Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Telefonáltam tegnap a Sotéra és mondtam, h épp karácsonykor kellene megjönnie, és január 10 körül leszek a 20. napomon. Mondták, hogy január első hetében telefonáljak. Gondolom ez 5-ét jelent, mert 2-án pénteken nem hinném, hogy elkezdenének dolgozni. A lényeg, hogy kérdeztem, hogy vajon tudnak-e akkor időpontot adni, de a válasz nem nyugtatott meg. Azt mondták, hogy nem szokott probléma lenni, de biztosat majd csak akkor tudnak mondani.
Akkor addig marad a körömrágás. Bár most épp költözésben vagyunk és a december elég hajtós lesz az ünnep miatt a munkahelyen is. Ez elég jól lefoglal, hogy ne tudjam túlagyalni. :)

Edina! Hogy vagy?
Almanna még mindig sehol! :(

Minden sorstársnak továbbra is nagy kitartást kívánok!
Pocakosok! De szép lesz nektek az idei karácsony! :)
 


Sziasztok

Vigyorex szerintem fognak tudni időpontot adni mert én is csütörtökön telefonáltam hogy megjött péntekre be is hívtak és már kezdtünk is. Nem lesz semmi gond januárban kezdés csajszi hajrá.

Két napja egész jól vagyok a hasgörcs csökkent és csak ha rosszűl mozdulok vagy sokáig teszek veszek akkor szurkál a köldököm környékén de remélem ez jó jel. Hányinger nincs mell érzékenység van de ez lehet a progi miatt is. Nem keresem a tüneteket csak sodródom az árral és biztatom a babákat a pocakba hogy legalább egy velünk akarjon most maradni. Persze ha több is akar annak sem lennék ellene.

Vv hétfő és szerda már nem sokat kell várni.

Kismamik ma nagyon hideg szeles idő van ha tehetitek akkor ma csak otthoni pihenés legyen nem kellene most betegnek lenni . Babaszoba szépítgetés ill pihenés a mai program számotokra.
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok!
Minden készen áll a Kisfickó fogadására.  Megvettük az áhított babaöblöt is és megállapítottuk, hogy a legjobb döntésünk volt. A pici velünk, de mégis külön alszik. Kényelmesebb lesz mindannyiunknak az éjszakai etetés és ő is nyugodtabban aludhat mert érezheti, hogy ott vagyunk mellette. Csak ajánlani tudom mindenkinek 
Ágyba helyezhető 3 lapos légzésfigelőt kaptunk monitorral, de mi annyira féltjük a kis tököst, hogy még egy pelenkára csíptethető mobil légzésfigyelőt be fogunk szerezni. Nagyon jól esett, hogy azon ismerőseim, akinek megemlítette, megnyugtatott, hogy nem én parázom túl a dolgokat, hanem ez egy természetes aggódás, féltés, amiért ilyen sokáig várunk a mi pici csodánkra. Kismamik, remélem ti is elkészültetek mindennel és már nektek is csak a babruhák rendezgetése maradt hátra 
Szorítok a várakozóknak és fel a fejjel. kismamik vigyázzatok magatokra, kezd elterjedni a nátha.
 

 
 

Sziasztok!

Leszezjobb: Végre még egy olyan kismama, aki így gondolkodik..már kezdtem félni, hogy én vagyok parás..nekünk két légzésfigyelőnk van..egy az öbölben, mert mi is így gondoltuk jónak..csak legyen a közelünkben. Péter is ezt priorizálta, azt mondta, max kimegy a kanapéra, ha nem bír aludni..És lesz egy légzésfigyelő a kiságyban is, ahol napközben fog Bori pihenni, hogy szokja a szobáját.  Én ma fogom kivasalni a kiságyhoz való takaróanyagot ( a matrac és az ágyneműtartó közti részt takarja, mint egy függőny..ne lássa anyu és anyós, ha porcica van az ágy alatt ) és ma már teljesen be fogok pakolni, mert ma töltöm a 37. hetet!!! Juhéjj!!!
Nem mondom, hogy minden egyszerű, mert olyan vagyok mint a lepkefing, de hát rá kell pihenni Bori érkezésére.

Holnap ráadásul osztálytalálkozóm lesz..25 éve nem találkoztunk, max a faluban-városban, de pont a legjobb formámban vagyok..minden gömbölyű!
Vasárnap lesz az utolsó uh-m. És akkor tudom meg a kenet és vv eredményemet.

Edinám: minden nap küldöm az energiákat és nagyon drukolok, hogy neked és a többieknek is legyen részetek ebben a csodában! Mert ez CSODA! Én még mindig nem tudom felfogni! Szóval egy nagy ölelés nektek és várom 3.án a híreidet!!!

Lexi, Cicucu, Cermiák: remélem veletek is minden ok!! Nem kimenni ebbe a csúszós időben..maradjatok a meleg lakásban!!

Babára vágyók: szurkolók nektek, hogy mielőbb teljesüljenek a vágyaitok!!

Puszi
 


Sziasztok lanyok. Nagyon erosen fontolora vettem az intezmeny valtast...
nem tudom meg hogy maradok vagy sem de leirhatnatok h mi a menete ennek...es mi van ha tortenetesen a prof a dokim is egyben a sote-n kivul..utana mar nem lesz?:-) vagy gaz vissza menni hozza ugy h mas intezmenybe jarok?
Nagyin nagyin dicserik azt a dokit akihez akarok menni es semmilyen negativ dolgoz nem olvastam rola sot...emberseges hetvegen is van erdeklodo es megosztja az infot..
el vahyok keseredve nem tudom mi legyen... :-(
 
 


Sziasztok Lányok,

akartam nálatok jelentkezni, hogy mondjam: pénteken megyünk az új helyre!

Mindenkire sokat gondolok!
 
 


Szia Janula

Nagyon drukkolok neked hogy a klinika váltás meghozza a várva várt eredményt és jövőre te legyél az első kismamink. Jelentkezz majd hol tartassz és hogy tudjuk mikor kell csuriba lenni a kezemnek érted.
Puszi és ügyesen
edina71
Budapest
 
 


Janula,
annyit gondoltam rád! Már készültem privit is írni, csak még mindig nincs semmire időm.. :). Nagyon-nagyon szorítok! Remélem minden úgy fog most történni ahogy elképzeltétek. Jelentkezz néha, tudjuk mi a helyzet!

Edina,
te holnap mész a második vérvételre? Teszteltél?

cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Hajrá Janula! Várjuk a híreket Rólatok!
Edina drága, nagyon szorítok Neked! Én is akartam pont kérdezni, hogy tesztelsz e, csak Cermiák beelőzött :) Holnap gyere a hírekkel, csuriba kezünk lábunk ;)
 
 


Sziasztok

Megígértem a páromnak hogy most nem tesztelek . Szerinte a 2. után teszteltem a két vv között és azért nem sikerült. Szóval inkább marad az izgulás holnapig. Bár már semmi tünetem nincs se cici fájás se görcs de azért próbálok még bízni a sikerbe és abban hogy talán egy manó velünk akar maradni talán. Holnap jelentkezem bármi is lesz az eredmény ígérem megírom.

Köszönöm csajok a drukkokat puszi érte.
edina71
Budapest
 
 


Edina,

én is drukkolok teljes erővel! :)

Köszönöm Lányok, persze, hogy fogok írni, ha már végre történik valami! :)
Addig is követlek benneteket!
 
 


Janula, de örülök, hogy jelentkeztél! Épp a napokban gondoltam Rád, hogy mintha Ti mostanság mennétek a másik helyre. Nagyon-nagyon szorítok, és mindenképpen számolj majd be nekünk, hogy hogy álltok, meg hogy mikor kell igazán drukkolni és küldeni a babásodós energiákat!

Edina, jujj már holnap 2. vérvétel? Te jó ég, hogy elment az idő, bár Neked biztosan nehezebb volt ez a pár nap. Nagyon szurkolok Nektek, és nagyon várunk a hírekkel holnap, hú de izgulok, komolyan!!! Annyira szeretném, ha sikerülne Nektek (is) :)!

Magdi, hogy vagy, milyen volt az osztálytalálkozó? Most már a finisben vagy, de izgi, pihenj csak, amennyit tudsz, de most már biztosan nem lesz semmi baj :).
Leszejobb, remélem Nálad is minden ok, Te mikorra is vagy kiírva? Hihetetlen, hogy így elment az idő, mintha csak most írtad volna, hogy babát vársz :).
Ez a babaöböl jól hangzik, de sajnos nálunk nem jöhetett szóba, mert a szobába, ahova mi átköltöztünk, épphogy az ágyunk elfér, és nem férne el már mellette a babaöböl, pontosabban az ajtóban lenne konkrétan... Dehát mit lehet tenni, ha nem nagy a hely, ez van, remélem azért majd jól alszik az ágyikójában.

Vigyorex, remélem gond nélkül tudnak majd időpontot adni Neked januárban,bár már semmin nem lepődik meg az ember, de fő a pozitív hozzállás. De az jó, hogy most van sokminden, ami legfoglal, akkor mindig gyorsabban telik az idő, hipp-hopp itt lesz január :).
lexi01
Budapest
 
 


Sziasztok lányok

Megvolt a 2. vv és délre kell vissza menni az eredményért. Ez a pár óra ami most következik szerintem a legnehezebb. A laboros néni kérdezte hogy ugye nem jött meg? Mondtam neki hogy nem de semmi tünetem nincs hétfő óta. Erre mosolyogva csak annyit mondott hogy akkor még bármi lehet. Na én most erre a bármire gyúrok és bízom a sikerbe bár nem sok esélyt látok rá. Van két lány akikkel együtt csináltam végig a lombikot náluk már jelentkezett a mikulás szóval nekik már tuti nem sikerült. Azért én még reménykedem .
edina71
Budapest
 
 


Edina
Gondolok rád !!!!
Nagyon szorítok!!!!!!
evi89
Vecsés
 
 


Én is nagyon szorítok, Edina! Épp csak benéztem, mi újság veletek, és lám, máris van kiért izgulni! :) Macinak nagyon gratulálok, Mmzsóért meg fáj a szívem, nagyon sok erőt kívánok neked és ha nagy csodát nem ad a sors, legalább sok-sok kicsit adjon. (de titkon azért az előbbiért szorítok)


Sziasztok

Hát lányok ez a bármi sem jött most be mind a két vv eredményem=0. Szóval egy nagyon sikeres kezdéssel eljutottunk egy csúfos véghez. Most jön az hogy jól kibőgöm magam elsiratom az én 3 kis manómat és talán jövőre elgondolkodom majd a folytatáson. A páromnak most egy kicsit ez sok volt és ő klinika váltáson gondolkodik de nem tudom mennyire lenne jó döntés.

Zsuzsanna 83 veled mi újság babaügyben ritkán jelentkezel?????

Köszönöm lányok a drukkokat és hogy együtt itgultátok velem ezt a két hetet nagyon jól esett.
Kismamik vigyázzatok magatokra és azért ígérem olvaslak majd benneteket és várom a sikertörténeteket.

Puszi mindenkinek sziasztok
edina71
Budapest
 
 


Edina
Megszakad a szívem ..... Nem is tudok mit írni....
Sok erőt kívánok Nektek!!!!
Nagy ölelést küldök!!!
evi89
Vecsés
 
 


Edina, ezt nem hiszem el, annyira sajnálom, hogy elmondani nem tudom... Annyira szurkoltam, hogy sikerüljön, ha már minden annyira biztató volt. Add ki magadból a bánatot mindenképpen, és ha már úgy érzed, akkor jelentkezz újra, hogy hogyan döntöttetek a továbbiakkal kapcsolatban.

Öllellek!
lexi01
Budapest
 
 


Sziasztok
jelentem túl vagyok az 1 inszemen...végre
3 évet vártam erre a pillanatra...a 3 év alatt sok minden történt...mióma eltávolítás,túlstimulálás,aztán fogamzásgátlás szedés,nehezen ürült ki a sok pete.....aztán megint belekezdtünk,aztán megint túlstimu,megint fogamzásgátló...aztán időt kértem
de múlt hét csütörtökön megtörtént az 1. inszem
most várakozó álláspont van

a kismamáknak kitartást,a leendőeknek sok sikert és akiknek nem sikerült azoknak sok erőt kívánok!

 
 


Edinám,

mi ugye tudjuk, hogy mit érzel és ezért őszintén tudjuk sajnálni. 
Tudod, azt mondta nekem a prof, hogy a mi korunkban az egyetlen kulcs az, hogy nem szabad feladni, mert nekünk nehezebben sikerül. Nekem akkor sokat jelentett ez a mondat. Remélem neked is ad egy kis erőt miután jól kisírtad magad. Adjon még erőt az is, hogy milyen szépek voltak az eredményeid! 
Kívánom nektek, hogy pihenjétek ki ezt az időszakot, hogy az új évben újult erővel tudjatok belevágni a következőbe!
 
 


Edina, csak azért jelentkeztem nagyon régen, mert már nem járunk a Sotéra - külföldre költöztünk.
Itt javultak az eredményeink, úgyhogy az otthoni lombikok után itt inszeminációt javasoltak. Ebből épp most vagyok túl a másodikon - a tegnap nekem is bőgős nap volt. Szépen indult, épp elkezdtem merni bizakodni, aztán paff. 
Mindig ugyananaz, de mindig más. Januárban új kör megint. 
Mindenkinek a lehető legszebb karácsonyt kívánom, élményekkel és testi-lelki feltöltődéssel!


Sziasztok Lányok!

Edina,
annyira nagyon sajnálom
cicuci
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok!

Edina: nagyon sajnálom!! Pedig annyira reméltem, hogy most sikerülni fog! Sok erőt kívánok neked a következő időszakra!

Janula: Holnaptól szurkolok neked, hogy az új hely új lehetőséget és sikert hozzon neked!!!

Lexi, Maci, Cicuci, Leszezjobb, Cermiák és többi babaváró társam: vigyázzatok magatokra, és a babócákra!
Kívánom, hogy jól teljen nektek a decemberi nyüzsi és tudjatok magatokra és a babára is figyelni!!

Velünk minden ok, már vannak jóslófájásaim, de hát ez még bármeddig eltarthat! Remélem azért karácsonyra itthon leszünk!

Puszi és ölelés nektek!
 


Edina, :cry: :cry: :cry: :cry: pedig nagyon drukkoltam, csuriba volt kezünk lábunk. Mielőbbi felépülést! Nagy ölelés Neked!
Magdi, kívánom, hogy könnyű, gyors szülésetek legyen! Várjuk a gólyahíreket ;)
Zsuzsanna, köszönöm a gratulációt! Sajnálom, hogy nem sikerült az inszem :(
Vkcs, mennek a drukkok! Mikor kell tesztelned?
Puszi, ölelés mindenkinek!
 
 


@maci80:



köszönöm
majd jövőhét végén

Kellemes 7végét!
 
 


Sziasztok lányok

Ma megvolt a műtétre az időpont egyeztetés.
január 7. bemegyek és 8. műtenek.
Jól besültem mert a doki kérdezte hogy mikor jön meg legközelebb én elkezdtem számolni és mondtam hogy jan 2. Ő kiszámolta hogy akkor 8. műtét.
Miután kijöttem és utánaszámoltam rájöttem hogy nem 2. hanem 5. jön meg............!!!!!!!
Én szóltam utána hogy miújság de a dr. mondta hogy nem baj.... hát nemtudom lehet akkor még meglesz......
Most abban bízom hogy valami okból elöbb jöjjön meg.... istenem de rég kértem ezt hogy minnél elöb jöjjön meg.... nah mindegy...

Úgyhogy hétfőn ezerrel intézem a szokásos vizsgálatokat .
De a rákszűrésem az necces lesz mert kaptam kúpot amit ma kezdek el csinálni és csak 18. tudok menni rákszűrésre az sztk ba és csak remélni merem hogy legkésöbb jan 6. meglesz az eredmény .
Nemtudom hogy az ünnepek hogy befolyásolják ezeket a viszgálatokat..
Most izgulok ez miatt egy cseppet.

Szép hétvégét kívánok mindenkinek !!!!
evi89
Vecsés
 
 


Drága Edina,

nálunk volt egy kis fennforgás, de amint tudtam, rögtön megnéztem, hogy mi a helyzet.
Nagyon sajnálom! Nehéz ezt szavakba önteni....
Sírd ki magad.......  
dekatka82
Vácrátót
 
 


Sziazstok Lányok, 

tegnap voltam az új helyen először! :) Nekem eddig bejött az intézményváltás! :) Nagyon de nagyon kedvesek, segítőkészek voltak, odafigyeltek rám. Megkérdezték, hogy még mit segíthetnek, szóljak csak, ha bármi kérdésem van. Nagyon rugalmasak voltak, mindent elintéztek, hogy gyorsabban és praktikusan sikerüljön elintéznem a vizsgálatokat. Nem húzogatták a vállukat, hanem tényleg utána néztek. Gyorsan ment az egész és érkezési sorrendet betarva kellett bemenni. A váróban meleg volt és kényelmes puha plüss székek (jó rondák :D), a wc-ben szappan, kéztörlő és nem csak egy van. Azt megtudtam, hogy ott nem engednek 20 perc után felkelni, hanem fektetnek egy kórteremben a beültetés után és ők szigorú fekvést mondanak. A doki is nagyon kedves volt, szépen, nyugodtan mindent végigbeszélt velem, minden egyes leletemet megnézett, rengeteget kérdezett. Nem ő lesz az orvosom, ő csak felvett, de még emlékszem a doktornőre, akivel a Sotén az első alkalommal majdnem összevesztem a gyógyszereim és az inzulinrezisztencia miatt.... A korom és a férjem korának említésére a dokinak a szeme sem rebbent és nem kezdett el negatív statisztikákat sorolni. Itt lehet dióokit választani is.
Összességében az első benyomásom pozitívabb nem is lehetett volna, szinte éreztem, ahogy legördül a hatalmas kő a szívemről és megkönnyebbülök, hogy ide kell majd jönnöm. Nem is tudtam, hogy ennyire frusztrál a Sote! 
Azt is gondoltam, hogy jaj, de messze van tőlünk, de nem volt vészes, egy óra alatt odaértem. 
Szóval az első benyomás nagyon pozitív, remélem így is marad! 
 
 


Sziasztok!!màr rég voltam itt fent nàlatok a fórumon:sajna nemsikerült az első lombik:(valaki hallott vagy olvasott mar vitaminról ami segithet a petesejt "erősîtésében" ??csak mert nem voltak túl jó minőségűek a sejtek.bar nem mondtàk de sajnos ahogy a képen làttuk csak 1volt kicsit sejtes a kettőböl amit visszakaptunk.légyszi vakaki ha tud valamit irjon mert nem tudom mit tegyek...dhea rol hallottatok mâr????
bobe1982
BUDAPEST
 
 


Janula, jajj de örülök, hogy ennyire pozitív volt minden szempontból az első benomyás, nem csodálom, hogy legördült az a nagy kő :). És szívből kívánom, hogy ez a jó kezdet csak egy még jobb "végkifejlethez' vezessen, amikor csak tudsz, jelentkezz majd, hogy épp hol tartotok.

Évi, örülök, hogy már meg is van az időpont, akkor én is szurkolok most, hogy hamarabb jöjjön meg, meghogy a rákszűrés eredménye meglegyen időben, sajnos az ünnepek tényleg bekavarhatnak, de reméljük nem annyira, hogy ne legyen kész időre.

Magdi, Nálad már egyre fokozódik a helyzet, nagyon szorítok értetek, remélem minden rendben lesz és hamarosan láthatod a lánykátokat és karácsonyra már tényleg otthon lesztek igazi kis családként. Remélem Peti majd tudatja velünk a jóhírt itt a fórumon :).
lexi01
Budapest
 
 


Jah és azt elfelejtettem irni hogy van fostimonbol 8db,betadine kúpbol 1doboz 14db,bromocriptinből 2doboz bontatlan,utrobol 25db golyócska,illetve a soten az első inszemből maradt 2doboz bontatlan 2018as evjàratú closilbegyt tabletta.ezek mind eladàsra vàrnak.akit érdekel irjon privàtban.az àrat megbeszéljük.
bobe1982
BUDAPEST
 
 


Sziasztok csajszik!

Régen írtam már, belevetettem magam a melóba, és sajna nagyon kevés a szabadidőm, szerencsére most szabadságon vayok. Már a rendszer is kidobott, a jelszavamat pedig persze, hogy elfelejtettem, mert anno automatikusra volt állítva a bejelentkezés. 

Nagyjából túl vagyunk már ezen az első kudarcélményen, és már alig várom, hogy belevessem magam újra a próbálkozásba, immár sokkal, százszor okosabban, magamnak kijárva az utat, hogy mi(k) is lehetett a buktató(k).

Lányok! Úgy döntöttem  váltok, sokminden kétséges volt nekem, és kevésbé egyértelmű, bizonyos dolgoknak magamnak kellett utánajárni, és szerencsére egy magánendokrinológus, akit Magdi javasolt- teszi helyre az érékeimet, mert sokminden utólag kiderült, hogy mik nem voltak rendben.
Itt most inkább nem részleteznék minden szempontot, hogy mi miatt is döntöttem a váltás mellett. 
Kedden megyek Dr. Konc tanár úr magánrendelésére, az 5. kerbe, aztán a BMC, és ha minden jól megy, és elfogadnak minden leletemet, akkor sanszos, h januárban kezdhetek is újfent. Természetesen semmi sem garancia a sikerre, szerintem 70%kb.  a természet, viszont véleményem szerint az a 30% úgy a jó ha maximálisan meg van alapozva, és mint kiderült nekem nem volt..:-I
Hideget- meleget minden dokiról és intézményről lehet olvasni... hmmm... szerintem  a saját és jó ismerősök tapasztalatai a mérvadóak.
ancsy1207
Budapest
 
 


Sok puszi, és Boldog Mikut mindenkinek, természetesen , ha igénylitek még a társaságomat...:-) jelentkezek és követője leszek a fórumnak!
ancsy1207
Budapest
 
 


Szia Ancsy,

én is oda megyek és én is januárban kezdek majd! :) Talán még össze is futunk, feltétlenül maradj a fórumon és maradjunk kapcsolatban!
Teljesen egyetértek veled, hogy mindenkiről és minden helyről lehet mindenfélét olvasni, de tényleg a mérvadó az, hogy te magad mit tapasztalsz! 
Én eddig a BMC-ben nem álságos mosolyokat láttam, hanem tényleges segítőkészséget, kedvességet. Eddi pozitív!
 
 


janula: Írtam privit! ;-)
ancsy1207
Budapest
 
 


Sziasztok! Sok szerencsét kívánok mindenkinek, akik úgy döntöttek, hogy váltanak. Kívánom, Nektek is úgy teljesüljön az álmotok, ahogy nekünk itt, a Sote-n.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára leszezjobb 2014.12.07 16:18-kor.
 


Kép
 


Sziasztok lányok

Kismamik hogy vagytok? Magdipeti nálatok már gondolom centi vágás van és össze is vagy készülve már. Várom a híreket majd ám. Ahogy minden kismamáról ha történik valami. Magdipeti után kiért aggódhatunk majd a szülőszoba elött?

Vigyázzatok magatokra és a pocaklakókra.
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok!

Először is Janula, Ancsy: Mindkettőtöknek azt kívánom, hogy sikeres legyen az intézmény váltás és meghozza nektek a gyermekáldást!
De ezt kívánom mindenkinek, aki eddig nem volt sikeres!

Edina, Lexi: köszi a drukkolást! Lassan kezdhetitek is szorjtani a kezeteket, mert Bori már helyezkedik..sietős neki! Már nagyon durva jóslóim vannak, tegnap be is vitt apukám a kórházba, mert a szülésznőm behívott egy sos nst-re. Hát igen, vannak már fájásaim ( este volt 5 perces is 2 óra hosszat), csak még gyengék. Illetve a hasi fájások gyengék, de a derekam és a szeméremcsontom bitangul fáj és el is kezdett nyilni a méhszájam. A belső! De a magzatvíz még szép tiszta. Szóval este úgy engedtek haza, hogy lehet, hogy már hajnalba vissza is megyek, de hajnalban is csak a derekam fájt és a pocak, csak rövid összehúzódásokat produkált. Szegény péter nehezen ment el így ma dologzni, és pont az előbb mondta, hogy annyit dolgoztt, az összes rendelését elkészítette vagy legalább előkészjtette, hogy bármikor indulhassunk.
Szóval Borink nem teszi egyszerűvé az életünk, pedig már úgy szeretném látni..Viszont így szinte biztos, hogy Karácsonyra itthon leszünk.

Előre is nagyon szépen köszönöm, ha gondoltok ránk a következő napokban, és ígérem, ahogy van valami, jelentkezünk!!

Puszi nektek! És Nagy-nagy ölelés Mindenkinek!
 


Magdi ezek csodás hírek!
Nagyon nagyon szurkolok, és itt szerintem mindenki! Ennél szebb karácsonyi ajándékotok nem is lehetne. Ezek szerint a kis hercegnő már nagyon kíváncsi a kinti világra..:-) 
Puszi és ölelés, és mégegyszer köszi, hogy általad rátaláltam erre a roppant szimpatkus Dr.nőre Koppány Viktóriára.
ancsy1207
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok!
Addig sem jutottam el a napokban, hogy olvassalak. :(


Edina, bár sokat gondoltam rád, most olvasom csak :(. Én is csak azt tudom mondani, hogy borzasztóan sajnálom. Valamiért én is azt gondoltam, éreztem, hogy ez a ti „körötök” lesz. Sok ölelést küldök neked!


Janula, nagyon örvendek, hogy az első benyomások ilyen jók voltak. Kívánom, hogy mindvégig ilyen pozitív élményekről és eredményről számoljál be nekünk. Külön jó, hogy Ancsy is oda fog járni! Hajrá Lányok! :)


Magdi, nagyon sokat gondoltam rád is! Ezerrel szorítok! Ki fog tájékoztatni minket veled kapcsolatosan? Hívhatlak, vagy írhatok néha üzit? Nagyon-nagyon-nagyon könnyű és szép szülést kívánok neked! Alig várom már lássam Borit.


Jut eszembe, kicsit megkésve, de boldog névnapot neki is és Janulának is! :)


Évi, örülök, hogy már van időpont is, kivételesen azért szurkolok, hogy hamarabb jöjjön meg. Remélem a rákszűrés eredménye meglesz időben. Sajnos az ünnepek valóban beleszólhatnak, de remélem azért minden jól fog alakulni.


Lányok, bocsánat, hogy most nem tudok külön-külön írogatni mindenkinek, de a december hónap a legkeményebb munka szempontjából és én már nagyon nehezen bírom, mire hazaérek nincs már energiám írni, itt a munkában meg időm nincs. Most már nagyon várom a januárt, hogy otthon lehessek és megpihenhessek kicsit.
Dióhéjban rólunk: november 28-án voltunk dokinál. Szerencsére minden a legnagyobb rendben a kis hercegünkkel. Akkor 1130 gramm volt, 1 héttel nagyobb a koránál, így most feb.17 lett a szülés várható dátuma. Én is jól vagyok, csak fáradok nagyon, fáj a hátam meg a gerincem, és sokat keményedik a hasam. Remélem januárban aktívabb leszek itt a fórumon is :).


Addig is puszi mindenkinek!

cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok!
Évi, mennek a drukkok, hogy jöjjön meg hamarabb, és sikerüljön elintézni a rákszűrést. Magándokihoz nem tudsz elmenni levetetni a rákszűrést?
Ancsy, Janula, kívánom, hogy az új helyen valóra váljanak az álmaitok!! Majd várjuk az információkat rólatok, kiért mikor lehet szorítani ;-)
Magdipeti, annyira bíztam benne, hogy tegnap megszületik Bori, mert akkor Balázzsal egy napon ünnepelnénk a szülinapot. Sokat gondolok Rátok, biztosan minden rendben lesz szüléskor, ügyes csajszik vagytok.
Cermiák, csak óvatosan a munkával! Kitartás még a hátra lévő munkához! 13 hetes várnadós vagyok, csak mindig elfelejtem megírni Neked 
Remélem, minden kismama jól van, és vigyáz magára ebben a taknyos hideg időben.
Mi voltunk pénteken integrált teszten, uh-n minden rendben volt (leszámítva, hogy hatalmas a baba, majdnem 2 héttel nagyobb a koránál a méretei alapján-követi a bátyját ), a vérvételnek majd csak januárban lesz eredménye, mert 23án lesz még egy vérminta. Úgy néz ki, kisfiú lakik odabent, férfiuralom lesz a házban (pedig már így is az van )
Puszi és ölelés mindenkinek
 
 


Maci,
boldog születésnapot Kismackónak! Aki lassan közepes Mackó lesz :). 13 hetes? Telik az idő rendesen :). Örvendek, hogy tovább gyarapítod a kisfiús kismamák táborát :). Az integrált teszten biztosan minden rendben lesz. Két héttel nagyobB? Ilyen sokról még nem is hallottam. Ügyes, nagy baba :).
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok!
Ma hajnali 5:30kor Megszületett Bori, 3650gr és 59 cm! Sűrű fekete hullámos hajjal! Minden oké vele, csak nekem kell pihenni, mert sok vért vesztettem! Köszönöm szépen mindenkinek a szurkolást! Ha hazamegyünk jelentkezem! Puszi és ölelés!
 


Drága Magdus

Gratulálok a nagylányhoz sok tejcit és mielöbbi hazatérést kívánok nektek.
Ha lesz egy kis időd akkor kérünk képet is a babáról. Puszi neked és Borinak
edina71
Budapest
 
 


Magdi! Úgy vártam már a gólyahírt! Minden nap többször eszemben voltatok. Teljes szívemből gratulálok!! Gyönyörű szép súly és hossz, nagyon várom a képet is ;)
Peti gondolom olvadozik a kis hercegnőtöktől :)
Pihenj sokat, igyál sok folyadékot!
ISTEN HOZOTT KICSI BORI BABA!!
Puszi mindenkinek
Ki a következő kismami, akiért izgulhatunk? Cicuci? Leszezjobb? Lexi és Cermiák tavaszi babát vár, ha jól emlékszem (Lexi februárra, Cermiák március ha jól tudom :roll: )
 
 


Sziasztok Lányok!

Magdi!
Szívből gratulálok és nagyon sok boldogságot és egészséget kívánok nektek 59 centi!!! Hát valóban hosszú baba lett, de biztosan nagyon cuki

Lányok, mindenki jól van? Kismamik? Mi újság veletek? Egyre jobban telik az idő, lassacskán szépen sorban megyünk magdi után a szülőszobára  Én már alig várom! Ma vagyok 35(+1) hetes, szóval még 5 hét!

Nati még mindig sokat mozog, sokszor fájdalmasan betalál egy-két rúgása... meg elkezdett fájdogálni a hasam alja is, nem vészes, csak érzem, hogy kicsit fáj Főleg amikor fekszem és fordulok egyik oldalamról a másikra.
Nálunk teljesen elkészült a babaszoba is és nagyon szép lett. A férjem is nagyon büszke rá, mert csinált róla fotót és mindenkinek mutogatja   Voltunk kismama fotózáson is, csodaszép képeink lettek, nem is gondoltam hogy ennyire jól nézek ki  és megbeszéltük a fotóssal, hogy majd megyünk hozzá babafotózásra is

A jógát most már hanyagolom, nincs bátorságom járni azóta, hogy a doki mondta hogy ki van nyilva a külső méhszáj. Persze elvileg járhatnék, de valahogy mostanság már inkább pihizek. na meg főzök, mosok, takarítok, úgyhogy a mozgás azért megvan! Meg szúrom magam a vérhigítóval, ami viszont annyira nem vészes, mint gondoltam. Csak tele van már szinte mindenhol a hasam erekkel és a szúrások után szép kis lilás pötty marad a testemen. De ez van!


Lányok mindenkinek ölelés és vigyázzatok magatokra! És mindjárt itt a karácsony, tessék pihizni jó sokat
cicuci
Budapest X. kerület
 
 


Magdi úgy vártam már a gólyahíreket, gratulálok a lányotokhoz, biztosan szép baba lehet a hajacskájával :). Pihizz, amíg lehet, és jelentkezz ha tudsz!

Cicuci, örülök, hogy jól vagy, Te vagy a következő a sorban ugye? Remèlem minden rendben lesz Nálatok is :).

Maci, nálunk téli baba lesz, nem tavaszi :D, mert február 2 v. 5-re vagyok kiírva, Cermiák pedig február közepére :).

Bocsi, hogy most nem írok mindenkinek, de telefonról írok, csak annyira megörültem Borinak :)!

Puszi mindenkinek!
lexi01
Budapest
 
 


Lexi, nekem a február már majdnem tavasz, akkor már többet süt a nap, melegszik az idő :P
Azt tudtam, hogy Te februárra vagy kiírva, Cermiákot elszámoltam :oops: mert a beültetése alapján számoltam én szőke :oops: Bocsi, bocsi, bocsi, bocsi :|
Leszezjobb, Dekatka, Ti mikorra vagytok kiírva?
 
 


Évi, mi a helyzet a rákszűréssel? Sikerült elintézni?
Edinám, hogy vagy??
Ölelek mindenkit!
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: