Új privát üzeneted érkezett!

....


Szia Bozoaniko!

Dr. Ádám Zsolt és Dr. Kovács Eszter. Mind a kettőnek van magánrendelője.


Üdv:
Amethiszt
 


Szia én a klinikán nem ismerek dokit de a Kútvölgyiben dolgozik az én dokim dr Sípos Sándor, neki van magánrendelése is a Váci uban (8000 egy vizsgálat), és nagyon ajánlom. Leliismeretes, aranyos-emlékszik a problémádra, hajlandó válaszolni az összes hülye kérdésemre- és nem szab árat, pláne elérhetetlent nem. Ajánlom neked is!
 
 

 
 

Kedves Amethiszt!

Telefonszámot meg tudnád adni? Dr. Kovács Eszterét?

Kedves Solyevi!

Köszi! Kútvölgyiben van PIC? Egy telefonszámot tudnál írni? Kútvölgyi milyen? Egyáltalán nem ismerem.

Nekem kisfiam Istvánban született, de oda többet nem szeretnék menni.... PIC fontos lenne, mert fiammal is megszívtam, hogy ott nem volt... :-(


Szia Bozoaniko!

Nem tudok telefonszámot adni, Én nem a doktornőhöz járok. De azt tudom, hogy a IX.ker. Stáhly utcában van a magánrendelése, a Dr. Túri és Tsa rendelőben.
Vagy esetleg a Dr. Papp Csaba, szintén SOTE I. Szintén van magánrendelése és a telefonszámát priviben küldöm.
Én is a SOTE I.re járok, de az Én orvosomnak nincs magánrendelése.
A klinikán van PIC is és NIC is.

Amethiszt.
 


Szia Amethiszt!

köszi. Megkaptam.

Igen, azért is oda szeretnék menni, mert tudom, ott van PIC, meg talán még a MÁV-ban, de az meg uolyan kibejárkálós hely, mint az István, olyanból még egyszer nem kérek. :(

Viszont anyagilag nem állunk jól, és nem tudok kp-ban nagyobb tételt adni, max egészségpénztári keretből....

Anikó


Szia Bozoaniko!


A Stáhly utcában ott ha jól hiszem elfogadják az egészségbiztosítási kártyát.


Amethiszt
 


Amethiszt!


köszi

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: