Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Tudom, hogy rengeteg ilyen topik indult már, én mégis szeretnék újat nyitni, mert úgy látom, elég régiek a hozzászólások.
Szóval azt szeretném, ha ajánlanátok bp-i nőgyógyászt.
Írjátok le a tapasztalatokat ki miért jó, vagy nem. Érdekelnek az árak, hogy bánik az emberekkel, melyik kórházban vezet le szülést. A priviket is várom!

Mindenkinek köszönöm a tanácsokat!

Annamari
annamari861105
Budapest XIII. kerület
 
 


Szia Annamari

Igazad van elég sok topik van már,ahol találhatsz orvosokat.Akit én ajánlok neked neki is van már,Dr. Sára Levente Sote 2 lehet nála szülni.Nagyon rendes, alapos, szimpatikus, lelkiismeretes és türelmes,hanem nyugtatólag is hat az emberre.Szakmailag is nagyon szuper.Magánrendelője is van 1012 Budapest, Várfok u. 15.
Bejelentkezés: 06-1 / 213-9780 lehet.
Privibe ha gondolod,árat is mondok neked,már amiket nekem kellett nála fizetnem.

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
 
 


Szia!
Én igazán jó szívvel dr Dékány Ágnest tudom ajánlani,de persze az a kérdés,hogy te mit vársz el egy számodra jó orvostól?
Ha olyat keresel,aki válaszol minden kérdésedre,partnerként (és nem kiskorúként) kezel,nyitott a tudományosan megalapozott dolgokra,és egyáltalán nem ragaszkodik a rutin beavatkozásokhoz,akkor ő a te embered.Amúgy két gyermekes édesanya,tehát kívülről belülről ismeri a szülést,ellentétben egy pasi nőgyogyival.
emilien
Aba
 
 

 
 

Ja,és akinek fontos szempont : dr Dékány Á. nem csinál abortuszt.
emilien
Aba
 
 


Emilien

És még rajta kívül sok orvos nem csinál abortuszt!
Van aki a női nőgyógyászok felé tudd megnyílni,elmondani a próblémáit,van aki a férfi nyőgyógyászok felé.Ezért lehet szabadon választani,én sem szeretem a nő orvosokat,inkább kényelmetlennek érzem ha vizsgálnak és,hogy öszinte legyek fájt a vizsgálat. :roll:

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

cron