Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Remélem lesz valaki aki tud nekem segíteni.
A 9 ker SZTK-ba járok terhesgondozásra, Dr Széles Ferenchez.
Nem akartam orvost fogadni az előző rossz tapasztalataim miatt, de ő mindig annyira kedves, alapos hogy gondolkodom hogy fel kéne fogadni.
Tudtok esetleg mondani róla valamit?
Árak, vélemény aki szült már vele stb...

Előre is köszönöm:
Újélet.
 


Kedves újélet27

Én is Dr. Széles Ferenchez járok a Mester utcai rendelőbe. Mi még a baba project első lépéseinél tartunk mert még nem jött össze sajnos :-( Igaz még csak 3 hónapja próbálkozunk a férjemmel de már most nagyon türelmetlenül várjuk a paillanatot, hogy kimutassa a teszt....babát várok :-))))
Én is Széles doktor úrnál szeretnék szülni. Igazából a régi rendelőjében nem mindig voltam teljesen nyugodt nála, olyan morci volt és rövid válaszokat adott mindenre (ez nekem furi volt). De mióta újra hozzá járok a Mester utcába azóta véleményem szerint sokat változott pozitív irányba és nagyon rendes orvos! Bár mindig és rendes, aranyos és korrekt volt!
Vendég
 


Köszönöm a választ, már azt hittem senki nem ismeri :D
Szorítok neked hogy minél hamarabb ne a nőgyógyászatra járj hanem terhes gondozásra :wink:
 

 
 

Szia újélet27 :-)

Örülök, hogy írtál! Mi újság nálatok? Széles doktor úrról mi a véleményed? Őt választottad végül? Én hozzá járok még mindig és azóta, bár nem akarom elkiabálni :-) 3 db 2 csíkos tesztem lett!!!!! :-) Csinált vizeletvizsgálatot, a héten lesz meg az eredmény, ultrahangon még semmit nem látott az elmaradt mensi utáni 4-ik napban sajna.
Szép napot neked!!!!!
Vendég
 


sziasztok!
én is Széles doktorhoz járok az SZTK-ba, nekem nagyon szimpatikus. (első gyermekemmel másik orvoshoz jártam, maszekba, de nem voltam megelégedve, így a kistesót nem annál a dokinál szeretném megszülni). szóval azon töröm a fejem, esetleg Széles doktornál szülnék. nem tudjátok véletlenül, melyik kórházhoz tartozik? a neten semmi infót nem találtam, és mivel még korai a terhesség, nem akartam nála rákérdezni...
köszönöm a választ előre is:
cirl
 
 


Sziasztok!

Széles doktor úr édesanyám orvosa volt, nála születtem én is, és a testvérem is.
És most én is hozzá járok és nagyon elégedett vagyok vele!
10 hetes elmúltam, remélem nem lesz semmi probléma, hiszen nagyon sok évet vártam erre a picire!

Mindenkinek csak ajánlani tudom!!!! :D

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: