keleti orvoslásban járatos orvost, aki a miómákra is kezel.
Ha gondolod privátban megadom az elérhetőségét.

 


Ha valakinek szüksége van a következő termékekre ingyen odaadom. 
-Gonapeptyl 4db  2015.10 lejárat (folyamatosan hűtőben tárolt)
-Klion D100 5db (lejárt tavaly)
-Facelle Ovulációs teszt 3db (lejárat 2014.01)
-Menopur 6db 2015.07-09 ig

Akár képet is tudok küldeni róla.
Átvehető Kalocsán.

 
 


Évi, a fenr egye meg azt a fránya cisztát... de reméljük "jó" ómen lesz és Nálad is úgy végződik a történet mint nálunk :).
Pont tegnap jutott eszembe amúgy eszembe, hogy tavaly ilyenkor még várankozó állásponton voltunk a ciszta miatt, most meg már itt van ez a kis cukorbogyó :).

Kitartás Évi, nagyon szorítok, írj majd hogy mi a helyzet!
lexi01
Budapest
 
 


lexi 
Örülök hogy írtál :)
Remélem a pici lány gyarapszik. Sokat gondolok rátok és nagy erőt adtok !!!!!

Most azon gondolkodom hogy szerdán hagyom abba a gyógyszert utána elméletileg 3-4 nap mire megjön az ugye hétvége lenne pont . Hogy nem e lesz probléma hogy nem egyből telózok.......

Sok sok pusza
evi89
Vecsés
 
 


Lányok ha esetleg olvassátok még soraimat :)
Vasárnap jött meg a norcoluttól a mensim..... ma telóztam ugye ahogy a dr úr is mondta szóljak egyből.... 
Annának mondtam a szitut hogy vasárnap megjött a gyógyszer hatására és a dr úr mondta hogy csörögjek erre a válsz hogy egykor hívjam megint időpontért ... hát jóóó .... :(
Az a kérdésem hogy gyógyszer után hány napig lehet  kezelést kezdeni , biztos itt is van egy intervallum ....

Pusza neketek
evi89
Vecsés
 
 


Évi, rövid protokollod lesz? Azt a ciklus 2. vagy 3.napján kell kezdeni. A Norcolut szerintem nem számít, csak a ciklusnapok.
Beszéltél azóta velük? Holnap mehetsz?
Bocsi, ha elírás van, telóról úútáálok írni :evil:
Drukkolok Neked nagyon!
Puszi
 
 


Szia

Jaj de örülök hogy írtál :)
Hogy vagy , vagytok ????

Holnap megyek reggel 9 re .
Nem rövid lesz , a doktorúr ragaszkodik a fagyibaba beültihez mert ugye 6 db van fagyiban. 
Kérdezte Kati hogy ciklus elején kell e mennem , de én csak annyit tudtam mondani hogy a dr úr annyit mondott hogy  telefonáljak egyből ha megjön én arra következtetek egyből hogy ciklus elején menjek . Nem mondta hogy a 20. napra menjek..... 
Ugyhogy kíváncsi leszek mi lesz holnap.....

Pusza
evi89
Vecsés
 
 


Sziasztok

Eltűnt a ciszta... :)
29.én megyek legközelebb addigra ha nem újul ki semmi akkor kezdek....
Reméljük hogy most nem lesz semmi odabent.

Janula Edina ti hol tartotok ?
Pusza
evi89
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Sajnálattal látom, hogy kicsit pang a topic, azért remélem, majd megint beindul!

Én ma voltam a sote-n.
Bár egyelőre még itthon próbálkozunk, de túl sok időnk nincs, így elmentem "felmérni" a terepet.

Hát, semmi nem változott.
Az asszisztens nem volt túl kedves (miért nem hoztam rákszűréses papírt, mondom, ha mondták volna, hogy kell, akkor hozok stb).
Ott ültem 2 órát urbancsekre várva, mire odajött Murber, hogy akkor ezt meg ezt meg kell ismételni és majd kapok beutalót és már el is tűnt.
Úgy hogy egy vérvételes beutalóért ültem ott 2 órát. :(((

Maci, megírnád, hogy mennyi idő alatt végeztetek a vizsgálatokkal?! Már lassan 3 éve volt az előző lombik és totál elfelejtettem.
nekem kell 4 vérvétel (múltkor nem emlékszem, hogy ilyen sok volt), páromat megint elküldték urológiára, ahová állítólag már csak szeptemberre van időpont (persze megint elmehet magánba)
A vérvétel elvileg egy hónap, tehát ha szeptemberben megcsináltatom, és párom is el tudja intézni abban a hónapban, akkor októberben tudok kezdeni?
A hiv, hepa eredmény mennyi idő alatt van meg?
köszönöm
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


@salsera:


Szia!
A vírusszűrés 2 hét alatt vagy van meg úgy emlékszem.
Van egy altatóorvosi konzi is, ami előtt el kell végeztetni egy sima (nem hormon) vérvételt, vércsoport vv-t, ekg-t és tüdőszűrést.
Én emiatt a viselkedés miatt jöttem el a Sotéról. Szerintem ahhoz, hogy októberben kezdjetek, nagyon flottul kellene mennie mindennek, de előfordulhat.
 


@evi89:


Nekem is eszembe jutott Edina és Janula...., remélem járnak még erre.
 


@vigyorex: "@salsera:Szia! A vírusszűrés 2 hét alatt vagy van meg úgy emlékszem.Van egy altatóorvosi konzi is, ami előtt el kell végeztetni egy sima (nem hormon) vérvételt, vércsoport vv-t, ekg-t és tüdőszűrést.Én emiatt a viselkedés miatt jöttem el a Sotéról. Szerintem ahhoz, hogy októberben kezdjetek, nagyon flottul kellene mennie mindennek, de előfordulhat."



Köszi
Igen, az altatóorvost el is felejtettem, mondjuk speciel az ekg-t, tüdőszűrést nem is mondta az asszisztens. :(

Férjem is nagyon fel van háborodva, de mit csináljak, itt már tudom, hogy mennek a dolgok, múltkor sikeres is volt, így remélem, hogy most is flottul megy minden.

Úgy rémlik, hogy 3 éve augusztusban kezdtünk minden vizsgálatot és szeptember 20-án már szúrtam a gonát.

Hiv-re nem is kaptam beutalót, mert hogy a vizsgálat csak egy hónapig érvényes.

Sajnálom, hogy Andi nincs már, de mint kiderült babát vár! :)

Van aki most indul neki?
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!


Végre gép elé jutottam. Telefonról olvasok mindig, de arról írni 
Monimoni, hogy állsz a lombikkal? Lasan már eredmény, ha jól számolom ;-)
Évi, de jó hogy eltűnt a ciszta!! Biztosan letakarították a húsvéti szünetben a doki monitorját  Nagyon bízok benne, hogy nem jön vissza az a fránya ciszta. Esetleg bevetsz vmit, hogy távol tartsd a cisztákat? 
Dolli, visszamentél a dietetikushoz? Hogy állsz a fogyással? Remélem, hamarosan eléred az orvos által elvárt súlyt és kezdhetsz ;-)
Leszezjobb, hogy vagytok? Rég írtál.
Dekatka is eltűnt 
Salsera, tesóprojekt indul ;-)? Drukkolok ;-) De jó, hogy Andinak babája lesz! Mázlim van, hogy még időben mentem, én is őt szerettem a legjobban  Nekem mázlim volt tavaly. Eleinte úgy indultunk, hogy fagyibaba beültetés lesz, aztán mikor végre cisztamentes lett az övezet, Murber doki mégis a rövid protokoll mellett döntött. Akkor 2 hetem volt megcsináltatni a vizsgálatokat, még szerencse, hogy Andival önszorgalomból elintéztük a hepa, hív szűrést. Nekem akkor nem mondta M doki, hogy a páromnak is kellenek vizsgálatok. Nekem csináltatott 1 vv-t. De gondolom, ha egyből stimuval akart volna kezdeni, én sem úszom meg ennyivel. De így is 6 hónap telt el, mire kezdhettünk. Pedig minden leletet beszereztem 2 hét alatt. Persze, labort magánban kellett, hogy kész legyen és az andrológust megúsztuk. Szerintem októberben tudtok majd kezdeni ;-)
Vigyorex, Janula, Edina, Sziszi, Veletek mi újság?
Lexi, hogy vagytok?
Cermiák, sikerült kicsit pihenned? Jól vagytok?
Cicuci, isten éltesse a névapos Nati babát!
Paurora, Magdipeti, rólatok is nagyon régen hallottunk 
Icurimicuri. hogy vagytok? Minden oké?
Velünk minden rendben, KisMackó és KisMackó 2.0 növöget szépen, fejlődnek. Én egyre bálnább vagyok, de ez a rendje a dolgoknak. Próbálom kiélvezni a hétra lévő heteket.
Maradt Betadine kúpom és Utrogestanom is, szívesen tovább adom valakinek, nem szeretném, ha megromlanának és ki kéne dobni. Hátha szerencsét hozna valamelyikőtöknek ;-)
Puszi Nektek

 
 


Szia Maci!

Engem érdekelne az utro és a betadine, meddig jók, mert lehet, hogy csak év végén, vagy jövő év elején lesz rá szükségem?!
Igen, tesó project, bár jobb lenne, ha valami kis csoda folytán spontán megfoganna.
Jó lenne ezt az egész herce hurcát elkerülni, na meg az sem utolsó szempont, hogy mostanában úgy látom csak lányokat csinálnak a sote-n, én meg nagyon kisfiút szeretnék és egykét, rettegek az ikrektől. :(

Tényleg Maci, te hányadik héten jársz? Bocs, ha már írtad, de annyira nem vagyon képben mindenkivel és kiderült már a neme?
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!
Szomorúan látom, hogy nagyon lasssan halad minden a sote-n és itt is  Remélem azonban, hogy a tavasz mindenkinek meghozza a várt eredményt 
Balázs babánk szépen fejlődik. Hétfőn lett 3 hónapos. Születési paramétereihez képest, már hízott 2 kg-ot és 10 cm-t nőtt. Már többször bemutatta, hogy milyen ügyesen megy neki a hasról-hátra, illetve hátról-hasra fordulás, valamint próbálkozik az előre haladással, ami ott tart, hogy karral feltolja magát és a lábával előre rúgja a testét, aminek következtében előre lendül és lefejel  Ő nagyon élvezi, mi viszont kicsit aggódunk, hogy ez még nagyon korai  Egy szavunk sem lehet azonban panaszkodni, szinte soha sem sír, azonban mindig mosolyog és gagyarászik  Volt egy kis megfázásunk, de nagyon jól átvészeltük. A legjobb barátunk 2 hétig az orrszi-porszi volt  Már nagyon vártuk a jó időt, hogy végre hosszabb időt is kint tölthessünk, mivel nagyon szeret a friss levegőn lenni és hallgatni a madarakat  Túl vagyunk már 3 védőoltáson és a jövő héten kapjuk a következő 3-at. Semmi gond sem volt vele, nagyon ügyes fiú volt.
Nagyon szeretnék hallani rólatok is babás anyukák, hogy fejlődnek a kiscsajok és Andris :) Szorítok ezerrel minden kismama jelöltnek és kitartás a pocakosoknak, elhihetitek, hamarabb vége lesz, mint gondolnátok. Én már alig várom, hogy újra átélhessem a sok probléma ellenére is 
Sziasztok 

 


Leszezjobb, örülök, hogy jól vagytok! NAgyon édes Balázs baba!!!
Salsera, a Betadine 2019.04. hóig jó, 12db van, az Utroból 40db van és 2016.09.hóig jó. Most 32+3 vagyok, június 8-ra vagyok kiírva. Kisfiunk lesz, úgyhogy tudnak fiúcskát is az embriológusok 
 
 


salsera

Velünk is ezt akarták eljátszani, mindenáron az andrológiai magánrendelésre hajtanak, 27 ezer forintért.

Mi nem tömtük a SOTE urológusainak a zsebét a magánrendelésén, hanem a férjemnek kértem időpontot a Ferencvárosi Rendelőintézetbe Kovács főorvos úrhoz.
Nem kellett hónapokat várni rá, 10 ezer forintba került, kb. 45 perc alatt megvolt az eredménye és nem kellett két alkalommal mennie.

Csak azért kellett fizetni, mert vidékiek lévén nem tartozunk területileg oda. Ja és mellesleg nem az orvos zsebébe vándorolt ez a pénz, hanem a rendelőnek a bevétele volt, ÁFA-s számlát kaptunk róla.

Nagyon rendes és kedves a főorvos úr is és az asszisztense is.

 


@sziszi73

köszi a tanácsot.
Egyébként elfogadták a sote-n ezt is, nem ragaszkodnak a sotés urológushoz?

Mi anno magánrendelésre mentünk, mert nem akartuk húzni az időt.
A legbosszantóbb az volt, hogy gratulált az orvos, hogy milyen tökéletes spermakép, rá két hétre az aron meg már határesetes, alig 30% mozog volt.
Most komolyan két hét alatt nem romlik le így egy spermakép, különös, ha nem volt beteg, meg nem szaunázott! :(

Férjem is bedühödött és mondta, hogy nem fizetünk magánt.
Viszont már csak szeptemberre tudnak időpontot adni, de most nem tudunk feliratkozni, hanem telefonáljak szeptemberben! Hát ez vicc!

Maci:
Nem is tudtam, hogy már ennyire a végén jársz, már mindjárt itt a június!
Elmondhatnád, hogy csináltak megint fiút Nektek! 
Úgy döntöttünk, hogy aug-szeptemberben nekiállunk a vizsgálatoknak, így lehet, hogy csak januárban lesz lombik. Addig még spontánkodunk.
Majd írj légyszi priviben árat, meg hogy hol tudnám átvenni!
köszönöm

salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok lányok!

Nem tűntem el csak rengeteg a munka és kevés az idő. Ha néha van is egy szabad napom akkor vizsgálatra rohanok.
A Bmc elég alapos kivizsgálás terén elég sok helyre kellett mennünk még. Nekem immunológia ami jó lett , kromoszóma vizsgálat mind a kettőnknek az nekem nem lett jó. Méhüreg feltárás oda jövő csütörtökön  megyek privátba és mammográfia oda pedig 27én megyek. Kértek még nagy labort új Amh és toxoplasma vv is.
Szűcs doki akit választottunk nagyon kedves és őszinte volt. Hozzá kell menni vissza ha megvan minden eredményem. Reméljük a májusi ciklusba talán tudunk már kezdeni.
Aki most kezdi a lombikot annak egy nagy kalappal. Aki már pocakos annak nagyon kellemes babavárást .
Az anyukáknak pedig nagyon kellemes babázást kívánok.
Szép hétvégét mindenkinek
edina71
Budapest
 
 


salsera

Ezzel mi is így voltunk! Szeptemberben meg majd nem fogsz tudni telefonálni, folyamatosan foglalt lesz! Szeptember 1-jén az első nap majd a hónap közepére lesz időpont! Tavaly így volt!
Elfogadják, a másodiknak kell ARO-n készültnek lenni!
Nekünk kétszer elfogadták Kovács főorvos eredményét. Az első alkalommal még ingyenesen megcsinálták, nem olyan régóta kell érte fizetni.
 


Kedves Lányok! Maradék gyógyszereimet szívesen odaadnám valakinek ingyen.
- Gonapeptyl 1 db injekció 2016.06. hűtőben volt végig
- Utrogestan 9 db kapszula 2015.06. és 15 db 2016.02.
- Betadine hüvelykúp 10 db 2016.12 hűtőben volt
- Bromocriptin 23,5 tabletta 2016.12.
Akit érdekel, írjon a mukice kukac vipmail pont hu címre. Budapesten vagy előzetes megbeszélés szerint Csongrádon átvehetők.
Mindenkinek sok sikert kívánok!
Ági
 


Sziasztok!
Köszi Maci az érdeklődést!

Holt ideg vagyok és csináltam ma este, ami negatív lett. (holnap megyek első vérvételre, pénteken eredményhírdetés) Nem bírtam megállni és mivel találtam itthon egy tesztet, hát megcsináltam. most szomorkodom.

egyébként 9 tüszőből 5 megtermékenyük, mind használható lett, két szépet ültettek be, a doki azt mondta, akár ikrek is lehetnek.... három ment  a fagyasztóba....

Tudom, még bármi lehet péntekig, de kezdem elveszíteni a reményt......

A többieknek, akik szintén a héten mennek eredményhirdetésre, nagyon szurkolok!

Móni
 


Sziasztok!

Megosztom veletek a jó hírt: Murber doki pénteken gratulált! :))))))))))))))))))
4-en vártunk aznap eredményhirdetésre, hármunknak sikerült!!!!!!!!!!!!!!

Május 4-én lesz az első UH, akkor kiderült, hányan vannak..... 

Szép vasárnapot kívánok Nektek!
Móni
 


Móni! Ez nagyon szuper hír, nagyon örülök :)))))) (Én ezért nem teszteltem az utolsó két lombiknál (főleg, hogy a nagy gyerekeimnél már tapasztaltam, hogy nekem nem mutatja ki a teszt a terhességet a 8.hét előtt) )
Várjuk a további híreket május 4én :)
 
 


Monimoni gratulálok, de jó ilyen jóhírt olvasni végre itt a fórumon :)!!!
lexi01
Budapest
 
 


Monimoni gratulálok !!!!


Sziasztok lányok !
Hát úgy látszik hogy nem vagyok szerencsés ......
Reggel 9 re mentünk M hez 10 kor szólt Anna hogy fél 12 menjk vissza mert nincs uh a leszívások miatt, Oké nem baj addig elugrottunk ... visszamegyünk és fél 1 kor végre bejutok....
Éreztem megint hogy van bent valami , és IGEN MEGINT EGY CISZTA vagy mit tudom én minek nevezzem a jobb oldalon...... ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Mondom M nek hogy ha megint cisztám lesz mi lenne ha belevágnánk egy stimuba , de ő mondta hogy ígyis úgyis a 20. napon kell kezdenem a kezelést mert hosszú protokolt kapnék ( ezen meglepődtem a túlstimum miatt dehát ők tudják )
Már nagyon tele volt az agyam , és el is szállt mert mondtam neki hogy kezdek pipa lenne mert lassan 4 hónapja ez megy ..... erre mondta hogy ha köv ciklusban is lesz akkor valami fogamzásgátlóval irányitott ciklust csinál de reméli hogy nem kell.
Éreztem hogy megint van ........... és nem értem miért.......... :(

Puszi nektek
evi89
Vecsés
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron