Új privát üzeneted érkezett!

Már leírtam egy topicban a véleményem, sőt több helyen is, de mivel láttam, hogy külön az orvosoknak is szentelnek topicot, úgy gondoltam, megérdemli Tömösváry Doktor Úr is, hogy ide is leírjam a véleményem.

Csak jót tudok róla mondani, kedves, helyes, szimpatikus, és nagyon jól felkészült fiatal orvos. Úgy magyaráz, hogy értsd, és nagyon emberi. Minden kérdésemre alaposan válaszolt, kedves volt, türelmes, hozzá jártam már a szülés előtt is, és azóta is. Nemcsak szülész, de nőgyógyász is, aki rendszeresen, kiemelt szinten operál!! Édesanyám járt nála egy komoly műtéten, úgy jutottunk hozzá, hogy ezt a műtétet Magyarországon nem sokan csinálták előtte. Nagyon elismerő szavakat hallottunk róla ebben a témakörben is.

A magánrendelése a Deák tér közelében van a Madách téren, keddenként. A II. Női klinikán van, ahol amikor bent feküdtem, úgy vettem észre, hogy mindenki (kollégák) nagyon szeretik, és vhol Budán is dolgozik, vmint oktat is vhol.

A mai világban teljesen mérsékelt áron dolgozik sok más nőgyógyásszal ellentétben. Egyáltalán nem pénzsóvár. Nekem minden szempontból tökéletes volt.

Ha esetleg bárkit további info érdekelne vele kapcsolatban, vagy kérne további infot, írjon nekem a grandepk@gmail.com-ra. A száma: 30/241-0194.
 
 


Én is csak ajánlhatom, a családunk nagyon elégedett vele.

Én kedden megyek hozzá, mert késik a mensim, remélem nincs nagy gond!!!

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: