Új privát üzeneted érkezett!

Aki ott szült leírná a tapasztalatait?
Megéri inkább a magánklinikát választani?
Tényleg nagy a különbség közte meg egy állami kórház között??
Vendég
 


Én is kíváncsi lennék az itt szültek tapasztalataira! Mindenben a megbeszéltek szerint jártak el, emberi volt a hozzáállás? Apa meddig lehetett bent veletek, stb?
 


Szerintem megéri ott szülni.
Kétágyas szobák vannak, fürdő a folyosón.
Viszont lehetőség van felárasan kérni kétágyas fürdőszobás szobát, vagy családi szobát, ahol apa (vagy bárki más hozzátartoző) is ott tud aludni, valamint lehet neki is kérni kaját.
Apropó, napi ötszöri étkezés, á la carte.
Tiszta, gondozott szobák, az egész inkább egy hotel kinézetét kelti. Van tv, hűtő és széf minden szobában, és van wifizone elérés is.
A klinika árai szerintem egyáltalán nincsenek elrugaszkodva, ha államiban szül az ember és jó kis (magán)dokija van, elkölt ugyanennyit.
A számlát amúgy egészségpénztárral elszámolhatod.

Én decemberben fogok ott szülni, de már feküdtem bent pár napra.
Jövő héten megyek szülőszoba látogatásra, ha gondoljátok, leírom majd a tapasztaltakat.

Milla

Kép

Kép
 

 
 

Sziasztok!

Engem is érdekel mindenféle tapasztalat.
December végén január elején szülök. Eddigi tapasztalatom nem felhőtlen. Az orvosom miatt mennék oda.
 
 


Sziasztok,

én is kíváncsi lennék a tapasztalatokra, egy barátnőm szült ott, ő elég jókat mondott, bár ő is és én is elsősorban az orvos miatt választottuk. A fürdőszobás szobára mondjuk úgy kellett lecsapnia, amikor épp kiköltözött valaki, mert front volt és mindenki egyszerre szült, de ezt máshol sem lehet kiszámítani...

Azt mondta még, hogy nagyon kedves volt mindenki és úgy örültek a babának, mintha most látnának ilyet először.

Meg az is szimpatikus, hogy nem kell borítékot csúsztatni (legalábbis nagyon remélem).
 


Kedves Millababa!

Gratulálok a Kiskirályfidhoz!
Én is a Róbertben fogok szülni.. kíváncsi lennék mik a tapasztalataid!

Üdv.
Funky
Vendég
 


Sziasztok Kismamik!

yner ma elárasztotta a reklámjával a babanetet, mindenhová leírja fenti üzenetét.

Sehová se kattintsatok, ez egy reklám, aminek nem itt a helye!

üdv

kispatak
Vendég
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2011.11.18 14:52-kor.
Vendég
 


szia

Én is csak jókat tudok mondani a kórházról, a nővérekről meg az orvosokról is. :) Abszolút megérte, hogy ide jöttünk szülni, legközelebb is ezt tervezzük. :roll:

 
 


...
Vendég
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: