Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok azért indítom ezt a témát, mert én is ez előtt állok. Úgy gondolom ehhez nem árt egymás biztatása. Túl vagyok már két vetélésen, de nem adom fel!!! :D Írjatok minél többen!
kat-kat
Budapest IV. kerület
 
 


VALAKI!!!!! :cry:
kat-kat
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok!!!
candi75
Dunaújváros
 
 

 
 

Sziasztok!

Én 40 éves vagyok és az első babát várom, 19 év után.

Kat-kat pedig jó lenne, ha beindulna, biztos tudnánk egymásnak segíteni és természetesen segíteni is.

Én szept.01-re vagyok kiírva

Kép
 
 


Sziasztok!

Én 39 éves vagyok és sajnos még nincs babám! :( Több lombikos stimuláción vagyok túl de sajnos még nem sikerűlt petesejtet nyerni.
Szívesen beszélgetnék arról hogy kinek hogy sikerűlt a teherbe esés!

Judit!

Gratulálok :D igazán boldog lehetsz hogy lassan karjaidban tartod a kicsikédet!
Vendég
 


Sziasztok!

Ha nem bánjátok én is csatlakoznék!!!!! :D

36 éves múltam, túl vagyok két spontán vetélésen. :cry: :cry: :cry:
Sajnos a két baba is csak terminált együtt lét alkalmával jött össze. :(
Spontán pedig egyáltalán nem jön a baba. :cry: :cry: :cry:
5 inszemen vagyunk túl, de a trónörökös még várat magára, de sajnos a mi erőnk, energiánk elfogyott egy ideje, így most nem megyünk tovább. :(
Az a nagy akarat, és lendület elfogyott, "belefáradtunk" az örökös kudarcokba. :(

Viszont nem adjuk fel, most szeretjük egymást amikor jól esik, és nem a peteérésemet számolgatom!!!!! :wink: :D Hátha ez bejön!!!!! :wink:
Apropó, mikor is kell megjönnie? :roll: :lol:

Kép


Judit

Gratula a babához!!!!! :wink: :D
Spontán sikerült vagy némi segítséggel?

Kat-kat

Kezet rázhatunk! :( :? Te hány éves vagy? :wink:

Annmari

Nem irigyellek a több lombikért. :( Te is megjártad már a hadak útját úgy látom!!!! :cry: :cry: :cry:

Kép


Na befejezem, mert velem lesz tele az oldal!!!!!! :lol:

Remélem írtok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Kép


Még annyit, hogy kaptam ezt az idézetet egy nagyon kedves fórumos társamtól, amit megosztanék veletek!!!!! :wink: És tényleg tünök!!!!!

"Semmi nem érkezik idejében, semmit nem ad az élet akkor, amikor felkészültünk reá. Sokáig fáj ez a rendetlenség, ez a késés. Azt hisszük, játszik velünk valaki. De egy napon észrevesszük, hogy csodálatos rend és rendszer volt mindenben … Két ember nem találkozhat egy nappal sem előbb, csak amikor megértek e találkozásra … Megértek, nem éppen hajlamaikkal vagy szeszélyeikkel, hanem belülről, valamilyen kivédhetetlen csillagászati törvény parancsa szerint, ahogy az égitestek találkoznak a végtelen térben és időben, hajszálnyi pontossággal, ugyanabban a másodpercben, amely az ő másodpercük az évmilliárdok és a tér végtelenségei között."

Kép


Sziasztok!

Sajnos látom hogy nem ír senki, csak olvassák a topikot, úgy néz ki nem vagyok szimpi, így el is köszönök!!!!! :lol:

Mindenkinek mihamarabbi babásodást!!!!! :D

Kép


Szia Kisgesztenye!
Bocsi, hogy nem írtam eddig de el vagyok havazva. Nagyon tetszik az idézet.
Utolsó félévemet kezdem főiskolán és a szakdolgozatommal szenvedek.
Régebbi kérdésedre válaszolva én is 36 éves vagyok. 6és fél évi házasságom alatt egyszer lettem terhes, de spontán vetéléssel végződött. Mostani helyzet az, hogy elváltam és van egy új kapcsolatom amiben igen hamar terhes lettem, de ez is 7 hetesen spontán vetéléssel zárult.
Vizsgálgatnak, de semmi akadályát nem találják. Nem adjuk fel! Ami számomra egyre nehezebb, hogy bölcsiben dolgozom mint gondozónő (1992óta) és nehéz nap mint nap szembesülni azzal, hogy nekem még mindig nem jött össze. És mindig ott van bennem, hogy miért?.
Te mivel foglalkozol?
Remélem még benézel ide és válaszolsz.
kat-kat
Budapest IV. kerület
 
 


Kedves Judit70!
Gratulálok! A párom is szeptember 1-én született.
Hol fogsz szülni?
Beszámolódat szívesen venném a tapasztalataidról, gondolom a többiek is.
Már nagyon izgatott lehetsz, mert mindjárt karjaidba zárhatod.
kat-kat
Budapest IV. kerület
 
 


Szia Kat-kat!!!!!!

Úgy látom "rokon lelkek" vagyunk. Két vetélés, én is "rokon" foglalkozást űzök, radiológus asszisztens vagyok!!!!! :wink: :lol: :D

Sajnos nekem spontán nem jött még össze sosem!!!! :cry: :cry: :cry: Terminált együttlét alkalmával, amikoris egy kicsit stimuláltak, és tüszőrepesztő injekciót kaptam.

Kinél voltál a vetéléssel kapcsolatban kivizsgáláson?


Judit

Igazán írhatnál hogy nektek hogy sikerült, hogy tudjunk erőt meríteni!!!!!! :wink: :D

Annmari

Veled mizujs?

Candi

????????????????????

Kép


Szia Kisgesztenye!
Dr. Magenheim Ritához jártam, majd ő külföldre ment és Dr. Szigeti Katalint javasolta és ő hozzá járok azóta is.

Nehezen viselem, hogy másoknak a gyerekére vigyázok, nevelgetem és még nekem nincs saját. A korom is egyre jobban aggaszt. :cry:

Az is dühít, hogy semmit nem találnak és még sincs végeredmény.
Bocsi, de most elég rossz hangulatban vagyok. :cry:
kat-kat
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok!

Judit

Most látom a vonalzód, hogy időközben boldog anyuka lettél!!!! :D
Gratulálok, és minden jót kívánok az egész családnak!!!! :D

Kat-kat

Én ezeket a dokikat nem ismerem!!!!! :? Milyen vizsgálatokat kértek? :wink:
Én a korom miatt már nem aggódom annyit, mert nincs értelme. :?
A nagykönyvben úgy is meg van írva hogy mikor lesz kisbabám :? Kivárom míg élek!!!!! :wink: :D
Na jó, azért én is elkenődöm néha!!!!! :wink: De próbálom emelt fővel viselni a "keresztemet"!!!!!!! És nagyon de nagyon bízom benne hogy nekem is fog sikerülni, és nem bámulom meg a babakocsit toló anyukákat és "irigykedem" amiért nekik sikerült, nekem pedig nem!!!!! 8)
Na amikor pöfékelő kismamákat látok, és olyat akiről tudom hogy abban sem biztos hogy ki a gyereke apja, akkor nálam is eltörik a mécses és kinyílik a bicska a zsebemben. :evil:

Kép


Sziasztok!

Kisgesztenye
Rengetegféle vizsgálat volt pajzsmirigytől kezdve, terheléses vércukor, hormon...
Talán azért izgat a korom, mert sajnos a hét évi próbálkozás közben tönkrement a házasságom elváltam és most 1 éve új párommal próbálkozunk. Azért nem adom fel, mert tudom amit nagyon akarunk előbb vagy utóbb sikerül!!! :)
Meg különben is a remény hal meg utoljára! :)
kat-kat
Budapest IV. kerület
 
 


Szia Kat-kat!!!!!!

Mi 14 éve próbálkozunk!!!!! :cry: Voltak hullámvölgyek, nem tagadom, többször mentünk majdnem szét, de amióta "próbálok beletörődni ebbe a gyermektelenségbe", nem kattog állandóan ezen az agyam, és kiegyensúlyozottabb vagyok, és ez kihat a kapcsolatunkra is!!!!!
Ezzel nem mondom azt hogy a lelkem mélyén még mindig nem vágyom rá, sőt...... :wink: de nem görcsösen ragaszkodom hozzá. :wink: Ha jön, jön, ha nem nem!!!!! :wink: De érzem hogy jönni fog hozzánk a mi kisbabánk!!!!! :wink: :D Csak türelem!!!!! :wink: :D Régebben ebből volt a kevesebb!!!! :lol: De úgy látszik ahogy öregszem, változom én is!!!!! :wink: :D

Ezek szerint semmit nem találtak nálad? :shock:

Kép


Lányok!

Látom,két hete nem írt senki, de remélem, nem szakadt meg a fórum.

42 éves múltam és túl vagyok 5 lombik kezelésen, no és természetesen a sok herce-hurcán, vizsgálaton és próbálkozáson, ami ezeket megelőzte. A lombikot befejeztük, egyrész, mert innentől már fizetős, ami igen borsos, meg aztán belefárad ám az ember. Ezzel persze nem azt akarom mondani, hogy feladtam, sőt, csak a lombikból lett elég.
Az utolsó sikertelen kísérlet után nagyon padlóra kerültem, pszichológus segítsége kellett, hogy talpra álljak. De sikerült! Májusban elvégeztem az agykontroll tanfolyamot, és "lenyugodva", töretlen hittel és bizalommal várom a spontán babánkat! Két oldali petevezeték elzáródással sokan furán néznek rám, hogy miben reménykedek, és azt kell mondjam, hogy semmi sem lehetetlen. Júliusban csodák-csodájára :wink: terhes lettem. Sajnos a baba elment, de én most nem a fájdalommal foglalkoztam, hanem azzal a ténnyel, hogy egyáltalán sikerült! Tehát nem adom fel továbbra sem, szívből hiszem és remélem, hogy a CSODA újra bekötözik hozzánk és megszületik a várva várt babánk! Ne adjátok fel tehát!!!!!!!
 
 


Sziasztok!

Egy kis bíztatást akarok adni nektek, én 36 múltam és most várom az első babámat :) Nálunk nem volt igazából probléma, elsőre sikerült a pici, pedig elég streszesek voltak a körülményeink, de igaza van a kicsigesztenye által beírt idézetnek, mindennek oka van, semmi sem történik véletlenül, bár ezt sokszor nem hisszük. Bízni kell lányok, hinni, és minden rendben lesz! Kitartást!!!!

Kép
nur
 
 


Sziasztok lányok!

A babásoknak gratula, akiknek még nem jött össze, hadd írjam le biztatásul a történetemet:

41 éves vagyok. van egy 18 éves lányom az előző házasságomból, aztán amikor megismerkedtem a párommal, szerttünk volna közös babát.kétszer vetéltem el egymás után, majd kivizsgálások, eredmény semmi. Lombikprogram kétszer: nem sikerült. Aztán utána spontán sikerült Balázs, aki most 7 éves, aztán utána Fanni, aki 3,5 éves. És a hab a tortán, hogy 40 éves szülinapom előtt pár hónappal arra gondoltam, mi lenne ha...és vettem LH teszteket, ami kimutatta a peteérést és ELSŐRE sikerült.Így Lotti már egy éves édes kislány.

Szóval semmi sem lehetetlen, nagyon megértelek benneteket.Amit tegyetek meg, hogy csináltattok IR visgálatot(ez nem ugyanaz, mint a terheléses cukor)nagyon sok ismerősömet össze-vissza vizsgálták és nagyon soxor ez volt abaj, szóval egy vérvizsgálatot megér...
Izgulok értetek!!!!!

Kép
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron