Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Nem is tudom hol kezdjem. Talán ott,hogy 8 hetes terhes voltam,amikor kiderült,hogy a babának nincsen szívhangja. Ekkor nagyon megijedtem. Azt mondta az akkor még imádott orvosom,hogy szerdán műtét. Eljött a szerda,azt mondta nekem,hogy a régi kedves betegéért már csak ennyit megtesz,hogy bejön a kórházba,és ő csinálja meg a műtétet. Ennek a körülményekhez képest nagyon örültem. Amikor kész lett,bejött hozzám a kórterembe,elmondta amit ilyenkor kell,utána elment,a párom váta az ajtóban,és megköszönte,és kérdezte,hogy mivel tartozunk. A doki azt mondta,hogy a rendelőben a kontrollon megbeszéljük. Eltelt 2 hét,mentünk kontrollra. Megvizsgált,utána kérdezte,hogy mikor nyírjuk le nála a füvet.(???) Ezt nem tudtammire vélni. És folytatta:hogy ő nem csinál ingyen semmit,mert senki nem dolgozik ingyen. Ekkor leesett,hogy mi az a fűnyírás. Én mondtam,hogy a párom kérdezte,de azt a választ kapta,hogy majd megbeszéljük. Erre Ő: Ő nem mond ilyet,mert a benzinkúton sem adnak neki úgy benzint,hogy majd megbeszéljük.Csak a benzinkút egy kicsit más,szerintem.Ésarra,kért,hogy többet ne kérjem meg,hogy jöjjön be miattam. Erre sem én kértem meg. És majdnem kizavart a rendelőből,hogy jó akkor mostmár fizessek kint a vizsgálatért. Ezek utá én többet oda be nem teszem a lábam. Pedig ma napoban mondtam a családomnak,hogy semmiért nem cserélném le a dokit. Már 7éve hozzá jártam,ála született az első fiam,most 3 éves. Bocsi,ha kicsit hosszú lett a levelem,de jó volt kiírni magamból. Ha valakit érdekel a nőgyógyász neve,nyugodtan írjon privit. Sok sikert mindenkinek! :cry:


Szia.
Megkérdezhetném a doki nevét meg,hogy melyik kórházhoz tartozik?
Remélem nem az én dokim mert akkor nagyon-nagyon csalódnék....
Köszönöm ha válaszolsz.
Üdv: Maya

Maya


Szia! Hammersberg Elemér. Az Újpesti kórházban dolgozik és a volt máv-ban

 
 

Szia!
Köszönöm a válaszod .
Örülök mert én nem hozzá járok...

Maya

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron