Új privát üzeneted érkezett!

@lexi01:


Szia!:-)) Én is Bokorhoz járok.Februárban műtött 2-es endóval.Sajnos 1 lombikom még csak leszívással sem végzödött. Autóimmun pajzsmirigyes és még más finomságokkal...Igen,Bokor nagyon jó,jövő héten megyek ismét hozzá.Sajnos visszajöttek az endós fájdalmak,ciszták  is stimu után,így szerintem nem kerülöm ki a januári lapart,ha végre egy sikeresen végződő lombikot szeretnék! 

Mi van veled Reginand1?
 
 


Hali, doki nagyon nem ajarha a lapart merthogy tobbet arthat mint haszbak, kicsi a ciszta. Az ivf nem sikerult:(
most varok h. vagy megis mutet v. majd kezdunk amikor lehet..


Hali, doki nagyon nem ajarha a lapart merthogy tobbet arthat mint haszbak, kicsi a ciszta. Az ivf nem sikerult:(
most varok h. vagy megis mutet v. majd kezdunk amikor lehet..

 
 

Hali, doki nagyon nem ajarha a lapart merthogy tobbet arthat mint haszbak, kicsi a ciszta. Az ivf nem sikerult:(
most varok h. vagy megis mutet v. majd kezdunk amikor lehet..


Hali, doki nagyon nem ajarha a lapart merthogy tobbet arthat mint haszbak, kicsi a ciszta. Az ivf nem sikerult:(
most varok h. vagy megis mutet v. majd kezdunk amikor lehet..


Hali, doki nagyon nem ajarha a lapart merthogy tobbet arthat mint haszbak, kicsi a ciszta. Az ivf nem sikerult:(
most varok h. vagy megis mutet v. majd kezdunk amikor lehet..


Sziasztok!

Sajnálom, hogy így kihalt ez a topic, olyan jó kis csapat volt. :(

Én februárban kezdek tesóért, jó lenne valakivel beszélgetni.


Addig is, ha járna erre valaki és maradt gyógyszere, érdekelne.
fostimon, utro, gonapeptyl, choragon

Szép hetet!

salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!


Most mentünk volna a 20. napos viszgálatra, de sajnos nem jutunk be. Janárra tolódik minden!

Sok éves várakozás után már nagyon elkeseredik az ember lánya!

Jó lenne itt beszélgetni! Nekem sajnos még nincs gyerekem. Pont ezért megyünk lombikra.
5 inszem már volt!


Szia Kriszti,
gondolom a szam, szul..ev, igy csidalkozom h. volt 5 indzemed es mef csak most limbikoztok.. nekem 3 utan mar szolt a doki, 77 es vok, bar lehet nekted jobbak az ertekeitek..
en most keszulok bokor dokihoz, endo ugyben, meddosegibe a bmcbe jarok.


@reginand1pont0:


Szia Regina!

Igen '74-es vagyok!

Először nem akartam lombikra menni, és a doki sem javasolta, de aztán már mondta, hogy menjünk, mert nincs értelme húzni! 

Sajnos én már nagyon el vagyok keseredve. Néha nagyon távolinak érzem, hogy valaha lesz gyerekünk!

Te most hol tartasz?


most mutetre varok. volt egy sikertelen lombikom, es van egy cisztam..azt jellene kiszedni..


Szorítok neked!

Jól értelmezem, hogy van három gyerkőcöd? 


@reginand1pont0:



Szorítok neked!

Jól értelmezem, hogy van három gyerkőcöd? 


nem, nem jol. 3 sikerteken inszemem volt. ha lenne 3 gyerkic sztem mar nem eroltetnem ennyire...sajnis egy sincs


@reginand1pont0:


Ne haragudj!!!!!

Hogy bírod?


nem tortent semmi.
mit hogy birok! lelkileg a sikertelenseget? hol jobban hol rosszabbul, hol optimistan tekintek elore hol eleg pesszimista vagyok es inkabb abbahagynam..
te hogy birod?


@reginand1pont0:


Szia Regina!

Az inszemre gondoltam és arra, hogy lelkileg hogyan bírod, igen. 

Én már nehezen bírom. Főleg a koromra való tekintettel. Telik az idő és minden olyan lassan halad!

Bármit teszel, nem jön össze. Nekünk már több orvos megmondta, hogy természetes úton esélyünk sincs a babára!

Sok mindent kipróbáltunk, de nem segít!


Kriszti,
nekunk eddig epp az ellenketojet mondtak, van esely a term uton de kidetult megsem:( igen a korom miatt eis nehezen viselem..


@reginand1pont0:


Szia Regina!

Gondolom, hogy arcul ütött benneteket!!!!
Én nagyon sokat sírtam! Már nem sírok, mert bele fáradtam!

Nehéz azt mondani, hogy fel a fejjel, mert az hazugság lenne! Én csak megyek előőre és egy idő után azt fogom mondani, hogy elég!


oszinten szolva inkabb oruluk, mert ha van vmi akkor azt meg lehetvoldani de ha csak ugy nincs, magyarazat ok nelkul, akkor mit javitsunk, hol keressuk a hibat? ez van..


@salsera:


Szia, Salsera! 
Én néha szoktam itt olvasgatni. Szívem szerint én is mennék már a Klinikára de még kicsit várnom kell. 

 


Az előbbit túl gyorsan küldtem el. 

Üdvözlök Mindenkit! :)
 


Szia Kamilla,
mire varsz, miert kelk var.ni?
nekem ugy nez ki jan 21 en lesz mutet bokor dokival! alig varom..


Reginand, a férjemre. 
Azt mondta, hogy még nem érzi magát elég erősnek a következőhöz. 
Csuriban az ujjam a műtéthez!
 


Kamilla,
ertem, es megertem, kell hozza egy kis ero hogy az ember ujra es ujra nekilenduljon..
Koszi,
Kellemes unnepeket!
Jo kezdest, hidd el hamar itt lesz az idopont!


@kamilla04:


Szia Kamilla!


De örülök, hogy írtál, olyan jó kis csapat volt itt!

Néha én is elgondolkodom, hogy kellene még várni, igazából tavasszal már neki akartunk látni, de annyira rossz volt ez az év (haláleset, anyagi gondok stb), hogy úgy érzem jól tettük, hogy elhalasztottuk.

Viszont az idő nem nekünk dolgozik, én 40-nél húztam meg a határvonalat, azután már nem szívesen szülnék, és ez már nagyon nagyon közel van.
Szóval most vizsgálatok és reménykedés, hogy márciusban szintén elsőre sikerül és most kisfiút hoznak össze.
Szóval egészséges, egyke kisfiú csak ennyit kérek! 

Jó volt bemenni a sote-ra, nem volt semmi rossz érzésem, sajnos, illetve Andinak nem az, elment szülni, pedig ő volt a kedvencem, dehát ez van.
Viszont most Murberhez kerültem, ennek egyelőre örülök, remélem, nem változik a helyzet.

Mesélj, hogy vagytok, néha eszembe jut, hogy tök jó lenne egyszer személyesen is találkozni, mi lehet Kocossal, Ágival meg a többiekkel?!

Most, hogy megint elkezdtem gyógyszert vásárolni, elég sok szomorú történettel találkozom (a legutóbbi a 7. lombik után adta fel), szóval tényleg nagyon szerencsések vagyunk, hogy elsőre sikerült, remélem, ez most sem lesz másképp!

Mindenkinek szép hetet!

salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


Salsera! 
Mintha az én évemet írtad volna le. Nálunk is kb ezek fordultak elő. Én is kisfiút szeretnék, de a lényeg,hogy egészséges legyen. Én voltam régebben leadni a fényképet amit kértek, mert a posta elkeverte. Akkor fura érzések törtek rám. A padon ülők helyébe tudtam képzelni magam és szívem szerint odamentem volna, hogy nézzétek, tudom nehéz de itt ül a babakocsibana Gyermekem,  van remény és siker. 

 


sziasztok. regen voltam itt, mas nevvel /sajna ujra kellett reg./ voltunk lombikon,sikertelenul...aztan 5 honapra ra osszejott a baba termeszetes uton :) /kulfoldon voltunk,ott is szultem/ , a kerdesem az lenne ,hogy menjek be a sotera szolni h nem megyunk mar .... ? koszi a valaszokat :) sziasztok
marcibaba
Budapest VI. kerület
 
 


Szia Marcibaba! 
Gratulálok, Babócátokhoz! 
Ha úgy gondolod inkább szólj nekik, hogy már nem mentek. Véleményem szerint ők maguktól nem fognak keresni. 

 


Sziasztok!
Megmaradt két doboz Utrogestanom 2016/09 ig jó. 1500 Ft / db. Ha valakit érdekel jelezze.
 
 


Kedves babákat tervezők és babákat várók! 
Az Ipsos Közvélemény- és Piackutató Intézet kutatást végez 
"Egészséges életmód- gyermekvállalás" témakörben. 

Várom azok jelentkezését, akik szívesen részt vennének jövő héten (17./18.-án, délután) egy 1,5 órás Fókusz-csoportos beszélgetésen. Akiket várunk: 
1. csoport: babát terveznek, 
2. csoport: már várják a babát. 



Kvóták: életkor 25-39 év, Budapesten vagy az agglomerációban élnek, legalább érettségivel rendelkeznek, a családi összjövedelmük min. 200.000 Ft. Életmódjukat a tudatosság jellemzi! A részvételt honoráljuk. 



Jelentkezzetek! A pontos részleteket meg tudjuk beszélni​:​
agnesdorkanagy@gmail.com vagy tel. 70-634 8713 
Köszönöm a figyelmet, szép napot!
Nagy Dorka

 
dorka14
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!
Megmaradt, bontatlan, ESTRADOT 50 tapaszomat elajandekoznam, levelben elkuldenem, vagy Maglodon atveheto.
Murber dr. irta fel fagyasztott programhoz.
 
 


@tinini:


Szia, jövő héten megyek a Klinikára! Addig tudod tartani? 

 


Tartom neked kamilla :)
 
 


Tinini, köszönöm szépen. 
Fagyasztatott Babákért megyek, csak még nem tudok konkrétat. :) 

 


Tinini, kb egy hónap múlva kezdünk. Akkor kellenek szerintem a tapaszok. Elküldöd akkor levélben? 

Ma 2 órát vártam a bent töltött 2 perces időért. Izgultam ezért még hosszabb időnek tűnk. Kb 2 hét múlva megyek vérvételre és utána a ciklus 20. napján kezdjük a nyálkahártya felépítést.
 


Kamilla, szuper hírek. Szerintem megérte a hosszú várakozás ;) Csuriban a kezem-lábam értetek!
 
 


Kamilla,irj legyszi cimet, es elkuldom :)
 
 


@tinini:


Köszönöm!
 


Maci! 
Annyira izgultam mindenért! 
De jó is volt visszamenni. :)

 


Szóval most talán van kb 5 percem, hogy írjak. 
Nagyon izgultam, hogy mi lesz megint a Klinikán. Azt hittem, hogy nézik a súlyom, mert sajnos nem fogytam még le vagy már nem is fogok. (pedig oda figyelek az étkezésre és mozgok is). Volt olyan akit elküldtek ha jól emlékszem a Klinikáról, hogy még fogynia kell. Ettől én is nagyon tartottam. 
Megérkeztem, közölték, hogy a Prof éppen máshol van, majd akik utánam jöttek sorba mentek be előttem. Ettől csak még jobban fokozódott az idegességem. Végül kb ebéd előtt kerültem sorra. Megnézte a kartonom, megkérdezte az előző szülést és kb írta a vérvételre a papíromat. A következő ciklus 3-5 napján kell mennem és utána a 20 napra időpontot kérni és akkor építjük a nyálkahártyát.

Akkor most még nyugi, de egy hét múlva kezdődik a tánc. :)
 


Kamilla drukkolok neked! Igen engem elküldött a Prof Murberthez Ő meg fogyni. Pénteken voltam nála és meg volt lepődve hogy fogytam. ;-)
kittikata
Vecsés
 
 


Kittikata! 
Nagyon klassz, hogy sikerült haladnod! :) 
Akkor nem volt alaptalan a félelmen. 
Engem nem küldött sehova kaptam a papírt és csináljam amit mondott.
 


Köszönöm a drukkot! És viszont drukkolok neked is! :)
 


Köszi szépen!
kittikata
Vecsés
 
 


Szia Kamilla!

Ezek szerint csak belevágtok?

Akkor úgy látom ismétlődik a történelem, én februárban kezdtem és most a 11+5 napon vagyok.
Hétfőn megyek genetikára, remélem, minden rendben. 
Most nem vagyok annyira rosszul mint múltkor, de azért már várom a 2. trimesztert! :)

Nekem M. csinálta, átirányítottak hozzá. Hogy őszinte legyek, örültem neki, beszédesebb, többet törődik az emberrel.

Hajrá Kamilla, meg Mindenki, aki éppen benne van, majd írjatok mi volt!
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


@salsera:
Szia! Gratulálok. Én nemrég kerültem M-hez. Ha minden igaz a 20 napon kezdünk, de ez a 3 napi vv-től függ.
Írj majd mi volt a genetikán!!!
kittikata
Vecsés
 
 


sziasztok!
Én a Dévaiba jártam de most  váltani szeretnék.. mennyi a várakozási idő a lombiknál??

 
 


@mazsola23:


Szia!

A soten általában semennyi.
Viszont készülj fel, hogy mindjárt itt a nyári leállás, úgy hogy lehet, hogy áttolnak szeptemberre.
Bár lehet, hogy amúgy is kérük újra a vizsgálatokat, így addig azokat el tudod intézni.


salsera
Budapest XIII. kerület
 
 


@kittikata:



Köszönöm.

M. rendes, bár ott, amit múltkor egy lány mesélt, olyan mintha kettő lenne belőle, kicsit furákat mondott.
salsera
Budapest XIII. kerület
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: