Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Tudtok bármi infót a SOTE II. női klinikán Dr. Tóth Péterről? Nála fogok szülni májusban, ha minden jól megy és érdekelnének a vélemények.
Köszi előre is!

Mázli
 
 


Én is hozzá járok, a SOTE II. topikban írtam róla pár jó szót, de én is szívesen vennék még egy-két kismamát, aki már szült esetleg nála vagy ismeri.

Mázli, én márciusban szülök, majd elmesélem milyen volt, ha még jársz erre. :D

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Igen én ismerem Dr Tóth Pétert.Sajnos nem tudok róla jókat mondani azoknak a pácienseknek akik még nem ismerik.Nem megbízható!!
Több ízben átvert engem,amikor is bementem a kórházba egy rutinműtét miatt és mindenki másnak ott voltak a fogadott orvosai,minden nő szuper kedves ellátásban részesült,kivéve engem.Nem jelent meg aznap a kórházban,hanem üzent nekem,hogy hívjam fel.Egy szó mint száz,aznap nem került rám sor.Egy pár hét múlva ugyanezt eljátszotta velem.
Amikor pedig felhívtam,lerázott.Az nem érdekelte,hogy vidékről utaztam be mindkét alkalommal a semmiért!
Szerintetek ez normális viselkedés egy orvostól?
Én tehát nem merem senkinek ajánlani,mert link megbízhatatlan,feledékeny,nemtörődöm alak!!!!Ez egy orvoshoz méltó magatartás? :cry:
 

 
 

Sziasztok,
sajnos én sem tudok jókat mondani róla, én 20 hetes terhesen hagytam ott, mert nagyon megbízhatatlan volt. És nagyon örülök, hogy megtettem! Az ismerõsöm aki elõször ajánlotta és végülis nála maradt, nagyon megbánta, mert a szülésnél és utána sem volt a topon. A rendelésén való 2-3, gyakran még több órás várakozás is nagyon felháborító szerintem.
johanna10
Budapest
 
 


Sziasztok!

Én 11 éve járok hozzá, volt egy szülésem és egy császárom nála.
P3-as rákszűrés miatt többször műtött. Terhesség alatt sokszor (még karácsonykor is) hívogattam, SOHA nem rázott le. Szerintem néha túl alapos. Volt 1 éve mikor orvosi kezelés alatt állt a nagy túlterhelés miatt, de mára megint a régi. Igen sokat kell rá várni , de akire nem kell az már rég rossz! Pont ma beszéltem Vele ,nem nőgyógyászati probléma miatt és készségesen segített.
Én bátran ajánlom mindenkinek.
fucsiorsi
Tököl
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron