Új privát üzeneted érkezett!

Zsiby!

Nagyon örülünk ennek a gyönyörű HCG eredménynek :) :) Gratulálunk a kis tesóhoz!Lilike lesz a nagy okos nővérke,aki megtanítja a kicsit mindenre :)
Nem kell már semmit szurnom,csak a duphastonból 3x1+egy új progi potlót és a femibiont kell szednem.

Hugi!

Mi is követhetnénk Zsibyt,nem??Hogy állsz a vizsgálatokkal??Szabikát néztem az iwiw-en,nagyon megnőtt :)

Tinkyb!

Mi van veled,hogy vagy??

Etna!

Mi volt az endokrinologusnál??Jók a képek Botiról,köszi,h elküldted!

Na megyek pihizni,mert még fáj a pocim,de leginkább a hátam!!

Millió pussz mindenkinek és szép napot!!

Kép
 
 


sziasztok csajok!

bibus!
nagyon ügyesek vagytok, hogy így bírjátok, megoldódott a kiságy kérdés? megérkezett? kép még nincs? imádom a "babaváró" szobákat, akkor még minden milyen szép új, rendezett, aztán később :roll: én egész nap melózom és boti egy mozdulattal megoldja a rend kérdést, csak kiszórja az egyik doboz játékát és már csatatér az egész lakás. a kakaófoltos ágyról, ruhákról és kiköpködött ételmaradékokról ne is beszélve.

zsiby!
nagyon kíváncsi leszek, hogy hányan vagytok? :D ha ikrek lesznek, akkor szerintem kell kerítened valami segítséget, mert összeesel mire mind a 3 gyerekkel útnak indulsz valahova. :D lesz biztos vállalkozó szellem, több is. meg már most szokd meg,hogy mindenki megállít majd, mert szerintem nincs olyan ember, aki nem ájul el ikrek láttán. de erről majd később, ha már tudni lehet,hogy ketten vannak. de baba és detko biztos jobban tud erről mesélni. amint látom nem is nagyon van idejük írni, valyon miért :D még azt akartam megkérdezni,hogy ugye 3 naposak voltak a babucik?

bandy!
hát anyukám, te aztán még az utolsó pillanatban is munkára vagy fogva, még egy +szuri. mit csináltál, hogy fáj a hátad? :D jó sok sejted lett, gratulálok! drukk két kézzel, pihizel és mész dolgozni vagy maradsz otthon?

hát a hülye nőgyógy után kész felüdülés volt az endokrinológus, ugyanis hormonálisan tökéletesen rendben vagyok, terheléses eredményem is tökéletes, sőt a vérvétel alapján bika erős peteérésem van. valószínűleg nálam is az van, mint bandy nálad, hogy nem reped meg a tüsző vagy vastag a fala, ezért nem jut át rajta a sperma. egyébként már elég sokan látják rajtam a fogyást, szóval folytatom amit elkezdtem. egy értékem volt a határérték fölött a T3 pajzsmirigyem 3,9 volt és 3,7 ig jó, de az is teljesen elfogadható a doktornő szerint. endokrinológiai teendő nincs velem, pco nem igazolt. ez van a leletemen. legalább megvannak a hormon vérvételek!pénteken megint megyek vérvételre, a 6-os panelt csinálják meg, amit tudnak belőle, szóval haladok-haladok.

megyek konvektort venni, mert boti szobájában ko lett, viszont a fég most éppen nem gyárt, ezen betojtam, télen nem,? akkor csak nyáron? :roll: ha más fajtát veszek szét kell bombázni a lakást. de tuti :evil:

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
 
 


Sziasztok Csajszik!

Na végre rátok találtam. Megpróbáltam visszaolvasni mindenkit. Örülök, hogy mindenkinek jó irányba haladnak a dolgai. Zsiby gratulálok, klassz hogy egyből összejött a kistesó. Andy neked is szurkolok, és persze mindenkire sokat gondolok. Mi jól vagyunk, a gyerekek 7,5 hónaposan felálltak, pedig ugye 2 hónapot le kellene számolni az életkorukból, mert ennyivel hamarabb születtek. Nagyon ügyesek és édesek, csak anyásak, így minden percben mellettük kell, hogy legyek.
Gergőke most náthás lett, neki sokat kell most porszívózni az orrát.

Ahogy nézem a gyerekek képeit, meg kell állapítanom, hogy mindenki gyermeke gyönyörű:-) Jó kis csapat vagyunk. Raktam fel én is képeket az iwiw-re, ha van időtök pillantsátok meg őket.

Pusziii

Kép
 
 

 
 

Sziasztok!
Tudjátok, hogy a Vigantolt kivonták a forgalomból?
A kupakja rákkeltő, de ezt erőssen tagadják.
Hamis nyilatkozatokat tesznek közzé mely szerint ezek a gyári számok nem kerültek magyarországi forgalomba. Nekem csak 4 db van belőle és Huginak is ebből van!
Figyeljetek Ti is!!!!

Kép
 



Csak pillanatokra tudok jönni, így elfelejtettem írni, hogy Zsiby GRATULÁLOK!
Drukkolok mindenkinek.
Detko! Ügyik vagytok nagyon!
Mi még csak ülünk, de, ha felállítom őket, akkor 10-15 percet állnak ha kapaszkodhatnak.
Nekem is vannak új képek az iwiwen. Kép Kép

Kép
 


sziasztok ikres mamik!

baba, igen én is olvastam, és mit ad Isten nekünk is ilyen gyáriszámú van, a flakonok alján lehet lánti a számokat, itt vannak azok a számúak, amiket azonnal ki kell dobni!!!

http://www.ogyi.hu/dynamic/vigantol39207_5_2010_1.pdf

detko!
gratula a felálláshoz, gyertek a nyomdokunkba, boti 8,5 hósan elindult, pedig ő is korábban jött, hiába a lombikos gyerkőcök különlegesek :D

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
 
 


Szép estét Mindenkinek!

ÚÚÚÚÚhhhhhh, de jó, hogy ilyen sokan írtatok. Detko, Baba milyen nagyok már az ikrek! Köszi a gratulációkat.

Bandy te laptetőőőőős, és pont most, ez annyira jókor jött. Hogy érzed magad? Tudsz még egy helyben lenni? Amikor "kötelező" a pihenés, nem is olyan könnyű.

Etna igen, három napos babucikat kaptam vissza. Mi is nagyon kíváncsiak vagyunk, hogy mennyien vannak. Lehet mindjárt nagycsaládosok leszünk.

Nálunk a következő a hír, ma voltam megint vérvételen, és nagyon ügyes a pocaklakó. Béta-HCG:4343. Hétfőn megyek uhu-ra.

Puszi Mindenkinek!

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Bocsi,de most sem nagyon tudok visszaolvasni,csak gyorsban :(
Bandy
Gratulálok! Nagyon drukkolok Neked!!!
Pihenj ám sokat!!
Zsiby!
GRATULÁLOK!
Lehet mind a két kicsi megmaradt?
Gyere a hírekkel,olvasni fogom!!!

Anyukák!
Megnézegettem az iwiw-en a képeket a babákról,és annyira édesek!
Olyan hihetetlenül megy az idő......
Párommal beszélgettünk ,hogy jó lenne majd jövőre Nekünk is 1 vagy 2két kis lurkó Réka mellé :)
Bár ha belegondolok,hogy mennyire Anyás most a lányom :P
És félek attól is,hogy megint ugyan olyan rosszul leszek mint Rékámmal,mert akkor bajban lennék!
Egyedül vagyok,és nincs nagyon segítségem :(
Na,de a lényeg,hogy most még emiatt nem kell aggódjak!
Rékám jól van ,Imádom,egy igazi csaj!!!
Kényes,hisztis,de még viselhetően műveli a művésznő:D
Lassan 3hete,hogy meg vagyunk fázva,és egyszerűen nem tudunk kilábalni belőle :(
Valami jó tipp?
oscillococcinum-ot szedtünk eddig ,de nem gyógyultunk meg Tőle 100%-an :(
Modellkedés az csak a fotózásból állt, oda majd még kell Őt vinnem.
Kifutóra még nem szeretném :)
Most mennem kell ,mert felébredt!
3-at tüsszentett egymás után!
Izzítom a porszívót!!!

Puszi Mindenkinek!
R+M

Kép
 


zsiby!

írj majd, hogy hányan vagytok :D szerintem hárman :wink:

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
 
 


Sziasztok!

Zsiby!

Én csak most vettem észre,h laptetős lettem...én nem hiszek a véletlenekben :) Ugye ma voltál az uh-on?? Hányan vagytok és hogy érzed magad??Még mindig szédülsz??Pussz nektek!

Noki!

Réka nagyon megnőtt :) :) Pussz nektek!

Baba!

Léna és Hanna is nagyon szépen megnőtt :) :) Tetszenek a képek :) Pussz nektek!

Detko!

Gergő és Mira is nagyon megnőtt :) :) Pussz nektek!

Etna!

Kinél voltál endokrinológusnál?? Hogy állsz a fogyással?? Pussz nektek!


Nekem már csak 1 hét és kiderül mi a nagy harci helyzet.Tök nyugodt vagyok.

Kép
 
 


Sziasztok!

Egy gyönyörű babaucink van. 12x12 mm-es a petezsákocska. Örülök, hogy egy baba maradt, kicsit megijedtem volna kettővel. Első terhességnél még ok az ikrek, de gondolni kell Lilire is. Ez így a legideálisabb, és legalább lesz még egy lehetőségem a szülésre+babázásra. :D
28-án megyek legközelebb V dokihoz. Addigra már biztos lesz szívhang is. Júni 16 szülés, igazi nyári babuci lesz. Csak ne legyen olyan szutyok a jövő nyár, mint a mostani volt.

Képzeljétek el, szombat délelött leszakadt a gyerekszoba egyik fala. Éljenek az új lakóparkok. Nagyon durva állapotok uralkodnak most nálunk. Még szerencse, hogy nem ott volt a gyerekágy. Oda a gyönyörű falfestés. Garanciális, remélem rendesen megcsinálják. Persze azt is hozzá kell tennem, hogy teljesen átrepedt a másik szoba fala is. Amikor kijöttek megnézni a hibát, elképedtek, hogy ilyet még nem láttak. Megkérdezték, hogy mit csináltunk. Marha vicces. Nyilván Lili akkorát horkolt, hogy leborult az egész szoba.

Noki Rékának jobbulást kívánok!!!!! Sajna megfázásra semmi ötletem sincs. Orrszívót hogy bírja?

Bandy hogy vagy? Érzel vmi változást? Már csak 6 nap. Hogy bírod? Körmeid még fent vannak? :D

Etna láttam az iwiw-en, hogy Botiból is sztár lesz. Nagyon klassz képeket készítettek róla is. Persze jó "anyagból" könnyű dolgozni...... :D :D :D

Baba sajna nem tudom, hogy melyik babádat hogy hívják. A második képen lévő babuci, ő hasonlít az apukájára? Szerintem tiszta apukája.

Millió puszi Mindenkinek!

Kép
Kép
 
 


zsiby!
isteni szerencse, hogy lilinek nem lett baja, a kua anyjukat, tényleg nagyon mocskos dolgok vannak lakópark ügyben. nem ellenőrzik őket? 3-4 hónap alatt felhúznak egy házat, aztán meg szívhatsz. az egyik ismerősöm vett itt árpádföldön egy 120 nm-est, horror áron persze (elefánt lakópark néven fut) és beköltözés után fél évvel kezdődtek a gondok, állandó betegség a gyerekeknél, asztmásak lettek, mindenhova vitték őket ,allergia nem volt kimutatható, mire egy véletlennek köszönhetően a pincébe lemenve vastagon állt valami penésszel összekeveredett vegyület, ami pont a gyerekszoba alatt volt, de olyan anyag, ami évek alatt kimutathatóan rákot okoz! jó sok pénzükbe került, hogy kiírtsák, de kérdés, hogy milyen károkat okozott és hol van még belőle a házban. gyerekek azóta tünetmentesek, csak ekcéma van a bőrükön, jó sok. próbálják eladni a lakást, de nem könnyű a helyzetük most.........

nagyon gratulálok a kis pocaklakóhoz, totális egyetértek veled, hogy egy kisgyerek mellett az ikerterhesség nem egy sétagalopp. amúgy sem. Lili majd biztos megérzi a kistesó érkezését így is, kíváncsi leszek, hogy fog neki tetszeni az új helyzet.

köszönjük a képhozzászólást és a bókokat is, nálunk az apa a biztos, én vagyok a kérdőjel, mert boti tiszta apukája. még a grimaszai, mozdulatai is. én csak hordtam :D

bandy!
nagyon drukkolok, jó lenne, ha már te is tudnád, hogy hányan vagytok. endokrinológusnál a péterffyben voltam, arra tökéletes volt,hogy megnézzék a hormonjaimat, másra szerintem nem annyira. csinálom a 160g-os diétát, fogytam 4 kg-ot és megálltam. most meg jönnek sorban az ünneplések, biztos visszahízom egy perc alatt. ma van anyumék házassági évfordulója, csak nem hagyom ki a házirétest :D szülinapra én intéztem a tortát, akkor diétásat evett mindenki :wink:

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
 
 


csak gyors bekukk!

zsiby!
hogy vaggytok? szédülés van még? írj, hogy hogy bírod a dolgokat, engem nagyon érdekel. mindent tudsz ugyanúgy csinálni? lilit is emelgeted? nem vagy sokat álmos? alszotok már éjjel? mi nagyjából igen, de egyszer még mindig felkel, este hiába viszem időben aludni akkor is fél 11-ig szenved, mire elalszik. lehet, hogy du nem fogom hagyni csak 1,5 óránál többet aludni, de az olyan kevés, én akkor csinálok meg mindent, amire napközben nincs időm mellette. jó sokat kérdeztem, remélem lesz időd írni.

bibus!
még egyben? gyerekszoba képek?

nofi!
ma megyek,remélem jó volt tegnap a doki és előbbre juttok ezen a téren.

bandy!
nagyon megy a drukk! hogy érzed magad? pihensz sokat? már csak 3 nap!!! úgy izgulok! fogsz dolgozni vagy otthon maradsz betegácsiban?

tinkyb!
most hol tartotok? ugye írsz majd, hogy mikor szoruljunk ökölbe :D

olyan jó időszakban vagy

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
 
 


na megint, mert boti belnyúlt, szóval jó időszakban vagyunk, boti kezd eljátszogatni, imádja a szerszámokat. szereli az elektromos motorja kerekét, hogy honnan lát ilyeneket, nincs is motorunk :D

meg ez a dumálása is olyan aranyos. minden nap kb 6-7 új szót mond, de nem azokat, amiket sokat használunk, hanem amiket ritkábban, ez is érdekes. egész szépen eszik egyedül, iszik is, biliről hallani nem akar. pedig jó lenne. egyébként ezeknek a gyerek tényleg a vérükben van már minden kütyü kezelése. még nincs két éves, de bekapcsolja a tv-t, dvd-t , laptopot, számítógépet. sajnos, mert állandóan bámulja is, főleg az idegesítő elmot! meg van őrülve érte. mesekönyveket is szereti, ami azért jobb, mint a tv. na mára elég belőlünk ennyi, többiek?

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
 
 


Etna!

Köszi kérdésed,már egy ideje meglátogatott vuk,csak egy kicsit fura,h reggel elkezdi a hányingert és délutánra erősődik fel annyira,h jön vuk.Szurkálódik a pocim,éjjel sokat kell felkelnem pisilni,bizonyos szagoktól kimondottan felfordul a gyomrom és nagyon érzem őket.Pihizek sokat és szundizuk is ebéd után,ha már éjjel nem tudok.Én sajna eddig is itthon voltam,mert rokkantságim van,de azért nem unatkozok munka terén.

Zsiby!

Lilike mit szól,h jön a kistesó??Gondolom férjed az repked örömében :) :) Én is akartam kérdezni hogy vagy??

Tinkyb!

Elkezdted már a fogigátlót?? Hogy vagy,mi van veled??

Na megyek,mert fáj a pocim,pihenek egy kicsit!

Pussz mindenkinek!!

Kép
 
 


bandy!
holnapra megy a drukk, ha megvan az eredmény mindeképp írj, mert én is izgulok ilyenkor mindenki helyett! nagyon hamar lettek tünetek, biztos jó magas lesz a bhcg.

zsiby!
hogy vagytok? vannak még rosszullétek? akartam kérdezni, hogy te végül is kinél szültél? én állat nem mertem bevállalni kósa dokit, mert féltem,hogy mivel nincs ott állandóan nem fognak velem foglalkozni. erre a válaszotott dokim megcsinálta a császárt és elment szabira, aztán tényleg nem nagyon foglalkoztak velem, de én nem akarok hozzá visszamenni. most maradok kósa dokinál. csak ciki,hogy a klinikán van a volt szülész dokim is. mondjuk lehet, hogy nem fog rám elmékezni. de maga a kórház is egy szar, 24 órát nem láttam botit, nem tették rám születés után, senki nem foglalkozott vele, hogy nem szopik a gyerekem, azt mondták én se ezzel foglalkozzak, hanem etessem táppal, mert kicsi a súlya, előbb hízzon. aztán 3 napos császárral, sárga gyerekkel, koraszülött is volt 3 nap után elküldtek. ami mondjuk jobb is volt, mert ott aztán senki rám nem nézett, igaz karácsony volt. csak adták az a kua hashajtót, de már tanultam belőle, be nem veszem legközelebb. ja a csúcs az volt, hogy nem tudtam, hogy császárhoz is illik szülésznőt választani és az ügyeletes szülésznő a műszak vége felé járt, gondolom votl aznap éjjel jópár szülés, engem már nem akart, közölte, hogy akkor hívja a dokit, ha 1 ujjnyira kitágultam, én meg mondtam,hogy bevarrt méhszájjal az jó soká lesz, még mindig várhatnám. nagy kegyesen behívta a dokimat. de rám sem néztek, belhánytam a szomszéd teás kancsójába, mert nem találtam mást, ott is alakítottam., nem is én lettem volna. :D de előbb legyek kismama, majd utána szülök.

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
 
 


Sziasztok!

2010.10.19.-én, 14:41-kor megszületett Fruzsi. 2990gr és 53cm. Hajnali 5-kor elfolyt magzatvizzel indultunk a SOTE-re, sima szülésnek indult, de sajnos császár lett belőle, mert néha leesett Fruzsi szívhangja.

Íme a kisasszony, aki egy huncut hajasbaba:)
Kép Fruzsi 1 Kép Fruzsi 2

Puszi mindenkinek,
Bibus

 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy megint így eltűntem!

Andy, úgy izgulok Érted, biztatóak a jelek! :lol: Nagyon szorítok Neked! Várom holnap az eredményt!

Bibus, nagyon sok boldogságot kívánok Fruzsi babának és a kis családjának! Gratulálok a gyönyörű kislányotokhoz! :lol: :lol: :lol:

Etna, bevált a folttisztító? Botiról nagyon jól sikerültek a modelles képek! Szívtipró pasi fiad van. Édes lehet, ahogy már dumál! Ilyen kis technikai zsenik ezek a „mai fiatalok”! :lol:

Zsiby, nagyon gratulálok a kis Pocaklakóhoz! :lol: Ügyesek vagytok, hogy mindkét lombikotok elsőre sikerült! Ijesztő, ami Lili szobájának falával történt, még jó, hogy nem lett semmi bajotok! Majd tegyél fel uhu-s képet a kis tesóról!

Megint összekuszálódott az életünk. :cry: :lol: Végre 3 otthon töltött év után kapott munkát a férjem! A hónap eleje óta egy helyen dolgozunk, így most már kocsival járunk együtt dolgozni, és így nem kell már öt órát buszoznom naponta. Több minden miatt is el kellett halasztanunk a lombikot egy hónappal. A főnökeink közölték velünk, hogy leghamarabb december 15. után lehet szabira menni. A férjem még próbaidőn van, ezért nem lett volna nyerő, ha az uhu-k miatt többször is két órával hamarabb lelépünk a munkaidő vége előtt. És, ha minden jól alakul, decemberre már újra két fizetésünk lesz. Szóval minden amellett szólt, hogy csúsztassunk egy hónapot. Bár 10-én elkezdetem a fogigátlót, de V. doki azt mondta, nem lesz gond, ha két levéllel szedek be, csak ne hagyjak ki köztük egy napot sem. Így most nov. 20-ig szedem a fogigátlót, aztán kezdem a stimut. Nem egyszerű az élet… :cry: De harcolok… :lol:

Kép

Kép
Kép

Szép napot Mindenkinek!

Kép
 
 


bandy!
megy a drukk, írj, ha van eredmény!!!!

bobcsike!
szívből gratulálok, tényleg egy igazi szépséges hajasbaba.

"Mikor megszülettél, ünnep volt az égen.
Megkérték a Jóistent a kisangyalok szépen,
legyen ez a kislány szebb a százszorszépnél,
ragyogjon jósága szebben az ékszernél"


tinkyb!
gratulálok a férjednek a munkahelyhez, nem baj, most zsiby és bandy a páros kismama, utána meg te és én leszünk! :D nagyon jó látni a táblázatunkat, hogy mennyi kis cumink van már. remélem ez jócskán bővülni fog.ratjutnk nem fog mulni.

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
 
 


jaj bibus, bocsi, véletlen bobcsikét írtam!

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
 
 


Sziasztok Lányok!

Nya meg volt tegnap a vv,a HCG eredménye sajna még csak 34.5,ezért pénteken ismétlés,mennyit emelkedett,mert olyan nem lehet,h ne emelkedjen :) Még nem tudok örülni okulva a tavalyiból okulva,majd ha meghallom dobogni a szívecskéjét csak akkor és akkor hiszem el a csodát,ha a karjaimban tarthatom!

Kép
 
 


Sziasztok Lányok,

bár egy éve megfogadtam, hogy soha többet nem fórumozok, most mégis itt vagyok. Muszáj volt írnom, mert megtaláltam sok kedves ismerősöm, akikkel még a Ciris fórumon írogattunk regényeket. Meg sajna azokat is akik vitázni és pocskondiázni járnak ide:) Emlékeztek még a régi egyezményre? Aki pocskondiáz, annak válaszul mindenki mosoly jeleket küld, korábban bevált. Én a jóért jövök ide, nem a rosszért. Sok minden történt azóta, tavaly szeptemberben elvetéltem ötödszörre is, aztán hosszú kihagyás után klinikát váltottunk, így most elkiabálni még nem szabad, de a tesztek és az első véreredmény HCG 879 , szerint is babás vagyok ( spontán, mert a lombikunk novemberben lett volna::))))))))))).
Holnap lesz az első ultrahang ahol végre kiderül igaz-e a dolog. A doktornő szerint jó hír, hogy pocsékul vagyok, szinte állandóan hányingerem van, ez korábban nem volt egy vetélésemkor sem.
Láttam a sok sok jó hírt és hatalmas erőt ad, hogy sorra születnek a babák. Remélem én is a babások közé állhatok majd....
Addig is mindenkinek kitartást, ha már tudok valamit írok. Örülök neki, hogy megleltelek benneteket !
 


Sziasztok!
Bibus!- Kockaspled!
Gratulálok Nektek!
Andi!- hol tart a BHCG-d?
Megy a drukk Neked is!
Szuper, hogy mindjárt megtellik a táblánk babucikkal.
Lányok!- Hol vagytok?
Mi van veletek?
Mi szenvedünk, Lénának 2 fogacska bújt ki egyszerre, Hanna is nyügös, neki még nem tört át. Percenként felállnak és persze elesnek, csak úgy kopog a pici testük. Léna 3 napja olyan hülye játékot játszik, hogy Hannus bármerre megy rámászik, szó szerint támadja, ha valamit megfog Léna kiszedi a kezéből, szóval résen kell lennem. Képzeljétek, hogy a könyvecskéjükből megmutatják, hogy melyik a cica és melyik a kutya. Annyira ügyesednek.
Na már megint dicsekszem :oops:
Úgy imádom Őket!
Mindenkinek ezt a fajta boldogságot kívánom tiszta szívemből!
Sziasztok! Kép

Kép
 


bandy!
nagyon drukkolok, remélem beturbózza magát a kismanó. botikám is 4. vérvételre érte el a jó szintet, addigra lett 1000 a béta hcg, 4.-re!!!!!! azt hiszem baba is így kezdte, hogy alacsony volt, aztán most ott a két szöszi csaj. nekem meg a szöszi csávó :D

kockáspléd!
gratulálok, nagyon drukkolok, hogy probléma mentes legyen a várandóságod! hányinger jó!!!!!! még jó sokáig legyen :wink: ha van kedved írj néha (vagy gyakran), hogy hol tartotok! most hova jársz dokihoz? hogyhogy eljöttél az előző helyről?

zsiby!
mikor mész uh-ra? írj valamit, hogy hogy vagytok? szédülés? fáradság gondolom van.

baba!
gratulálok, nagyon ügyesek a csajok, tényleg. sajnos nálunk is ilyen van, boti mindenkitől mindent elvesz, mikor kicsi volt ,meg odaadott mindent. kicsit ciki, mert azt hiszi, hogy minden az övé. ha valaki nem adja oda a játékát, ordít. pedig van egy jó mese, igaz elmo a főszereplője, amiben a gonosz elveszi mindenkitől a játékát, minden nap meg kell nézni, el is mondom neki, hogy a Haxlinak nincs barátja, mert irigy, de szerintem neki tetszik, rá akar hasonlítani. mert mikor elveszi a játékot rámnéz és közli, hogy Haxli boti. állítólag én is ilyen voltam :oops: de kinőttem, ebben reménykedem botinál is. csajok nem szedik ki a habtapiból az apró alkatrészeket? boti kivette a szemeket, lábakat, stb, azt rágta. nagyon jó kis kuckójuk van.

nálunk most rajzolás és beszéd fejlődés van. naponta vagy 20 új szót mond, mint a magnó, mindent mond utánam, tényleg mindent. vissza kell fognom a szabadszájúságomat, mert mondja utánam azt is. pl leejtettem a tusfürdőt fürdőszoba takarítás közben, mondtam, hogy leesett ez a szar, azóta szarnak hívja :oops:
2 hét múlva meglesz minden eredményem, utána megyünk átjárhatóságira, tiszta ideg vagyok már most. januárban kezdünk, ha a jóisten is úgy akarja. úgy félek, mintha most mennék először. csak a kudarctól félek, pedig eddig csak + tapasztalatom van. de hát biztos az is közrejátszik, hogy hormonálisan semmi baj nincs velem és mégis minden hónapban megjön. ezt még mindig nehezen dolgozom fel, pedig megszokhattam volna már az évek alatt. :roll:

na megyek, mert botikám csendben van, ez nem jelent jót, szép napot mindenkinek.

bandy írj, hogy mi a helyzet!!!!

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
 
 


Sziasztok
megint jó hír, az ultrahang szerint CRL 7,7 mm, szívhang van és egy babóca csücsül a pocakomban. Sok terhességem volt, de ilyen pocsékul még nem voltam, szinte folyamatos hányingerem van, még most este is. Eléggé leamortizál a dolog. Intézetet azért váltottam, mert a Ciris elleni büntetőügyben akaratomon kívül a tanúk padjára kerültem ( a fórumon írt bejegyzéseim alapján talált meg a rendőrség )és tekintettel a hiperstimulációra és a petesejt adományozásomra érdekes lettem az ügyben.....Akkor fogadtam meg, hogy többet nem fórumozok, de aztán rájöttem nem érdemes homokba dugni a fejem.
Most Kovács doktornőhöz jártam a Kaáliba. A leleteimet látva nem értette miért mentünk lombikra, elküldött egy rakás vérvizsgálatra, kiderült, hogy pajzsmirigy túlműködésem van, be lett állítva egy gyógyszer és az első hónap után spontán terhes lettem, de ő ezt előre meg is mondta. Úgyhogy most hatalmas a boldogság. Érzem, hogy végre sikerülni fog és véget ér a kálváriánk.
 


Sziasztok!

Csak 1 picit megint "bepofátlankodom". 8)

Zsibinek szeretnék gratulálni a kistesó beköltözéséhez!

Baba!
Azta!Mekkorák már a lányaid! :shock: :D Nagyon helyesek!További jó egészséget!

Bibus!
Gratulálok a gyönyörű hajasbabádhoz!

Kockáspléd!
A Te hírednek örültem a legjobban,hisz már annyit szenvedtél!Remélem...és érzem,hogy
most minden okés lesz!Problémamentes és boldog babavárást kívánok!

Etna!
További kitartást a fogyihoz meg a vizsgálatokhoz!Meglátod,most,hogy van már Boti,minden kicsit másabb lesz!
Legalábbis nekem az volt...lazább,nem görcsöltem,éltem az életem...aztán már csak ott voltam,hogy 3 gyerekes Anya vagyok! :D

Mindenkinek minden jót kívánok! :D

Mi jól vagyunk,éljük a nagycsaládosok pörgős,nyüzsis életét...ha kiváncsiak vagytok a képeinkre,a www alatt megnézhetitek! :wink:

Ági

 
 


sziasztok!

pálgi!
nagyon édik a gyerkőcök, mindegyikük máshogy néz ki :D szőke, barna, fekete, most jöhet egy kis vörös, mert olyanotok még nincs. az apuka szőke és kék szemű? köszi a fogyihoz a bíztatást, már csak 4 kg és elérem azt a súlyt, amivel botit kezdtem hordani. végül is talán januárra pont jó leszek.

kockáspléd!
megint gratula, most a 7 mm-hez :D szerintem fiú lesz, nekem csak a fiúknál volt esti hányingerem, viszont jó, mert nem tudsz vacsizni, így nem kell félni a hízástól :D
akartam írni, hogy ha gondolod érdeklődj utána én egész terhesség alatt szedtem a méhpempő kapszulát és a homeopátiás szerek közül a süszler só (nem tom, hogy írják) közül az 1-es és 11.es számút, ezeket nagyon javasolták vetélő nőknek. nekem bejött :shock: nem is tudtam, hogy ennyire keményen ment a dolog a ciris ellen. én beszéltem mártikával, mikor elhozattam az embriókat, nagyon segítőkész volt és a szállítóval is nagyon kedvesek voltak, viszont azt hallottam, hogy mindenki anyagát lefoglalta a rendőrség nyomozás miatt, nem tudom ebből mi igaz. és most hol tart az ügy? már nem kell menned bíróságra?

bandy!
drukkolok nagyon!!!!!!!!!!!

zsiby!
voltatok uh-on? kisamnó jól van? te?

tinkyb!
kb tényleg egyszerre fogunk menni, nekem mindenhol már csak az eredményekre kell várni, de minden olyan nehézkesen készül el. most 3 hét mire a lues és a aids eredményem megérkezik.

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
 
 


sziasztok!

csak gyorsban, hétfőn megyek átjárhatóságira délre, nem jön senki aznap? hátha úgy könnyebben bírom, bárn nem szokott fájni annyira, de azért mégis csak tudom mi vár rám :D boti is ott lesz, úgyhogy lehet, hogy nem lesz rendelés aznap, mert káosz lesz :lol:

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
 
 


Sziasztok!

Hát én már elég régen írtam nektek, nem is igazán tudok mindenkit végigolvasni. Nagy gratula a friss pocakosoknak és az újdonsült anyukáknak.
A mi kislányunk nagyon édes, imádom őt. Stabilan ül és már egyedül is felül. Állni nagyon szeret de még nem tud egyedül. Hátrafelé gyorsan megy a mászás is, de előre még nem igazán. Mi is a második babán gondolkodunk (és már teszünk is érte) reméljük sikerül spontán úgy mint Nórika.
Megpróbálok képeket feltenni....

Kép

Kép

Kép

Majd még jelentkezem....Pusszantás....

Kép
 


Sziasztok!

Ismét csak gyorsan beköszönök. Utólag is köszönjük mindenkinek a gratulációt! Rohan az idő, holnap már 3 hetesek vagyunk:) Fruzsi már szépen összekapta magát, szopizik rendesen, már kezdenek látszódni a combiján a fodrok:) Én még szenvedek kicsit a műtét miatt, a jobb combom hajlata állandóan ég és húzódik, talán valami gond van az izommal vagy nem tudom. Remélem rövid időn belül már csak a múlté lesz a fájdalom és ismét tudok rendesen járni.

Lenne egy kérdésem: aki jártas IR témában, az tud abban segíteni, hogy a következő értékek mennyire jók vagy rosszak:
0 perces inzulin: 5.3, 120 perces inzulin: 38.9 . Unokatesómat elküldtem az MM-be, hogy az első lombik előtt mindenképp nézesse meg ezt is, lehet nem is lesz szüksége a lombikra, mert hátha itt van a kutya elásva. Az eredmény meglett, csak még nem tudja, hogy kivel nézesse meg és hogy vajon jó-e vagy magas. Ha kell, a többi értéket is meg tudom írni.
Köszönöm a segítséget!

B.

 
 


Sziasztok

Bibus, én is az IR-rel küszködtem, 25 -ös terhelt inzulin felett kezelést diétát és tornát javasol a Mensmentis. Engem ott kezelt Rencz Rita doktornő és Zentai Andrea dietetikus, sikerrel, több mint 25 kilót adtam le. A lombiknak semmi értelme kezeletlen IR mellett, sajnos én ezt meg kellett tapasztaljam, igaz nekem közel 100 volt az inzulinom. A lombikos intézet szerint ez nem releváns információ, de én az ellenkezőjét bizonyítom. Én sok éves küszködés után ismét babát várok, de mint kiderült nem csak az IR volt gond, hanem pajzsmirigy is. Ahogy elkezdtem szedni a Propycil nevű gyógyszert rá az első hónapban teherbe estem, 5 vetélés után most vagyok a 9. héten. A baba szépen fejlődik, hiszem, hogy így is marad.
Kitartást a rokonnak és gratula a babótokhoz:)
 


sziasztok lányok!
na megvolt az átjárhatósági vizsgálatom, komolyan mondom, hogy ahány orvos, annyi féle diagnózisl. jobb, bal petefészek PCOS! az endokrinológus most adott papírt,hogy nem vagyok az, most mehetek megint endokrinológushoz, mert a pajzsmirigy eredményem sem egyértelmű,amire az endokrinológus szintén azt mondta, hogy jó. ténlyeg kockáspléd, szegénykém te is könyvet írhatnál, eddig pajzsmiriggyel kapcsolatban nem vagyok otthon, értesz hozzá valamennyire? szabad t3 3,9 és a norm érték 3,71. esküszöm, hogy tényleg elgondolkodom, hogy menjek-e fizetősre 2 tized eltérés miatt. egyébként dühös vagyok több dolog miatt is, de majd csak megértem.
egy dologban biztos vagyok, nagyon színvonalas hely, kedves személyzet, csak szerintem mi anyagilag túl kevesek vagyunk ehhez. mi csak egy átlagos család vagyunk, szerintem ez az intézet nem nekünk lett kitalálva. tegnap 90 ezret hagytunk ott egy konziért, átjárhatósáig vizsgálatért és fagyi babák fagyasztási díjáért, valamint kenet levételért. erre még rájön 65 ezer aha, 75 fagyi babák visszarakása. egész éjjel sírtam, ez horror összeg. maximálisan támogatom a csapatot, de nagyon nagyon magam alatt vagyok. de rendesek, mert próbálják felvenni a kapcsolatot az egészségpénztárammal, hogy abból is tudjak menni, legalább a csajbók drnőhöz (ottani endokrinológus, állítólag nagyon jó, de 15 ezer!), de ha nem megy ez a vonal, akkor azt hiszem őt fogom kihagyni, mert ez így egyszerre ha megszakadunk sem megy.
nekünk semmi nem egyszerű, miért ez lenne az :roll:

na megyek még kesergek egy kicsit, de januárig már nem kell mennem, akkori mensivel kezdem az estrofemet, már meg is kaptam a receptet. ez egy jó fogyókúra, mert az idegtől nem tudok enni. valahogy nem pont erre számítottam.

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
 
 


bibus!
nekem a 0 perces inzulinom magasabb, mint a rokonodé 14,1, de azt írják, hogy ennél 2-29-ig jó
de a 120 perces szerintem magasabb neki egy kicsivel, nekem 27,5, erre azt mondták, hogy tökéletes. akinél én voltam endokrinológus, szerintem jó, de a jelek szerint nem biztos azt mondta, hogy 50-60 felett már mindenképp gyógyszer, addig diéta is elég és mozgás! az javítja az inzulin szétosztását a sejtekben vagy micsoda :shock:

kockáspléd!
megint gratula, ha tudsz segíteni pajzsmirigy ügyben megköszönöm.

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
 
 


Sziasztok Lányok!

Sikerült az elmúlt héten kedden feltornázni a nem túl magas hcg-met 139.3-ra,ma megint voltam vv-n....ezt a babát is elvesztettem :( :( visszaesett a hcg-m 52.8-ra...na velem ennyi van!!A folytatás vmikor jövőre vmelyik hónapjában lesz...

Kép
 
 


bandy!
nagyon sajnálom, együtt érzek veled! nem szabad feladni, tudom,hogy nem vigasztal, de inszemnél kevesebb az esély és neked mégis megindult. akivel együtt voltam beültikor, ő inszemes volt és neki is már volt vagy 5-6 inszem és együtt szültünk, pedig neki soha nem is indult meg. sok erőt kívánok és remélem lelkileg is erős tudsz maradni. sajnos nekünk ilyen nehéz dolgokat hozott az élet. puszillak!

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
 
 


Kedves Lányok

progesteron streuli 25 mg-os ampullák (70 db), illetve Utrogestan és Duphaston eladók.

Ha érdekel, kérlek írj a vreka1@yahoo.com címre

Mindenkinek sok szerencsét kívánok

Kép
 
 


Hahóóóóóóóó!
Sziasztok!
Sehol senki?
Mi van veletek? Mikor mentek babásodni?
Babások? Hol tartotok? Fogak, járás, stb?
Nekünk összesen 6 fogunk van, Lénának több hónapja 2 alsó, Hannának 1,5 hónapja két felső és két hete bújtak ki az alsók.
Nagyon nyügik a csajaim, önállóan kapaszkodás nélkül álldogálnak, egy két lépés is néha sikerül, de hatalmas esés és üvöltés a vége. Rendkívül összetartóak, ha az egyik elesik és sír, üvölt a másik is. Szóval 24 órás a melóm:))))- de nem bánom.
Néha azért bekukkantok, de nem nagyon írtok:(((
Pusz mindenkinek! Kép

Kép
 


sziasztok lányok!

kicsit eltűntem, egy elég nehéz döntést kellett hoznunk és ezt fel kellett dolgoznom. el kell halasztanunk sajnos a tesó projektet, mert nincs meg rá a pénz. állami támogatott helyre nem nagyon mennék, újra végigcsinálni a hormonozást és hát azért ez sem 5 ft. sajnos lettek kiadások, amikre nem számítottunk és hát 250ezerre jönne ki a fagyi babák visszarakása mindennel eggyütt, ez nekünk horror összeg, de mivel ragaszkodunk a főorvos úrhoz, ezért összeszedjük mindenképp, csak nem tudni,hogy mikorra lesz meg. mondjuk engem csak a korom zavar, mivel 35 leszek és irtózom a hasbaszúrás gondolatától is, de már erre van sokkal modernebb módszer is, remélem az elég leszl

többiek?

baba!
édesek a csajok, egyformák és mégis mások. már mennek ketten három felé?barátnőmnek ikrei vannak és azt mondta, hogy ahogy nőnek azért kicsit lesz könnyebb rész is, ők most 4 évesek és imádják egymást, tök jól eljátszanak. ezt csak biztatásként mondom :D

hugi!
szabika gyönyörű, látom a dupla menyasszonyok már szépen gyarapodnak, szablikának fel kell kötni a gatyót, mert lesz harc érte.

detko!
az ikrek tök egyformák, tündériek. nagyon vicces, hogy vegyespáros és ilyen egyformák. biztos imádni valók élőben is.

bandy!
remélem már jobb a lelked és nem adod fel. én nagyon drukkolok!

zsiby!
olyan rég írtál, rosszullét? hányadik hétben jársz? láttam lili képét a nagykönyvben a versysben. aranyosak voltatok.

tinkyb!
mi újság, melyik fázisnál jártok? nekikezdtetek élesben?

többiek?új kismami van köztünk? karácsonyi előkészület van mindenkinél? én sehol nem tartok, boti akcióhős. kicsit mint denise a komisz, de a denise jobb gyerek volt .



majd teszek fel képet, csak át kell méreteznem őket. jó készülődést csajok, ne dolgozzátok magatokat halálra. poros polcot nem látja meg a jézuska :shock:

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
 
 


régi lányok, azt hiszem mindenkire ráfér egy fantasztikus hír:


VASI KISBABÁT VÁR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

fel lettem hatalmazva, hogy megírhatom!!! besz...k, úgy örülök telefonom majdnem összetört, mert örömömben leejtettem!!! jó ez a kari!! :D

ugye emlékeztek még rá a verczkeys fórumról! most bmc-ben sikerült neki, nagyon boldog vagyok!

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
 
 


Sziasztok
túl az első pár kritikus héten immár 15 hetes pocakkal írok Nektek megint. Kisfiút várunk, ez már a 12. hét óta biztos:) A hányinger végre elmúlt, így újra normális életet élünk. A baby a Maternity klinikán fog megszületni, már megismerkedtünk a leendő szülészünkkel is, nagyon kedves és aranyos volt.
Vasinak ezúton is minden jót kívánok és mi ketten bizonyítjuk mindenkinek, hogy reménytelen helyzetekből is van kiút, és megérkezik a baba, csak sosem szabad feladni.
Nagyon boldog Ünnepeket kívánok mindenkinek és sok sok gólyahírt a következő évre.
 


Kedves Vasi!!!!
Nagyon-nagyon örülök,hogy végre sikerült, remélem azért mert nem írsz, néha bekukkantasz erre a fórumra is! Fantasztikus!!!! Erőt adtok? Te is és a Kockáspléd is!!! Mindkettőtöknek gratulálok, és bevallom irigyellek is titeket!!!!!
Sok puszi Nektek és mindannyiotoknak!

MINDENKINEK NAGYON KELLEMES ÜNNEPEKET KÍVÁNOK!!!!!!!

Kép
Hugi.
Kép
 
 


Most látom,hogy az erőt adtok után kérdőjelet tettem. Az hatalmas felkiáltójel akart lenni!!!!!!!!!!!!

Kép
Hugi.
Kép
 
 


Sziasztok Lányok!

Vasi! Gratulálok!!!!!!!

Mi jól vagyunk, klassz volt a Karácsony!
Rakok fel majd képet is. Míra már tud menni, Gergőke még mindig négykézláb teper. Továbbra is 2-2 fogunk van, most leszünk 11 hónaposak. Kép Mírával

Kép
 
 


Kép Gergőke

Kép
 
 


Kedves Versys fórumozók, már a facebook közösségi portálon is elérhetőek vagyunk, így mostantól ott is várjuk hozzászólásaikat, ötleteiket, történeteiket!
versys
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Micsoda csend van, mindenki babázik? Én sem unatkozom Fruzsi mellett :)

Puszi,
Bibus

 
 


Sziasztok!

Micsoda csend van, mindenki babázik? Én sem unatkozom Fruzsi mellett :)

Puszi,
Bibus

 
 


Kedves Fórumozók!

Már nemcsak a facebook oldalunkon tudják megosztani velünk élményeinket, hanem üzenetet hagyhatnak Dr. Vereczkey Attila és a klinika dolgozói számára megújult honlapunk Vendégkönyvében is. Kíváncsian várjuk megjegyzéseiket, ötleteiket, történeteiket!

versysclinics.com
versys
Budapest XIII. kerület
 
 


Kedves Érdekeltek!

Dr. Vereczkey Attiláról a következőket olvastam az interneten:
A Központi Kerületi Bíróságon magánokirathamisítás miatt itélték el.
Saját működési bizonyítványát hamisította meg.
A Magyar Orvosi Kamara kétszer is elmarasztalta etikátlan magatartása miatt.
Az OEP nagyértékben üzletszerűen elkövetett jarulékcsalás miatt tett feljelentést a rendőrségen ellene. Több mint 100 tanut (korábbi betegeit) kihalgatták és az ügy vádemelési szakban van.
Korábban az APEH honlapjára is kitették óriási adotartozása miatt.
A sajtóban olvastam, hogy indokolatlan műtétek elvégzéséval is gyanusították.
Az EMKI.hu honlapon 2008-as eredményeit is közzétették. Akkor még a CIRISben dolgozott és 50 százalék feletti terhességi eredményeit hírdette honlapján. Kezeléseinek mindössze 25 százaléka végződött szüléssel. Messze elmaradva a Káli 33 százalékától.
Fiatal ember létére Dr. Vereczkey Attilának már ez a hetedik munkahelye. Mindig a munkaadókkal volt a probléma?

Az egész internet Dr. Vereczkey lejáratásával foglalkozik, vagy megalapozottan vádolják ezekben az ügyekben?

Aki ismeri a vele kapcsolatban kialakult helyzetet kérem sagítsen megismerni az igazságot.

tabu
tabu
Budapest
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: