Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Járt valaki a fehérvári korházba a meddőségi ambulanciára? Milyenek a tapasztalatok? Egy helyen végeznek minden vizsgálatot? Melyik dokihoz érdemes menni?
Minden info érdekel!
Köszi!


Szia Panna!

Kicsit lejebb találsz egy olyan topicot, hogy Sos székesfehérvári nőgyógyász. Talán ott tud neked valaki segíteni, sőt írhatsz privit egy szülésznőnek is.

KépKép
 
 


Szia Bende!

Köszi, megnézem!

 
 

Sziasztok! Engem is érdekelne a topiknyitó kérdéseire a válasz. Panna, te bejelentkeztél már? Én holnap szeretnék, ha eljutok. Dr Bata Barnabásról sok jót olvastam a fórumokon. Ha jól tudom, ő rendel ott. 1-2 héttel a bejelentkezés után tudnak időpontot adni.
 
 


Szia Nonci!

Bocsi a késői reagálásért, olvastam ugyan a topikot, de írni nem tudtam. :oops: :oops: :(
Még nem jelentkeztem be, más forumokon is érdeklődtem a meddőségi iránt, meg az orvosokról is.
Én most egy három hónapos homeopátiás kezelést csinálok - ez a második - és jó lenne, ha nem is kerülne sor a kivizsgálásra, de szerettem volna előre informálódni, ezért kérdezek.
Viszont úgy tűnik, hogy bár sokan megnézik a topikot, válaszolni nem igen akarnak :cry:
Amióta írtál, eltelt már pár hét. Kértél időpontot, vagy talán már voltál is dr Batánál? Elmeséled a tapasztalataidat?
Most már jobban lesz ráérő időm, meg gépem is, úgyhogy igérem, válaszolok majd :) :D
Szép napot!


én jártam Bata B-hoz, de rendel ott Rubliczy Levente is, mind2röl csak jot tudok mondani. Van magánrendelésük is, az tarifás persze, de a kórházi ingyenes, tb-alapú. Minden vizsgálatot megcsinálnak itt, nőknek néznek peteérést uh-gal, néznek vérvételböl hormonokat, fiúknak van anrdologia (ezt a Rubliczky csinálja mindig, ugy tudom), és 2-3 hét alatt megvan a spemakép. Ha kell, petevezeték-átjárhatósági vizsgálatot is csinálnak laparoszkopiás mütéttel. Irnak fel gyogyszereket, inszemet végeznek, lombikot nem, azt pesten vagy Tapolcán, Györben lehet legközelebb.
remélem tudtam segiteni, mindenkinek sok drukk a bébikhez
Vendég
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: